Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DZIAłKI

DZIAłKI


Lokalizacja działki 50 000 PLN

Działka budowlana w obrębie Nowy Dwór

Powierzchnia: 346 m2

Działka w bardzo lubianej lokalizacji na terenie miasta Konin

Cena: 50 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Działka o kształcie regularnym, nieogrodzona. Działka nieuzbrojona w możliwością przyłączania prądu, wody oraz kanalizacji.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową z chodnikami i oświetleniem ulicy.

Forma własności: Działka w użytkowaniu wieczystym

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i częściowo ze strefą ochronną.

Cena za m2: 144,51 zł

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w bardzo lubianej lokalizacji.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1185

Gm. Sompolno, Kolonia Lipiny - 4 działki budowlane 20 000 PLN

Gm. Sompolno, Kolonia Lipiny - 4 działki budowlane

Powierzchnia: 1350 m2

Działki blisko lasu i jeziora

Cena: 20 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Tereny osadnictwa wielofunkcyjnego

Opis działki: Działki niezagospodarowane, nieogrodzone, nieuzbrojone i niezabudowane. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Wszystkie działki o regularnym kształcie prostokąta.

Dodatkowe informacje: Na działki wydano decyzja warunków zabudowy.

Dodatkowe informacje: W bliskiej odległości znajduje się las. Do Konina 35 km, do Koła 17 km

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako tereny osadnictwa wielofunkcyjnego

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1184

Działka 60 000 PLN

Przyjma, gm. Golina - sprzedam działki

Powierzchnia: 3001 m2

Na sprzedaż 3 działki po 3001 m2

Cena: 60 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 19,99 zł/m2 (1 999 zł/ar)

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta (wymiary około 50m x 60m). Działka nieogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Możliwość uzbrojenia działki w prąd (ze słupa), wodę (przechodzi przez granicę działki), przydomową oczyszczalnie ścieków lub szambo. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną gminną. Dwie następne działki będą posiadały służebność przez działkę dojazdową - działka nr 596/10.

Dodatkowe informacje: Możliwość zakupu wszystkich trzech działek lub pojedynczo. Cena do negocjacji!

Dodatkowe informacje: Bardzo spokojna lokalizacja, z bardzo dobrym dojazdem do miast. Do miasta Golina około 5,5 km. Do Konina 15 km. Szkoła podstawowa w Przyjmie - 1,8 km. Najbliższy sklep spożywczy - 2 km. Przystanek PKP - 4 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1181

Działka 80 000 PLN

Działka w Modle Królewskiej z widokiem na Zalew

Powierzchnia: 1153 m2

Na sprzedaż działka budowlana przy zbiorniku nad Pową

Cena: 80 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 69,38 zł/m2

Opis działki: Działka o dość regularnym kształcie prostokąta (26x35x24x33), dodatkowo pas drogi o długości 66m i szerokości 6 m. Teren niezagospodarowany, na delikatnym wzniesieniu. Działka ogrodzona we fragmencie od strony sąsiadów.

Uzbrojenie terenu: Działka nieuzbrojona, w drodze gminnej - woda, prąd i kanalizacja. Możliwość podłączenia.

Dojazd: Dojazd do drogi gminnej bezpośredni - poprzez własną drogę.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona jest w Studium Zagospodarowania Przestrzennego jako teren MN - zabudowy mieszkaniowej isniejącej i projektowanej, oraz częściowo jako teren z dopuszczeniem usług, pod działalność gospodarczą.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej okolicy - nieopodal zbiornika Nad Pową. Niespełna 2,5 km do zjazdu na A2, 4 km do Ferio. Dookoła występują domy jednorodzinne, wolne tereny budowlane oraz tereny zielone.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

 : Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1151

Działka 3 000 PLN

Działki budowlane Dąbroszyn

Powierzchnia: 0,78 a

Na sprzedaż działki budowlane z możliwością indywidualnego wydzielenia powierzchni - 2,5 km od centrum Rychwała.

Cena: 3 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Na sprzedaż działki z możliwością indywidualnego wytyczenia powierzchni. Teren wyrównany. Dojazd do działki drogą asfaltową - do wydzielonych działek zostanie wytyczona droga osiedlowa. Prąd w drodze , woda oraz linia telefoniczna idzie przez działkę. Na zdjęciu pokazany przykładowy podział działkę.

Charakterystyka przeznaczenia: Wg Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Rychwał- działka oznaczona jak 12MN/U- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy usługowej.

Cena za m2: 3000 za jeden ar.

Dodatkowe informacje: Do centrum Rychwała 2,5km, otoczenie działki wolne tereny budowlane oraz zabudowa jednorodzinna.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

Dodatkowe informacje: Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1145

Działka 120 000 PLN

Działka - miejsce na siedlisko, Obrębizna

Powierzchnia: 34900 m2

Działka rolna - Obrębizna

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3,44 zł/m2

Opis działki: Działka o nieregularnym kształcie - trójkąt. Częściowo porośnięta przez krzewy i niskie drzewa, częściowo teren łąk. Teren ze wzniesieniem na końcu działki. Nieruchomość nieuzbrojona, możliwość podłączenia wody i ee - linia w odległości około 200 m od granicy działki.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą gruntową.

Dodatkowe informacje: Na działce są widoczne oznaczenia geodezyjne.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Turek - nieruchomość oznaczona jest jako R - teren upraw rolnych,Uchwała Nr IX/38/2015 RADY GMINY TUREK z dnia 15 czerwca 2015 r.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość dla osób ceniących ciszę i przyrodę - dookoła lasy, łąki i pola.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1141

Widok nieruchomości 58 200 PLN

Działka budowlana w Kosewie

Powierzchnia: 970 m2

Nieruchomość położona w okolicy dwóch jeziora-j. Powidzkiego oraz Kosewskiego.

Cena: 58 200 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 60 zł/m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta, teren wyrównany. Możliwość podłączenia wody, prądu oraz szamba. W cenie sprzedaży udział wynoszący 1/8 w działce stanowiącej drogę wewnętrzną do powyższej działki.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest jako MN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą gminna ulica Lipnicka.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość położona w lokalizacji dwóch jezior. Do jeziora Powidzkiego 1,4 km, do jeziora Kosewskiego 2,6 km. W pobliżu znajduję się również ośrodek żeglarski.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1139

Działka 449 000 PLN

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy + 3 stawy - Krzymów, powiat koniński

Powierzchnia: 24000 m2

Nieruchomość z potencjałem dla wymagających *idealne na stadninę koni*

Cena: 449 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 18,71 zł /m2

Działka: Łączna powierzchni 2,4000 ha (0,4600 ha, 0,1600 ha, 1,0600 ha, 0,7200 ha)

Opis działki: Posiadająca trzy stawy o powierzchni około 2500 m2, 3000 m2, 3500 m2. Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 2,4000 ha. Działki o regularnym kształcie prostokąta. Część działek jest ogrodzona (siatka leśna na słupkach metalowych, brama wjazdowa metalowa). Działki nieuzbrojone (możliwość: woda - ujęcie własne ze studni lub nitka w odległości 200 m, odprowadzenie ścieków do przydomowej oczyszczalni ścieków, prąd - nitka w odległości około 200 m). Dojazd drogą gminną gruntową. Do drogi asfaltowej - 200 m.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jako użytki zielone i lasy. Uchwała XXV/139/2001 z dnia 2001-09-27. NA NIERUCHOMOŚĆ ZOSTAŁA WYDANA DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY DOTYCZĄCA BUDOWY BUDYNKU MIESZKALNEGO, BUDYNKU GOSPODARCZEGO Z CZĘŚCIĄ MIESZKALNĄ, BUDYNKU GOSPODARCZO-GARAŻOWEGO (AGROTURYSTYKA).

Dodatkowe informacje: Bardzo cicha i spokojna lokalizacja. Otoczenie stanowią łąki, lasy. Bardzo blisko do centrum gminy Krzymów - 800 m. NIERUCHOMOŚĆ Z WIELKIM POTENCJAŁEM!

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1137

Rzut działki 49 000 PLN
58 500 PLN

Sprzedam działkę budowlaną - Grąblin, gm. Kramsk - NIŻSZA CENA

Powierzchnia: 1300 m2

Do Lichenia 3 km, do Konina 8 km

Cena: 49 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 38 zł / m2

Działka: 1300 m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta (szerokość działki od frontu 15,50m, z tyłu 16,50m). Działka nieogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Możliwość uzbrojenia działki w prąd (w granicy działki), wodę (przechodzi przez działkę), przydomową oczyszczalnie ścieków lub szambo. Wzdłuż drogi wkopany światłowód. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej. Uchwała nr XL/180/09 Rady Gminy Kramsk z dnia 6 listopada 2009r.

Dodatkowe informacje: Możliwość zakupu działki naprzeciwko oraz wydzielenia sobie dowolnej części działki.

Dodatkowe informacje: Do miejscowości Licheń około 3 km, do Konina 8 km, do urzędu gminy Kramsk 7 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1136

Działka 105 000 PLN

Koło- działka pod zabudowę

Powierzchnia: 795 m2

Działka pod zabudowę 2 km od centrum Koła.

Cena: 105 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Na sprzedaż dwie działki- w tym jedna stanowiąca drogę. Łączna powierzchnia działek 0,0795 ha ( droga 0,0189 ha).

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta , ogrodzona z dwóch stron siatką na słupkach metalowych oraz betonowych, od strony frontu ogrodzenie kute. Dojazd do nieruchomości poprzez działkę - droga wewnętrzna, do drogi gminnej .

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań kierunków i zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest jako MN- tereny zabudowy mieszkaniowej.

Dodatkowe informacje: Atutem działki jest lokalizacja- do centrum Koła - 2 km, szkoła podstawowa 2,7 km, sklep spożywczy 260m, dworzec PKP 3,8 km. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Cena za m2: 132.08 zł/ m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1126

Działka 1 000 000 PLN

Potażniki - sprzedam działkę zalesioną po byłym siedlisku !

Powierzchnia: 50700 m2

Bardzo cicha i spokojna okolica - MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY W CENTRUM LASU - WYJĄTKOWA OFERTA

Cena: 1 000 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 19,72 zł / m2

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jako lasy i dolesienia. Uchwała XXV/139/2001 z dnia 2001-09-27. W wypisie rejestru gruntów działka częściowo określona jako klasoużytek Br-RVI (grunty rolne zabudowane) o pow. 1200 m2 oraz klasoużytek LsVI (lasy) o powierzchni 49500 m2.

Opis działki: Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta (wymiary ok 96m x 525m). Teren lasów stanowi sosny, brzozy (możliwość uzyskania decyzji na wyrąb drzew). Las 50-letni. W centrum działki pozostały fundamenty po byłym siedlisku (płacony jest podatek od zabudowy). Możliwość przyłączenia wody (studnia), prądu (nitka przechodzi przez drogę gminną, skrzynka na przeciwko działki), kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron drogą gminną o nawierzchni gruntowej.

Dodatkowe informacje: Okolica bardzo cicha i spokojna. W sąsiedztwie lasy, naprzeciw dom jednorodzinny w budowie. Do gminy Krzymów około 7 km. Do centrum Konina około 10 km. Najbliższy sklep - 1,5 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1118

Działka 90 000 PLN
100 000 PLN

Potażniki - sprzedam działkę zalesioną z możliwością zabudowy

Powierzchnia: 3337 m2

Bardzo cicha i spokojna okolica - WYJĄTKOWA MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY W LESIE !!!

Cena: 90 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 26,97 zł / m2

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jako lasy i dolesienia. Uchwała XXV/139/2001 z dnia 2001-09-27. W wypisie rejestru gruntów działka określona jako RVI - grunty orne.

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta (przybliżone wymiary 57m x 58m). Teren lasów stanowi sosny, brzozy (możliwość uzyskania decyzji na wyrąb drzew). Możliwość przyłączenia wody (studnia), prądu (nitka przechodzi przez drogę gminną, skrzynka na przeciwko działki), kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dojazd do nieruchomości drogą gminną o nawierzchni gruntowej.

Dodatkowe informacje: Okolica bardzo cicha i spokojna. W sąsiedztwie lasy, naprzeciw dom jednorodzinny w budowie. Do gminy Krzymów około 7 km. Do centrum Konina około 10 km. Najbliższy sklep - 1,5 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1117

Działka 108 300 PLN

Działki niedaleko PUSZCZY BIENISZEWSKIEJ

Powierzchnia: 5700 m2

Dwie działki na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji

Cena: 108 300 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 19 zł

Charakterystyka przeznaczenia: zalesienie

Opis działki: Działki na sprzedaż o powierzchni 2100 m2 i 3600 m2. Działki nieogrodzone, nieuzbrojone. Dojazd do nieruchomości poprzez drogę gruntową utwardzoną.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego do zalesienia.

Dodatkowe informacje: Do Konina - 6 km. Do jeziora Głodowskiego - 3km.

Opis działki: Działka nr 290 o powierzchni 2100 m2 i działka nr 292 o powierzchni 3600 m2.

Dodatkowe informacje: Cicha i spokojna okolica obok Puszczy Bieniszewskiej.

Dodatkowe informacje: Działki są sprzedawane razem

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1116

Działka niezabudowana w Kłodawie 299 000 PLN

Działka niezabudowana w Kłodawie

Powierzchnia: 5437 m2

Działka pod aktywizację gospodarczą

Cena: 299 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 54,99 zł/m2

Opis działki: Działka o powierzchni 5 437 m2, niezabudowana, nieogrodzona. Działka usytuowana bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej. Działka z wjazdem Toruńskiej.

Uzbrojenie terenu: W drodze prąd, woda i kanalizacja.

Charakterystyka przeznaczenia: W Studium Zagospodarowania Gminy Kłodawa nieruchomość przeznaczona jest jako AG - teren aktywności gospodarczej.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

 : Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak parterów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1104

Działka 139 000 PLN
180 000 PLN

Na sprzedaż działka rolno-budowlana

Powierzchnia: 13800 m2

Działka na sprzedaż

Cena: 139 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 1,38 ha. Możliwość podłączenia wody, prądu oraz kanalizacji.

Charakterystyka przeznaczenia: MR - Tereny zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej związanej z gospodarką rolną z możliwością lokalizacji usług nieuciążliwych stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w gminie Przykona , działki oznaczone są jako tereny mieszkaniowe i gospodarcze związane z gospodarką rolną z możliwością lokalizacji usług nieuciążliwych stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego.

Opis działki: Dojazd do działki drogą asfaltową, do centrum Turku 9,3km, do Uniejowa 13,4 km.

Opis działki: Działka 324/1 - IVa ( pow. 0.23ha), IIIb( pow.0.136ha), 324/2- RIIIb(pow. 0,30ha), 324/3- RIIIB( pow. 0.72ha).

Cena za m2: 10,87zł/m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1100

NA SPRZEDAŻ działki w KORYTKOWIE 33 000 PLN

NA SPRZEDAŻ działki w KORYTKOWIE

Powierzchnia: 22512 m2

Działki z możliwością podziału na mniejsze

Cena: 33 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 33 zł/m2

Opis działki: Działki z możliwością podłączenia prądu i wody, światłowód zlokalizowany w drodze nieopodal działek. Teren płaski. Okolica cicha i spokojna w otoczeniu przyrody jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Turku.

Dodatkowe informacje: Do centrum Turku i sklepów spożywczych 2 km, do drogi nr 72- 2 km, do pobliskiego lasu 3 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1099

Rzut działek 125 000 PLN

Sprzedam działkę budowlaną - Ruszków Pierwszy, gmina Kościelec

Powierzchnia: 2800 m2

Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy

Cena: 125 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 44,64 zł/m2

Działka: Działka o dość regularnym kształcie równoległoboku (ok 24m x 118m). Działka nieuzbrojona (możliwość uzbrojenia w prąd, wodę z sieci, szambo lub przydomową oczyszczalnie ścieków). Teren niezagospodarowany, ogrodzony z dwóch stron. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Na nieruchomość zostało wydana decyzja o warunkach zabudowy z 2018 roku na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny o dominującej funkcji zagrodowej, mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy rekreacyjnej (Uchwała Rady Gminy Kościelec nr XXXV/219/17 z dnia 30.085.2017 roku).

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, wolnych terenów budowlanych, rolnych, lasów oraz bezpośrednio przy szkole podstawowej. Do miasta Koło około 5 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1095

Grunt 36 100 PLN

Grąbków - trzy działki budowlane na sprzedaż

Powierzchnia: 4332 m2

Działki pod zabudowę mieszkaniową

Cena: 36 100 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 25,00 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN- zabudowa jednorodzinna

Działka: Działki o regularnych kształtach, wydzielone geodezyjnie z dostępem do drogi asfaltowej. Działki nieuzbrojone z możliwością przyłączenia wody, prądu i kanalizacji do szamba.

Charakterystyka przeznaczenia: Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny.

Dodatkowe informacje: Otoczenie nieruchomości to zabudowa jednorodzinna, wolne tereny budowlane i rolne. Działka znajduje się przy ulicy asfaltowej z chodnikami i oświetleniem.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1092

DZIAŁKI budowlane z GAZEM ZIEMNYM Stare Miasto- Lisiecka 68 000 PLN

DZIAŁKI budowlane z GAZEM ZIEMNYM Stare Miasto- Lisiecka

Powierzchnia: 1000 m2

Cicha i spokojna okolica z dogodnym położeniem

Cena: 68 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 68 zł/m2

Opis działki: Działki przed ostatecznym podziałem do uzgodnienia powierzchnie od 8 arów do 15 arów. Droga dojazdowa utwardzona o szerokości 8m z udziałami. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa bliźniacza oraz wolnostojąca jednorodzinna, wolne tereny do zabudowy, tereny zielone.

Uzbrojenie terenu: W drodze prąd, woda oraz gaz ziemny.

Dodatkowe informacje: Do Ferio 1,9 km, do Urzędu Gminy Stare Miasto 1,2 km, do najbliższego sklepu spożywczego 1,0 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1091

Grunty rolne z zabudowaniami do własnej aranżacji 90 000 PLN

Grunty rolne z zabudowaniami do własnej aranżacji

Powierzchnia: 2000 m2

Cicha i spokojna okolica w pobliżu jezior

Cena: 90 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 45 zł/m2

Opis działki: Działka o powierzchni umownej 20 arów - istnieje możliwość wydzielenia większej powierzchni działki. Na działce znajdują się: budynek obory, stodoła oraz garaż. Budynki pobudowane w 1980 roku z pustaka, cegły, pokryte eternitem.

Uzbrojenie terenu: W drodze prąd, woda z wodociągów.

Dodatkowe informacje: Grunt wraz z zabudowaniami znajduje się 8 km od jeziora Budzisławskiego, 11 km od jeziora Powidzkiego i Kosewskiego.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1090

Działka 53 585 PLN

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Grądy Dolne gm. Pyzdry

Powierzchnia: 1531 m2

Wykonany został wstępny projekt podziału nieruchomości

Cena: 53 585 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35 zł/m2

Opis działki: Działki nieogrodzone, niezagospodarowane, nieuzbrojone. Możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, przydomową oczyszczalnię ścieków lub szambo. Dojazd drogą gruntową oraz drogą asfaltową.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość jest w trakcie podziału działki na 3 działki wraz z drogą. Działki o powierzchni 1531 m2, 1636 m2, 1645 m2. Dojazd zostanie wykupiony przez Gminę Pyzdry.

Dodatkowe informacje: Działki znajdują się blisko miasta Pyzdry. Do centrum około 4 km. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa jednorodzinna, tereny leśne, tereny rolne.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1089

Działka budowlana 40 000 PLN

Rzgów, powiat koniński - działki budowlane na sprzedaż

Powierzchnia: 1000 m2

Na sprzedaż 6 działek o przeznaczeniu budowlanym

Cena: 40 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 40 zł/m2

Opis działki: Działki nieogrodzone, niezagospodarowane, nieuzbrojone. Możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, kanalizację gminną (przy drodze asfaltowej), przydomową oczyszczalnię ścieków lub szambo. Dojazd drogą gruntową, do drogi asfaltowej około 50m.

Dodatkowe informacje: Zgodnie z decyzją Wójta Gminy Rzgów została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz decyzja o podział działki. Nieruchomość jest w trakcie podziału działki na 6 działek wraz z drogą wewnętrzną. Pojedyncza działka wynosić będzie około 10-15 arów. Dojazd poprzez udział lub służebność.

Dodatkowe informacje: Działki znajdują się blisko centrum gminy Rzgów. Do szkoły około 1 km, do supermarketów 800 m, do restauracji 500 m, do urzędu gminy 800 m. Przystanek PKS - około 1 km. Sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna, tereny leśne, miejsca użyteczności publicznej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1083

Działka 120 000 PLN

Działka budowlana nad Zalewem na Powie

Powierzchnia: 1530 m2

Piękna działka budowlana nad wodą

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta, teren wyrównany. Działka ma możliwość uzbrojenia w wodę, prąd, gaz ziemny, kanalizacja do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań Gminy Stare Miasto, teren przeznaczony jest jako KDL - teren zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości zapewniony jest z drogi gminnej asfaltowej.

Dodatkowe informacje: Bardzo urokliwe miejsce z wygodnym dojazdem do centrum Konina. Dla osób które chcą mieć dom z widokiem na wodę.

Cena za m2: 78.43 zł/m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1081

SPRZEDAM działkę przy DK92 Paprotnia 27 arów 27 000 PLN

SPRZEDAM działkę przy DK92 Paprotnia 27 arów

Powierzchnia: 2700 m2

Przy lesie oraz wieży widokowej

Cena: 27 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 10 zł/m2

Działka: 2700 m2

Opis działki: Działka o pow. 27 arów, dojazd z drogi DK92 asfaltowy, klasoużytek RV-13 arów, RVI-14 arów, teren płaski położony pod lasem.

Dodatkowe informacje: Do Paprotni 800 m, do wieży widokowej 160 m, do Brzeźna 7,5 km, do Konina 10,5 km.

Dodatkowe informacje: Brak możliwości zabudowy ze względu na bliskość elektrowni wiatrowej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1077

SPRZEDAM działkę w Kawnicach gm. Golina 63 000 PLN

SPRZEDAM działkę w Kawnicach gm. Golina

Powierzchnia: 958 m2

Cicha i spokojna okolica z dogodnym położeniem

Cena: 63 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 65,76 zł/m2

Działka: 958 m2

Opis działki: Działka nr 320/7 o regularnym kształcie, teren płaski, klasoużytek RVI, posiada warunki zabudowy.

Uzbrojenie terenu: Możliwość podłączenia pod wodociągi, gaz ziemny, szambo.

Dodatkowe informacje: Do drogi nr 92 - 900 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1076

Podział działek 35 560 PLN

Szymany, gm. Dobra- 9 działek w spokojnej okolicy

Powierzchnia: 14413 m2

Działki budowlane na sprzedaż

Cena: 35 560 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35,00 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dobra nieruchomości przeznaczone jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

Charakterystyka przeznaczenia: MN- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

Działka: Działki o regularnych kształtach, wydzielone geodezyjnie z dostępem do drogi gruntowej. Możliwe podłączenie wody, prądu, kanalizacji do szamba.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość została podzielona na 9 działek, cena zależna od wielkości działki.

Dodatkowe informacje: Działki położone w spokojnej, cichej okolicy. Bliskość lasów.

Dodatkowe informacje: Otoczenie stanowią tereny leśne, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wolne tereny budowlane. Zbiornik Przykona w odległości ok 11 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1074

Działka budowlana na Węglewie 64 000 PLN

Działka budowlana na Węglewie

Powierzchnia: 800 m2

Działka uzbrojona w prąd

Cena: 64 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 80,00 zł/m2

Opis działki: Działka budowlana o regularnym kształcie prostokąta, posiada przyłącze prądu, dokumentacja przygotowana do podłączenia wody, kanalizacja do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z MPZP Gminy Golina nieruchomość przeznaczona jest jako MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości z głównej drogi Konin- Golina, poprzez służebność drogi gruntowej.

Dodatkowe informacje: Działka posiada już prąd, wszystkie projekty do złożenia wniosku o przyłącze wody, oraz aktualną mapkę.

Dodatkowe informacje: Bardzo lubiana lokalizacja, najbardziej poszukiwane miejsca pod budowę domów.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1072

Krągola Pierwsza gm. Stare Miasto - sprzedam działkę pod zabudowę - NIŻSZA CENA 140 000 PLN
150 000 PLN

Krągola Pierwsza gm. Stare Miasto - sprzedam działkę pod zabudowę - NIŻSZA CENA

Powierzchnia: 5978 m2

Bardzo cicha i spokojna okolica

Cena: 140 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 23,42 zł/m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta wraz z częścią przeznaczoną pod służebność drogi. Przybliżone wymiary działki 35mx160m oraz droga 5mx65m. Działka typowo inwestycyjna, z możliwością podzielenia na mniejsze działki. Działka z dostępem do drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej. Możliwość podłączenia wody, prądu, przydomowej oczyszczalni ścieków, szamba (w planach realizacja kanalizacji gminnej). Na części działki znajduje się pas drzew iglastych (sosny) oraz drzew liściastych (brzozy).

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny lasów i dolesień oraz część pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne jednorodzinne.

Dodatkowe informacje: Bardzo dobra lokalizacja, w okolicy łąki, lasy, tereny wodne (Zalew na Powie), luźna zabudowa mieszkaniowa. Urząd Gminy Stare Miasto około 5 km. Najbliższy sklep spożywczy - 1,5 km. Do centrum Konina około 10 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1068

Teren działki 75 000 PLN
79 000 PLN

Działka budowlana w Ślesinie- NOWA CENA

Powierzchnia: 1739 m2

Nieruchomość gruntowa w Ślesinie

Cena: 75 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: MN(U)

Opis działki: Działka niezagospodarowana i nieogrodzona o kształcie nieregularnym. Dojazd do działki drogą asfaltową. Możliwość przyłączenia wody, prądu oraz kanalizacji.

Dodatkowe informacje: Do Jeziora Ślesińskiego 1,3 km. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu nowo pobudowanych domów.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej.

Cena za m2: 45,43 zł

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1058

Fundamenty 85 000 PLN
110 000 PLN

Budzisław Kościelny - sprzedam działkę z rozpoczynającą się budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego

Powierzchnia: 1577 m2

Dodatkowo na działce znajduje się budynek garażowy z altanką

Cena: 85 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 53,90 zł/m2

Działka: 1577m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Działka uzbrojona w wodę. Możliwość podłączenia prądu, kanalizacji do przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba. Działka ogrodzona z trzech stron - przęsła betonowe. Działka niezagospodarowana. Na działce rozpoczęto budowę budynku mieszkalnego - na etapie fundamentów. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną asfaltową.

Budynek: Projektowany budynek jest parterowy z poddaszem gospodarczym. Zgodnie z projektem budowlanym: ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany z pustaka ceramicznego, strop żelbetowy, dach o kontrukcji drewaninej, pokryty dachówką. Na dzień sprzedaży budynek na etapie fundamnetów.

Pomieszczenia: Zestawienie pomieszczeń budynku w budowie: wiatrołap 3,19 m2, komunikacja 11,12 m2, łazienka 9,70 m2, kuchnia 14,98 m2, pokój dzienny 26,27 m2, pokój 10,70 m2, pokój 10,70 m2, pokój 13,25 m2, garderoba 4,19 m2, kotłownia 7,88 m2, garaż 18,60 m2. Całość o powierzchni 130,58 m2.

Dodatkowe informacje: Dodatkowo na działce znajduje się budynek garażowy z altanką trwale z gruntem związany. Budynek z płyt betonowych, dach jednospadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty blachą. Zestawienie pomieszczeń: garaż 24 m2, altanka 18 m2.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Budzisław Kościelny. Do marketu spożywczego i szkoły - 1,5 km. Do urzędu gminy Kleczew - około 12 km. W okolicy znajduje się wiele jezior i terenów leśnych.

Dodatkowe informacje: Inwestycja realizowana zgodnie z pozwoleniem na budowę z 2017 roku. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Kleczew działka przeznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1057

Działka budowlana 95 000 PLN

Działka budowlana z możliwością prowadzenia usług- Miłosław

Powierzchnia: 946 m2

Działka budowlana na sprzedaż

Cena: 95 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 100,42 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN

Opis działki: Działka niezabudowana, niezagospodarowana i nieogrodzona. Kształt działki nieregularny. Dojazd do działki drogą gruntową. Istnieje możliwość podłączania prądu, wody,kanalizacji i gazu ziemnego.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren oznaczony jako 2MN - teren zabudowy mieszkaniowej, na których przeznaczeniem podstawowym jest funkcja mieszkaniowa. Przeznaczenie dopuszczalne może stanowić funkcja usługowa. Usługi stanowiące przeznaczenie dopuszczalne nie mogą zajmować więcej niż 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Dodatkowe informacje: Otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wolne tereny budowlane. W niedalekiej odległości położone tereny rekreacyjne.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealna dla ludzi ceniących spokój i bliskość natury.

Dodatkowe informacje: Na działce znajduje się słup energetyczny, który w tym roku ma zostać usunięty.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1046

KORNATY, GMINA STRZAŁKOWO - sprzedam działkę rolną z decyzją o warunkach zabudowy - NIŻSZA CENA 84 000 PLN
109 000 PLN

KORNATY, GMINA STRZAŁKOWO - sprzedam działkę rolną z decyzją o warunkach zabudowy - NIŻSZA CENA

Powierzchnia: 2500 m2

Nieruchomość znajduje bezpośrednio przy drodze asfaltowej

Cena: 84 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 33,60 zł /m2

Działka: 2500 m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Wymiary 20 m x 125 m. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio drogą asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny rolniczej przestrzeni produkcyjnej o przewadze występowania kompleksów gleb klasy II, III i IV.

Dodatkowe informacje: Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego i przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dodatkowe informacje: Bardzo dobra lokalizacja z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Do gminy Strzałkowo 2,5 km. Sklep spożywczy w Strzałkowie 1,5 km. Szkoła podstawowa 2,5 km. Do jeziora Słupeckiego około 6 km, do jeziora Powidzkiego 12 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1042

Na sprzedaż LAS nad jeziorem Budzisławskim w Trębach 140 000 PLN

Na sprzedaż LAS nad jeziorem Budzisławskim w Trębach

Powierzchnia: 27646 m2

Las położony tuż przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kleczewie

Cena: 140 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 2,7646 ha

Cena za m2: 5,06 zł/m2

Opis działki: Działka o pow. 2,7646 ha, klasoużytek LsVI. Dojazd drogą asfaltową, tuż przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kleczewie. Las w przeważającej części składa się z sosen wieloletnich.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1041

Działka 30 659 PLN

Słodków Kolonia - 12 działek pod zabudowę mieszkaniową

Powierzchnia: 15303 m2

Działki budowlane w Słodkowie

Cena: 30 659 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: W studium zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jako R - teren upraw rolnych. Teren podzielony geodezyjnie, z zapewnieniem dostaw wody i prądu.

Działka: Działki o regularnym kształcie, z drogą dojazdową w udziale. Działki położone na przedłużeniu drogi istniejącej gruntowej, gdzie jest już zabudowa nowych domków jednorodzinnych. Z tyłu z terenem działek przedmiotowych graniczy ściana lasu.

Uzbrojenie terenu: Działki nieuzbrojone, możliwość podłączenia ee, wody, kanalizacja do przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dodatkowe informacje: Działki są położone w odległości 5 km od Turku.

Cena za m2: 31 zł/m2, 36 zł/m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1040

Działka 25 825 PLN

Na sprzedaż 4 działki gmina Uniejów

Powierzchnia: 5162 m2

Działki pod zabudowę mieszkaniową

Cena: 25 825 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 25 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Zagospodarowania jest to obszar rolniczy.

Działka: Działki o regularnym kształcie, wydzielone geodezyjnie, z dostępem do drogi poprzez udział. Działki nieuzbrojone, niezagospodarowane, nieogrodzone.

Uzbrojenie terenu: W drodze przebiega wodociąg - możliwość podłączenia, także ee w bliskiej odległości.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość podzielona na cztery działki. Możliwość negocjacji ceny. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!!

Dodatkowe informacje: Działki są położone zaledwie 4,5 km od centrum Uniejowa, 25 km od zbiornika Jeziorsko, 17 km od zbiornika Przykona. Nieruchomość na skraju województw wielkopolskiego oraz Łódzkiego.

Dodatkowe informacje: Teren bardzo spokojny, idealny dla osób ceniących sobie przyrodę i ciszę.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1030

Działka 63 600 PLN

Na sprzedaż działki budowlane na Grabieńcu, gm. Turek

Powierzchnia: 1060 m2

Działki na sprzedaż

Cena: 63 600 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Zagospodarowania Przestrzennego jest to teren zabudowy mieszkaniowej.

Opis działki: Działki mają kształt regularny, prostokąta. Działki nieogrodzone, niezagospodarowane. Działki nieuzbrojone, media w drodze - ee, woda.

Dojazd: Dojazd do działek poprzez udział ( płatny dodatkowo ), poprzez drogę gruntową.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej lokalizacji ze względu na otoczenie - lasy i wyłącznie zabudowa jednorodzinną. Jednocześnie bliski i wygodny dojazd do Turku.

Cena za m2: 60 zł/m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1028

Działka 25 000 PLN

Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek

Powierzchnia: 1000 m2

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 10 ar oraz działka około 60 ar

Cena: 25 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 25 zł/m2

Działka: 1000 m2

Charakterystyka przeznaczenia: Na dwie działki ( 2 x 10 ar) została wydana decyzja o warunkach zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Działka niezagospodarowana i nieogrodzona. Teren nieuzbrojony, możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, szambo. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Do asfaltu około 100 m.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji. Otoczenie stanowią tereny wodne, leśne, łąki. Do centrum Turku około 7 km. Do najbliższego sklepu 150 m. Przystanek PKS - 200 m.

Dodatkowe informacje: Cena za jedną działkę budowlaną 25 000 PLN.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1024

Widok z góry 120 000 PLN

Działka z zabudową mieszkaniową

Powierzchnia: 200 m2

Działka z budynkami

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 600 zł/m2

Działka: około 500 m2

Opis działki: Działka narożnikowa, o regularnym kształcie, ogrodzona z dwóch stron. Na działce pobudowany został budynek gospodarczy, który można przerobić na budynek mieszkalny.DZIAŁKA BĘDZIE WYDZIELONA WRAZ Z BUDYNKIEM Z ISTNIEJĄCEJ DZIAŁKI.

Budynek: Budynek - główna część pobudowana z pustaka, pobudowany w latach 60/70tych, część dobudowana z pustaka żużlowego, powstał w w latach 90tych, pełnił funkcję pomieszczenia gospodarczego, jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym. Dach został wymieniony, pokryty jest blachodachówką. Budynek ma wymiary 6x17 m i po przebudowie może pełnić funkcję budynku mieszkalnego.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową od ulicy Jeziornej.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość atrakcyjna zw względu na możliwość wykorzystania budynku po przebudowie na cele mieszkalne, bardzo atrakcyjne miejsce w odległości 450 m od Jeziora Słupeckiego, bardzo spokojna okolica.

Uzbrojenie terenu: Działka uzbrojona w ee, siłę, wodę, kanalizację.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1023

Działka 450 000 PLN

Działka inwestycyjna w Piotrowicach

Powierzchnia: 8000 m2

Na sprzedaż działka przy ulicy Korwińskiej

Cena: 450 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 56,25 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: 5MN,U

Charakterystyka przeznaczenia: W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako MN,U — zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i nieuciążliwe usługi o charakterze podstawowym. Uchwała Rady Gminy Słupca nr. Uchwała L/318/14 ze zm. XLIX/341/18 z dnia 2014-09-10

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta, niezabudowana, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee, woda, kanalizacja.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości poprzez drogę gminną asfaltową - ulica Korwińska.

Dodatkowe informacje: Działka w sprzedaży jako cała nieruchomość.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej, cichej i spokojnej lokalizacji, blisko Jeziorna Słupeckiego oraz Powidzkiego, w otoczeniu nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Do centrum Słupcy około 3,5 km. Do Jeziora Słupeckiego ok 900 m, do Jeziora Powidzkiego ok 6 km, do przedszkola 290 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1022

Widok z góry 120 000 PLN

Piotrowice, działka budowlana na sprzedaż

Powierzchnia: 1000 m2

Na sprzedaż działka przy Jeziorze Słupeckim

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 120 zł/m2

Opis działki: Na sprzedaż działka o regularnym kształcie prostokąta, ogrodzona z trzech stron, działka niezabudowana, częściowo zagospodarowana - nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Działka nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee, wody, kanalizacji.

Dojazd: Dojazd drogą asfaltową od ulicy Jeziornej.

Dodatkowe informacje: Działka zostanie wydzielona z istniejącej działki.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej, cichej i spokojnej lokalizacji, blisko Jeziorna Słupeckiego oraz Powidzkiego, w otoczeniu nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Do centrum Słupcy około 3,5 km. Do Jeziora Słupeckiego ok 900 m, do Jeziora Powidzkiego ok 6 km, do przedszkola 290 m.

Charakterystyka przeznaczenia: W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako MRJ — zabudowę mieszkaniową i gospodarczą związaną z gospodarką rolną, oraz zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością lokalizacji nieuciążliwych zakładów rzemieślniczych i usług stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego. Uchwała Rady Gminy Słupca nr. IX/72/2003 z dnia 2003-12-28.

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: MRJ

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1021

Działka budowlana 60 000 PLN

Sprzedam działkę pod zabudowę - Biernacice gm. Wartkowice

Powierzchnia: 1697 m2

Nieruchomość znajduje się przy lesie, w pobliżu zbiornika wodnego!

Cena: 60 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35,36 zł / m2

Działka: 1697 m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta (około 41m x 41m). Posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej - nawierzchnia gruntowa. Możliwość uzbrojenia wody (wodociąg przebiega przez działkę; dodatkowo studnia), prądu (od słupa w granicy działki), kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Charakterystyka przeznaczenia: W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod zabudowę zagrodową (mieszkalną).

Dodatkowe informacje: Naprzeciw nieruchomości znajduje się las państwowy, w pobliżu działki zbiornik wodny. Okolica bardzo cicha i spokojna. Do centrum Uniejowa (termy) około 6 km, urząd gminy Wartkowice 11,5 km.

Dodatkowe informacje: Na działce znajduje się budynek do rozbiórki o powierzchni około 24 m2 (podatek od nieruchomości oraz podatek rolny 0 zł). Właściciel posiada oświadczenie o zapewnieniu dostaw energii elektrycznej oraz warunkach przyłączenia obiektu budowlanego (działka budowlana pod zabudowę mieszkalną) do sieci dystrybucyjnej oraz pismo dotyczące o możliwości przyłączenia nieruchomości zabudowanej do sieci wodociągowej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1018

Działka 60 000 PLN
65 000 PLN

Działka budowlana na Zalesiu

Powierzchnia: 1400 m2

Na sprzedaż działka - Zalesie, gmina Krzymów

Cena: 60 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 42,85 zł/m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta, o wymiarach 35 m szerokości i 40 m długości. Teren działki płaski, dookoła zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wolne tereny budowlane.

Dodatkowe informacje: Na działce przechodzi linia wysokiego napięcia - ograniczenie zabudowy ok 10 m, od strony sąsiada. Pozostała cześć działki ok 1000 pod zabudowę. OGRANICZENIE POWODUJE JEDYNIE KONIECZNOŚĆ UMIESZCZENIA BUDYNKU Z LEWEJ STRONY DZIAŁKI (PATRZĄC OD DROGI).

Dojazd: Do działki jest dogodny dojazd drogą asfaltową gminną.

Uzbrojenie terenu: Działka nieuzbrojona. Istnieje możliwość podłączenia wody, kanalizacji, prądu, światłowodu czy telefonu.

Dodatkowe informacje: Działka ma dogodną lokalizację jest to teren zasięgu autobusów MZK, a jednocześnie miejsce ciche i spokojne. Bliskość terenów zielonych Rzeki Warta, powoduje iż jest to coraz bardziej lubiana lokalizacja przez kupujących.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1016

widok ogólny na działkę 88 000 PLN

Na sprzedaż DZIAŁKA BUDOWLANA w WĘGLEW gm. Golina

Powierzchnia: 1234 m2

Możliwość podłączenia GAZU ZIEMNEGO z drogi gminnej

Cena: 88 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1234 m2

Cena za m2: 71,31 m2/zł

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta o długości około 52m oraz szerokości około 24m. Teren płaski. Wokół wolne tereny budowlane, pola uprawne oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Uzbrojenie terenu: Dostępne media: woda, prąd. Istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego.

Dodatkowe informacje: Dojazd poprzez drogę gminną gruntową. Do sklepu spożywczego 500m, do szkoły podstawowej 1,6 km.

Dodatkowe informacje:

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1008

DZIAŁKI budowlane JANOWICE ul. Brylantowa 55 000 PLN

DZIAŁKI budowlane JANOWICE ul. Brylantowa

Powierzchnia: 1000 m2

Działki po 10 arów w cichej i spokojnej okolicy

Cena: 55 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 55 zł

Działka: 1 000 m2

Opis działki: Do sprzedaży 4 działki, każda po 10 arów, szerokie na 24 m, długie na 41,82 m2. Dojazd do działek poprzez drogę wewnętrzną z udziałami w dwóch działkach 1/20 i 1/12.

Charakterystyka przeznaczenia: Działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (działki posiadają warunki zabudowy).

Uzbrojenie terenu: W drodze woda, prąd; możliwość podłączenia gazu ziemnego.

Dodatkowe informacje: Działki położone są na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych z wolnymi terenami budowlanymi. Dogodny dojazd poprzez drogę asfaltową gminną, do przystanku MZK 1 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 984

widok działki budowlanej 150 000 PLN

NA SPRZEDAŻ działki budowlane WOLA PODŁĘŻNA ul. Rudzicka

Powierzchnia: 5200 m2

Cicha i spokojna okolica pośród domków jednorodzinnych

Cena: 150 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 28,84

Działka: 5200

Opis działki: Działka budowlana o powierzchni 5200m2, szeroka na ok. 23m i długa na ok. 227m. Znajduje się przy drodze asfaltowej gminnej w cichej i spokojnej okolicy z wolnymi terenami budowlanymi, zielonymi oraz polami uprawnymi.

Uzbrojenie terenu: Media to woda, ee, kanalizacja do szamba/przydomowej oczyszczalni ścieków, w przyszłości światłowód.

Charakterystyka przeznaczenia: Budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem usług.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 960

Działka budowlana 44 000 PLN

Barczygłów gm. Stare Miasto - sprzedam działki budowlane

Powierzchnia: 880 m2

Na działki zostały wydane decyzję o warunkach zabudowy

Cena: 44 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z decyzjami o warunkach zabudowy nieruchomości przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Decyzja o warunkach zabudowy wydana na każdą działkę.

Opis działki: Działki o regularnych kształtach, nieogrodzone, niezagospodarowane, nieuzbrojone. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków oraz gazu (z nitki od głównej drogi). Dojazd zapewniony będzie poprzez udział w drodze wewnętrznej.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość zgodnie z decyzjami o warunkach zabudowy została podzielona na 6 działek - pod zabudowę mieszkaniową oraz drogę wewnętrzną (udział dla każdego właściciela działki). Obecnie brak wytycznych słupków.

Dodatkowe informacje: Teren lubiany przez nabywców, z dogodnym wyjazdem do głównych arterii komunikacyjnych. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Do centrum Konina około 10 km. Do centrum gminy Stare Miasto około 3 km. Centrum Handlowe Ferio – 3,5 km. Do autostrady A2 - 600 m. Do ośrodków użyteczności publicznej, szkoła podstawowa - 2 km, urząd Gminy Stare Miasto – 2 km, market spożywczy – 1,5 km. Dostęp do komunikacji PKS dobry – przystanek w odległości około 500m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 944

Na SPRZEDAŻ działka budowlana przy Drodze Krajowej nr 25 80 000 PLN

Na SPRZEDAŻ działka budowlana przy Drodze Krajowej nr 25

Powierzchnia: 1687 m2

Dogodna lokalizacja przy DK25 oraz autostradzie A2

Cena: 80 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 47,42 zł/m2

Działka: 1687

Opis działki: Działka o powierzchni 16,87 arów. Nieogrodzona, niezagospodarowana, położona w granicy z DK25.

Uzbrojenie terenu: Teren uzbrojony w prąd, wodę, kanalizację.

Dodatkowe informacje: W pobliżu budynki mieszkalne, tereny zielone, wolne tereny budowlane, pola uprawne. Do autostrady A2 1 km, do szkoły podstawowej 800 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 942

TRZY działki budowlane ŻDŻARY gmina Stare Miasto 48 100 PLN

TRZY działki budowlane ŻDŻARY gmina Stare Miasto

Powierzchnia: 1300 m2

Trzy działki budowlane w pięknym otoczeniu przyrody

Cena: 48 100 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 37,00 zł

Działka: 13 arów, 9 arów, 9 arów

Opis działki: Trzy działki budowlane o powierzchni 13 arów, 9 arów, 9 arów. Działki nieogrodzone, geodezyjnie wyodrębnione. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej.

Uzbrojenie terenu: Możliwość przyłączenia szamba/ przydomowej oczyszczalni ścieków, woda ze studni, prąd w drodze.

Dodatkowe informacje: Wokół tereny zielone, wolne tereny budowlane oraz las bogaty w grzyby. W pobliżu wjazd na autostradę A2, sklep spożywczy. Okolica jest cicha i spokojna.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 941

Działka budowlana 14 000 PLN

Gm. Uniejów, Orzeszków - działka budowlana

Powierzchnia: 400 m2

Na sprzedaż działka budowlana

Cena: 14 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 400 m2

Opis działki: Działka o powierzchni 400 m2 jest nieuzbrojona, niezagospodarowana i nieogrodzona. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Działka narożna. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Dodatkowe informacje: Zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako rola.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 923

Działka budowlana 55 000 PLN

Gm. Uniejów - działka budowlana

Powierzchnia: 1005 m2

Na sprzedaż działka budowlana

Cena: 55 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1005 m2

Opis działki: Działka jest niezagospodarowana, nieuzbrojona i nieogrodzona. Na działce znajduje się studnia z kamienia. Możliwość podłączenia wody i prądu. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową

Dodatkowe informacje: Dodatkowo na działce znajduje się budynek parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Fundamenty betonowe. Ściany z drewna. Budynek do wyburzenia.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 922Działki na sprzedaż w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Z nami znajdziesz działkę budowlana która spełnia Twoje kryteria i wymagania. Mamy w ciągłej sprzedaży działki pod zabudowę budynków mieszkalnych o malej powierzchni od kilku arów po duże dla wymagających klientów, z terenów powiatów Konin, konińskiego, kolskiego, tureckiego, słupeckiego, wrzesińskiego, oraz z innych regionów województwa wielkopolskiego. Zakup działki to jeden z najważniejszych kroków dla chcących budować swój wymarzony dom. Zgłaszając się do nas masz pewność że dokonasz najlepszego wyboru, sprawdzimy Twoje wymagania i preferencje, oraz doradzimy w wyborze najkorzystniejszej oferty jaką mamy w sprzedaży. Zaufaj profesjonalistom zgłoś się do nas.