Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Sprzedam mieszkanie w Koninie z garażem i ogródkiem


  • Nr oferty: 1869
  • Lokalizacja: Konin
  • Powierzchnia: 78,32 m2

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego lokalu mieszkalnego znajdującego się na pierwszym piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku położonym w Koninie przy ul. Jasnej. Dom zamieszkiwany tylko przez 4 rodziny, budynek ogrodzony, teren zagospodarowany. Mieszkanie o powierzchni 78,32 m2 posiada duży taras usytuowany od południowej strony.

Atutem lokalu jest garaż oraz wydzielony na podwórku teren do użytku własnego mieszkańców mieszkania jak również świetne położenie wśród ośrodków użyteczności publicznej takich jak: szkoły, sklepy , przedszkola, liczne punkty usługowo-handlowe oraz restauracje ,do centrum miasta około 200 m, do autostrady A2 - 8 km.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1869
Lokalizacja
Konin
Cena
350 000 PLN
Powierzchnia
78,32 m2
Cena za m2
4468,85 zł/m2
Wykończenie lokalu
Ściany i sufity w pokojach malowane emulsją , na podłogach w przeważającej części parkiet, miejscami terakota. Na korytarzach ściany pokryte emulsją i częściowo boazerią. W łazience ściany wyłożone glazurą , na podłodze terakota, wanna wbudowana.
Okna
Na piętrze i na poddaszu okna PVC wyposażone w rolety zewnętrzne.
Forma własności
pełna własność
Dojazd
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową , ul. Jasna
Dodatkowe informacje
Mieszkanie posiada wszystkie media : prąd , woda , kanalizacja, ogrzewanie z sieci miejskiej - miesięczny koszt ogrzewania w sezonie około 600,00 - 800 ,00 zł.
Pomieszczenia
Lokal mieszkalny składa się z: piętro: 2 pokoje , aneks kuchenny ,łazienka, korytarz. Poddasze :1 pokój. Mieszkanie rozkładowe, dwupoziomowe.