Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA

MIESZKANIA


Widok bloku 218 000 PLN

Mieszkanie Słupca- cztery pokoje- CENTRUM

Powierzchnia: 57,8 m2

Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze.

Cena: 218 000 PLN

Piętro: II piętro

Ilość pokoi: 4

Cena za m2: 3 771,63 zł/ m2

Opis budynku: Budynek pięciokondygnacyjny pobudowany z cegły w 1977 roku. Ocieplony oraz otynkowany, podłącza wody, prądu oraz kanalizacji. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

Pomieszczenia: Lokal składa się z : pokoju(9,59m2), łazienki (2,62m2),WC (1,24m2),kuchni (6,93m2), pokoju (8,56m2),korytarza(3,95m2), pokoju (10,21m2), pokoju(14,70m2). Mieszkanie posiada balkon.

Wykończenie lokalu: W pokojach na podłodze panele , na ścianach emulsja, w kuchni płytki w ciągu kuchennym , emulsja oraz meble w zabudowie. W łazience oraz WC terakota , glazura oraz emulsja. Ściany w korytarzu wykończone boazerią drewnianą, na podłodze panele. Drzwi wewnętrzne płycinowe. Okna oraz parapety PCV, rolety wewnętrzne.

Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Czynsz: 520 zł

Dodatkowe informacje: Budynek znajduję się w centrum Słupcy, otoczenie tworzy zabudowa wielorodzinna,liczne sklepy, szkoła. Miejsca parkingowe przed budynkiem.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

 : Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1156

Kuchnia 179 500 PLN

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze

Powierzchnia: 46,58 m2

Mieszkanie z balkonem niedaleko szpitala, basenu

Cena: 179 500 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 3 853,59 zł/m2

Opis budynku: Budynek, budowany w latach 60tych, IV piętrowy, podpiwniczony. Do budynku podłączona woda, prąd, kanalizacja miejska oraz ogrzewanie z cieplika miejskiego, ciepła woda z cieplika.

Wykończenie lokalu: W pokojach na podłodze parkiet i panele, na ścianach farba emulsyjna i cegła ozdobna. Grzejniki stalowe. W łazience płytki i prysznic. W kuchni płytki i meble w zabudowie.

Dodatkowe informacje: Wyposażenie mieszkania wliczone w cenę.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.

 : Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1155

Mieszkanie po remoncie, wieżowiec 179 000 PLN

Mieszkanie po remoncie, wieżowiec

Powierzchnia: 36,2 m2

Konin, Dworcowa - mieszkanie 2 pokojowe

Cena: 179 000 PLN

Piętro: V piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 4 944,75 zł/m2

Opis budynku: Wieżowiec 10 piętrowy, pobudowany w 1969 r. Do budynku podłączona woda, prąd, kanalizacja miejska oraz ogrzewanie z cieplika miejskiego, ciepła woda z cieplika. Obszar wokół budynku ładnie zagospodarowany, przed klatką schodową miejsca parkingowe. W budynku winda.

Wykończenie lokalu: Lokal w dobrym standardzie, po remoncie. W pokojach na podłodze panele i wykładzina dywanowa, na ścianach emulsja i cegła ozdobna. W kuchni płytki na podłodze i wzdłuż ciągu kuchennego, pralka, płyta indukcyjna. W łazience płytki i terakota, sufit podwieszany. W holu szafa w zabudowie. Jest także mały balkon.

Pomieszczenia: Lokal składa się z następujących pomieszczeń: korytarz (2,43m2), holl (2,26m2), salon (16,34m2), sypialnia (7,94m2), łazienka (2,86m2), kuchnia (4,37m2). Rzut znajduje się w zdjęciach.

Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Czynsz: 450 zł

Dodatkowe informacje: Lokal znajduje się dogodnej lokalizacji, w zasięgu spaceru - sklepy, przychodnia, przedszkole, Skwer Miejski. Pod blokim przystanek MZK, w odległości 550 m dworzec PKP.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

 : Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1153

Blok 255 000 PLN

Mieszkanie na parterze w niskim bloku

Powierzchnia: 59 m2

Słupca - rozkładowe mieszkanie na sprzedaż

Cena: 255 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 4

Cena za m2: 4 322,03 zł/m2

Opis budynku: Budynek pobudowany w latach 60 tych z cegły. Budynek IV piętrowy, ocieplony. Do budynku podłączone są: prąd, woda, kanalizacja. Wejścia zabezpieczone domofonami.

Dodatkowe informacje: Miejsca parkingowe dookoła bloku.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: korytarz (8,92m2), pokój (6,38m2), kuchnia (7,43m2), wc (0,69m2), łazienka (2,04m2), pokój (9,84m2), pokój (14,70m2), pokój (9,00m2).

Wykończenie budynku: W kuchni wzdłuż ciągu kuchennego płytki, na podłodze terakota. W łazience glazura, terakota i wanna. w wc glazura i terakota. W korytarzu panele, ściany pokryte emulsją. W pokojach panele na podłodze, na ścianach emulsja.Okna PCV w salonie roleta zewnętrzna.

Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Dodatkowe informacje: Cena zawiera szafy w zabudowie, meble kuchenne.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

 : Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1149

Mieszkanie 1 PIĘTRO Konin ALEJE 1 MAJA 57 m2 210 000 PLN

Mieszkanie 1 PIĘTRO Konin ALEJE 1 MAJA 57 m2

Powierzchnia: 57 m2

Z piwnicą, balkonem, parkingiem przed blokiem

Cena: 210 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 3 684,21 zł/m2

Pomieszczenia: Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku, składa się z: przedpokoju (6 m2), łazienki (3 m2), pokoju (22,60 m2), pokoju (10,60 m2), pokoju (9 m2), kuchni (6 m2) + balkon + piwnica (4,40 m2). Na podłogach parkiet, panele, terakota. Na ścianach gładzie, miedziana instalacja elektryczna. Okna pcv - kierunek północ-południe.

Opis budynku: Budynek pobudowany w 1962 roku z cegły, ocieplony, przed blokiem parking. Media: prąd, woda, co z cieplika, możliwość używania gazu z butli.

Dodatkowe informacje: Czynsz na 1 osobę wynosi 350 zł + prąd, woda, śmieci. Mieszkanie położone w bardzo korzystnym punkcie Centrum w pobliżu dworca PKP, MZK, apteki, szkół, liczne sklepy.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1140

Salon 280 000 PLN

Konin, os. Chorzeń - 3 pokoje, parter

Powierzchnia: 63,82 m2

Rozkładowe mieszkanie

Cena: 280 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Położenie mieszkania: Parter (budynek 2 piętrowy)

Opis budynku: Budynek II piętrowy z cegły, podpiwniczony. Do budynku podłączone są: instalacja domofonowa, woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie, gaz ziemny. Przed budynkiem znajduje się parking.

Wykończenie lokalu: W salonie na podłodze panele, na ścianie emulsja. W pokojach tapeta i emulsja, na podłodze panele. W kuchni terakota, częściowo tapeta, kamień dekoracyjny i płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W łazience wanna zabudowana terakota i glazura. W WC glazura i terakota. Okna PCV z roletami wewnętrznymi, moskitiera . Rolety antywłamaniowe zamontowane na balkonie.

Pomieszczenia: Salon (17.97 m2), 2 pokoje (9.96 m2, 10.86 m2), kuchnia (8.50 m2), łazienka (4 m2), WC (1.12 m2), korytarz (11.41 m2)

Forma własności: Prawo własności

Dodatkowe informacje: 2019 r. wymieniono podłogi w pokojach. 2017 r. wymieniono drzwi wewnętrzne

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość pozostawienia mebli. Mieszkanie wolne jest od października / grudnia.

Dodatkowe informacje: Mieszkanie położone jest blisko przedszkola, poczty, licznych sklepów.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1138

Pokój z balkonem 255 000 PLN

Konin, os. Zatorze - parter, 3 pokoje

Powierzchnia: 59,96 m2

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie

Cena: 255 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis budynku: Budynek z lat 80-tych z wielkiej płyty. Budynek ocieplony, odnowiona elewacja. Budynek X piętrowy z balkonami i 2 windami. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, ogrzewanie miejskie, gaz ziemny. Budynek wyposażony jest w domofon. Przed budynkiem znajduje się parking.

Pomieszczenia: Kuchnia, 3 pokoje, łazienka, WC i korytarz

Wykończenie lokalu: W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego, na podłodze terakota. W łazience glazura, terakota i wanna. W WC glazura i terakota. W korytarzu szafy w zabudowie, terakota. W największym pokoju emulsja i deska barlinecka . W pozostałych pokojach podłoga korkowa i panele. Okna pięciokomorowe PCV z roletami zewnętrznymi.

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Dodatkowe informacje: 2 anteny telewizyjne zamontowane na zewnątrz bloku

Dodatkowe informacje: W cenę mieszkania wliczone są meble w dużym pokoju, lodówka, pralna, szafa.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1133

Pokój 190 000 PLN

Turek - 4 pokoje, IV piętro

Powierzchnia: 72,3 m2

Rozkładowe mieszkanie

Cena: 190 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Położenie mieszkania: IV piętro (budynek IV piętrowy)

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony. Do budynku podłączone są: instalacja domofonowa, woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie.

Wykończenie lokalu: W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego, emulsja. W korytarzu pawlacze, szafa, boazeria i panele. W największym pokoju na ścianie emulsja + tapeta, na podłodze panele. W dwóch pokojach na ścianie emulsja, na podłodze wykładzina dywanowa. W czwartym pokoju wykładzina PCV i tapeta. W łazience wanna, terakota i glazura. W WC glazura i terakota. Okna PCV + częściowo rolety wewnętrzne.

Pomieszczenia: 4 pokoje (14.98 m2, 8.11 m2, 11.78 m2, 10.94 m2), kuchnia (7.49 m2), łazienka (3.51 m2), WC (1.68 m2), korytarz (13.81 m2)

Forma własności: prawo własności

Dodatkowe informacje: Mieszkanie do częściowego remontu.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1130

Mieszkanie KONIN Zatorze 56,60 m2 + piwnica + duży balkon 210 000 PLN

Mieszkanie KONIN Zatorze 56,60 m2 + piwnica + duży balkon

Powierzchnia: 56,6 m2

Mieszkanie z oknami na wschód-zachód

Cena: 210 000 PLN

Piętro: III piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 3 710,24 zł/m2

Pomieszczenia: Mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym o powierzchni 56,60 m2 z przynależną piwnicą oraz dużym balkonem. Mieszkanie rozkładowe o pow. 56,60 m2: 3 x pokój, wc, łazienka, kuchnia, przedpokój. Okna PVC oraz drewniane. Na podłogach parkiet oraz terakota, na ścianach gładź. Osobne wc, w łazience wanna, glazura i terakota.

Opis budynku: Budynek podlegający Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze, ocieplony, z monitoringiem.

Dodatkowe informacje: Bardzo dogodne położenie. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek MZK, przychodnie.

Położenie mieszkania: 3 piętro/3

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1124

Kuchnia 189 000 PLN

Sprzedam mieszkanie - wysoki standard - Konin

Powierzchnia: 33,26 m2

Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze

Cena: 189 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 5 682,50 zł / m2

Opis budynku: Budynek 4 piętrowy, podpiwniczony. Do budynku podłączona woda, prąd, kanalizacja miejska oraz ogrzewanie z cieplika miejskiego, ciepła woda z cieplika. Obszar wokół budynku ładnie zagospodarowany, przed klatką schodową miejsca parkingowe.

Wykończenie lokalu: Lokal wykonany w wysokim standardzie wykończenia. Na podłodze panele w pokojach oraz terakota w kuchni i łazience. Ściany gipsowane i pomalowane. W łazience i w kuchni glazura. w Łazience prysznic, dodatkowo wyjście na pralkę. W kuchni płyta indukcyjna oraz meble w zabudowie + szafa.

Pomieszczenia: Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Powierzchnia użytkowa 33,26 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,33 m2. Powierzchnia wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi: 39,59 m2.

Forma własności: własność

Czynsz: 300 zł

Dodatkowe informacje: Bardzo lubiana lokalizacja z uwagi na bliskość szkół, przedszkoli, wszelkich sklepów. Wygodny dojazd komunikacją miejską.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1113

PRZESTRONNE mieszkanie 58m2 PO REMONCIE 269 000 PLN

PRZESTRONNE mieszkanie 58m2 PO REMONCIE

Powierzchnia: 66,53 m2

PIĘKNIE urządzone mieszkanie w CENTRUM Konina

Cena: 269 000 PLN

Piętro: III piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 4 637,93 zł/m2

Pomieszczenia: Mieszkanie świeżo po remoncie, na ścianach gładzie, instalacja elektryczna miedziana, grzejniki aluminiowe, na podłogach panele, kuchnia w zabudowie oraz wykończona łazienka. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienka, korytarz.

Opis budynku: Budynek 4 piętrowy, ocieplony. Zarządca budynku to Inrem.

Dodatkowe informacje: Do dworca PKP 400 m, kina 400 m, market 300 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1109

Pokój o powierzchni 15.73 m2 180 000 PLN

Konin ul. Wyzwolenia - 2 pokoje, IV piętro

Powierzchnia: 42,16 m2

Mieszkanie w dobrej lokalizacji

Cena: 180 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Położenie mieszkania: IV piętro (Budynek IV piętrowy)

Opis budynku: Budynek IV piętrowy, podpiwniczony. Do budynku podłączone są: instalacja domofonowa, woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie.

Wykończenie lokalu: W kuchni terakota, płytki wzdłuż ciągu kuchennego + emulsja. W łazience wanna zabudowana, terakota i glazura. W większym pokoju na podłodze parkiet, na ścianie emulsja. W mniejszym pokoju na podłodze panele, na ścianie emulsja. W korytarzu emulsja i panele. Okna PCV + rolety wewnętrzne.

Pomieszczenia: 2 pokoje (15,99 m2, 15.73m2), kuchnia (5 m2), łazienka (2.90 m2), korytarz (2.54 m2), piwnica (około 4 m2).

Czynsz: wynosi 360 zł

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Dodatkowe informacje: Lokal położony jest w niedalekiej odległości od szkoły, licznych sklepów, banku.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1093

Pokój 1 105 000 PLN

Miasto Kalisz - sprzedam mieszkanie dwupokojowe

Powierzchnia: 39,6 m2

Lokal mieszkalny znajduje się na parterze

Cena: 105 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 651,52 zł/m2

Położenie mieszkania: Parter

Opis budynku: Budynek w technologii murowanej. Do budynku podłączona jest woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Pomieszczenia: Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Powierzchnia użytkowa wynosi 39,60 m2. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 10,70 m2. Lokal utrzymany jest w średnim stanie, wymaga częściowego remontu. Stolarka okienna PCV. Ogrzewanie pomieszczeń z kominka, rozprowadzone po grzejnikach (kominek na sterownik). Wysokość pomieszczeń h= 2,95 m.

Czynsz: Koszty administracyjne wynoszą około 200 zł + koszty zużycia mediów.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, blisko szkoły, sklepy, miejsca użyteczności publicznej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1086

Mieszkanie Konin SYBIRAKÓW 4 piętro 46 m2 175 000 PLN

Mieszkanie Konin SYBIRAKÓW 4 piętro 46 m2

Powierzchnia: 45,87 m2

Zadbane rozkładowe mieszkanie z balkonem i piwnicą

Cena: 175 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 3 804,34 zł/m2

Pomieszczenia: Mieszkanie położone na 4 piętrze z 4 o powierzchni 45,87 m2 składające się z korytarza, salonu, kuchni, łazienki, pokoju + balkon i piwnica (3,55 m2). Ściany gipsowane, grzejniki żeliwne, rolety zewnętrzne w salonie oraz na balkonie. Instalacja elektryczna miedziana.

Dodatkowe informacje: Zarządca budynku to PGKiM, mieszkanie własnościowe. czynsz miesięczny przy 2 osobach 480 zł. Parking przed budynkiem.

Dodatkowe informacje: Cena mieszkania z wyposażeniem - do uzgodnienia.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1085

Pokój 1 160 000 PLN

Miasto Pleszew - sprzedam mieszkanie - do remontu - REZERWACJA!

Powierzchnia: 45,2 m2

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku

Cena: 160 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3 539,82 zł/m2

Opis budynku: Budynek w technologii tradycyjnej. Do budynku podłączona jest woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny, ogrzewanie miejskie. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Wokół budynku znajduję się wiele miejsc parkingowych.

Pomieszczenia: Lokal znajduje się na drugim piętrze. Jest to mieszkanie rozkładowe. Lokal mieszkalny składa się z : korytarza, łazienki, kuchni oraz 2 pokoi. Powierzchnia użytkowa wynosi 45,20m2. Do mieszkania przynależą piwnica o powierzchni 3,40m2. Pomieszczenia w lokalu mieszkalnym są przeznaczone do remontu. Na podłodze parkiet drewniany, na ścianach tapeta. Zostały wymienione okna na PCV.

Czynsz: Koszty administracyjne wynoszą około 350 zł + koszty zużycia mediów.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się bardzo blisko centrum miasta, blisko szkoła, sklepy, miejsca użyteczności publicznej. Przystanek autobusowy w odległości 50 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1084

Pokój 175 000 PLN

Sprzedam mieszkanie w Koninie - 89 m2

Powierzchnia: 89 m2

Lokal znajduję się na pierwszym piętrze

Cena: 175 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 4

Cena za m2: 1966,29 zł/m2

Położenie mieszkania: Pierwsze piętro w budynku piętrowym z poddaszem.

Opis budynku: Budynek w technologii tradycyjnej, murowany z cegły. Rok budowy 1940. Do budynku podłączona jest woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie miejskie. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Wokół budynku znajduję się wiele miejsc parkingowych.

Pomieszczenia: Lokal mieszkalny składa się z : korytarza, łazienki, kuchni oraz 4 pokoi. Powierzchnia użytkowa wynosi 89m2. Do mieszkania przynależą 2 piwnice o powierzchni ok. 40m2 oraz część pomieszczenia strychu. Część okien została wymieniona na PCV, pozostałe drewniane. Instalacja miedziana. W jednym z pokoi znajduję się kominek.

Czynsz: Czynsz z ogrzewaniem wynosi ok. 700 zł.

Dodatkowe informacje: Budynek wielorodzinny znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu budownictwo wielorodzinne oraz jednorodzinne, obiekty handlowo-usługowe, sklepy, markety, centrum handlowe FERIO. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Dodatkowe informacje: Bardzo dobry rozkład mieszkania pozwala na możliwość własnej aranżacji ( akceptowalne jest połączenie pokoi, stworzenia pokoju z aneksem kuchennym). Niewątpliwą zaletą mieszkania jest duża liczba okien (pokazane na rzucie lokalu).

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1065

salon z aneksem kuchennym 219 000 PLN

MIESZKANIE Konin WYSZYŃSKIEGO 53,60 m2

Powierzchnia: 53,6 m2

W pełni wyposażone mieszkanie na 4 piętrze

Cena: 219 000 PLN

Piętro: IV piętro

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 4 085,82 zł/m2

Pomieszczenia: Lokal w pełni urządzony, rozkładowy, okna PCV. Kuchnia (5,00 m2), łazienka (łazienka 3,00 m2), pokój (16,00 m2), pokój (15,60 m2), pokój (8,00 m2), korytarz (3,00 m2), korytarz (3,00 m2).

Czynsz: Przy 2 osobach czynsz wynosi 537 zł/mc.

Dodatkowe informacje: Budynek zlokalizowany jest w pobliżu sklepów spożywczych, terenów zielonych, apteki, przychodni oraz przystanków MZK.

Dodatkowe informacje: Sprzedaż obejmuje całe wyposażenie mieszkania!

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1048

Blok widok frontu 159 000 PLN

Mieszkanie w Turku, dwupokojowe

Powierzchnia: 36 m2

Mieszkanie po remoncie

Cena: 159 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 2

Położenie mieszkania: Parter w budynku trzy piętrowym

Opis budynku: Budynek przy ulicy Matejki w Turku, jest trzypiętrowy z parterem, całkowicie podpiwniczony. Do budynku podłączone są wszelkie media jak: ee, woda, kanalizacja, CO miejskie, internet, kablówka. Blok jest docieplony, ma odnowioną elewację, duży parking przed budynkiem.

Pomieszczenia: Lokal mieszkalny składa się z przedpokoju, łazienki z wc, sypialni i salonu z aneksem kuchennym. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 36,00 m2, dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,70 m2.

Wykończenie lokalu: Lokal został całkowicie wyremontowany. Wymieniona instalacja wodociągowo-kanalizacyjna oraz elektryczna. Wszystkie drzwi zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Ściany wyszpachlowane, pokryte emulsją, tapetą. Podłogi wyłożone panelami. W kuchni zamontowane płytki w miejscu do szafek kuchennych. W łazience położone płytki, terakota, biały montaż bardzo dobrej jakości. W całym lokalu nowoczesne oświetlenie w zabudowie. Standard lokalu bardzo dobry.

Czynsz: Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej zawiera opłaty za wodę, kanalizację, ogrzewanie, śmieci itp zależny jest od ilości osób i zużycia wody.

Dodatkowe informacje: Mieszkanie nowoczesne, po całkowitym remoncie, na parterze, w bardzo korzystnej lokalizacji - ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!!!

Dodatkowe informacje: Lokal znajduje się w centrum Turku, w bliskiej odległości sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole. Gorąco Polecam.

Cena za m2: 4 416,67 zł/m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1038

Kuchnia 185 000 PLN

Rozkładowe mieszkanie w Turku

Powierzchnia: 62,33 m2

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem

Cena: 185 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Położenie mieszkania: 4 piętro w budynku 4 piętrowym

Cena za m2: 2 968,07 zł/m2

Opis budynku: Budynek o 6 kondygnacjach nadziemnych i 1 podziemnej - piwnica, budynek pobudowany w latach 60tych, z cegły.

Pomieszczenia: Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( 9,39m2, 11,17m2, 21,57m2), wc (1,49m2), łazienki (3,81m2), kuchni (7,69m2) i korytarza (7,21m2). Dodatkowo do lokalu przynależy także piwnica (4,74m2). Lokal posiada także balkon.

Wykończenie lokalu: W całym lokalu na podłodze parkiet, ściany pokryte emulsją. Na korytarzu boazeria, pawlacze. W kuchni terakota i płytki, kuchenka na gaz z butli. W łazience i wc terakota i płytki, wanna. Grzejniki stalowe. Okna pcv, rolety i żaluzje wewnętrzne.

Czynsz: Czynsz na 3 osoby wynosi ok 700 zł - w tym woda, Co, śmieci, fundusz remontowy.

Dodatkowe informacje: Teren osiedla mieszkaniowego, w bliskiej odległości punkty handlowe, usługowe, stadion miejski, szkoły, przedszkola.

Dodatkowe informacje: Dostępne od zaraz!!!

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1034

Widok od frontu 350 000 PLN
390 000 PLN

Na sprzedaż połowa kamienicy w Turku

Powierzchnia: 99,68 m2

Na sprzedaż mieszkanie, lokal usługowy, garaż w Turku

Cena: 350 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Nieruchomość posiada dostęp od dwóch ulic - ulicy Szerokiej oraz ulicy Wąskiej. Droga dojazdowa asfaltowa, z chodnikami i parkingiem przed budynkiem.

Uzbrojenie terenu: Nieruchomość uzbrojona w energię elektryczną, wodę, kanalizację, Co na ekogroszek - piec umieszczony w kotłowni, ogrzewający wszystkie pomieszczenia.

Pomieszczenia: W skład nieruchomości wchodzą: mieszkanie 52,78 m2, lokal usługowy 46,90 m2, kotłownia 15 m2, garaż 20 m2.

Pomieszczenia: Mieszkanie: położone na 1 piętrze w kamienicy, wejście od ulicy Szerokiej, klatka wspólna. Lokal składa się z: korytarza 5,87 m2, łazienki 4,75 m2, salonu 12,29 m2, aneksu kuchennego 10,58 m2, pokoju 8,56 m2, pokoju 10,73 m2. Lokal jest po remoncie. Okna PCV, grzejniki aluminiowe, drzwi wejściowe na profilach aluminiowych. W pokojach na podłodze panele, na ścianach emulsja i cegła ozdobna, w korytarzu szafa w zabudowie, w salonie biokominek. W kuchni terakota, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudow

Pomieszczenia: Lokal usługowy: znajduje się na parterze budynku, z witryną wejściową od ulicy Szerokiej. Poweirzchnia jego to 46,90 m2, w tym łazienka 4,03 m2, oraz pom. gospodarcze 6,85 m2. Resztę czyli ok 36 m2 stanowi otwarta przestrzeń do dowolnego wykorzystania. Lokal ogrzewany ze wspólnej kotłowni, podłączone inne media także. Lokal wyłożony terakotą, ściany pokryte emulsją, zrobiona łazienka, z tyłu wyjście do przyogródka.

Pomieszczenia: Garaż i kotłownia: usytuowane z tyłu budynku od ulicy wąskiej: Garaż 20 m2 - drzw o profilach aluminiowych, budynek ocieplony, dach wymieniony, nad garażem pomieszczenie wykorzystywane jako strych. Kotłownia - 15 m2 , z miejscem do składowania opału, piec na ekogroszek.

Dodatkowe informacje: Zarówno kamienica jak i budynek garażowy z kotłownią są ocieplone, dach pokryty blachodachówką.

Dodatkowe informacje: W cenę wliczone meble w zabudowie kuchennej oraz szafa na korytarzu. Pozostałe do ustalenia z właścicielem.

Cena za m2: 3 511,24 zł/m2

Budynek: Mieszkanie, Lokal usługowy, Garaż, Kotłownia i Przyogródek

 :

 :

 :

Cena za m2:

 :

Nr oferty: 1019

Pokój 395 000 PLN

Konin - Zatorze - sprzedam mieszkanie

Powierzchnia: 89,1 m2

Mieszkanie znajduje się w centrum Konina

Cena: 395 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 4

Położenie mieszkania: 1 piętro

Budynek: Budynek handlowo-usługowy. Pobudowany w latach 90-tych. Murowany z cegły. Drzwi do budynku antywłamaniowe. Do budynku podłączona woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny, ogrzewanie z cieplika miejskiego. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

Wykończenie lokalu: W pokojach parkiet i emulsja. W łazience prysznic, terakota i glazura. W kuchni terakota, płytki wzdłuż ciągu kuchennego + emulsja. Jest to mieszkanie rozkładowe.

Pomieszczenia: Lokal składa się z 4 pokoi (24,37 m2, 10,41 m2, 11,76 m2, 4,75 m2), łazienki (4,18 m2), WC (2,89 m2), przedpokoju (16,40 m2), kuchni (14,34 m2). Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 89,10 m2.

Dodatkowe informacje: Mieszkanie znajduje się w centrum Konina. Korzystna lokalizacja, w okolicy przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, obiekty użyteczności publicznej, obiekty handlowo usługowe. W pobliżu tereny rekreacyjne, blisko jeziora.

Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 992

Kuchnia + Jadalnia 170 000 PLN
180 000 PLN

SPRZEDAM - lokal mieszkalny w Koninie !

Powierzchnia: 71,48 m2

Lokal w dobrym standardzie wykończenia - remont w 2018 roku!

Cena: 170 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 2 378,29 zł/m2

Położenie mieszkania: 1 piętro w budynku piętrowym z poddaszem gospodarczym

Opis budynku: Budynek wielorodzinny w zabudowie zwartej z budynkiem użyteczności publicznej. Budynek pobudowany w 1960 roku. Do budynku podłączona woda, prąd, kanalizacja miejska, ogrzewanie z cieplika miejskiego. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Teren ładnie zagospodarowany.

Wykończenie lokalu: Lokal wyremontowany w 2018 roku. Na podłodze panele. Ściany gipsowane i pomalowane emulsją. W łazience terakota oraz glazura. Okna PCV + rolety zewnętrzne, antywłamaniowe. Drzwi drewniane. W wyposażeniu wliczone są meble kuchenne oraz szafa w przedpokoju. W łazience wanna wbudowana, ciepła woda na bojler w kuchni i łazience.

Pomieszczenia: Lokal składa się z 2 x pokój (20,67 m2, 18,65 m2), kuchni (17,10 m2), spiżarni (1,96 m2), łazienki (4,20 m2) oraz korytarza (8,90 m2). Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze na poddaszu.

Czynsz: 760 zł + ee / 4 osoby - Zarząd AS PAK

Dodatkowe informacje: Korzystna lokalizacja, w okolicy przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, obiekty użyteczności publicznej. W pobliżu tereny rekreacyjne, blisko jeziora.

Dodatkowe informacje: Możliwość wynajęcia garażu

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 931

Salon 245 000 PLN

Na sprzedaż LOKAL MIESZKALNY na PARTERZE Konin Laskówiec

Powierzchnia: 59,41 m2

Bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogrodem

Cena: 245 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 4 123,88 zł

Położenie mieszkania: parter (budynek mieszkalny dwulokalowy)

Pomieszczenia: Lokal mieszkalny składa się z: salon z aneksem kuchennym (37,14m2), pokój (14,46m2), łazienka (2,36m2) oraz korytarz (5,57m2).

Wykończenie lokalu: Na ścianach gładzie, ozdobna cegiełka, panele, terakota, w łazience glazura, terakota, prysznic, na korytarzu szafa w zabudowie, w kuchni zabudowa kuchenna. Okna PCV. Cena mieszkania obejmuje wszystko co jest widoczne na zdjęciach, oprócz TV, nagłośnienia oraz mebli dziecięcych.

Opis budynku: Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym dwulokalowym. Budynek dwukondygnacyjny (parter, 1 piętro), ocieplony. Dach pokryty blachodachówką.

Opis działki: Ogrodzona działka o powierzchni 5,48 ara posiada zadbany ogród z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych do wspólnego korzystania.

Uzbrojenie terenu: Dostępne media to: kanalizacja, woda, prąd, gaz ziemny.

Forma własności: prawo własności

Czynsz: Opłaty eksploatacyjne wg zużycia z liczników.

Dodatkowe informacje: Dodatkowo na działce od strony frontowej przy wjeżdzie z ulicy znajduje się garaż, który można wykupić lub wynająć oraz pomieszczenie gospodarcze mieszczące się na działce z tyłu budynku mieszkalnego. Dogodny dojazd droga asfaltową. Cicha i spokojna okolica na osiedlu domków jednorodzinnych.

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 930

Pierwsze pomieszczenie - biuro obsługi 239 000 PLN

Na SPRZEDAŻ mieszkania w Koninie Aleja Cukrownicza

Powierzchnia: 89,46 m2

Lokal usługowy z możliwością przekształcenia na mieszkania

Cena: 239 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 2671,58

Opis budynku: Lokal położony na parterze w budynku dwupiętrowym. Ściany murowane z cegły, dach pokryty papą. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, cieplik. Wejście do budynku z dwóch stron. Budynek znajduje się przy drodze asfaltowej oraz jest widoczny z ulicy.

Wykończenie lokalu: Okna PCV (w kuchni okno drewniane) z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi, na ścianach tapeta oraz emulsja, na podłogach terakota oraz linoleum, podwieszany sufit. Drzwi wejściowe PCV na profilach aluminiowych, drzwi wewnętrzne płycinowe + kraty antywłamaniowe.

Pomieszczenia: Lokal o powierzchni użytkowej 89,46 m2 składa się z 3 pomieszczeń biurowych (w tym 2 przechodnie), kuchni z wyjściem na zewnątrz, korytarza, pomieszczenia gospodarczego oraz WC znajdującym się w części wspólnej budynku.

Dodatkowe informacje: Lokal idealnie nadaje się na przekształcenie na lokal mieszkalny ze względu na możliwość zmiany układu funkcjonalnego pomieszczeń wraz z wydzieleniem łazienki.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 886

Pokój 120 000 PLN

Smaszew, gm. Tuliszków; 3 pokoje, PARTER

Powierzchnia: 60,2 m2

Dodatkowo budynek gospodarczo-garażowy i działka 367 m2

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 993,36 zł

Działka: 367 m2

Położenie mieszkania: parter (budynek 1 piętrowy)

Opis działki: Do mieszkania przynależy działka o powierzchni 367 m2, która jest własnością tej samej osoby co lokal mieszkalny. Działka jest ogrodzona - ogrodzenie siatką na słupkach metalowych, brama wjazdowa metalowa. Możliwość wejścia na działkę bezpośrednio z lokalu.

Pomieszczenia: Lokal składa się z: 3 pokoi (15,87 m2; 11,00 m2; 15,72 m2), kuchni (10,80 m2), łazienki (4,16 m2) i wiatrołapu (2,65 m2). Do lokalu przynależy piwnica. Dodatkowo do lokalu przynależy budynek gospodarczo- garażowy. Składa się on z garażu o pow. 14 m2 i pom. gospodarczego o pow. 20 m2.

Wykończenie lokalu: Ogrzewanie lokalu jest na ekogroszek - piec znajduje się w piwnicy (piec z 2014 r.). Okna PCV (z 2007 r.), dach wymieniony pod wiatrołapem, kuchnią i łazienką w VIII 2018 r. wymiana wentylacji i grzejników w VIII 2018 r. Ściany pomalowane emulsją, glazura w łazience oraz w kuchni. Na podłodze znajduje się terakota, wykładzina PCV. W łazience jest wbudowana wanna.

Forma własności: prawo własności do lokalu oraz prawo własności do działki

Czynsz: MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE!

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 804

Zestawienie powierzchni 295 000 PLN
320 000 PLN

Turek ul. Milewskiego, 1/4 kamienicy wraz z gruntem

Powierzchnia: 100,09 m2

Mieszkanie rozkładowe, własnościowe - 100,09 m2

Cena: 295 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 3

Cena za m2: 2 947,35 zł/m2

Położenie mieszkania: parter (budynek 1 piętrowy)

Opis budynku: Budynek został wybudowany w latach przedwojennych, jest murowany (z cegły), a dach ma pokryty papą. Obiekt 1 piętrowy, podpiwniczony. Nieruchomość mieści 4 lokale mieszkalne. Do budynku podłączone są: woda, energia elektryczna, kanalizacja miejska, ogrzewanie (cieplik miejski). Do budynku prowadzi asfaltowa droga, za budynkiem są miejsca parkingowe.

Pomieszczenia: Lokal do sprzedania znajduje się na parterze. Jest to mieszkanie rozkładowe, przestronne. Wysokość pomieszczeń: 3,17 m. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje (22,50 m2; 24,50 m2; 17,64 m2), kuchnia (11,50 m2), 2 pom. gospodarcze w kuchni (2,90 m2; 3,75 m2), łazienka (6,00 m2) oraz korytarz (11,30 m2). Do mieszkania przynależą 2 piwnice. LOKAL DO REMONTU.

Wykończenie lokalu: Lokal do remontu. IDEALNE MIEJSCE POD INWESTYCJE!!!

Czynsz: Mieszkanie bezczynszowe

 : Prawo własności

Typ mieszkania: Jest to mieszkanie rozkładowe, przestronne, jasne.

Dodatkowe informacje: Dodatkowo za budynkiem działka - udział w gruncie wynosi 36/144.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 600

Mieszkanie do sprzedania w Koninie - widok na pokój dzienny 230 000 PLN

Konin, ul. Przemysłowa - 3 pokoje - III piętro

Powierzchnia: 73,19 m2

Na sprzedaż przestronne mieszkanie

Cena: 230 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3 142,51 zł

Położenie mieszkania: 3 piętro (budynek 11 piętrowy)

Budynek: Budynek posiada 11 pięter wybudowanych z wielkiej płyty. Budynek został ocieplony, została odnowiona elewacja. Obiekt wyposażony jest w domofon i windę. Do budynku podłączone są: woda, energia elektryczna, kanalizacja i ogrzewanie miejskie. Nieopodal lokalu znajduje się plac zabaw, przedszkole oraz parking.

Wykończenie lokalu: Okna PCV z roletami wewnętrznymi. W pokojach na podłodze położone są panele a na ścianach jest emulsja. W kuchni na podłodze znajduje się terakota a płytki są położone wzdłuż ciągu kuchennego. Łazienka jest wyposażona w zabudowaną wannę, podłoga wyłożona terakotą a na ścianach położona jest glazura. W dłuższym korytarzu na ścianach jest tapeta, na podłodze wykładzina PCV. Krótszy korytarzu posiada terakotę na podłodze i emulsję na ścianach. Lokal posiada zewnętrzne drzwi antywłamaniowe.

Pomieszczenia: 3 pokoje (13,64 m2, 24,05 m2, 12,80 m2), kuchnia (5,25 m2), łazienka (2,15 m2), WC (0,97 m2), 2 korytarze (2,34 m2, 11,99 m2), schowek.

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość zamiany mieszkania na mniejsze z dopłatą.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 456Mieszkania na sprzedaż: najlepsze oferty w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Polska to piękny kraj, w którym naprawdę dobrze się żyje – nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka swojego miejsca na jej terenie, by cieszyć się własnym kawałkiem ziemi. Z myślą o idealnym dopasowaniu się do Państwa potrzeb związanych z zakupem mieszkania, w naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze oferty: mieszkania na sprzedaż i mieszkania do wynajęcia, od małych kawalerek, do dużych apartamentów. Każdy może dobrać ofertę w zależności od swoich możliwości finansowych, a my z chęcią doradzimy, jakie rozwiązanie jest dla Państwa najkorzystniejsze.
Jak się okazuje, województwo wielkopolskie jest tym regionem Polski, w którym chce osiedlać się coraz więcej osób. Nic dziwnego – jest tu pięknie, rozwojowo, pracy i miłych ludzi nie brakuje. Nie brakuje również atrakcyjnych ofert nieruchomości – a my jesteśmy po to, by je Państwu przedłożyć i pomóc wśród nich znaleźć mieszkanie jak marzenie! Twój czas jest dla nas ważny, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę na każdym z etapów współpracy. Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. Jesteśmy pełni zapału, pasji i zaangażowania, które motywuje nas do codziennej pracy.

Mieszkania jak marzenie – zapraszamy do oferty ABA Nieruchomości

W naszej bogatej ofercie mogą znaleźć Państwo mieszkania na sprzedaż oraz mieszkanie do wynajecia z pięciu najpopularniejszych i najpiękniejszych miejscowości na terenie Wielkopolski są to:
  • • mieszkanie Konin
  • • mieszkanie Koło
  • • mieszkanie Turek
  • • mieszkanie Września
  • • mieszkanie Słupca
Zachęcamy do zapoznania się z krótką charakterystyką rynku nieruchomości tych wybranych miejsc, do zerknięcia na oferty na stronie, jak również do kontaktowania się z nami – służymy kompleksową pomocą w temacie mieszkań na sprzedaż!

Mieszkania na sprzedaż Konin – jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Konin to szczególne miejsce na mapie Polski – piękne, spokojne, ale też dające wiele możliwości do rozwoju. Podobnie obiecująco jest, jeśli chodzi o nieruchomości zlokalizowane na terenie tego miasta, a naszą specjalizacją w ABA Nieruchomości jest to, by wyszukiwać te najbardziej atrakcyjne i dać do nich dostęp swoim Klientom. Bez względu na to czy szukają Państwo małej kawalerki, dużego apartamentu czy interesuje Państwa mieszkanie na parterze lub usytuowane na pierwszym piętrze – z pewnością znajdzie się coś trafiającego w gust. Dbamy także o to, aby wszystkim osobom zainteresowanym zamieszkanym w Koninie dobrać atrakcyjne gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze dopasowane do możliwości finansowych. Naszym największym priorytetem jest szczęście osób, którym pomagamy w odnalezieniu mieszkania Konin na sprzedaż. Owszem, stary Konin jak i nowy Konin jako pełne możliwości miasto nam to ułatwia – dlatego zachęcamy do zapoznania się z jego potencjałem!

Mieszkania na sprzedaż Koło – czarujące okolice, atrakcyjna lokalizacja, obiecujące nieruchomości
Koło to miejscowość usytuowana nad piękną Wartą, a dokładnie w Kotlinie Kolskiej. Zachwyca w równym stopniu przyjezdnych, jak i mieszkających na stałe – stąd nic dziwnego, że wielu z tych, którzy byli tutaj jedynie „na chwilę” decydują się zostać już na zawsze. A my im w tym pomagamy! Prezentujemy mieszkania Koło na sprzedaż, dopasowane do różnych preferencji i możliwości finansowych. Od przytulnych kawalerek dla singli, po obszerne apartamenty dla całych rodzin. Z nami znalezienie w Kole swojego miejsca na ziemi jest łatwiejsze niż mogłoby się to wydawać. Jeśli interesuje Państwa atrakcyjne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze blisko centrum Koła – prosimy o kontakt.

Mieszkania na sprzedaż Turek – luksusowy apartament czy urocze M-1?
O uroczym Turku można by się naprawdę rozpisywać: bardzo urodzajna ziemia, malownicze tereny i obiecująca oferta rynku pracy. To wszystko i wiele innych walorów tej miejscowości każdego roku przyciąga tutaj osoby szukające swojego miejsca z całej Polski. Bez względu na to, czy ma to być zgrabny apartament typu studio czy też przestronne mieszkanie położone na uboczu – ABA Nieruchomości zadba o to, by każdy mógł je znaleźć. Szanujemy Państwa czas i pieniądze – dostosowując ofertę zarówno pod względem finansowym, jak i ustalonych wcześniej preferencji. Naszym celem jest Państwa spokojne życie w wymarzonym mieszkaniu, a takie z całą pewnością się w Turku znajdzie!

Mieszkania na sprzedaż Września – dobre miejsce w spokojnej okolicy na piękne życie!
Owiana malowniczą rzeką Wrześnicą miejscowość Września zdaje się być rajem i celem dla wielu samotników, jak i rodzin z dziećmi szukających mieszkania dla siebie. Cieszymy się, iż w naszej ofercie możemy zaproponować sporo w tej kwestii: od miłych kawalerek, po bogate apartamenty. Tak samo jak sama Września ma sporo do zaproponowania swoim mieszkańcom, tak i my mamy sporo do zaoferowania klientom naszego biura nieruchomości. Września to dobry wybór, a my w tym wyborze pomożemy!

Apartamenty i mieszkania na sprzedaż Słupca – tutaj szczęśliwie się żyje!
W naszej bogatej ofercie mieszkań na sprzedaż obfite propozycje czekają też na osoby zainteresowane zamieszkaniem w miejscowości Słupca, która podobnie jak wyżej wymienione jest obiecującym punktem na mapie Wielkopolski. Z radością oferujemy do sprzedaży mieszkania z potencjałem i prezentujemy je swoim Klientom. Jeśli Państwo chcą zaznać szczęścia w centrum Słupcy – czekamy na kontakt, z wielką radością pomożemy w spełnieniu tego marzenia! Dowiedz sie więcej o ochronie danych osobowych oraz przeczytaj także naszą politykę prywatności oraz zapoznaj sie z polityką plików cookies.