Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Mieszkanie w Kole na I piętrze


  • Nr oferty: 1877
  • Lokalizacja: Koło 20 Stycznia
  • Powierzchnia: 48 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koło ul. 20 Stycznia 20. Lokal o powierzchni użytkowej 48,00 m2znajduje się na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w centrum Koła Drzwi wejściowe do lokalu pojedyncze. Stolarka okienna z profili PCV, stolarka drzwiowa płycinowa i drewniana W pokojach na podłodze parkiet drewniany, na ścianach emulsja. W łazience oraz wc terakota, glazura oraz wanna W kuchni terakota, emulsja, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble. W korytarzu terakota, na ścianach boazeria.


Do mieszania przynależy piwnica. Lokal sprzedawany będzie z całym wyposażeniem.


Nieruchomość znajduje się blisko punktów handlowo usługowych – sklepy, markety, restauracje. Niedaleko jest również zakład opieki zdrowotnej, szkoła średnia. Lokal w centrum miasta z dogodnym dostępem do ośrodków użyteczności publicznej.


MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA GARAŻU PRZY UL. WŁOCŁAWSKIEJ 17 W CENIE 22 000 ZŁ

Szczegóły oferty

Nr oferty
1877
Lokalizacja
Koło 20 Stycznia
Cena
289 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Pomieszczenia
Korytarz 6,32m2, pokój 7,90 m2, kuchnia 6,09 m2, wc 0,66m2, łazienka 1,81 m2, pokój 10,18 m2, pokój 15,04 m2. Rzut pomieszczeń w galerii zdjęć.
Opis budynku
Budynek mieszkalny wielorodzinny, 5 kondygnacyjny, pobudowany w latach 80tych. Konstrukcji żelbetowej. Jest ocieplony styropianem gr. 10 cm, otynkowany. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych., domofon. Schody w budynku konstrukcji żelbetowej.
Uzbrojenie terenu
Woda, prąd, kanalizacja, co miejskie
Forma własności
Pełna własność
Dojazd
Dojazd drogą asfaltową ul. 20 Stycznia
Cena za m2
6 020,83 zł/m2
Dodatkowe informacje
Do lokalu przynależy piwnica.
Dodatkowe informacje
MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA GARAŻU PRZY UL. WŁOCŁAWSKIEJ 17 W CENIE 22 000 ZŁ
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.