Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

MIESZKANIA


Pokój REZERWACJA 174 900 PLN Korzystna oferta

Kawalerka niedaleko Galerii nad Jeziorem w Koninie, ul. Szeligowskiego 3

Powierzchnia: 33,8 m2

Funkcjonalny lokal po remoncie z dużym balkonem

Cena: 174 900 PLN

Piętro: VI piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 5 175 zł / m2

Dodatkowe informacje: Przedstawiamy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego znajdującego się na 6 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Szeligowskiego w Koninie. Mieszkanie jest położone blisko punktów handlowo – usługowych i obiektów użyteczności publicznej. Do sklepu spożywczego(POLOMARKET) tylko około 130 m. Czas wolny można spędzić m.in. w restauracji do której dojdziemy na pieszo pokonując dystans 100 m.

Dodatkowe informacje: W przypadku pogorszenia się stanu naszego zdrowia, w zasięgu ręki jest przychodnia zdrowia oddalona o 150 m, a także apteka w odległości około 200 m. Rodzice nie muszą podwozić lub zaprowadzać daleko swoje dzieci. Szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek znajdują się około 300 m od budynku mieszkalnego. Ponadto młodzież może pieszo pokonać podobny dystans (350 m – 400 m) do szkoły średniej.

Dodatkowe informacje: W Galerii nad Jeziorem do której jest stosunkowo krótka odległość – 600 m pieszo albo około 1 km samochodem można zrobić zakupy odzieżowe lub spożywcze, obejrzeć film w kinie czy spędzić wspólnie czas z rodziną lub ze znajomymi w ulubionej kawiarni.

Opis budynku: Budynek mieszkalny wielorodzinny, pobudowany w 1979 roku z wielkiej płyty, posiadający jedenaście kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Budynek ocieplony, otynkowany tynkiem strukturalnym. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych, zamykane zamkiem antywłamaniowym. Budynek wyposażony w domofon oraz windę. Schody o konstrukcji żelbetowej.

Wykończenie lokalu: Lokal mieszkalny utrzymany w dobrym stanie. Drzwi wejściowe do lokalu antywłamaniowe. Okna PCV. W pokojach na podłodze panele podłogowe, ściany gipsowane, malowane farbą emulsyjną. W kuchni na podłodze PCV, meble w zabudowie, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W łazience na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą, wanna narożnikowa obudowana. Remont był 6 lat temu.

Pomieszczenia: Funkcjonalnie pokój został podzielony na dwa mniejsze o powierzchniach 15,99 m2 i 8,42 m2 kuchnia(4,75 m2); łazienka(2,80 m2); korytarz(1,84 m2).

Balkon: Przynależy do lokalu i ma powierzchnię 5,47 m2.

Uzbrojenie terenu: Rejon lokalizacji uzbrojony jest w następujące sieci infrastruktury technicznej: elektryczną, wodociągową, telefoniczną, kanalizacyjną, domofonową, gazową.

Charakterystyka przeznaczenia: MWU – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej

Ogrzewanie: Cieplik miejski

Dojazd: Bezpośredni drogą gminną asfaltową ul. Szeligowskiego

Czynsz: Na 3 osoby: 573,87 zł / miesiąc

:

Nr oferty: 1311

Mieszkanie na Zatorzu - rozkładowe, po remoncie 339 000 PLN LOKAL NA ZATORZU - 4 POKOJE

Mieszkanie na Zatorzu - rozkładowe, po remoncie

Powierzchnia: 71 m2

DUŻE MIESZKANIE Z BALKONEM

Cena: 339 000 PLN

Piętro: IX piętro

Ilość pokoi: 4

Cena za m2: 4 774,65 zł

Opis budynku: Budynek X piętrowy, podpiwniczony, ocieplony i otynkowany. Do budynku podłączone są: woda, prąd, gaz ziemny, kanalizacja miejska, CO miejskie, instalacja domofonowa. Budynek wyposażony w dwie windy.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z: kuchni 6,57 m2, 4 pokoi 16,36 m2, 9,85 m2, 11,81 m2 oraz 7,30 m2, łazienki 3,92 m2, spiżarni 1,33 m2, korytarza 9,65 m2 oraz wiatrołapu 4,21 m2. Mieszkanie posiada duży balkon 5,52 m2 z roletami zewnętrznymi. Do mieszkania przynależą 2 piwnice (jedna na wyłączność, a z drugiej połowa).

Forma własności: prawo własności

Czynsz: Czynsz wynosi 850 zł na 4 osoby (w czynszu gaz, woda i ogrzewanie) dodatkowo ee.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji - w odległości ok 200-300m: szkoły, sklepy, dworzec PKP, MZK, spółdzielnia.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

Wykończenie lokalu: Lokal po kapitalnym remoncie łazienek i 3 pokoi. W łazience na podłodze terakota, na ścianach glazura, wanna wbudowana; w kuchni na podłodze terakota, płytki wzdłuż ciągu kuchennego; w pokojach na podłodze panele oraz parkiet, ściany malowane emulsją oraz tapeta. W cenę wliczone są meble w zabudowie kuchennej, szafy w zabudowie w pokojach, oraz sprzęt kuchenny AGD.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1306

SPRZEDAM APARTAMENTY BURSZTYNOWA  NAD MORZEM - Niechorze, gm. Rewal 679 660 PLN

SPRZEDAM APARTAMENTY BURSZTYNOWA NAD MORZEM - Niechorze, gm. Rewal

Powierzchnia: 30,7 m2

3 minuty drogi do morza !

Cena: 679 660 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 17999 zł/m2 (netto), 22.138.77 zł/m2 (brutto).( oferta od 01.10.2021r.)

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1209

Konin - na wynajem 2 pokoje 1 600 PLN

Konin - na wynajem 2 pokoje

Powierzchnia: 49,5 m2

Lokal rozkładowy

Cena: 1 600 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 2

Opis budynku: Budynek III piętrowy, podpiwniczony. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja, CO miejskie, instalacja domofonowa.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki z WC. Do lokalu przynależy piwnica i balkon

Wykończenie lokalu: W pokojach na podłodze deska, na ścianie emulsja. W łazience kabina prysznicowa, terakota i glazura. W korytarzu szafa zabudowana, emulsja i deska. W kuchni na ścianie emulsja + płytki wzdłuż ciągu kuchennego, na podłodze panele. Okna PCV z roletami wewnętrznym

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1322

Centrum Konina - 2 pokoje 230 000 PLN

Centrum Konina - 2 pokoje

Powierzchnia: 49,5 m2

Lokal rozkładowy

Cena: 230 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 2

Opis budynku: Budynek III piętrowy, podpiwniczony. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja, CO miejskie, instalacja domofonowa.

Pomieszczenia: Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Do lokalu przynależy piwnica i balkon.

Wykończenie lokalu: W pokojach na podłodze deska, na ścianie emulsja. W łazience kabina prysznicowa, terakota i glazura. W korytarzu szafa zabudowana, emulsja i deska. W kuchni na ścianie emulsja + płytki wzdłuż ciągu kuchennego, na podłodze panele. Okna PCV z roletami wewnętrznymi.

Forma własności: Prawo własności

Czynsz: 580 zł

Dodatkowe informacje: Lokal do częściowego remontu.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1320

Konin ul. Kolejowa - mieszkanie na II piętrze 310 000 PLN 4 pokoje + balkon

Konin ul. Kolejowa - mieszkanie na II piętrze

Powierzchnia: 60,9 m2

MIESZKANIE ROZKŁADOWE

Cena: 310 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 5 090,31 zł

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony, ocieplony i otynkowany. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie, instalacja domofonowa.

Położenie mieszkania: Lokal znajduje się na II piętrze w budynku IV piętrowym.

Pomieszczenia: Mieszkanie rozkładowe składa się z: 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju. Lokal posiada balkon.

Forma własności: prawo własności

Czynsz: 400 zł

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum miasta - w odległości ok 100m: sklepy, dworzec PKP, MZK, PKS, restauracje, szkoły ok 500m.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1319

Koło ul. Sienkiewicza - Lokal na 4 piętrze 295 000 PLN MIESZKANIE ROZKŁADOWE

Koło ul. Sienkiewicza - Lokal na 4 piętrze

Powierzchnia: 57,83 m2

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem

Cena: 295 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 5 101.16 zł

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony pobudowany z wielkiej płyty w 1976 r. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie, instalacja domofonowa. Przed budynkiem parking.

Pomieszczenia: Mieszkanie ROZKŁADOWE składa się z: kuchni 6.36 m2, łazienki 2.36 m2, 3 pokoi 7.95 m2; 9,19 m2; 24.77 m2, korytarza 6.51 m2, WC 0.69 m2. Mieszkanie posiada zadaszony balkon. Do mieszkania przynależy piwnica oraz wspólna na cały blok suszarnia i wózkownia.

Położenie mieszkania: Lokal znajduje się na IV piętrze w budynku 4 piętrowym

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Czynsz: Czynsz wynosi ok 605 zł

Wykończenie lokalu: Lokal po częściowym remoncie. Okna PCV + rolety wewnętrzne. W łazience na podłodze terakota, na ścianach glazura, kabina prysznicowa; w WC na podłodze terakota, na ścianach glazura; w pokojach na podłodze panele, na ścianach emulsja, tapeta; na korytarzu na podłodze terakota, na ścianach boazeria; w kuchni na podłodze terakota, na ścianach cegiełka dekoracyjna oraz płytki wzdłuż ciągu.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1317

Pokój 315 000 PLN

Mieszkanie- 4 pokoje z balkonem - centrum miasta

Powierzchnia: 60,9 m2

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Konina

Cena: 315 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 4

Cena za m2: 5 172,41 zł/m2

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony. Budynek wybudowany w 1976 r. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie, instalacja domofonowa.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z pomieszczeń: kuchni 6,80 m2,czterech pokoi 7,79m2, 10,21 m2, 8,44 m2 oraz 15,65 m2, łazienki 3,39 m2,wc 1,30 m2 oraz korytarza 7,32 m2. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Wykończenie lokalu: Okna pcv, drzwi zewnętrzne na profilach aluminiowych. W pokojach na podłodze panele, na ścianach tapeta i emulsja. W korytarzu na podłodze panele, na ścianach cegiełka ozdobna. W kuchni terakota i panele szklane, meble w zabudowie. W łazience terakota i glazura, wanna w zabudowie. W wc glazura na ścianach cegiełka ozdobna. W pokojach oraz korytarzu szafy w zabudowie. Po uzgodnieniu z właścicielem możliwość zakupu mieszkania z pełnym umeblowaniem.

Forma własności: Prawo własności

Czynsz: Czynsz wynosi 600 zł na 3 osoby.

Dodatkowe informacje: Atutem nieruchomości jest bliska lokalizacji infrastruktury użyteczności publicznej- szkoły, sklepy , dworzec PKP , MZK - w odległości ok. 200-300 m.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1247

Pierwsze pomieszczenie - biuro obsługi 239 000 PLN

Na SPRZEDAŻ mieszkania w Koninie Aleja Cukrownicza

Powierzchnia: 89,46 m2

Lokal usługowy z możliwością przekształcenia na mieszkania

Cena: 239 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 2671,58

Opis budynku: Lokal położony na parterze w budynku dwupiętrowym. Ściany murowane z cegły, dach pokryty papą. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, cieplik. Wejście do budynku z dwóch stron. Budynek znajduje się przy drodze asfaltowej oraz jest widoczny z ulicy.

Wykończenie lokalu: Okna PCV (w kuchni okno drewniane) z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi, na ścianach tapeta oraz emulsja, na podłogach terakota oraz linoleum, podwieszany sufit. Drzwi wejściowe PCV na profilach aluminiowych, drzwi wewnętrzne płycinowe + kraty antywłamaniowe.

Pomieszczenia: Lokal o powierzchni użytkowej 89,46 m2 składa się z 3 pomieszczeń biurowych (w tym 2 przechodnie), kuchni z wyjściem na zewnątrz, korytarza, pomieszczenia gospodarczego oraz WC znajdującym się w części wspólnej budynku.

Dodatkowe informacje: Lokal idealnie nadaje się na przekształcenie na lokal mieszkalny ze względu na możliwość zmiany układu funkcjonalnego pomieszczeń wraz z wydzieleniem łazienki.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 886Mieszkania na sprzedaż: najlepsze oferty w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Polska to piękny kraj, w którym naprawdę dobrze się żyje – nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka swojego miejsca na jej terenie, by cieszyć się własnym kawałkiem ziemi. Z myślą o idealnym dopasowaniu się do Państwa potrzeb związanych z zakupem mieszkania, w naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze oferty: mieszkania na sprzedaż i mieszkania do wynajęcia, od małych kawalerek, do dużych apartamentów. Każdy może dobrać ofertę w zależności od swoich możliwości finansowych, a my z chęcią doradzimy, jakie rozwiązanie jest dla Państwa najkorzystniejsze.
Jak się okazuje, województwo wielkopolskie jest tym regionem Polski, w którym chce osiedlać się coraz więcej osób. Nic dziwnego – jest tu pięknie, rozwojowo, pracy i miłych ludzi nie brakuje. Nie brakuje również atrakcyjnych ofert nieruchomości – a my jesteśmy po to, by je Państwu przedłożyć i pomóc wśród nich znaleźć mieszkanie jak marzenie! Twój czas jest dla nas ważny, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę na każdym z etapów współpracy. Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. Jesteśmy pełni zapału, pasji i zaangażowania, które motywuje nas do codziennej pracy.

Mieszkania jak marzenie – zapraszamy do oferty ABA Nieruchomości

W naszej bogatej ofercie mogą znaleźć Państwo mieszkania na sprzedaż oraz mieszkanie do wynajecia z pięciu najpopularniejszych i najpiękniejszych miejscowości na terenie Wielkopolski są to:
  • • mieszkanie Konin
  • • mieszkanie Koło
  • • mieszkanie Turek
  • • mieszkanie Września
  • • mieszkanie Słupca
Zachęcamy do zapoznania się z krótką charakterystyką rynku nieruchomości tych wybranych miejsc, do zerknięcia na oferty na stronie, jak również do kontaktowania się z nami – służymy kompleksową pomocą w temacie mieszkań na sprzedaż!

Mieszkania na sprzedaż Konin – jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Konin to szczególne miejsce na mapie Polski – piękne, spokojne, ale też dające wiele możliwości do rozwoju. Podobnie obiecująco jest, jeśli chodzi o nieruchomości zlokalizowane na terenie tego miasta, a naszą specjalizacją w ABA Nieruchomości jest to, by wyszukiwać te najbardziej atrakcyjne i dać do nich dostęp swoim Klientom. Bez względu na to czy szukają Państwo małej kawalerki, dużego apartamentu czy interesuje Państwa mieszkanie na parterze lub usytuowane na pierwszym piętrze – z pewnością znajdzie się coś trafiającego w gust. Dbamy także o to, aby wszystkim osobom zainteresowanym zamieszkanym w Koninie dobrać atrakcyjne gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze dopasowane do możliwości finansowych. Naszym największym priorytetem jest szczęście osób, którym pomagamy w odnalezieniu mieszkania Konin na sprzedaż. Owszem, stary Konin jak i nowy Konin jako pełne możliwości miasto nam to ułatwia – dlatego zachęcamy do zapoznania się z jego potencjałem!

Mieszkania na sprzedaż Koło – czarujące okolice, atrakcyjna lokalizacja, obiecujące nieruchomości
Koło to miejscowość usytuowana nad piękną Wartą, a dokładnie w Kotlinie Kolskiej. Zachwyca w równym stopniu przyjezdnych, jak i mieszkających na stałe – stąd nic dziwnego, że wielu z tych, którzy byli tutaj jedynie „na chwilę” decydują się zostać już na zawsze. A my im w tym pomagamy! Prezentujemy mieszkania Koło na sprzedaż, dopasowane do różnych preferencji i możliwości finansowych. Od przytulnych kawalerek dla singli, po obszerne apartamenty dla całych rodzin. Z nami znalezienie w Kole swojego miejsca na ziemi jest łatwiejsze niż mogłoby się to wydawać. Jeśli interesuje Państwa atrakcyjne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze blisko centrum Koła – prosimy o kontakt.

Mieszkania na sprzedaż Turek – luksusowy apartament czy urocze M-1?
O uroczym Turku można by się naprawdę rozpisywać: bardzo urodzajna ziemia, malownicze tereny i obiecująca oferta rynku pracy. To wszystko i wiele innych walorów tej miejscowości każdego roku przyciąga tutaj osoby szukające swojego miejsca z całej Polski. Bez względu na to, czy ma to być zgrabny apartament typu studio czy też przestronne mieszkanie położone na uboczu – ABA Nieruchomości zadba o to, by każdy mógł je znaleźć. Szanujemy Państwa czas i pieniądze – dostosowując ofertę zarówno pod względem finansowym, jak i ustalonych wcześniej preferencji. Naszym celem jest Państwa spokojne życie w wymarzonym mieszkaniu, a takie z całą pewnością się w Turku znajdzie!

Mieszkania na sprzedaż Września – dobre miejsce w spokojnej okolicy na piękne życie!
Owiana malowniczą rzeką Wrześnicą miejscowość Września zdaje się być rajem i celem dla wielu samotników, jak i rodzin z dziećmi szukających mieszkania dla siebie. Cieszymy się, iż w naszej ofercie możemy zaproponować sporo w tej kwestii: od miłych kawalerek, po bogate apartamenty. Tak samo jak sama Września ma sporo do zaproponowania swoim mieszkańcom, tak i my mamy sporo do zaoferowania klientom naszego biura nieruchomości. Września to dobry wybór, a my w tym wyborze pomożemy!

Apartamenty i mieszkania na sprzedaż Słupca – tutaj szczęśliwie się żyje!
W naszej bogatej ofercie mieszkań na sprzedaż obfite propozycje czekają też na osoby zainteresowane zamieszkaniem w miejscowości Słupca, która podobnie jak wyżej wymienione jest obiecującym punktem na mapie Wielkopolski. Z radością oferujemy do sprzedaży mieszkania z potencjałem i prezentujemy je swoim Klientom. Jeśli Państwo chcą zaznać szczęścia w centrum Słupcy – czekamy na kontakt, z wielką radością pomożemy w spełnieniu tego marzenia! Dowiedz sie więcej o ochronie danych osobowych oraz przeczytaj także naszą politykę prywatności oraz zapoznaj sie z polityką plików cookies.