Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

BIURO NIERUCHOMOŚCI ABA OFERUJE PAŃSTWU:


 

Świadczymy najwyższej, jakości usługi w zakresie wyceny nieruchomości, przedsiębiorstw, lokali, budynków i budowli, gospodarstw rolnych, wycena maszyn i urządzeń trwale z gruntem związanych, ograniczonych praw rzeczowych dla celów kupna-sprzedaży, zabezpieczeń kredytów bankowych, podatkowych, wniesienia aportu, i inne. Wykonujemy profesjonalną i kompleksową obsługę klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami tj. kupna, sprzedaży, wynajmu , zamiany, organizowanie obsługi prawnej, pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych.Prowadzimy doradztwo, dostarczamy rzetelnych analiz i ekspertyz. Wspieramy Klientów w dokonywaniu ważnych decyzji związanych z rynkiem nieruchomości. Bogate doświadczenie poparte wieloletnią praktyką sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem.Dzięki naszemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami zapewniamy Państwu poczucie całkowitego bezpieczeństwa związanego z naszymi usługami.

Właściciel Firmy:
mgr inż. Waldemar Świnka

Wykształcenie:


Akademia Rolnicza w Poznaniu -Wydział     Rolniczy - tytuł magistra inżyniera rolnictwa 1990r.
Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie  - Wydział     Geodezji i Gospodarki Przestrzennej - Studia podyplomowe szacowanie nieruchomości 1999r.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie - Studia podyplomowe podatki 2004r.
Wyższa Szkoła Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie - Wydział Ekonomii - Studia Podyplomowe Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami 2009r.

Kwalifikacje:


Uprawnienia w zakresie wyceny nieruchomości nr 4109 z 2003r.
Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 13844 z 2010r.
Biegły sądowy w zakresie wyceny nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem od 2004r
Liczne certyfikaty z wyceny nieruchomości dla celów bankowych, skarbowo - podatkowych, sądowych.

Doświadczenie:

Od 2003 roku wykonuje zawód rzeczoznawcy majątkowego i rozwija swoje umiejętności sprawując pieczę nad merytoryczną wartością prac, specjalizując się w najtrudniejszych sprawach. Często występuje jako biegły w sprawach sądowych. Związany z rynkiem nieruchomości od kilkunastu lat.

O sobie:


Czas wolny spędzam chodząc do teatru, opery, słuchając muzyki klasycznej, uczestnicząc w wyprawach rowerowych lub pieszych, uwielbiam chodzenie po górach, oraz spędzanie czasu na łonie natury.
Zapraszamy do współpracy!

 

ABA - Twoje biuro nieruchomości.

 

Nasz zespół