Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

MIESZKANIA


Lokal mieszkalny w doskonałej lokalizacji – Konin, ul. Wyszyńskiego 199 000 PLN Mieszkanie po zachodniej stronie!

Lokal mieszkalny w doskonałej lokalizacji – Konin, ul. Wyszyńskiego

Powierzchnia: 32,3 m2

Apartament ze świetnym widokiem na dolinę Warty

Cena: 199 000 PLN

Piętro: V piętro

Ilość pokoi: 2

Wykończenie lokalu: W pokojach na ścianach emulsja i tapeta. Sufity w pomieszczeniach malowane emulsją. W pokojach i na korytarzu na podłodze parkiet dębowy. W kuchni terakota, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W łazience na ścianie glazura, na podłodze terakota, prysznic. Na korytarzu na ścianie tynk mozaikowy. Okna PCV z roletami wewnętrznymi. Grzejniki żeliwne. Parapety PCV. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne płycinowe.

Pomieszczenia: pokój(10,92 m2); pokój(8,67 m2); korytarz(5,33 m2), łazienka(3,81 m2), kuchnia(3,57 m2). Rzut lokalu znajduje się w galerii zdjęć.

Dodatkowe informacje: Do lokalu przynależy piwnica

Uzbrojenie terenu: Woda, prąd, kanalizacja, sieć telekomunikacyjna

Ogrzewanie: Cieplik miejski

Forma własności: Prawo własności

Cena za m2: 6 161 zł/m2

Czynsz: 350 zł / miesiąc + opłaty za media

Dojazd: Dojazd bezpośredni drogą o nawierzchni asfaltowej

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1909

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Sompolna! 280 000 PLN
290 000 PLN
NOWA OFERTA

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Sompolna!

Powierzchnia: 49,82 m2

Idealne miejsce dla Twojej rodziny!

Cena: 280 000 PLN

Piętro: II piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 5 620,23 zł/ m2

Opis budynku: Budynek II piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty . Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci. Ogrzewanie na ekogroszek (wspólna kotłownia). Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe oraz miejsca do wypoczynku z dziećmi.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z dwóch pokoi( 13,65m2, 11,28m2) kuchni (10,92m2), łazianki ( 4,57m2) oraz korytarza ( 9,40m2). Ekspozycja okien wschód, zachód. W pokojach na podłodze panele, pozostałe pomieszczenia terakota. W łazience wanna w zabudowie. Ściany glazura + emulsja. oraz boazeria PCV. Okna PCV

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1907

Konin ul. Wyzwolenia - mieszkanie na parterze 1 300 PLN Atrakcyjna lokalizacja

Konin ul. Wyzwolenia - mieszkanie na parterze

Powierzchnia: 32,3 m2

V OSIEDLE - umeblowane; WYNAJEM

Cena: 1 300 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 2

Czynsz: 1300 zł + czynsz (660 zł) + media

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, ocieplony i otynkowany, pobudowany w latach 80-tych r. z wielkiej płyty. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie, instalacja domofonowa.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z: słonecznej kuchni, 2 przytulnych pokoi, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie jasne, jednostronne, rozkładowe o łącznej powierzchni 32,30 m2. Mieszkanie odświeżenie w grudniu 2023 r. Okna PCV + rolety zewnętrzne.

Wykończenie lokalu: Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV: telewizor, lodówka, piekarnik, płyta gazowa, mikrofalówka, pralka. W pokojach na podłodze panele. W łazience, przedpokoju oraz w kuchni na podłodze terakota. Na ścianach w pokojach oraz przedpokoju emulsja + cegiełka ozdobna, w łazience glazura, w kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego. Mieszkanie całkowicie umeblowane, kuchnia w zabudowie, w jednym pokoju oraz na korytarzu szafa w zabudowie + łózko, w salonie łózko, stół i krzesła.

Dodatkowe informacje: Wynajem tylko na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Kaucja wynosi 1300 zł. Wynajem na minimum rok. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w centrum Konina – doskonała komunikacja - dworzec PKP, PKS, obok budynku przystanki. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura użyteczności publicznej: szkoły, przedszkola, place zabaw, banki, urzędy, sklepy.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1904

Nowoczesne mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji - Konin 389 900 PLN NOWA OFERTA

Nowoczesne mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji - Konin

Powierzchnia: 53,6 m2

Ta propozycja z pewnością Cię zainteresuje!

Cena: 389 900 PLN

Piętro: III piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 7 274 zł/m²

Forma własności: własnościowe prawo do lokalu

Pomieszczenia: Mieszkanie położone na 3 piętrze , po generalnym remoncie który obejmował m. in . wymianę instalacji elektrycznej i hydraulicznej, a także wyrównanie ścian i podłóg, wymianę drzwi, grzejników oraz parapetów. Okna PCV + rolety zewnętrzne. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu połączonego z salonem, łazienki oraz przedpokoju.

Czynsz: około 740 zł

Dodatkowe informacje: Atutem mieszkania jest jego standard wykończenia , gdzie nowi nabywcy mogą zamieszkać zaraz po zakupie mieszkania. Lokalizacja sprawia , że mamy dogodny dostęp do sklepów, szkoły, przystanku, przychodni itp.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1901

Mieszkanie w świetnej lokalizacji w Koninie, ul. 11 Listopada 229 000 PLN OKAZJA!

Mieszkanie w świetnej lokalizacji w Koninie, ul. 11 Listopada

Powierzchnia: 42,16 m2

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie po częściowym remoncie

Cena: 229 000 PLN

Piętro: III piętro

Ilość pokoi: 2

Opis budynku: Budynek mieszkalny wielorodzinny, 5 kondygnacyjny, pobudowany w latach 90 - tych z wielkiej płyty. Budynek ocieplony styropianem, otynkowany. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych, antywłamaniowe. Schody w budynku konstrukcji żelbetowej. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, domofonową, telefoniczną, ciepłowniczą.

Wykończenie lokalu: Drzwi wejściowe do lokalu pojedyncze. Okna PCV 2 szybowe + rolety wewnętrzne, drzwi płycinowe. W pokojach i w korytarzu na podłodze parkiet dębowy, w kuchni i w łazience terakota. Ściany w pokojach malowane emulsją. W łazience ściany wyłożone glazurą oraz prysznic. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie. W korytarzu boazeria. Instalacja elektryczna miedziana.

Dodatkowe informacje: Łazienka wymaga częściowego remontu

Pomieszczenia: pokój(15,02 m2), pokój(15,88 m2), korytarz(2,38 m2), łazienka(2,62 m2), kuchnia(4,39 m2). Rzut pomieszczeń znajduje się w galerii zdjęć.

Ogrzewanie: CO z cieplika miejskiego. Grzejniki żeliwne.

Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Dojazd: Drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej, ul. 11 Listopada

Czynsz: 680 zł miesięcznie / 3 osoby

Cena za m2: 5 432 zł/m2

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1896

3 pokoje z balkonem na 1 piętrze - Sompolno 350 000 PLN NOWA OFERTA!

3 pokoje z balkonem na 1 piętrze - Sompolno

Powierzchnia: 71,66 m2

Przestronne mieszkanie na 1 piętrze

Cena: 350 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 4 884,17 zł / m2

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, rozkładowe o powierzchni 71,66 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim budynku (IV piętrowym). Do mieszkania przynależą 2 piwnice. Mieszkanie posiada balkon.

Czynsz: 890zł/2 osoby.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z 3 pokoi (7,83m2, 24,67m2, 11,83m2), widnej oddzielnej kuchni (12,45m2), łazienki (3,81m2 ), WC (2,02m2), korytarza (9,05m2). W pokojach i na korytarzu parkiet, ściany malowane farbą emulsyjną; na korytarzu boazeria, w łazience glazura i terakota; w kuchni na podłodze terakota, ściany glazura + emulsja. Okna PCV + rolety zewnętrzne.

Opis budynku: Budynek II piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty w 1990 roku. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci. Ogrzewanie na ekogroszek (wspólna kotłownia). Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe oraz miejsca do wypoczynku z dziećmi.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1889

Kawalerka na sprzedaż w Koninie 235 000 PLN NOWA OFERTA

Kawalerka na sprzedaż w Koninie

Powierzchnia: 33,8 m2

Mieszkanie na Zatorzu na sprzedaż

Cena: 235 000 PLN

Piętro: VI piętro

Ilość pokoi: 1

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, o powierzchni 33,8 m2. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w wieżowcu. Mieszkanie posiada balkon.

Pomieszczenia: Lokal składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki.

Opis budynku: Budynek X piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, gaz ziemny, CO na cieplik miejski, światłowód. Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Dodatkowe informacje: Lubiana lokalizacja - w okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, markety, banki oraz apteki. Blisko do dworca PKP/PKS.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1887

Konin os. Diamentowe - mieszkanie na parterze WYNAJEM 2 750 PLN APARTAMENT NA WYNAJEM

Konin os. Diamentowe - mieszkanie na parterze WYNAJEM

Powierzchnia: 50 m2

Mieszkanie w pełni wyposażone

Cena: 2 750 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 3

Czynsz: około 2750 zł (odstępnego 2 250 zł + czynsz) + ee

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie bardzo przytulne, słoneczne, przestronne oraz w pełnie rozkładowe o powierzchni 50 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie z tarasem, świeżo wykończone, wyposażone w zabudowy meblowe nowe sprzęty AGD (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka ). Wysoki standard wykończenia- mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych.

Pomieszczenia: Lokal składa się: z pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy duża piwnica - 11 m2. Mieszkanie posiada duży taras.

Opis budynku: Budynek mieszkalny wielorodzinny typowy apartamentowiec z windą, budynek 4 piętrowy. W sąsiedztwie budynku pobudowane zostały podobne budynki mieszkalne . Droga dojazdowa asfaltowa, z chodnikami, oświetlenia ulicy – całość tworzy ekskluzywny kompleks budynków wielorodzinnych.

Dodatkowe informacje: Kaucja wynosi 2250,00 zł. Preferowany wynajem okazjonalny.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1885

Turek ul. Spółdzielców - mieszkanie na sprzedaż 209 000 PLN OKAZJA CENOWA !

Turek ul. Spółdzielców - mieszkanie na sprzedaż

Powierzchnia: 46,76 m2

3 piętro, 2 pokoje, balkon

Cena: 209 000 PLN

Piętro: III piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 4 469,63 zł/ m2

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, częściowo rozkładowe (z pokoju wchodzi się do kuchni) o powierzchni 46,76 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w niskim budynku (IV piętrowym). Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon.

Czynsz: Opłaty czynszowe ok 717 zł (w tym śmieci, woda, fundusz remontowy) + ee / 2 osoby

Pomieszczenia: Lokal składa się z : 2 pokoi (17,81 m2, 14,53 m2); łazienki (3,85 m2); kuchni (5,01 m2), korytarz (5,56 m2). W pokojach na podłodze panele, ściany malowane farbą emulsyjną; na korytarzu terakota, na ścianach boazeria, szafa w zabudowie; w łazience glazura i terakota, wanna, ciepła woda na bojler; w kuchni na podłodze terakota, ściany glazura + emulsja. Okna PCV- wystawa wschodnia.

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, pobudowany w technologii tradycyjnej z cegły w latach 70-tych. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski, ciepła woda z bojlera, światłowód. Budynek wyposażony w domofon. Blok po kapitalnym remoncie, ocieplony, otynkowany, wymiana okien PCV. Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Dodatkowe informacje: Lubiana lokalizacja - w okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, markety, banki oraz apteki.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1883

Piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Koninie, ul. Kolejowa 309 000 PLN
319 000 PLN
OKAZJA!

Piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Koninie, ul. Kolejowa

Powierzchnia: 45,9 m2

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie po remoncie

Cena: 309 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 2

Opis budynku: Budynek mieszkalny wielorodzinny, 5 kondygnacyjny, pobudowany w latach 90 - tych z cegły i z pustaka. Budynek ocieplony styropianem, otynkowany. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych, antywłamaniowe. Schody w budynku konstrukcji żelbetowej. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, domofonową, telefoniczną, ciepłowniczą.

Wykończenie lokalu: Drzwi wejściowe do lokalu pojedyncze. Stolarka okienna z profili PCV, stolarka drzwiowa płycinowa. W pokojach na podłodze panele podłogowe, ściany malowane emulsją. W łazience terakota, glazura oraz prysznic. W kuchni na podłodze terakota, na ścianie częściowo emulsja, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie. W korytarzu przed kuchnią na ścianie wyłożona cegiełka, przed pokojami i łazienką ściany malowane emulsją, na podłodze terakota. Instalacja elektryczna miedziana.

Pomieszczenia: pokój(22,90 m2), pokój(9,85 m2), korytarz(5,89 m2), łazienka(2,70 m2), kuchnia(4,56 m2). Rzut pomieszczeń znajduje się w galerii zdjęć.

Ogrzewanie: CO z cieplika miejskiego. Grzejniki metalowe i żeliwne.

Forma własności: Prawo własności

Dojazd: Drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej, ul. Kolejowa

Czynsz: 443,08 zl/miesiąc

Cena za m2: 6 732 zł/m2

Dodatkowe informacje: Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica. Dużo miejsc parkingowych przy budynku.

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1879

Mieszkanie w Kole na I piętrze 289 000 PLN NOWA OFERTA

Mieszkanie w Kole na I piętrze

Powierzchnia: 48 m2

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Kole

Cena: 289 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Pomieszczenia: Korytarz 6,32m2, pokój 7,90 m2, kuchnia 6,09 m2, wc 0,66m2, łazienka 1,81 m2, pokój 10,18 m2, pokój 15,04 m2. Rzut pomieszczeń w galerii zdjęć.

Opis budynku: Budynek mieszkalny wielorodzinny, 5 kondygnacyjny, pobudowany w latach 80tych. Konstrukcji żelbetowej. Jest ocieplony styropianem gr. 10 cm, otynkowany. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych., domofon. Schody w budynku konstrukcji żelbetowej.

Uzbrojenie terenu: Woda, prąd, kanalizacja, co miejskie

Forma własności: Pełna własność

Dojazd: Dojazd drogą asfaltową ul. 20 Stycznia

Cena za m2: 6 020,83 zł/m2

Dodatkowe informacje: Do lokalu przynależy piwnica.

Dodatkowe informacje: MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA GARAŻU PRZY UL. WŁOCŁAWSKIEJ 17 W CENIE 22 000 ZŁ

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1877

Przestronne mieszkanie z balkonem w Koninie Chorzeń !! 534 000 PLN
549 000 PLN
ŚWIETNA LOKALIZACJA!

Przestronne mieszkanie z balkonem w Koninie Chorzeń !!

Powierzchnia: 74,9 m2

Gotowe do zamieszkania!

Cena: 534 000 PLN

Piętro: II piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 7 129,51zł/m2

Opis budynku: Budynek murowany z cegły, posiadający przyłącza wody prądu, gazu oraz cieplika miejskiego. Składający się z III kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. Budynek wyposażony w domofon, przed nieruchomością liczne miejsca parkingowe.

Położenie mieszkania: Mieszkanie położone na II piętrze. Składa się z 3 pokoi sypialnianych ( 19,44m2- posiadający wyjście na zamknięty balkon, 11,96m2, 8,89m2.) salonu z aneksem kuchennym ( 21,97m2), łazienki (6,23m2) oraz korytarza ( 6,41m2). Łączna powierzchnia mieszkania to 74,90 m2. Ogromnym atutem nieruchomości są dwie przynależne piwnice.

Wykończenie lokalu: Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie oraz sprzedawane z całym wyposażeniem , zapewniając nowym nabywcą możliwość natychmiastowego zamieszkania. W łazience znajdziemy - wannę w zabudowie, prysznic, wc oraz bidet. Łazienka w doświetlona( 2 okna). Kuchnia połączona z aneksem zapewniając wygodę oraz komfort korzystania z pomieszczenia. W mieszkaniu liczne miejsca do przechowywania w tym szafy w zabudowie w korytarzu. Wystawa okien zapewnia doskonałe doświetlenie każdego z pomieszczeń.

Dodatkowe informacje: Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Wszelkie udogodnienie takie jak sklepy , szkoła, przychodnia, par, plac zabaw dla dzieci znajdują się w odległości nie dalszej niż 600 m od mieszkania. Jest to idealna lokalizacja do osób szukających ciszy i spokoju , ale również ceniących sobie bliskość infrastruktury .

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

Czynsz: ok 1100 zł/4 osoby.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1871

Sprzedam kawalerkę na poddaszu Turek ul. Składkowskiego 110 000 PLN NOWA OFERTA

Sprzedam kawalerkę na poddaszu Turek ul. Składkowskiego

Powierzchnia: 4135 m2

Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji

Cena: 110 000 PLN

Piętro: II piętro

Ilość pokoi: 1

Cena za m2: 4135 ZŁ/m2

Opis budynku: Budynek II kondygnacyjny oraz strych, podpiwniczony, wybudowany z cegły. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja, cieplik miejski.

Wykończenie lokalu: Lokal do remontu- pomieszczenia wymagają odświeżenia. Posadzka wyłożona wykładziną PCV, ściany malowane emulsją. Okna drewniane skrzynkowe. Brak łazienki - trzeba wydzielić i zaaranżować.

Forma własności: własność

Czynsz: Łączna wartość czynszu wynosi ok. 500 zł .

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1870

Sprzedam mieszkanie w Koninie z garażem i ogródkiem 329 000 PLN
350 000 PLN
Mieszkanie w czterorodzinnym budynku

Sprzedam mieszkanie w Koninie z garażem i ogródkiem

Powierzchnia: 78,32 m2

Garaż i działka ogrodowa w cenie mieszkania

Cena: 329 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 4200,72 zł/m2

Wykończenie lokalu: Ściany i sufity w pokojach malowane emulsją , na podłogach w przeważającej części parkiet, miejscami terakota. Na korytarzach ściany pokryte emulsją i częściowo boazerią. W łazience ściany wyłożone glazurą , na podłodze terakota, wanna wbudowana.

Okna: Na piętrze i na poddaszu okna PVC wyposażone w rolety zewnętrzne.

Forma własności: pełna własność

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową , ul. Jasna

Dodatkowe informacje: Mieszkanie posiada wszystkie media : prąd , woda , kanalizacja, ogrzewanie z sieci miejskiej - miesięczny koszt ogrzewania w sezonie około 600,00 - 800 ,00 zł.

Pomieszczenia: Lokal mieszkalny składa się z: piętro: 2 pokoje , aneks kuchenny ,łazienka, korytarz. Poddasze :1 pokój. Mieszkanie rozkładowe, dwupoziomowe.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1869

Dwupokojowe mieszkanie na V osiedlu 220 000 PLN
230 000 PLN
ŚWIETNA LOKALIZACJA! NOWA CENA

Dwupokojowe mieszkanie na V osiedlu

Powierzchnia: 42,16 m2

Idealna lokalizacja !

Cena: 220 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 5 218,22 zł/ m2

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Opis budynku: Blok mieszkalny z wielkiej płyty pobudowany posiadający 5 kondygnacji nadziemnych oraz jedną podziemną. Budynek wyposażony w instalację wodno- kanalizacyjną, elektryczną , cieplik miejski oraz domofon.

Wykończenie lokalu: Na podłogach w pokojach oraz korytarzu parkiet drewniany , ściany malowane emulsją oraz wyłożone tapetą ( ściany szpachlowane). W łazience wanna w zabudowie, glazura oraz terakota. W kuchni lastriko na podłodze oraz płytki i tapeta wzdłuż ciągu kuchennego meble w zabudowie.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z dwóch pokoi( 15,99m2, 15,43m2), przedpokoju ( 3,58m2), łazienki (2,66m2) oraz kuchni ( 4,50 m2)

Czynsz: ok. 460 zł + woda, ee

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1868

Kawalerka na sprzedaż w centrum miasta 184 900 PLN
199 000 PLN
NOWA OFERTA

Kawalerka na sprzedaż w centrum miasta

Powierzchnia: 20,24 m2

Mieszkanie w Koninie na sprzedaż

Cena: 184 900 PLN

Piętro: II piętro

Ilość pokoi: 1

Typ mieszkania: Kawalerka 20,24 m2

Dodatkowe informacje: Jest to mieszkanie słoneczne (ekspozycja okien: zachód) rozkładowe. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w niskim budynku (IV piętrowym). Stan bardzo dobry. Do mieszkania przynależy piwnica.

Czynsz: Opłaty czynszowe ok 200,00 zł.

Pomieszczenia: Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Do lokalu przynależy także piwnica.

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty w latach 70-tych. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon.

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja - w okolicy znajdują się liczne szkoły, przedszkola, baseny, sklepy oraz markety, banki oraz apteki. Dworzec PKP oraz PKS, pętla MZK.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1867

Mieszkanie na parterze - Konin, ul. Wyzwolenia 395 000 PLN MIESZKANIE NA PARTERZE

Mieszkanie na parterze - Konin, ul. Wyzwolenia

Powierzchnia: 53,6 m2

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze

Cena: 395 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 3

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne (ekspozycja okien: zachód, wschód), przestronne oraz rozkładowe o powierzchni 53,60 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim budynku (IV piętrowym). Stan bardzo dobry. Do mieszkania przynależy piwnica.

Czynsz: Opłaty czynszowe ok. 600 zł + ee

Pomieszczenia: Lokal składa się z : 2 pokoi; salonu; łazienki z WC; kuchni oraz korytarza.

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty w latach 80-tych. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon.

Cena za m2: 7 369 zł/m2

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja - w okolicy znajdują się liczne szkoły, przedszkola, baseny, sklepy oraz markety, banki oraz apteki.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1860

Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK 270 000 PLN NOWA OFERTA

Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK

Powierzchnia: 47,2 m2

Mieszkanie 2-pokojowe na IV piętrze w Centrum Koła

Cena: 270 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 5720,33 zł/m2

Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Czynsz: 610 zł + ee

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, przestronne oraz rozkładowe o powierzchni 47,20 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim bloku (IV piętrowym). Do mieszkania przynależą 2 piwnice. Mieszkanie posiada balkon.

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, murowany z lat '80-tych. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon.

Pomieszczenia: Kuchnia (5,55m2), WC (1,55m2), Łazienka (3,08m2), Korytarz (8,42m2), Pokój (10,15m2), Pokój (18,45m2)

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja - w okolicy znajdują się liczne szkoły, przedszkola, baseny, sklepy oraz markety, banki oraz apteki.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1857

Wygodne mieszkanie na sprzedaż w Turek - doskonała lokalizacja! 327 000 PLN ŚWIETNA LOKALIZACJA!

Wygodne mieszkanie na sprzedaż w Turek - doskonała lokalizacja!

Powierzchnia: 59,6 m2

Nie przegap tej okazji!

Cena: 327 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 5 486,58 zł/ m2

Forma własności: Prawo własności do lokalu

Czynsz: 1000 zł/ 3 osoby ( w tym woda, śmieci, ogrzewanie, telewizja)

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, ocieplony, podpiwniczony, murowany z lat 90-tych. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon. Blok przeszedł termomodernizację.

Pomieszczenia: Mieszkanie położone na IV piętrze- składające się z trzech przestronnych pokoi ( 9,72m2, 12,65m2, 17,76m2), korytarza 8,33m2, łazienki (3,11m2), wc ( 0,84m2) oraz kuchni (7,19m2). Lokal utrzymany w bardzo dobrym standardzie. W pokojach oraz korytarzu panele. W kuchni terakota oraz płytki wzdłuż ciągu kuchennego- meble w zabudowie. Ściany malowane emulsją, okna PCV z wystawa wschód- zachód zapewniające dużo naturalnego światła.

Dodatkowe informacje: Atutem nieruchomości jest bliskość do wszelkich punktów użyteczności publicznej- takich jak szkoła, przedszkole, sklepy.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1852

Rozkładowe mieszkanie z balkonem - Turek, ul. Młodych 279 000 PLN Mieszkanie po remoncie!

Rozkładowe mieszkanie z balkonem - Turek, ul. Młodych

Powierzchnia: 48,86 m2

Mieszkanie po remoncie na IV piętrze

Cena: 279 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 5 710,19 / m2

Forma własności: Prawo własności do lokalu

Czynsz: ok. 800 zł

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, przestronne oraz rozkładowe o powierzchni 48,86 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim bloku (IV piętrowym). Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,78 m2 . Mieszkanie posiada balkon.

Pomieszczenia: Korytarz (7,31m2), Pokoje (17,42m2, 11,52m2), kuchnia (7,54m2), łazienka (3,77m2), WC (1,30m2).

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, ocieplony, podpiwniczony, murowany z lat '80-tych. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1848

Mieszkanie na sprzedaż - Konin, ul. Kleczewska 220 000 PLN REZERWACJA!

Mieszkanie na sprzedaż - Konin, ul. Kleczewska

Powierzchnia: 45,87 m2

Mieszkanie w świetnej lokalizacji

Cena: 220 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 4 796,16 / m2

Forma własności: prawo własności do lokalu

Czynsz: 500 zł + ee

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, przestronne oraz rozkładowe o powierzchni 45,87 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim bloku (IV piętrowym). Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon.

Pomieszczenia: Kuchnia (5,08m2), pokoje (22,76m2, 9,62m2), łazienka z WC (2,99m2), korytarz (5,42m2).

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, murowany z lat '80-tych. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon.

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja - w okolicy znajdują się liczne szkoły, przedszkola, baseny, sklepy oraz markety, banki oraz apteki.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1828

Przestronne mieszkanie w Koninie - idealne dla rodzin z małymi dziećmi! 430 000 PLN ŚWIETNA LOKALIZACJA!

Przestronne mieszkanie w Koninie - idealne dla rodzin z małymi dziećmi!

Powierzchnia: 105,65 m2

Mieszkanie z garażem oraz działką

Cena: 430 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Opis budynku: Budynek mieszkalny jednorodzinny piętrowy podpiwniczony pobudowany w 1975 roku. Nieruchomość ocieplona , pokryta tynkiem mineralnym. Okna wymienione PCV+ rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne. Wymienione parapety zewnętrzne. Ogrzewanie cieplik miejski

Działka: Nieruchomość znajduję się na działce o pow. 0,0782 ha. Działka w pełni uzbrojona, zagospodarowana oraz ogrodzona.- metalowymi przęsłami oraz siatką.

Położenie mieszkania: Mieszkanie znajduję się na piętrze budynku mieszkalnego jednorodzinnego. W skład nieruchomości wchodzą : 3 odrębne pokoje ( możliwość wykonania czwartego), łazienka z osobnym wc, kuchnia, garderoba ze spiżarnią, korytarz oraz klatka schodowa.

Wykończenie lokalu: Mieszkanie przeszło gruntowny remont, łącznie z wymianą instalacji na miedzianą. W pokojach ściany wygipsowane ,pokryte emulsją na podłodze wycyklinowany parkiet drewniany oraz panele . W kuchni meble w zabudowie - ściany wzdłuż ciągu kuchennego płytki, emulsja na podłodze terakota. W łazience glazura oraz terakota , prysznic. Schody na klatce schodowej granitowe,. NA korytarzu płytki, sufity podwieszane oświetlenie Led.

Dodatkowe informacje: 240 zł/ rok podatek od nieruchomości

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

Cena za m2: 4 070,04 zł/ m2

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1819

Koło ul. Włocławska - mieszkanie na sprzedaż 365 000 PLN CENTRUM MIASTA

Koło ul. Włocławska - mieszkanie na sprzedaż

Powierzchnia: 57,83 m2

1 piętro, 4 pokoje, balkon

Cena: 365 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 4

Cena za m2: 6 311,60 zł/m2

Forma własności: prawo własności do lokalu

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, przestronne oraz częściowo rozkładowe (jeden pokój przechodni) o powierzchni 57,83 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim budynku (IV piętrowym). Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon. Stan bardzo dobry. Możliwość pozostawienia mebli lub ich usunięcie wedle uznania.

Czynsz: Opłaty czynszowe ok 800 zł + ee

Pomieszczenia: Lokal składa się z : 4 pokoi; łazienki z WC; kuchni; korytarza.

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty w roku 1978. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon.

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja - w okolicy znajdują się liczne szkoły, przedszkola, baseny, sklepy oraz markety, banki oraz apteki.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1815

Mieszkanie z balkonem - Konin, V osiedle 256 000 PLN
279 000 PLN
NOWA! NIŻSZA CENA!

Mieszkanie z balkonem - Konin, V osiedle

Powierzchnia: 60,87 m2

4 pokoje, IV piętro, balkon

Cena: 256 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 4

Cena za m2: 4 254,96 zł / m2

Forma własności: Prawo własności do lokalu

Typ budynku: Jest to mieszkanie słoneczne, przestronne oraz częściowo rozkładowe (jeden pokój przechodni) o powierzchni 60,87 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w IV-piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon

Czynsz: ok. 830 zł / 3 osoby

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty w latach 80-tych. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon.

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja - w okolicy znajdują się liczne szkoły, przedszkola, baseny, sklepy oraz markety, banki oraz apteki.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1809

Turek ul. Kaliska - mieszkanie na parterze 125 000 PLN
134 000 PLN
NIŻSZA CENA ! OKAZJA !

Turek ul. Kaliska - mieszkanie na parterze

Powierzchnia: 23,46 m2

KAWALERKA- doskonała lokalizacja

Cena: 125 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 1

Cena za m2: 5 328,22 zł/m2

Forma własności: prawo własności do lokalu

Czynsz: 200 zł/mc (PGKiM)

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie jednostronne o powierzchni 23,46 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim budynku. Lokal składa się z : 1 pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Ogrzewanie na gaz ziemny.

Opis budynku: Budynek parterowy z poddaszem, podpiwniczony, pobudowany w technologii tradycyjnej. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, gaz ziemny, CO na gaz ziemny. Budynek wyposażony w domofon.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1803

Turek ul. Smorawińskiego- mieszkanie na sprzedaż 250 000 PLN MIESZKANIE DO REMONTU

Turek ul. Smorawińskiego- mieszkanie na sprzedaż

Powierzchnia: 48,1 m2

1 piętro, 3 pokoje, balkon

Cena: 250 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 5 197,51 zł/m2

Forma własności: prawo własności do lokalu

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, rozkładowe o powierzchni 48,10 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim budynku (IV piętrowym). Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie posiada wykonane świadectwo charakterystyki energetycznej.

Czynsz: Opłaty czynszowe ok 600 zł + ee / 1 os.

Pomieszczenia: Lokal składa się z : 3 pokoi (10,12 m2, 14,93 m2, 6,43 m2); łazienki (2,23 m2); WC (0,83 m2); kuchni (7,25 m2), korytarz (6,31 m2).

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon. Blok po remoncie, ocieplony, otynkowany, okna PCV.

Dodatkowe informacje: Lubiana lokalizacja - w okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, markety, banki oraz apteki.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1790

Wygodne i przytulne mieszkanie na osiedlu Zatorze w Koninie 350 000 PLN
360 000 PLN
NOWA OFERTA

Wygodne i przytulne mieszkanie na osiedlu Zatorze w Koninie

Powierzchnia: 59,3 m2

Idealne miejsce dla Twojej rodziny!

Cena: 350 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 5 902,19zł /m2

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Czynsz: ok.730 zł na 1 osobę

Opis budynku: Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w ocieplonym 4 -piętrowym bloku z wielkiej płyty. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z trzech pokoi 10,69m2, 18,70m2, 10,93m2, łazienki 3,96m2, wc 0,76m2, kuchnia 6,97m2 oraz korytarza 7,29m2.

Wykończenie lokalu: Lokal wykończony w dobrym standardzie. W pokojach oraz korytarzu na podłodze panele, ściany kryte emulsją. W łazience i wc glazura oraz terakota, wanna w zabudowie. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego , terakota na podłodze ściany malowane emulsją.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1786

Konin ul. Chopina - mieszkanie na sprzedaż 389 000 PLN Atrakcyjna lokalizacja

Konin ul. Chopina - mieszkanie na sprzedaż

Powierzchnia: 56,5 m2

Mieszkanie rozkładowe, 3 pokoje, balkon, I piętro

Cena: 389 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 6 884,96 zł/ m2

Czynsz: Opłaty czynszowe ok 800 zł/ 3 os. + media (woda, ee, gaz, śmieci)

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, przestronne oraz w pełnie rozkładowe o powierzchni 56,50 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim bloku 3 piętrowym. Do mieszkania przynależą dwie piwnice. Mieszkanie posiada duży balkon (9 m).

Położenie mieszkania: Lokal składa się z : 3 pokoi; łazienki; WC; kuchni; korytarz.

Wykończenie lokalu: Okna z PCV w kuchni i jadalni w kolorze obustronnie antracytowym. Mieszkanie z ekspozycja dwustronną wschód-zachód. W łazience, kuchni i przedpokoju na podłodze terakota; w pokojach na podłodze panele.

Opis budynku: Budynek III piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty w latach 80-tych. Budynek po modernizacji, ocieplony oraz otynkowany. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, gaz ziemny, CO na cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe oraz pas zieleni z licznymi nasadzeniami sprzyjającymi ograniczeniu hałasu. Całość sprawia, że otoczenie jest bardzo przyjazne dla dzieci, rodzin oraz osób ceniących ciszę.

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość dokupienia garażu - więcej szczegółów pod nr. tel. 505-208-713.

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja - w okolicy znajdują się liczne szkoły, przedszkola, baseny, sklepy oraz markety, restauracje, kawiarnie, przychodnie, basen, banki, apteki oraz galeria handlowa.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1778

Mieszkanie w Kleczewie - idealne do personalizacji! 149 000 PLN OKAZJA !

Mieszkanie w Kleczewie - idealne do personalizacji!

Powierzchnia: 25,4 m2

Mieszkanie na 1 PIĘTRZE !!!

Cena: 149 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 1

Cena za m2: 5 866,14 zł / m2

Czynsz: ok. 150 zł + media

Opis budynku: Budynek II piętrowy, podpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO na gazowe( nowa instalacja). Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Położenie mieszkania: Mieszkanie środkowe położone na 1 piętrze. Lokal do remontu. Składający się z pokoju, łazienki, przedpokoju oraz łazienki. Atutem jest duża piwnica. Nowe wymieniona okna PCV.

Forma własności: Prawo własności do lokalu mieszkalnego.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1776

Mieszkanie z balkonem - Konin, ul. Zakole 239 000 PLN
250 000 PLN
NOWA CENA!!!

Mieszkanie z balkonem - Konin, ul. Zakole

Powierzchnia: 48 m2

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem

Cena: 239 000 PLN

Piętro: III piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 4 979,16 zł / m2

Czynsz: 730zł / 1 osoba

Typ mieszkania: Jest to słoneczne mieszkanie o pow. 48,00m2 z jednym przejściowym pokojem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w ocieplonym 4 -piętrowym bloku z wielkiej płyty. Do mieszkania przynależy piwnica. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Pomieszczenia: Pokoje (8,00m2, 14,68m2, 9,55m2), kuchnia (5,94m2), łazienka (2,22m2), WC (0,82m2), korytarz (5,62m2).

Wykończenie lokalu: Mieszkanie do remontu. Okna PCV. Na podłodze linoleum, na ścianach tapeta, w łazience płytki.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1744

Mieszkanie w Koninie - duże, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! 269 000 PLN ŚWIETNA LOKALIZACJA!

Mieszkanie w Koninie - duże, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem!

Powierzchnia: 59,3 m2

Mieszkanie z balkonem ZATORZE

Cena: 269 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 3

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Opis budynku: Blok mieszkalny z wielkiej płyty pobudowany w 1979 roku posiadający 5 kondygnacji nadziemnych oraz jedną podziemną. Budynek wyposażony w instalację wodno- kanalizacyjną, elektryczną , gaz ziemny, cieplik miejski oraz domofon.

Pomieszczenia: Mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 - składające się z trzech przestronnych pokoi ( 10,17 m2, 18,73m2, 11,67m2) w tym jeden z balkon- istnieje możliwość połączenia dwóch pokoi i stworzyć komfortową przestrzeń do wypoczynku. Kuchni 5,93m2, łazienki 3,03 m2, wc 1,08m2 oraz korytarza 8,69m2.

Wykończenie lokalu: Na podłogach w pokojach parkiet drewniany, ściany malowane emulsją. W korytarzu szafa w zabudowie, podłoga wykończona parkietem drewnianym, ściany malowane emulsją. W łazience wanna w zabudowie, glazura oraz terakota, w wc również glazura oraz terakota. W kuchni płytki na podłodze oraz wzdłuż ciągu kuchennego meble w zabudowie.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

Cena za m2: 4 536,26 zł/ m2

Czynsz: ok. 580 zł

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1720

Konin, obręb Starówka - mieszkanie na sprzedaż NIŻSZA CENA! 259 000 PLN
272 000 PLN
NIŻSZA CENA! OKAZJA!

Konin, obręb Starówka - mieszkanie na sprzedaż NIŻSZA CENA!

Powierzchnia: 64,7 m2

3 pokoje, 2 piętro; piwnica - WIDOK NA BULWAR NADWARCIAŃSKI

Cena: 259 000 PLN

Piętro: II piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 4 003,09 zł/m2

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie słoneczne, przestronne oraz w pełnie rozkładowe o powierzchni 64,70m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce parkingowe. Mieszkanie wymaga odświeżenia i wyposażenia: na podłodze w korytarzu, w kuchni i łazience znajdują się płytki, w pokojach panele, wszystkie okna są plastikowe.

Pomieszczenia: Lokal składa się z 7 pomieszczeń: posiada 2 duże pokoje (18,06 m2, 13,48 m2) z widokiem na Bulwar Nadwarciański (ekspozycja południowa) jeden z nich ma garderobę (4,32 m2); 1 mniejszy pokój z oknem od strony północnej (7,57 m2); przestronną łazienkę z toaletą, kabiną prysznicową, wanną narożnikową, umywalką i miejscem na pralkę (4,94 m2); jasną kuchnię z dużym oknem (wejście bezpośrednio z korytarza) (10,15 m2) oraz korytarz (6,18 m2).

Opis budynku: Budynek III piętrowy, niepodpiwniczony, pobudowany z wielkiej płyty. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci. CO na gaz (butla gazowa na działce przed budynkiem). Do dyspozycji mieszkańców jest suszarnia i miejsce na grilla. Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Cały blok składa się z 7 mieszkań, co gwarantuje spokój i rodzinną atmosferę. Osiedle ogrodzone. Nieruchomość podlega pod wspólnotę mieszkaniową.

Forma własności: prawo własności do lokalu

Czynsz: ok 720 zł/mc na 3 osoby

Dodatkowe informacje: Szukasz większego mieszkania? Na sprzedaż posiadamy jeszcze jeden lokal na tym samym piętrze (lustrzane odbicie mieszkania będącego przedmiotem tego ogłoszenia) - istnieje możliwość połączenia ich i stworzenia apartamentu o powierzchni ok 130m2!

Dodatkowe informacje: Mieszkanie znajduje się w lubianej części Konina- Starówka - na uboczu w cichej okolicy tuż obok konińskiej Starówki. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy, przychodnie, restauracje, szkoły, Bulwar Nadwarciański, przedszkola, park Chopina, Urząd Miejski.

Dodatkowe informacje: 2 GARAŻE - istnieje również możliwość zakupu 2 murowanych garaży tuż obok bloku - więcej informacji po uzgodnieniu z właścicielem.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1693

Pokój dzienny 129 000 PLN
139 000 PLN
100 m do Starego Rynku

Mieszkanie na I PIĘTRZE – Koło, ul. Grodzka

Powierzchnia: 44,86 m2

Lubiana lokalizacja – blisko sklepy, markety, szkoła

Cena: 129 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 2

Opis budynku: Budynek trzykondygnacyjny pobudowany w 1950 roku z cegły. Nie posiada balkonów. Okna PCV, drzwi wejściowe do budynku aluminiowe, antywłamaniowe. Schody w budynku żelbetowe. Budynek jest wyposażony w domofon.

Wykończenie lokalu: W pokojach ściany i sufity malowane farbą emulsyjną, na podłodze panele. W kuchni na podłodze terakota, na ścianach terakota do połowy wysokości oraz emulsja, meble w zabudowie, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W łazience na ścianie glazura oraz emulsja, prysznic, na podłodze terakota. Na korytarzu na suficie boazeria drewniana, na podłodze panele, ściany malowane emulsją. Okna PCV. Parapety z płyty. Drzwi wejściowe do lokalu oraz wewnętrzne płycinowe.

Pomieszczenia: pokój(19,98 m2); pokój(8,06 m2); korytarz(9,91 m2), łazienka(3,18 m2), kuchnia(3,73 m2). Do lokalu przynależy piwnica(3,80 m2) oraz komórka(4,70 m2).

Uzbrojenie terenu: Woda, prąd, kanalizacja

Ogrzewanie: Mieszkanie ogrzewane piecem kaflowym. Woda podgrzewana bojlerem elektrycznym.

Forma własności: Prawo własności

Charakterystyka przeznaczenia: MW; MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i jednorodzinnej z usługami nieuciążliwymi

Dojazd: Bezpośredni drogą o nawierzchni utwardzonej, ul. Grodzka

Cena za m2: 2 875,61 zł/m2

Czynsz: 430 zł / miesiąc

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1669

Komfortowe mieszkanie w Centrum Koła 300 000 PLN Możliwość aranżacji 2 mieszkań

Komfortowe mieszkanie w Centrum Koła

Powierzchnia: 89 m2

Mieszkanie z 2 obrębnymi wejściami

Cena: 300 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 3 370,78 / m2

Typ mieszkania: Mieszkanie jasne, przestronne o łacznej powierzchni 89,00m2. Możliwość podziału na 2 mieszkania. Posiada 2 odrędne wejścia

Pomieszczenia: Pokoje (20,66m2, 12,09m2, 26,57m2), kuchnia (6,05m2), łazienka (2,85m2, 4,73m2, korytarz (5,04m2, 9,49m2)

Opis budynku: Budynek mieszkalny wielorodzinny - kamienica. Droga dojazdowa asfaltowa, z chodnikami, oświetlenia ulicy. Budynek 1-piętrowy, murowany, podpiwniczony. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja. Ogrzewanie własne na ekogroszek.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1659

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe - Konin 11 Listopada 220 000 PLN ATRAKCYJNA CENA

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe - Konin 11 Listopada

Powierzchnia: 42,16 m2

Mieszkanie 42 m2, w atrakcyjnej cenie!

Cena: 220 000 PLN

Piętro: III piętro

Ilość pokoi: 2

Wykończenie lokalu: W mieszkaniu ściany i sufity w pokojach gipsowane, pokryte emulsją. W pokojach na podłodze panele. Na korytarzu panele na podłodze, ściany gipsowane plus szafa w zabudowie. W kuchni na podłodze panele, meble w zabudowie, ściany pokryte glazurą do wysokości 1,50 m. W łazience na ścianie glazura, na podłodze płytki. Wanna wbudowana obok umywalki. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne płycinowe. Grzejniki żeliwne. Okna drewniane, parapety płycinowe.

Dodatkowe informacje: Dzięki zastosowanemu układowi i wielkości pomieszczeń mieszkanie jest przestronne i komfortowe w użytkowaniu, okna na dwie strony bloku. Rok budowy bloku to 1971 r.

Uzbrojenie terenu: woda, prąd, kanalizacja, internet, kablówka

Charakterystyka przeznaczenia: MW - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej

Dojazd: Bezpośredni drogą o nawierzchni asfaltowej ul. Kolejowa

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Ogrzewanie: cieplik miejski

Cena za m2: 5218,22 zł/m2

Dodatkowe informacje: Mieszkanie atrakcyjnie zlokalizowane, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, w niewielkiej odległości znajdują się podstawowe obiekty użyteczności publicznej m. in. szkoły, przedszkola, apteka oraz liczne placówki medyczne. W sąsiedztwie wielkopowierzchniowe markety spożywcze oraz przemysłowe np.: Eleclerc, Biedronka, RTV EURO AGD, kwiaciarnia, fryzjer, bank i wiele innych. Do dyspozycji mieszkańców ogólnodostępne miejsca parkingowe tuż przed blokiem.

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1601

Mieszkanie w Koninie - parter - niezależne wejście 170 000 PLN
190 000 PLN
UWAGA ! NIŻSZA CENA !!!

Mieszkanie w Koninie - parter - niezależne wejście

Powierzchnia: 71,2 m2

obręb Łężyn

Cena: 170 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 2387,64zł/m2

Pomieszczenia: Kuchnia ( 14,61 m2), pokoje ( 23,32 m2, 15,91 m2), łazienka z WC ( 9,65m2), pomieszczenie gospodarcze ( 7,71 m2).

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1545

Przestronne mieszkanie z balkonem w Kole 375 000 PLN NOWA! NIŻSZA CENA!

Przestronne mieszkanie z balkonem w Kole

Powierzchnia: 72,3 m2

Rozkładowe mieszkanie - Koło

Cena: 375 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 4

Cena za m2: 4979 zł / m2

Czynsz: Czynsz wynosi ok. 900zł.

Pomieszczenia: 4 pokoje (15,05m2, 11,53m2, 11,70m2, 8,07m2), kuchnia (7,61m2), łazienka (3,25m2), WC (1,50m2)

Opis budynku: Budynek 4-piętrowy, podpiwniczony pobudowany z wielkiej płyty w 1985r. Do budynku podłączone są: woda, prąd, gaz ziemny, kanalizacja miejska, instalacja domofonowa.

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie rozkładowe, jasne, trójstronne, po częściowym remoncie. Okna PCV, w pokojach na podłodze parkiet, w łazience, kuchni oraz na korytarzu na podłodze terakota. Ściany malowane emulsją, w łazience i WC glazura, wanna.

Dodatkowe informacje: W pobliżu: szkoły, ośrodek zdrowia, basen, sklepy, PKS, PKP.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu oraz z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1494

Konin ul. Zakole - mieszkanie na parterze 1 300 PLN NIŻSZA CENA !!!

Konin ul. Zakole - mieszkanie na parterze

Powierzchnia: 32,3 m2

Mieszkanie umeblowane, po remoncie; NAJEM OKAZJONALNY!

Cena: 1 300 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 2

Czynsz: 1300 zł + czynsz (660 zł) + media

Opis budynku: Budynek XI piętrowy, podpiwniczony, ocieplony i otynkowany, pobudowany w 1978 r. z wielkiej płyty - wieżowiec. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie, instalacja domofonowa. Budynek wyposażony w windę.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z: kuchni (4,00 m2), 2 pokoi (8,50 m2, 11,30 m2), łazienki z WC (3,20m2) i przedpokoju (5,30 m2). Do mieszkania przynależy piwnica.

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie jasne, jednostronne, rozkładowe o łącznej powierzchni 32,30 m2. Mieszkanie remontowane w 2018 r.; odświeżenie w czerwcu 2023 r. Okna PCV + rolety zewnętrzne.

Wykończenie lokalu: W pokojach oraz w przedpokoju na podłodze deska barlinecka. W łazience, WC oraz kuchni na podłodze terakota. Na ścianach w pokojach oraz przedpokoju emulsja, w łazience i WC glazura, w kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego. Mieszkanie całkowicie umeblowane, kuchnia w zabudowie, korytarz zabudowany, w jednym pokoju szafa w zabudowie, biurko oraz łózko; w salonie łózko, stół i krzesła.

Wykończenie lokalu: Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV: telewizor, lodówka, piekarnik, płyta grzewcza, czajnik elektryczny, mikrofalówka, pralka.

Dodatkowe informacje: Wynajem tylko na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Kaucja wynosi 1300 zł. Wynajem na minimum rok. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w centrum Konina – doskonała komunikacja - dworzec PKP, PKS, obok budynku przystanki. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura użyteczności publicznej: szkoły, przedszkola, place zabaw, banki, urzędy, sklepy.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1493

Konin, os. Niesłusz - mieszkanie na 3 piętrze 250 000 PLN
270 000 PLN
NOWA!!! NIŻSZA CENA!!!

Konin, os. Niesłusz - mieszkanie na 3 piętrze

Powierzchnia: 48 m2

Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem

Cena: 250 000 PLN

Piętro: III piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 5625,00

Położenie mieszkania: 3 piętro

Opis budynku: Budynek murowany, wybudowany w latach 1974/1975, ocieplony. Budynek 4-piętrowy, podpiwniczony. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja, cieplik miejski, domofon. Przed budynkiem znajduje się parking.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z 2 pokoi (17,19 m2, 12,50 m2), korytarza (3,8 m2), łazienki z WC (4,40 m2) oraz kuchni (8,14 m2).

Wykończenie lokalu: Okna drewniane z szybami zgrzewanymi. W pokojach na podłodze panele, ściany malowane. W korytarzu 2 szafy w zabudowie, na podłodze terakota, ściany malowane. W łazience wanna, umywalka, WC, glazura. W kuchni na ścianie płytki wzdłuż ciągu kuchennego, ściany malowane, na podłodze terakota.

Czynsz: Czynsz ok. 600zł (opłata ryczałtowa za wodę)

Dodatkowe informacje: Mieszkanie otoczone terenem zielonym. Blisko sklepy, boisko, plac zabaw.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu oraz z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1470

 Mieszkanie z widokiem - 3 pokoje, Konin 306 000 PLN
309 000 PLN
NOWA CENA

Mieszkanie z widokiem - 3 pokoje, Konin

Powierzchnia: 51,1 m2

Mieszkanie na Zatorzu

Cena: 306 000 PLN

Piętro: X piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 6 046 zł/m2

Położenie mieszkania: X piętro

Forma własności: Pełna własność z założoną księgą wieczystą

Czynsz: ok 780 zł/ 1 osobę

Opis budynku: Mieszkanie znajduje się na X piętrze w wieżowcu z windami. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja do sieci, CO cieplik miejski, gaz ziemny. Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z trzech pokoi 16,50 m2, 12,88 m2, 7,08m2, kuchni 6,60 m2, łazienki 3,46 m2, korytarza 4,58 m2. Do lokalu przynależy także piwnica.

Wykończenie lokalu: Lokal wykończony w dobrym standardzie. W pokojach oraz korytarzu na podłodze panele, ściany kryte emulsją oraz tapetą. W łazience i wc glazura oraz terakota, wanna w zabudowie. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego , terakota na podłodze ściany malowane emulsją.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

Dodatkowe informacje: Możliwa zamiana na z dopłatą na mniejszy lokal w Koninie.

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1787Mieszkania na sprzedaż: najlepsze oferty w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Polska to piękny kraj, w którym naprawdę dobrze się żyje – nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka swojego miejsca na jej terenie, by cieszyć się własnym kawałkiem ziemi. Z myślą o idealnym dopasowaniu się do Państwa potrzeb związanych z zakupem mieszkania, w naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze oferty: mieszkania na sprzedaż i mieszkania do wynajęcia, od małych kawalerek, do dużych apartamentów. Każdy może dobrać ofertę w zależności od swoich możliwości finansowych, a my z chęcią doradzimy, jakie rozwiązanie jest dla Państwa najkorzystniejsze.
Jak się okazuje, województwo wielkopolskie jest tym regionem Polski, w którym chce osiedlać się coraz więcej osób. Nic dziwnego – jest tu pięknie, rozwojowo, pracy i miłych ludzi nie brakuje. Nie brakuje również atrakcyjnych ofert nieruchomości – a my jesteśmy po to, by je Państwu przedłożyć i pomóc wśród nich znaleźć mieszkanie jak marzenie! Twój czas jest dla nas ważny, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę na każdym z etapów współpracy. Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. Jesteśmy pełni zapału, pasji i zaangażowania, które motywuje nas do codziennej pracy.

Mieszkania jak marzenie – zapraszamy do oferty ABA Nieruchomości

W naszej bogatej ofercie mogą znaleźć Państwo mieszkania na sprzedaż oraz mieszkanie do wynajecia z pięciu najpopularniejszych i najpiękniejszych miejscowości na terenie Wielkopolski są to:
 • • mieszkanie Konin
 • • mieszkanie Koło
 • • mieszkanie Turek
 • • mieszkanie Września
 • • mieszkanie Słupca
Zachęcamy do zapoznania się z krótką charakterystyką rynku nieruchomości tych wybranych miejsc, do zerknięcia na oferty na stronie, jak również do kontaktowania się z nami – służymy kompleksową pomocą w temacie mieszkań na sprzedaż!

Mieszkania na sprzedaż Konin – jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Konin to szczególne miejsce na mapie Polski – piękne, spokojne, ale też dające wiele możliwości do rozwoju. Podobnie obiecująco jest, jeśli chodzi o nieruchomości zlokalizowane na terenie tego miasta, a naszą specjalizacją w ABA Nieruchomości jest to, by wyszukiwać te najbardziej atrakcyjne i dać do nich dostęp swoim Klientom. Bez względu na to czy szukają Państwo małej kawalerki, dużego apartamentu czy interesuje Państwa mieszkanie na parterze lub usytuowane na pierwszym piętrze – z pewnością znajdzie się coś trafiającego w gust. Dbamy także o to, aby wszystkim osobom zainteresowanym zamieszkanym w Koninie dobrać atrakcyjne gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze dopasowane do możliwości finansowych. Naszym największym priorytetem jest szczęście osób, którym pomagamy w odnalezieniu mieszkania Konin na sprzedaż. Owszem, stary Konin jak i nowy Konin jako pełne możliwości miasto nam to ułatwia – dlatego zachęcamy do zapoznania się z jego potencjałem!

Mieszkania na sprzedaż Koło – czarujące okolice, atrakcyjna lokalizacja, obiecujące nieruchomości
Koło to miejscowość usytuowana nad piękną Wartą, a dokładnie w Kotlinie Kolskiej. Zachwyca w równym stopniu przyjezdnych, jak i mieszkających na stałe – stąd nic dziwnego, że wielu z tych, którzy byli tutaj jedynie „na chwilę” decydują się zostać już na zawsze. A my im w tym pomagamy! Prezentujemy mieszkania Koło na sprzedaż, dopasowane do różnych preferencji i możliwości finansowych. Od przytulnych kawalerek dla singli, po obszerne apartamenty dla całych rodzin. Z nami znalezienie w Kole swojego miejsca na ziemi jest łatwiejsze niż mogłoby się to wydawać. Jeśli interesuje Państwa atrakcyjne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze blisko centrum Koła – prosimy o kontakt.

Mieszkania na sprzedaż Turek – luksusowy apartament czy urocze M-1?
O uroczym Turku można by się naprawdę rozpisywać: bardzo urodzajna ziemia, malownicze tereny i obiecująca oferta rynku pracy. To wszystko i wiele innych walorów tej miejscowości każdego roku przyciąga tutaj osoby szukające swojego miejsca z całej Polski. Bez względu na to, czy ma to być zgrabny apartament typu studio czy też przestronne mieszkanie położone na uboczu – ABA Nieruchomości zadba o to, by każdy mógł je znaleźć. Szanujemy Państwa czas i pieniądze – dostosowując ofertę zarówno pod względem finansowym, jak i ustalonych wcześniej preferencji. Naszym celem jest Państwa spokojne życie w wymarzonym mieszkaniu, a takie z całą pewnością się w Turku znajdzie!

Mieszkania na sprzedaż Września – dobre miejsce w spokojnej okolicy na piękne życie!
Owiana malowniczą rzeką Wrześnicą miejscowość Września zdaje się być rajem i celem dla wielu samotników, jak i rodzin z dziećmi szukających mieszkania dla siebie. Cieszymy się, iż w naszej ofercie możemy zaproponować sporo w tej kwestii: od miłych kawalerek, po bogate apartamenty. Tak samo jak sama Września ma sporo do zaproponowania swoim mieszkańcom, tak i my mamy sporo do zaoferowania klientom naszego biura nieruchomości. Września to dobry wybór, a my w tym wyborze pomożemy!

Apartamenty i mieszkania na sprzedaż Słupca – tutaj szczęśliwie się żyje!
W naszej bogatej ofercie mieszkań na sprzedaż obfite propozycje czekają też na osoby zainteresowane zamieszkaniem w miejscowości Słupca, która podobnie jak wyżej wymienione jest obiecującym punktem na mapie Wielkopolski. Z radością oferujemy do sprzedaży mieszkania z potencjałem i prezentujemy je swoim Klientom. Jeśli Państwo chcą zaznać szczęścia w centrum Słupcy – czekamy na kontakt, z wielką radością pomożemy w spełnieniu tego marzenia! Dowiedz sie więcej o ochronie danych osobowych oraz przeczytaj także naszą politykę prywatności oraz zapoznaj sie z polityką plików cookies.