Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

DZIAłKI


Działka 39 300 PLN Super Okazja

Atrakcyjne działki budowlane przy stawie!

Powierzchnia: 1008 m2

Działki budowlane niedaleko jeziora

Cena: 39 300 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Mamy dla Państwa w ofercie cztery działki budowlane na sprzedaż położone w miejscowości Tręby Stare, gmina Kleczew. Działki są oddalone od jeziora o około 500 metrów. Kształt działek jest wydłużony, trapezowy lub prostokątny. Teren jest płaski, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Opis działki: Najbliższe otoczenie działek stanowią tereny zielone oraz lasy. Tuż obok nieruchomości znajduje się dość duży staw, który czyni to miejsce bardziej urokliwym. Idealna lokalizacja przede wszystkim dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Działki nieogrodzone, nieuzbrojone i niezagospodarowane

Działka: Powierzchnie działek: 0,1422 ha; 0,1008 ha; 0,1430 ha; 0,1231 ha.

Cena za m2: 39 zł / m2 (do negocjacji)

Uzbrojenie terenu: Istnieje możliwość uzbrojenia działek w prąd i wodę.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą wewnętrzną o nawierzchni asfaltowej.

Ogrodzenie: Brak

Dodatkowe informacje: Dokładne wymiary każdej z działek można zobaczyć na zrzucie w zdjęciach

Dodatkowe informacje: Do sklepu spożywczego około 2 km, szkoła podstawowa oddalona od nieruchomości o około 5,5 km, do przedszkola 1,6 km, do urzędu gminy Kleczew 16 km

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1280

Działka budowlana 150 000 PLN
179 000 PLN

Licheń Stary - działka budowlana OKAZJA

Powierzchnia: 4253 m2

Działka budowlana z możliwością prowadzenia usług

Cena: 150 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35,27 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MNU

Opis działki: Działka niezabudowana, niezagospodarowana i nieogrodzona. Działka nieuzbrojona. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron – drogą asfaltową i drogą nieutwardzoną.

Charakterystyka przeznaczenia: Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług komercyjnych

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 543

Posada - UL. MATEJKI- działka budowlana 45 000 PLN

Posada - UL. MATEJKI- działka budowlana

Powierzchnia: 1000 m2

Działka budowlana w lubianej lokalizacji

Cena: 45 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Możliwość uzbrojenia w wodę , prąd oraz gaz( media przy drodze głównej ul. Matejki). Działka ogrodzona z trzech stron siatką na słupkach metalowych .

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni nieutwardzonej , działka stanowi również przedmiot sprzedaży ( pow. 0,0800 ha)

Dodatkowe informacje: Otoczenie i sąsiedztwo stanowią tereny zielone, łąki, luźna zabudowa mieszkalna. Do najbliższego sklepu - 300m. Urząd Gminy Kazimierz Biskupi - 8,8 km. Do szkoły podstawowej -5 km. Do miasta Konina - około 7 km.

Charakterystyka przeznaczenia: Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego .

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

Cena za m2: 45 zł/m2

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1270

Działki 35 000 PLN

Grodziec, Junno - działki budowlane na sprzedaż

Powierzchnia: 859 m2

Działki budowlane Grodziec

Cena: 35 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Działki o kształcie regularnym prostokąta, teren niezagospodarowany, częściowo ogrodzony.

Uzbrojenie terenu: Teren uzbrojony w wodę i prąd.

Dojazd: Dojazd gruntowy, utwardzony - do drogi gminnej asfaltowej poprzez udział w działce drogowej.

Działka: Działki położone w sąsiedztwie lasu, oraz łąk. Z dala od hałasu. Spokojna i przyjazna okolica na budowę wymarzonego domu.

Dodatkowe informacje: Na działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1261

Działka 75 000 PLN

Sprzedam działkę budowlaną- Obrębizna

Powierzchnia: 2200 m2

Działka w spokojnej lokalizacji

Cena: 75 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 34,10 zł/m2

Opis działki: Teren działki o kształcie prostokąta. Działka o długości około 132 m i szerokości około 16 m. Dojazd do nieruchomości poprzez drogę gminną. Działka niezagospodarowana, ogrodzona z trzech stron, możliwość uzbrojenia w wodę, prąd i szambo. Otoczenie działki jest spokojne, w pobliżu znajdują się liczne pola, lasy oraz pojedyncze zabudowania. Zalesiona część działki ma powierzchnię około 0,1363 ha, daje to możliwość posiadania swojego kawałka lasu oraz dodaje prywatności.

Dodatkowe informacje: Powierzchnia działki- 2200 m2. Do środków użyteczności publicznej: sklep- 3,5 km, szkoła podstawowa- 4 km, centrum Turku- 4,1 km, Urząd Gminy Turek- 4,6 km.

Dodatkowe informacje: Zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest jako teren roli i tereny użytków zielonych.

Dodatkowe informacje: Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1254

Widok działki REZERWACJA 600 000 PLN

Duże działki w gminie Przykona

Powierzchnia: 175400 m2

Na sprzedaż działki w pięknej lokalizacji

Cena: 600 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3,42 zł/m2.

Opis działki: Oferta obejmuje 5 działek. Powierzchnie działek: - 1,57 ha (lasy) - 1,37 ha (lasy) - 5,29 ha (grunty rolne zabudowane, grunty orne, pastwiska, sady) - 9,01 ha (grunty orne, pastwiska, lasy) - 0,30 ha (pastwiska) Na jednej z działek znajduje się budynek do rozbiórki.

Dodatkowe informacje: Powierzchnia działek 17,54 ha. Odległości: do zbiornik Przykona- około 4km, centrum Przykony - około 6 km, Urząd Gminy Przykona- 10 km.

Dodatkowe informacje: - 1,57 ha- RL - Tereny lasów w rozumieniu ustawy o lasach. - 1,37 ha- RL - Tereny lasów w rozumieniu ustawy o lasach. - 9,01 ha- R - Tereny upraw polowych, ogrodniczych z prawem zabudowy, dozwolona lokalizacja zabudowy rolniczej, urządzeń infrastruktury technicznej oraz urządzonych ciągów dojazdowych i spacerowych. - 0,30 ha- RZ, ZN - Tereny łąk i pastwisk, użytków zielonych, zieleni niskiej oraz utworzonych ciągów dojazdowych i spacerowych wzdłuż cieków wodnych.

Dodatkowe informacje: - 5,29 ha- MR - Tereny zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej związanej z gospodarką rolną z możliwością lokalizacji usług nieuciążliwych stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego. RL - Tereny lasów w rozumieniu ustawy o lasach. R - Tereny upraw polowych, ogrodniczych z prawem zabudowy, dozwolona lokalizacja zabudowy rolniczej, urządzeń infrastruktury technicznej oraz urządzonych ciągów dojazdowych i spacerowych. RZ, ZN

Dodatkowe informacje: Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1253

Widok działki 99 000 PLN
139 000 PLN

Żdżenice- działka w spokojnej i malowniczej lokalizacji

Powierzchnia: 4700 m2

Sprzedam dużą działkę w gminie Malanów.

Cena: 99 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 21,06 zł/m2.

Opis działki: Teren działki o kształcie prostokąta. Działka o długości około 140 m i szerokości około 35 m. Dojazd do nieruchomości poprzez drogę gminną. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, nieuzbrojona. Otoczenie działki jest spokojne, w pobliżu znajdują się liczne pola, lasy oraz pojedyncze zabudowania.

Dodatkowe informacje: Powierzchnia działki- 4700 m2. Do środków użyteczności publicznej: sklep- 3 km, szkoła podstawowa- 2, 9km, centrum Malanowa- 2km, Urząd Gminy Malanów- 2,8km.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość przeznaczona zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest jako teren roli.

Dodatkowe informacje: Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1246

Działka 69 000 PLN

Działka w Piętnie na sprzedaż

Powierzchnia: 3017 m2

Ładna działka na sprzedaż

Cena: 69 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona i nieuzbrojona. Teren działki płaski, dostęp z drogi gruntowej gminnej.

Dodatkowe informacje: Najbliższe sąsiedztwo dla nieruchomości stanowią wolne tereny budowlane, pojedyncze zabudowania gospodarcze, oraz tereny leśne.

Uzbrojenie terenu: Działka ma możliwość uzbrojenia - wody i prądu.

Charakterystyka przeznaczenia: W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Tuliszków - teren działki przeznaczony jest jako teren upraw polowych z prawem zabudowy.

 : Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.

 : Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

Cena za m2: 22,87

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1244

Widok nieruchomości 45 000 PLN

Działki budowlane w Skulsku

Powierzchnia: 1544 m2

Na sprzedaż dwie działki w cichej i spokojnej okolicy.

Cena: 45 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 29 zł/ m2

Opis działki: Działki o dość regularnym kształcie nieogrodzone, niezagospodarowane , nieuzbrojone- możliwość przyłączenia wody , prądu oraz szamba/ przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości z dwóch stron - częściowo droga gruntową oraz asfaltową.

Dodatkowe informacje: Wymiary działek : 71x13x76x30 m- powierzchnia 0,1544 ha 65x28x71x28 m - powierzchnia 0,1866 ha

Dodatkowe informacje: Otoczenie i sąsiedztwo stanowią tereny zielone, łąki, luźna zabudowa mieszkalna. Do najbliższego sklepu - 1,7 km. Do najbliższej plaży w linie prostej 1,7 km. Urząd Gminy Skulsk - 1,6 km. Do szkoły podstawowej -6 km, orlik ok. 1 km. Do miasta Konina - około 33 km.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Skulsk- nieruchomość oznaczona jako RM/MN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy usługowej oraz zagrodowej.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

 : Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1238

Działka budowlana 99 900 PLN

Na sprzedaż działki budowlane blisko jeziora Słupeckiego

Powierzchnia: 1100 m2

12 działek w świetniej lokalizacji

Cena: 99 900 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 90,82 zł/m2

Opis działki: Teren działki o kształcie prostokąta. Działki o długości około 46m i szerokości około 24m. Dojazd do nieruchomości poprzez udział wynoszący 1/12 w drodze gruntowej, utwardzonej do drogi gminnej asfaltowej od około 65m do około 300m. Działki niezagospodarowane, nieogrodzone.

Dodatkowe informacje: Powierzchnie działek: - 10 działek- 1100m2 - 1 działka- 1297m2 - 1 działka- 1086m2 Do środków użyteczności publicznej- sklep- 1,3km, szkoła podstawowa- 2,5km, centrum Słupcy- 2km, Urząd Gminy Słupcy- 2,9km, jezioro Słupeckie- 1km.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość przeznaczona zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomości przeznaczone są jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej.

Dodatkowe informacje: Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

Charakterystyka przeznaczenia: MN/U

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1237

Budowa 95 000 PLN
100 000 PLN

Działka z rozpoczętą budową - Ślesin

Powierzchnia: 1000 m2

Działka budowlana w Ślesinie

Cena: 95 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta. Nieogrodzona, nieuzbrojona, niezagospodarowana. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji.

Dojazd: Dojazd do działki - bezpośredni z drogi asfaltowej gminnej.

Dodatkowe informacje: Na nieruchomość zostało wydane pozwolenie na budowę, zaprowadzono dziennik budowy. Rozpoczęta budowa budynku mieszkalnego, parterowego, podpiwniczonego na etapie fundamentów.

Charakterystyka przeznaczenia: W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i usługową.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość położona ok 700 m od Urzędu Miasta, 400 m do Rynku, 900 m do Plaży w Parku Miejskim.

Dodatkowe informacje: Działka w trakcie podziału.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1235

Rzut działki Rezerwacja 52 500 PLN

Pogoń Gosławicka, gm. Ślesin, powiat koniński - działka budowlana na sprzedaż

Powierzchnia: 1500 m2

Piękne miejsce w bardzo cichej i spokojnej okolicy

Cena: 52 500 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35 zł/m2

Opis działki: Działka o przybliżonych wymiarach 35 m x 42 m. Działka nieogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Częściowo porośnięta sosenkami, brzózkami. Możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, przydomową oczyszczalnię ścieków lub szambo. Dojazd drogą asfaltową. Oświetlenie na słupie.

Dodatkowe informacje: Na nieruchomość została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z 2019 roku.

Dodatkowe informacje: Otoczenie i sąsiedztwo stanowią tereny zielone, łąki, luźna zabudowa mieszkalna. Do najbliższego sklepu - 1,2 km. Do najbliższej plaży około 6 km. Urząd Gminy Ślesin - 12 km. Do miasta Konina - około 20 km.

Dodatkowe informacje: Działka zostanie podzielona po znalezieniu kupca.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1231

Mapa zagospodarowania działki 54 000 PLN

Działka inwestycyjna w Zagórowie

Powierzchnia: 2463 m2

Działka pod aktywizację gospodarczą

Cena: 54 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 21,92 zł/m2

Opis działki: Działka inwestycyjna pod AG. Działka znajduje się na terenie rozproszonej zabudowy mieszkaniowej i usługowo produkcyjnej. Działka o kształcie wydłużonym szerokość z frontu około 20m z tyłu działki około 17m. Długość działki 135m. Teren płaski.

Dojazd: Droga gminna asfaltowa ul. Gajowa

Charakterystyka przeznaczenia: Działalność gospodarcza i usługowa

Uzbrojenie terenu: Możliwość uzbrojenia działki w wodę i prąd

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.

Dodatkowe informacje: Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1227

Lokalizacja 250 000 PLN

Działka budowlana w centrum miasta Turek- 8 arów

Powierzchnia: 790 m2

Położenie wśród nowych budynków mieszkalnych i usługowych

Cena: 250 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 316,46 zł

Działka: Działka budowlana położona w pobliżu os. Wyzwolenia w miejscowości Turek.

Opis działki: Działka o powierzchni 790 m2. Możliwość przyłączenia wody, prądu, kanalizacji miejskiej, gazu ziemnego oraz cieplika miejskiego. Dojazd do nieruchomości bezpośredni droga gminną- utwardzoną z kostki brukowej.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz usługowych (gabinety lekarskie i dentystycznej żłobek, sklepy). Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta wśród nowoczesnego budownictwa.

Dodatkowe informacje: Działka idealnie wpadnie w gust osoby, która chciałabym połączyć miejsce zamieszkania z miejscem pracy (na parterze lokal usługowy, handlowy lub gabinet lekarski, natomiast na piętrze część mieszkalna).

Charakterystyka przeznaczenia: W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług o charakterze nieuciążliwym, wbudowanych w budynek mieszkalny, których powierzchnia użytkowa nie może przekraczać 30% powierzchni użytkowej budynku.

Forma własności: Własność

Charakterystyka przeznaczenia: MN

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

 : Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1219

Nieruchomość 130 000 PLN

Działka na sprzedaż- Słupca

Powierzchnia: 3193 m2

Działka przy drodze asfaltowej

Cena: 130 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 40,71 zł

Opis działki: Działka o kształcie wydłużonego prostokąta. Nieruchomość nieuzbrojona, niezagospodarowana i nieogrodzona. Możliwość przyłączenia wody, prądu i kanalizacji do szamba. Dojazd do nieruchomości poprzez drogę asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

Charakterystyka przeznaczenia: Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1215

Gm. Sompolno, Kolonia Lipiny - działka budowlana 21 020 PLN

Gm. Sompolno, Kolonia Lipiny - działka budowlana

Powierzchnia: 1051 m2

Działka blisko lasu i jeziora

Cena: 21 020 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Tereny osadnictwa wielofunkcyjnego

Opis działki: Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, nieuzbrojona i niezabudowana. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Działka o regularnym kształcie prostokąta.

Dodatkowe informacje: Na działki wydano decyzja warunków zabudowy.

Dodatkowe informacje: W bliskiej odległości znajduje się las. Do Konina 35 km, do Koła 17 km

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako tereny osadnictwa wielofunkcyjnego

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1184

Działka 60 000 PLN

Przyjma, gm. Golina - sprzedam działki

Powierzchnia: 3001 m2

Na sprzedaż 3 działki po 3001 m2

Cena: 60 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 19,99 zł/m2 (1 999 zł/ar)

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta (wymiary około 50m x 60m). Działka nieogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Możliwość uzbrojenia działki w prąd (ze słupa), wodę (przechodzi przez granicę działki), przydomową oczyszczalnie ścieków lub szambo. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną gminną. Dwie następne działki będą posiadały służebność przez działkę dojazdową - działka nr 596/10.

Dodatkowe informacje: Możliwość zakupu wszystkich trzech działek lub pojedynczo. Cena do negocjacji!

Dodatkowe informacje: Bardzo spokojna lokalizacja, z bardzo dobrym dojazdem do miast. Do miasta Golina około 5,5 km. Do Konina 15 km. Szkoła podstawowa w Przyjmie - 1,8 km. Najbliższy sklep spożywczy - 2 km. Przystanek PKP - 4 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1181

Działka 73 000 PLN
80 000 PLN

Działka w Modle Królewskiej z widokiem na Zalew

Powierzchnia: 1153 m2

Na sprzedaż działka budowlana przy zbiorniku nad Pową

Cena: 73 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 63,31 zł/m2

Opis działki: Działka o dość regularnym kształcie prostokąta (26x35x24x33), dodatkowo pas drogi o długości 66m i szerokości 6 m. Teren niezagospodarowany, na delikatnym wzniesieniu. Działka ogrodzona we fragmencie od strony sąsiadów.

Uzbrojenie terenu: Działka nieuzbrojona, w drodze gminnej - woda, prąd i kanalizacja. Możliwość podłączenia.

Dojazd: Dojazd do drogi gminnej bezpośredni - poprzez własną drogę.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona jest w Studium Zagospodarowania Przestrzennego jako teren MN - zabudowy mieszkaniowej isniejącej i projektowanej, oraz częściowo jako teren z dopuszczeniem usług, pod działalność gospodarczą.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej okolicy - nieopodal zbiornika Nad Pową. Niespełna 2,5 km do zjazdu na A2, 4 km do Ferio. Dookoła występują domy jednorodzinne, wolne tereny budowlane oraz tereny zielone.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

 : Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1151

Działka 30 000 PLN

Działki budowlane Dąbroszyn

Powierzchnia: 0,1 a

Na sprzedaż działki budowlane z możliwością indywidualnego wydzielenia powierzchni - 2,5 km od centrum Rychwała.

Cena: 30 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Na sprzedaż działki z możliwością indywidualnego wytyczenia powierzchni. Teren wyrównany. Dojazd do działki drogą asfaltową - do wydzielonych działek zostanie wytyczona droga osiedlowa. Prąd w drodze , woda oraz linia telefoniczna idzie przez działkę. Na zdjęciu pokazany przykładowy podział działki. Łączna pow. działki 78 arów całość 235 tys.

Charakterystyka przeznaczenia: Wg Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Rychwał- działka oznaczona jak 12MN/U- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy usługowej.

Cena za m2: 3000 za jeden ar.

Dodatkowe informacje: Do centrum Rychwała 2,5km, otoczenie działki wolne tereny budowlane oraz zabudowa jednorodzinna.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

Dodatkowe informacje: Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1145

Działka 120 000 PLN

Działka - miejsce na siedlisko, Obrębizna

Powierzchnia: 34900 m2

Działka rolna - Obrębizna

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3,44 zł/m2

Opis działki: Działka o nieregularnym kształcie - trójkąt. Częściowo porośnięta przez krzewy i niskie drzewa, częściowo teren łąk. Teren ze wzniesieniem na końcu działki. Nieruchomość nieuzbrojona, możliwość podłączenia wody i ee - linia w odległości około 200 m od granicy działki.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą gruntową.

Dodatkowe informacje: Na działce są widoczne oznaczenia geodezyjne.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Turek - nieruchomość oznaczona jest jako R - teren upraw rolnych,Uchwała Nr IX/38/2015 RADY GMINY TUREK z dnia 15 czerwca 2015 r.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość dla osób ceniących ciszę i przyrodę - dookoła lasy, łąki i pola.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1141

Widok nieruchomości 58 200 PLN

Działka budowlana w Kosewie

Powierzchnia: 970 m2

Nieruchomość położona w okolicy dwóch jeziora-j. Powidzkiego oraz Kosewskiego.

Cena: 58 200 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 60 zł/m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta, teren wyrównany. Możliwość podłączenia wody, prądu oraz szamba. W cenie sprzedaży udział wynoszący 1/8 w działce stanowiącej drogę wewnętrzną do powyższej działki.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest jako MN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą gminna ulica Lipnicka.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość położona w lokalizacji dwóch jezior. Do jeziora Powidzkiego 1,4 km, do jeziora Kosewskiego 2,6 km. W pobliżu znajduję się również ośrodek żeglarski.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1139

Działka 449 000 PLN

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy + 3 stawy - Krzymów, powiat koniński

Powierzchnia: 24000 m2

Nieruchomość z potencjałem dla wymagających *idealne na stadninę koni*

Cena: 449 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 18,71 zł /m2

Działka: Łączna powierzchni 2,4000 ha (0,4600 ha, 0,1600 ha, 1,0600 ha, 0,7200 ha)

Opis działki: Posiadająca trzy stawy o powierzchni około 2500 m2, 3000 m2, 3500 m2. Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 2,4000 ha. Działki o regularnym kształcie prostokąta. Część działek jest ogrodzona (siatka leśna na słupkach metalowych, brama wjazdowa metalowa). Działki nieuzbrojone (możliwość: woda - ujęcie własne ze studni lub nitka w odległości 200 m, odprowadzenie ścieków do przydomowej oczyszczalni ścieków, prąd - nitka w odległości około 200 m). Dojazd drogą gminną gruntową. Do drogi asfaltowej - 200 m.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jako użytki zielone i lasy. Uchwała XXV/139/2001 z dnia 2001-09-27. NA NIERUCHOMOŚĆ ZOSTAŁA WYDANA DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY DOTYCZĄCA BUDOWY BUDYNKU MIESZKALNEGO, BUDYNKU GOSPODARCZEGO Z CZĘŚCIĄ MIESZKALNĄ, BUDYNKU GOSPODARCZO-GARAŻOWEGO (AGROTURYSTYKA).

Dodatkowe informacje: Bardzo cicha i spokojna lokalizacja. Otoczenie stanowią łąki, lasy. Bardzo blisko do centrum gminy Krzymów - 800 m. NIERUCHOMOŚĆ Z WIELKIM POTENCJAŁEM!

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1137

Rzut działki 49 000 PLN
58 500 PLN

Sprzedam działkę budowlaną - Grąblin, gm. Kramsk - NIŻSZA CENA

Powierzchnia: 1300 m2

Do Lichenia 3 km, do Konina 8 km

Cena: 49 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 38 zł / m2

Działka: 1300 m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta (szerokość działki od frontu 15,50m, z tyłu 16,50m). Działka nieogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Możliwość uzbrojenia działki w prąd (w granicy działki), wodę (przechodzi przez działkę), przydomową oczyszczalnie ścieków lub szambo. Wzdłuż drogi wkopany światłowód. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej. Uchwała nr XL/180/09 Rady Gminy Kramsk z dnia 6 listopada 2009r.

Dodatkowe informacje: Możliwość zakupu działki naprzeciwko oraz wydzielenia sobie dowolnej części działki.

Dodatkowe informacje: Do miejscowości Licheń około 3 km, do Konina 8 km, do urzędu gminy Kramsk 7 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1136

Działka 95 000 PLN
105 000 PLN

Koło- działka pod zabudowę NOWA CENA

Powierzchnia: 795 m2

Działka pod zabudowę 2 km od centrum Koła.

Cena: 95 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Na sprzedaż dwie działki- w tym jedna stanowiąca drogę. Łączna powierzchnia działek 0,0795 ha ( droga 0,0189 ha).

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta , ogrodzona z dwóch stron siatką na słupkach metalowych oraz betonowych, od strony frontu ogrodzenie kute. Dojazd do nieruchomości poprzez działkę - droga wewnętrzna, do drogi gminnej .

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań kierunków i zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest jako MN- tereny zabudowy mieszkaniowej.

Dodatkowe informacje: Atutem działki jest lokalizacja- do centrum Koła - 2 km, szkoła podstawowa 2,7 km, sklep spożywczy 260m, dworzec PKP 3,8 km. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Cena za m2: 125,79 zł/ m2

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1126

Rzut działek 115 000 PLN

Sprzedam działkę budowlaną - Ruszków Pierwszy, gmina Kościelec - NOWA NIŻSZA CENA

Powierzchnia: 2800 m2

Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy

Cena: 115 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 41,07 zł/m2

Działka: Działka o dość regularnym kształcie równoległoboku (ok 24m x 118m). Działka nieuzbrojona (możliwość uzbrojenia w prąd, wodę z sieci, szambo lub przydomową oczyszczalnie ścieków). Teren niezagospodarowany, ogrodzony z dwóch stron. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Na nieruchomość zostało wydana decyzja o warunkach zabudowy z 2018 roku na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny o dominującej funkcji zagrodowej, mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy rekreacyjnej (Uchwała Rady Gminy Kościelec nr XXXV/219/17 z dnia 30.085.2017 roku).

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, wolnych terenów budowlanych, rolnych, lasów oraz bezpośrednio przy szkole podstawowej. Do miasta Koło około 5 km.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1095

Grunt 36 100 PLN

Grąbków - trzy działki budowlane na sprzedaż

Powierzchnia: 4332 m2

Działki pod zabudowę mieszkaniową

Cena: 36 100 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 25,00 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN- zabudowa jednorodzinna

Działka: Działki o regularnych kształtach, wydzielone geodezyjnie z dostępem do drogi asfaltowej. Działki nieuzbrojone z możliwością przyłączenia wody, prądu i kanalizacji do szamba.

Charakterystyka przeznaczenia: Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny.

Dodatkowe informacje: Otoczenie nieruchomości to zabudowa jednorodzinna, wolne tereny budowlane i rolne. Działka znajduje się przy ulicy asfaltowej z chodnikami i oświetleniem.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1092

DZIAŁKI budowlane z GAZEM ZIEMNYM Stare Miasto- Lisiecka 68 000 PLN

DZIAŁKI budowlane z GAZEM ZIEMNYM Stare Miasto- Lisiecka

Powierzchnia: 1000 m2

Cicha i spokojna okolica z dogodnym położeniem

Cena: 68 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 68 zł/m2

Opis działki: Działki przed ostatecznym podziałem do uzgodnienia powierzchnie od 8 arów do 15 arów. Droga dojazdowa utwardzona o szerokości 8m z udziałami. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa bliźniacza oraz wolnostojąca jednorodzinna, wolne tereny do zabudowy, tereny zielone.

Uzbrojenie terenu: W drodze prąd, woda oraz gaz ziemny.

Dodatkowe informacje: Do Ferio 1,9 km, do Urzędu Gminy Stare Miasto 1,2 km, do najbliższego sklepu spożywczego 1,0 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1091

Grunty rolne z zabudowaniami do własnej aranżacji 90 000 PLN

Grunty rolne z zabudowaniami do własnej aranżacji

Powierzchnia: 1200 m2

Cicha i spokojna okolica w pobliżu jezior

Cena: 90 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 75 zł/m2

Opis działki: Działka o powierzchni umownej 20 arów - istnieje możliwość wydzielenia większej powierzchni działki. Na działce znajdują się: budynek obory, stodoła oraz garaż. Budynki pobudowane w 1980 roku z pustaka, cegły, pokryte eternitem.

Uzbrojenie terenu: W drodze prąd, woda z wodociągów.

Dodatkowe informacje: Grunt wraz z zabudowaniami znajduje się 8 km od jeziora Budzisławskiego, 11 km od jeziora Powidzkiego i Kosewskiego.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1090

Działka 53 585 PLN

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Grądy Dolne gm. Pyzdry

Powierzchnia: 1531 m2

Wykonany został wstępny projekt podziału nieruchomości

Cena: 53 585 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35 zł/m2

Opis działki: Działki nieogrodzone, niezagospodarowane, nieuzbrojone. Możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, przydomową oczyszczalnię ścieków lub szambo. Dojazd drogą gruntową oraz drogą asfaltową.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość jest w trakcie podziału działki na 3 działki wraz z drogą. Działki o powierzchni 1531 m2, 1636 m2, 1645 m2. Dojazd zostanie wykupiony przez Gminę Pyzdry.

Dodatkowe informacje: Działki znajdują się blisko miasta Pyzdry. Do centrum około 4 km. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa jednorodzinna, tereny leśne, tereny rolne.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1089

Działka budowlana 35 945 PLN

Rzgów, powiat koniński - działki budowlane na sprzedaż - TYLKO 3500 zł/ar

Powierzchnia: 1027 m2

Na sprzedaż 6 działek o przeznaczeniu budowlanym

Cena: 35 945 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35 zł/m2

Opis działki: Działki nieogrodzone, niezagospodarowane, nieuzbrojone. Możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, kanalizację gminną (przy drodze asfaltowej), przydomową oczyszczalnię ścieków lub szambo. Dojazd drogą gruntową, do drogi asfaltowej około 50m.

Dodatkowe informacje: Zgodnie z decyzją Wójta Gminy Rzgów została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz decyzja o podział działki.

Dodatkowe informacje: Działki znajdują się blisko centrum gminy Rzgów. Do szkoły około 1 km, do supermarketów 800 m, do restauracji 500 m, do urzędu gminy 800 m. Przystanek PKS - około 1 km. Sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna, tereny leśne, miejsca użyteczności publicznej.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1083

SPRZEDAM działkę przy DK92 Paprotnia 27 arów 27 000 PLN

SPRZEDAM działkę przy DK92 Paprotnia 27 arów

Powierzchnia: 2700 m2

Przy lesie oraz wieży widokowej

Cena: 27 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 10 zł/m2

Działka: 2700 m2

Opis działki: Działka o pow. 27 arów, dojazd z drogi DK92 asfaltowy, klasoużytek RV-13 arów, RVI-14 arów, teren płaski położony pod lasem.

Dodatkowe informacje: Do Paprotni 800 m, do wieży widokowej 160 m, do Brzeźna 7,5 km, do Konina 10,5 km.

Dodatkowe informacje: Brak możliwości zabudowy ze względu na bliskość elektrowni wiatrowej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1077

Podział działek 35 560 PLN

Szymany, gm. Dobra- 9 działek w spokojnej okolicy

Powierzchnia: 14413 m2

Działki budowlane na sprzedaż

Cena: 35 560 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35,00 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dobra nieruchomości przeznaczone jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

Charakterystyka przeznaczenia: MN- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

Działka: Działki o regularnych kształtach, wydzielone geodezyjnie z dostępem do drogi gruntowej. Możliwe podłączenie wody, prądu, kanalizacji do szamba.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość została podzielona na 9 działek, cena zależna od wielkości działki.

Dodatkowe informacje: Działki położone w spokojnej, cichej okolicy. Bliskość lasów.

Dodatkowe informacje: Otoczenie stanowią tereny leśne, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wolne tereny budowlane. Zbiornik Przykona w odległości ok 11 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1074

Działka budowlana na Węglewie 64 000 PLN

Działka budowlana na Węglewie

Powierzchnia: 800 m2

Działka uzbrojona w prąd

Cena: 64 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 80,00 zł/m2

Opis działki: Działka budowlana o regularnym kształcie prostokąta, posiada przyłącze prądu, dokumentacja przygotowana do podłączenia wody, kanalizacja do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z MPZP Gminy Golina nieruchomość przeznaczona jest jako MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości z głównej drogi Konin- Golina, poprzez służebność drogi gruntowej.

Dodatkowe informacje: Działka posiada już prąd, wszystkie projekty do złożenia wniosku o przyłącze wody, oraz aktualną mapkę.

Dodatkowe informacje: Bardzo lubiana lokalizacja, najbardziej poszukiwane miejsca pod budowę domów.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1072

Teren działki 75 000 PLN
79 000 PLN

Działka budowlana w Ślesinie- NOWA CENA

Powierzchnia: 1739 m2

Nieruchomość gruntowa w Ślesinie

Cena: 75 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: MN(U)

Opis działki: Działka niezagospodarowana i nieogrodzona o kształcie nieregularnym. Dojazd do działki drogą asfaltową. Możliwość przyłączenia wody, prądu oraz kanalizacji.

Dodatkowe informacje: Do Jeziora Ślesińskiego 1,3 km. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu nowo pobudowanych domów.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej.

Cena za m2: 45,43 zł

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1058

Działka budowlana 95 000 PLN

Działka budowlana z możliwością prowadzenia usług- Miłosław

Powierzchnia: 946 m2

Działka budowlana na sprzedaż

Cena: 95 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 100,42 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN

Opis działki: Działka niezabudowana, niezagospodarowana i nieogrodzona. Kształt działki nieregularny. Dojazd do działki drogą gruntową. Istnieje możliwość podłączania prądu, wody,kanalizacji i gazu ziemnego.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren oznaczony jako 2MN - teren zabudowy mieszkaniowej, na których przeznaczeniem podstawowym jest funkcja mieszkaniowa. Przeznaczenie dopuszczalne może stanowić funkcja usługowa. Usługi stanowiące przeznaczenie dopuszczalne nie mogą zajmować więcej niż 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Dodatkowe informacje: Otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wolne tereny budowlane. W niedalekiej odległości położone tereny rekreacyjne.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealna dla ludzi ceniących spokój i bliskość natury.

Dodatkowe informacje: Na działce znajduje się słup energetyczny, który w tym roku ma zostać usunięty.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1046

KORNATY, GMINA STRZAŁKOWO - sprzedam działkę rolną z decyzją o warunkach zabudowy - NIŻSZA CENA 84 000 PLN
109 000 PLN

KORNATY, GMINA STRZAŁKOWO - sprzedam działkę rolną z decyzją o warunkach zabudowy - NIŻSZA CENA

Powierzchnia: 2500 m2

Nieruchomość znajduje bezpośrednio przy drodze asfaltowej

Cena: 84 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 33,60 zł /m2

Działka: 2500 m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Wymiary 20 m x 125 m. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio drogą asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny rolniczej przestrzeni produkcyjnej o przewadze występowania kompleksów gleb klasy II, III i IV.

Dodatkowe informacje: Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego i przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dodatkowe informacje: Bardzo dobra lokalizacja z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Do gminy Strzałkowo 2,5 km. Sklep spożywczy w Strzałkowie 1,5 km. Szkoła podstawowa 2,5 km. Do jeziora Słupeckiego około 6 km, do jeziora Powidzkiego 12 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1042

Działka 25 000 PLN

Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek

Powierzchnia: 1000 m2

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 10 ar oraz działka około 60 ar

Cena: 25 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 25 zł/m2

Działka: 1000 m2

Charakterystyka przeznaczenia: Na dwie działki ( 2 x 10 ar) została wydana decyzja o warunkach zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Działka niezagospodarowana i nieogrodzona. Teren nieuzbrojony, możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, szambo. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Do asfaltu około 100 m.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji. Otoczenie stanowią tereny wodne, leśne, łąki. Do centrum Turku około 7 km. Do najbliższego sklepu 150 m. Przystanek PKS - 200 m.

Dodatkowe informacje: Cena za jedną działkę budowlaną 25 000 PLN.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1024

widok ogólny na działkę 88 000 PLN

Na sprzedaż DZIAŁKA BUDOWLANA w WĘGLEW gm. Golina

Powierzchnia: 1234 m2

Możliwość podłączenia GAZU ZIEMNEGO z drogi gminnej

Cena: 88 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1234 m2

Cena za m2: 71,31 m2/zł

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta o długości około 52m oraz szerokości około 24m. Teren płaski. Wokół wolne tereny budowlane, pola uprawne oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Uzbrojenie terenu: Dostępne media: woda, prąd. Istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego.

Dodatkowe informacje: Dojazd poprzez drogę gminną gruntową. Do sklepu spożywczego 500m, do szkoły podstawowej 1,6 km.

Dodatkowe informacje:

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1008

Działka budowlana 14 000 PLN

Gm. Uniejów, Orzeszków - działka budowlana

Powierzchnia: 400 m2

Na sprzedaż działka budowlana

Cena: 14 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 400 m2

Opis działki: Działka o powierzchni 400 m2 jest nieuzbrojona, niezagospodarowana i nieogrodzona. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Działka narożna. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Dodatkowe informacje: Zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako rola.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 923

Działka budowlana 55 000 PLN

Gm. Uniejów - działka budowlana

Powierzchnia: 1005 m2

Na sprzedaż działka budowlana

Cena: 55 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1005 m2

Opis działki: Działka jest niezagospodarowana, nieuzbrojona i nieogrodzona. Na działce znajduje się studnia z kamienia. Możliwość podłączenia wody i prądu. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową

Dodatkowe informacje: Dodatkowo na działce znajduje się budynek parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Fundamenty betonowe. Ściany z drewna. Budynek do wyburzenia.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 922

Działka 75 000 PLN

Rychwał Miasto - SPRZEDAM DZIAŁKĘ

Powierzchnia: 1910 m2

Działka przy drodze krajowej nr 25 !

Cena: 75 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 39,27 zł/m2

Działka: 1910 m2

Charakterystyka przeznaczenia: Działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową (MN), sady i ogrody (RO), park miejski (ZP). Część budowlana stanowi około 400 - 500 m2 w stosunku do całości.

Opis działki: Działka o regularnym kształcie (około 16 m x 115 m). Działka ogrodzona od strony sąsiada. Teren niezagospodarowany oraz nieuzbrojony. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizację. Dojazd do działki drogą gruntową. Działka graniczy z drogą krajową nr 25.

Dodatkowe informacje: Do Urzędu Miasta Rychwał, marketu spożywczego - 1 km. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 913

Działka budowlana 500 000 PLN

Rumin - grunt budowlany

Powierzchnia: 5000 m2

Działka budowlana w dobrej lokalizacji

Cena: 500 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Usługi

Opis działki: Działka ogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego, wody i prądu. Działka o regularnym kształcie. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona jest w studium zagospodarowania przestrzennego gminy Stare Miasto jako tereny zabudowy usługowej.

Dodatkowe informacje: Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa, wolne tereny budowlane, tereny leśne.

Dodatkowe informacje: Łatwy i szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 753

Działki budowlane 82 500 PLN

Wilczna, gm. Słupca - 3 działki budowlane

Powierzchnia: 1500 m2

3 działki o regularnym kształcie: 1500 m2, 1500 m2, 1248 m2

Cena: 82 500 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 55 zł / m2

Charakterystyka przeznaczenia: MN + U

Opis działki: Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 4248 m2. Istnieje możliwość zakupu każdej działki osobno (1500 m2, 1500 m2, 1248 m2) - cena to 55 zł/ m2 (5 500 zł/ ar). Działki o regularnym kształcie prostokąta. Możliwość uzbrojenia w ee, wodę, kanalizację gminną. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działki położone w bliskiej odległości od Konina (13 km) i Słupcy (11 km) przy DK 92 z doskonałym połączeniem komunikacyjnym. Do DK ok 20 m.

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: MN- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, z możliwością lokalizacji nieuciążliwych usług stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego.

Dodatkowe informacje: Na korzyść przemawia droga wewnętrzna asfaltowa gminna - nie ma bezpośredniego zjazdu na drogę krajową.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 649

Działka budowlana 35 960 PLN

Marcewek, gm. Słupca - 8 działek budowlanych na sprzedaż

Powierzchnia: 1944 m2

Idealne miejsce dla ludzi ceniących spokój - NIŻSZA CENA !!!

Cena: 35 960 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 18,50 zł/ m2 (1 850 zł za ar)

Charakterystyka przeznaczenia: Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Słupca: 17.3RM - teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych.

Opis działki: Na sprzedaż 8 działek o powierzchni: 1944 m2, 1975 m2, 2094 m2, 2122 m2, 1679 m2, 1691 m2, 1745 m2, 1808 m2. Działki nieogrodzone, niezagospodarowane, nieuzbrojone, możliwość uzbrojenia w ee oraz wodę, kanalizacja będzie do szamba. Dojazd drogą gruntową utwardzoną. Działki porośnięte samosiewkami. Działki o kształcie regularnym - prostokątnym.

Charakterystyka przeznaczenia: 17.3RM

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 449

Działka budowlana 35 000 PLN

Cząstków, gmina Kazimierz Biskupi - działka pod zabudowę mieszkaniową

Powierzchnia: 2000 m2

Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Cena: 35 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 17.50 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN

Opis działki: Działka niezabudowana, niezagospodarowana, nieogrodzona i nieuzbrojona. Działka o regularnym kształcie – kształt prostokąta. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Dojazd do nieruchomości prawidłowy, bezpośredni drogą gminną asfaltową.

Dodatkowe informacje: Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kazimierz Biskupi nieruchomość przeznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 416

Działka budowlana 53 000 PLN

Olesin- obręb Sokółki- 2 atrakcyjne działki

Powierzchnia: 1000 m2

Działki budowlane po 10 ar

Cena: 53 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 53 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN

Opis działki: Działka niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana o kształcie regularnym. Działka posiada prawidłowy dostęp do drogi gminnej asfaltowej.

Dodatkowe informacje: Na działkę uzyskano pozwolenie o warunkach zabudowy. Możliwość podłączenia ee, wody i kanalizacji- szambo. Atrakcyjne położenie w pobliżu terenów rekreacyjnych. Idealne miejsce dla poszukującego ciszy. Otoczenie nieruchomości – działki zabudowane (zabudowa rozproszona) oraz wolne tereny zielone.

Charakterystyka przeznaczenia: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 258

Położenie działki nad Jeziorem Powidzkim 590 000 PLN

Kosewo gm.Ostrowite

Powierzchnia: 5900 m2

Działka budowlana

Cena: 590 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 100zł

Charakterystyka przeznaczenia: Zabudowa mieszkaniowa z możliwością prowadzenia usług

Opis działki: Działki ewidencyjne, obręb Kosewo położone w miejscowości Kosewo gm. Ostrowite o łącznej powierzchni 5900m2. Dojazd drogą asfaltową. Atrakcyjne położenie nad Jeziorem Powidzkim (około 100 m), blisko do Kosewa centrum turystyczno-rekreacyjnego (około 800m), do Urzędu Gminy Ostrowite 4km, do Słupcy 8km. Bardzo cicha, spokojna i bezpieczna okolica, idealna dla młodych małżeństw z małymi dziećmi. Możliwość podłączenia woda-ee.

 :

Charakterystyka przeznaczenia: MN + U

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 52

Słupca - blisko centrum 1 020 000 PLN

Słupca - blisko centrum

Powierzchnia: 6834 m2

Działka budowlana

Cena: 1 020 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 149,25

Charakterystyka przeznaczenia: Tereny komunikacji samochodowej, garaży - możliwość alternatywnego wykorzystania pod handel, usługi z koniecznością zmiany planu zagospodarowania.

Opis działki: Bardzo atrakcyjnie położona działka budowlana o nr. 274/12 blisko centrum Słupcy doskonale nadająca się pod zabudowę. Działka położona przy drodze o nawierzchni asfaltowej, dojazd z trzech stron. Możliwość podłączenia media-woda-gaz-kanalizacja-ee. Łatwy dojazd, blisko sklepy, apteka, przychodnia, szkoła, przedszkole.

Charakterystyka przeznaczenia: usługi

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 51Działki na sprzedaż w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Z nami znajdziesz działkę budowlana która spełnia Twoje kryteria i wymagania. Mamy w ciągłej sprzedaży działki pod zabudowę budynków mieszkalnych o malej powierzchni od kilku arów po duże dla wymagających klientów, z terenów powiatów Konin, konińskiego, kolskiego, tureckiego, słupeckiego, wrzesińskiego, oraz z innych regionów województwa wielkopolskiego. Zakup działki to jeden z najważniejszych kroków dla chcących budować swój wymarzony dom. Zgłaszając się do nas masz pewność że dokonasz najlepszego wyboru, sprawdzimy Twoje wymagania i preferencje, oraz doradzimy w wyborze najkorzystniejszej oferty jaką mamy w sprzedaży. Zaufaj profesjonalistom zgłoś się do nas.