Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DZIAłKI

DZIAłKI


Fundamenty 110 000 PLN

Budzisław Kościelny - sprzedam działkę z rozpoczynającą się budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego

Powierzchnia: 1577 m2

Dodatkowo na działce znajduje się budynek garażowy z altanką

Cena: 110 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 69,75 zł/m2

Działka: 1577m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Działka uzbrojona w wodę. Możliwość podłączenia prądu, kanalizacji do przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba. Działka ogrodzona z trzech stron - przęsła betonowe. Działka niezagospodarowana. Na działce rozpoczęto budowę budynku mieszkalnego - na etapie fundamentów. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną asfaltową.

Budynek: Projektowany budynek jest parterowy z poddaszem gospodarczym. Zgodnie z projektem budowlanym: ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany z pustaka ceramicznego, strop żelbetowy, dach o kontrukcji drewaninej, pokryty dachówką. Na dzień sprzedaży budynek na etapie fundamnetów.

Pomieszczenia: Zestawienie pomieszczeń budynku w budowie: wiatrołap 3,19 m2, komunikacja 11,12 m2, łazienka 9,70 m2, kuchnia 14,98 m2, pokój dzienny 26,27 m2, pokój 10,70 m2, pokój 10,70 m2, pokój 13,25 m2, garderoba 4,19 m2, kotłownia 7,88 m2, garaż 18,60 m2. Całość o powierzchni 130,58 m2.

Dodatkowe informacje: Dodatkowo na działce znajduje się budynek garażowy z altanką trwale z gruntem związany. Budynek z płyt betonowych, dach jednospadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty blachą. Zestawienie pomieszczeń: garaż 24 m2, altanka 18 m2.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Budzisław Kościelny. Do marketu spożywczego i szkoły - 1,5 km. Do urzędu gminy Kleczew - około 12 km. W okolicy znajduje się wiele jezior i terenów leśnych.

Dodatkowe informacje: Inwestycja realizowana zgodnie z pozwoleniem na budowę z 2017 roku. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Kleczew działka przeznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1057

Działka 188 000 PLN

Działka w Nekielce

Powierzchnia: 2360 m2

Działka pod zabudowę mieszkaniową

Cena: 188 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 79,66 zł/m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta, węższa od frontu. Posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej o nawierzchni gruntowej, ulica Strusia. Działka o terenie płaskim, porośnięta pojedynczymi krzewami i drzewkami.

Charakterystyka przeznaczenia: M

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Nekla, działka oznaczona jest jako M - teren zabudowy mieszkaniowej, Uchwała nr XXVII/243/2001 z 28.12.2001 r.

Uzbrojenie terenu: Teren działki jest nieuzbrojony. Możliwość podłączenia - ee, woda, przyłącze telekomunikacyjne, media w drodze przyległej.

Dodatkowe informacje: Działka położona jest w bardzo spokojnej okolicy, pośród terenów zielonych. Jednocześnie do Nekli - 3,3 km, do Poznania ok 40 km, do Wrześni ok 18 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1047

Działka budowlana 95 000 PLN

Działka budowlana z możliwością prowadzenia usług- Miłosław

Powierzchnia: 946 m2

Działka budowlana na sprzedaż

Cena: 95 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 100,42 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN

Opis działki: Działka niezabudowana, niezagospodarowana i nieogrodzona. Kształt działki nieregularny. Dojazd do działki drogą gruntową. Istnieje możliwość podłączania prądu, wody,kanalizacji i gazu ziemnego.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren oznaczony jako 2MN - teren zabudowy mieszkaniowej, na których przeznaczeniem podstawowym jest funkcja mieszkaniowa. Przeznaczenie dopuszczalne może stanowić funkcja usługowa. Usługi stanowiące przeznaczenie dopuszczalne nie mogą zajmować więcej niż 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Dodatkowe informacje: Otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wolne tereny budowlane. W niedalekiej odległości położone tereny rekreacyjne.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealna dla ludzi ceniących spokój i bliskość natury.

Dodatkowe informacje: Na działce znajduje się słup energetyczny, który w tym roku ma zostać usunięty.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1046

KORNATY, GMINA STRZAŁKOWO - sprzedam działkę rolną z decyzją o warunkach zabudowy 109 000 PLN

KORNATY, GMINA STRZAŁKOWO - sprzedam działkę rolną z decyzją o warunkach zabudowy

Powierzchnia: 2500 m2

Nieruchomość znajduje bezpośrednio przy drodze asfaltowej

Cena: 109 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 43,60 zł /m2

Działka: 2500 m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Wymiary 20 m x 125 m. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio drogą asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny rolniczej przestrzeni produkcyjnej o przewadze występowania kompleksów gleb klasy II, III i IV.

Dodatkowe informacje: Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego i przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dodatkowe informacje: Bardzo dobra lokalizacja z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Do gminy Strzałkowo 2,5 km. Sklep spożywczy w Strzałkowie 1,5 km. Szkoła podstawowa 2,5 km. Do jeziora Słupeckiego około 6 km, do jeziora Powidzkiego 12 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1042

Na sprzedaż LAS nad jeziorem Budzisławskim w Trębach 140 000 PLN

Na sprzedaż LAS nad jeziorem Budzisławskim w Trębach

Powierzchnia: 27646 m2

Las położony tuż przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kleczewie

Cena: 140 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 2,7646 ha

Cena za m2: 5,06 zł/m2

Opis działki: Działka o pow. 2,7646 ha, klasoużytek LsVI. Dojazd drogą asfaltową, tuż przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kleczewie. Las w przeważającej części składa się z sosen wieloletnich.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1041

Działka 30 659 PLN

Słodków Kolonia - 12 działek pod zabudowę mieszkaniową

Powierzchnia: 15303 m2

Działki budowlane w Słodkowie

Cena: 30 659 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: W studium zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jako R - teren upraw rolnych. Teren podzielony geodezyjnie, z zapewnieniem dostaw wody i prądu.

Działka: Działki o regularnym kształcie, z drogą dojazdową w udziale. Działki położone na przedłużeniu drogi istniejącej gruntowej, gdzie jest już zabudowa nowych domków jednorodzinnych. Z tyłu z terenem działek przedmiotowych graniczy ściana lasu.

Uzbrojenie terenu: Działki nieuzbrojone, możliwość podłączenia ee, wody, kanalizacja do przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dodatkowe informacje: Działki są położone w odległości 5 km od Turku.

Cena za m2: 31 zł/m2, 36 zł/m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1040

Działka 25 825 PLN

Na sprzedaż 4 działki gmina Uniejów

Powierzchnia: 5162 m2

Działki pod zabudowę mieszkaniową

Cena: 25 825 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 25 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Zagospodarowania jest to obszar rolniczy.

Działka: Działki o regularnym kształcie, wydzielone geodezyjnie, z dostępem do drogi poprzez udział. Działki nieuzbrojone, niezagospodarowane, nieogrodzone.

Uzbrojenie terenu: W drodze przebiega wodociąg - możliwość podłączenia, także ee w bliskiej odległości.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość podzielona na cztery działki. Możliwość negocjacji ceny. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!!

Dodatkowe informacje: Działki są położone zaledwie 4,5 km od centrum Uniejowa, 25 km od zbiornika Jeziorsko, 17 km od zbiornika Przykona. Nieruchomość na skraju województw wielkopolskiego oraz Łódzkiego.

Dodatkowe informacje: Teren bardzo spokojny, idealny dla osób ceniących sobie przyrodę i ciszę.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1030

Działka 63 600 PLN

Na sprzedaż działki budowlane na Grabieńcu, gm. Turek

Powierzchnia: 1060 m2

Działki na sprzedaż

Cena: 63 600 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Zagospodarowania Przestrzennego jest to teren zabudowy mieszkaniowej.

Opis działki: Działki mają kształt regularny, prostokąta. Działki nieogrodzone, niezagospodarowane. Działki nieuzbrojone, media w drodze - ee, woda.

Dojazd: Dojazd do działek poprzez udział ( płatny dodatkowo ), poprzez drogę gruntową.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej lokalizacji ze względu na otoczenie - lasy i wyłącznie zabudowa jednorodzinną. Jednocześnie bliski i wygodny dojazd do Turku.

Cena za m2: 60 zł/m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1028

Działka 30 000 PLN

Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek

Powierzchnia: 1000 m2

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 10 ar oraz działka około 60 ar

Cena: 30 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 30 zł/m2

Działka: 1000 m2

Charakterystyka przeznaczenia: Na dwie działki ( 2 x 10 ar) została wydana decyzja o warunkach zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Działka niezagospodarowana i nieogrodzona. Teren nieuzbrojony, możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, szambo. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Do asfaltu około 100 m.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji. Otoczenie stanowią tereny wodne, leśne, łąki. Do centrum Turku około 7 km. Do najbliższego sklepu 150 m. Przystanek PKS - 200 m.

Dodatkowe informacje: Cena za jedną działkę budowlaną 30 000 PLN.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1024

Budynek 120 000 PLN

Działka z zabudową mieszkaniową

Powierzchnia: 200 m2

Działka z budynkami

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 600 zł/m2

Działka: około 500 m2

Opis działki: Działka narożnikowa, o regularnym kształcie, ogrodzona z dwóch stron. Na działce pobudowany został budynek gospodarczy, który można przerobić na budynek mieszkalny.DZIAŁKA BĘDZIE WYDZIELONA WRAZ Z BUDYNKIEM Z ISTNIEJĄCEJ DZIAŁKI.

Budynek: Budynek - główna część pobudowana z pustaka, pobudowany w latach 60/70tych, część dobudowana z pustaka żużlowego, powstał w w latach 90tych, pełnił funkcję pomieszczenia gospodarczego, jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym. Dach został wymieniony, pokryty jest blachodachówką. Budynek ma wymiary 6x17 m i po przebudowie może pełnić funkcję budynku mieszkalnego.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową od ulicy Jeziornej.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość atrakcyjna zw względu na możliwość wykorzystania budynku po przebudowie na cele mieszkalne, bardzo atrakcyjne miejsce w odległości 450 m od Jeziora Słupeckiego, bardzo spokojna okolica.

Uzbrojenie terenu: Działka uzbrojona w ee, siłę, wodę, kanalizację.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1023

Działka 450 000 PLN

Działka inwestycyjna w Piotrowicach

Powierzchnia: 8000 m2

Na sprzedaż działka przy ulicy Korwińskiej

Cena: 450 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 56,25 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: 5MN,U

Charakterystyka przeznaczenia: W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako MN,U — zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i nieuciążliwe usługi o charakterze podstawowym. Uchwała Rady Gminy Słupca nr. Uchwała L/318/14 ze zm. XLIX/341/18 z dnia 2014-09-10

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta, niezabudowana, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee, woda, kanalizacja.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości poprzez drogę gminną asfaltową - ulica Korwińska.

Dodatkowe informacje: Działka w sprzedaży jako cała nieruchomość.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej, cichej i spokojnej lokalizacji, blisko Jeziorna Słupeckiego oraz Powidzkiego, w otoczeniu nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Do centrum Słupcy około 3,5 km. Do Jeziora Słupeckiego ok 900 m, do Jeziora Powidzkiego ok 6 km, do przedszkola 290 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1022

Działka 120 000 PLN

Piotrowice, działka budowlana na sprzedaż

Powierzchnia: 1000 m2

Na sprzedaż działka przy Jeziorze Słupeckim

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 120 zł/m2

Opis działki: Na sprzedaż działka o regularnym kształcie prostokąta, ogrodzona z trzech stron, działka niezabudowana, częściowo zagospodarowana - nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Działka nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee, wody, kanalizacji.

Dojazd: Dojazd drogą asfaltową od ulicy Jeziornej.

Dodatkowe informacje: Działka zostanie wydzielona z istniejącej działki.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej, cichej i spokojnej lokalizacji, blisko Jeziorna Słupeckiego oraz Powidzkiego, w otoczeniu nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Do centrum Słupcy około 3,5 km. Do Jeziora Słupeckiego ok 900 m, do Jeziora Powidzkiego ok 6 km, do przedszkola 290 m.

Charakterystyka przeznaczenia: W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako MRJ — zabudowę mieszkaniową i gospodarczą związaną z gospodarką rolną, oraz zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością lokalizacji nieuciążliwych zakładów rzemieślniczych i usług stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego. Uchwała Rady Gminy Słupca nr. IX/72/2003 z dnia 2003-12-28.

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: MRJ

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1021

Działka budowlana 60 000 PLN

Sprzedam działkę pod zabudowę - Biernacice gm. Wartkowice

Powierzchnia: 1697 m2

Nieruchomość znajduje się przy lesie, w pobliżu zbiornika wodnego!

Cena: 60 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 35,36 zł / m2

Działka: 1697 m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta (około 41m x 41m). Posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej - nawierzchnia gruntowa. Możliwość uzbrojenia wody (wodociąg przebiega przez działkę; dodatkowo studnia), prądu (od słupa w granicy działki), kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Charakterystyka przeznaczenia: W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod zabudowę zagrodową (mieszkalną).

Dodatkowe informacje: Naprzeciw nieruchomości znajduje się las państwowy, w pobliżu działki zbiornik wodny. Okolica bardzo cicha i spokojna. Do centrum Uniejowa (termy) około 6 km, urząd gminy Wartkowice 11,5 km.

Dodatkowe informacje: Na działce znajduje się budynek do rozbiórki o powierzchni około 24 m2 (podatek od nieruchomości oraz podatek rolny 0 zł). Właściciel posiada oświadczenie o zapewnieniu dostaw energii elektrycznej oraz warunkach przyłączenia obiektu budowlanego (działka budowlana pod zabudowę mieszkalną) do sieci dystrybucyjnej oraz pismo dotyczące o możliwości przyłączenia nieruchomości zabudowanej do sieci wodociągowej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1018

Działka 60 000 PLN
65 000 PLN

Działka budowlana na Zalesiu

Powierzchnia: 1400 m2

Na sprzedaż działka - Zalesie, gmina Krzymów

Cena: 60 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 42,85 zł/m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta, o wymiarach 35 m szerokości i 40 m długości. Teren działki płaski, dookoła zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wolne tereny budowlane.

Dodatkowe informacje: Na działce przechodzi linia wysokiego napięcia - ograniczenie zabudowy ok 10 m, od strony sąsiada. Pozostała cześć działki ok 1000 pod zabudowę. OGRANICZENIE POWODUJE JEDYNIE KONIECZNOŚĆ UMIESZCZENIA BUDYNKU Z LEWEJ STRONY DZIAŁKI (PATRZĄC OD DROGI).

Dojazd: Do działki jest dogodny dojazd drogą asfaltową gminną.

Uzbrojenie terenu: Działka nieuzbrojona. Istnieje możliwość podłączenia wody, kanalizacji, prądu, światłowodu czy telefonu.

Dodatkowe informacje: Działka ma dogodną lokalizację jest to teren zasięgu autobusów MZK, a jednocześnie miejsce ciche i spokojne. Bliskość terenów zielonych Rzeki Warta, powoduje iż jest to coraz bardziej lubiana lokalizacja przez kupujących.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1016

widok ogólny na działkę 88 000 PLN

Na sprzedaż DZIAŁKA BUDOWLANA w WĘGLEW gm. Golina

Powierzchnia: 1234 m2

Możliwość podłączenia GAZU ZIEMNEGO z drogi gminnej

Cena: 88 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1234 m2

Cena za m2: 71,31 m2/zł

Opis działki: Działka w kształcie prostokąta o długości około 52m oraz szerokości około 24m. Teren płaski. Wokół wolne tereny budowlane, pola uprawne oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Uzbrojenie terenu: Dostępne media: woda, prąd. Istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego.

Dodatkowe informacje: Dojazd poprzez drogę gminną gruntową. Do sklepu spożywczego 500m, do szkoły podstawowej 1,6 km.

Dodatkowe informacje:

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1008

DZIAŁKI budowlane JANOWICE ul. Brylantowa 55 000 PLN

DZIAŁKI budowlane JANOWICE ul. Brylantowa

Powierzchnia: 1000 m2

Działki po 10 arów w cichej i spokojnej okolicy

Cena: 55 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 55 zł

Działka: 1 000 m2

Opis działki: Do sprzedaży 4 działki, każda po 10 arów, szerokie na 24 m, długie na 41,82 m2. Dojazd do działek poprzez drogę wewnętrzną z udziałami w dwóch działkach 1/20 i 1/12.

Charakterystyka przeznaczenia: Działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (działki posiadają warunki zabudowy).

Uzbrojenie terenu: W drodze woda, prąd; możliwość podłączenia gazu ziemnego.

Dodatkowe informacje: Działki położone są na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych z wolnymi terenami budowlanymi. Dogodny dojazd poprzez drogę asfaltową gminną, do przystanku MZK 1 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 984

Działki ze ścianą lasu 19 964 PLN

Aleksandrów, gm. Przykona - 7 działek budowanych na sprzedaż

Powierzchnia: 6815 m2

Działki budowlane przy zbiorniku Przykona

Cena: 19 964 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 24zł/m2 - 28 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Przykona nieruchomości oznaczone jako UT - teren zabudowy letniskowej.

Charakterystyka przeznaczenia: UT- zabudowa letniskowa

Działka: Działki o regularnych kształtach, wydzielone geodezyjnie z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej utwardzonej. Możliwe podłączenie wody, ww, kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość została podzielona na 7 działek, cena zależna od wielkości działki.

Dodatkowe informacje: Działki mają bardzo ładną lokalizację, blisko Przykony. Jednocześnie 400 m dzieli je od zbiornika wodnego Przykona, tyłem graniczą ze ścianą lasu sosnowego.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 970

widok działki budowlanej 150 000 PLN

NA SPRZEDAŻ działki budowlane WOLA PODŁĘŻNA ul. Rudzicka

Powierzchnia: 5200 m2

Cicha i spokojna okolica pośród domków jednorodzinnych

Cena: 150 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 28,84

Działka: 5200

Opis działki: Działka budowlana o powierzchni 5200m2, szeroka na ok. 23m i długa na ok. 227m. Znajduje się przy drodze asfaltowej gminnej w cichej i spokojnej okolicy z wolnymi terenami budowlanymi, zielonymi oraz polami uprawnymi.

Uzbrojenie terenu: Media to woda, ee, kanalizacja do szamba/przydomowej oczyszczalni ścieków, w przyszłości światłowód.

Charakterystyka przeznaczenia: Budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem usług.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 960

widok z pomostu 320 000 PLN

UROCZA działka nad jeziorem NIEDŹWIADY MAŁE gm. Ślesin

Powierzchnia: 3400 m2

Bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora Licheńskiego

Cena: 320 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 94,11 zł

Działka: 3400 m2

Opis działki: Działka o pow. 3400 m2, długa na ok. 125m, szeroka na ok. 27m z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Licheńskiego + pomost. Działka ogrodzona jest siatką na słupkach metalowych z bramą wjazdową. Działka jest pięknie zagospodarowana z zadbanym trawnikiem, miejscem na ognisko, jest studnia z wodą, utwardzona droga dojazdowa z oświetleniem, z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych i drzew, także owocowych: czereśnie, jabłoń, aronia, orzech laskowy, włoski,brzoskwinie,śliwki,borówki,grzyby jadalne.

Budynek: Na działce znajduje się domek letniskowy zbudowany z połączonych ze sobą barakowozów obitych panelami PCV, dach pokryty eternitem oraz w oddzielnym budynku łazienka z prysznicem, umywalką oraz wc. Dodatkowo wiata na jedno auto.

Uzbrojenie terenu: Szambo, woda gminna, woda ze studni, prąd, światłowód.

Charakterystyka przeznaczenia: Według MPZP działka położona jest na terenach zabudowy letniskowej.

Dodatkowe informacje: Dogodny dojazd drogą gminną asfaltową. W okolicy domy całoroczne jednorodzinne oraz rekreacyjne. Okolica jest bardzo cicha i spokojna.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 957

Działka 73 000 PLN
75 000 PLN

Na sprzedaż działka letniskowa z domkiem, wydane warunki zabudowy

Powierzchnia: 1100 m2

Gmina Miłosław działka z możliwością budowy budynku mieszkalnego

Cena: 73 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy działka przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego.

Opis działki: Działka o regularnym kształcie, całkowicie ogrodzona i częściowo zagospodarowana (teren wyrównany, posiana trawa, posadzone tuje). Przyłącza istniejące to: ee, siła, woda, szambo.

Dojazd: Dojazd bezpośredni poprzez drogę gminną asfaltową.

Budynek: Na działce posadowiony budynek letniskowy, nietrwale związany z gruntem. Postawiony także garaż oraz kojec dla psa. W budynku letniskowym wszystkie media są dostępne. Postawiony jest on z płyty obornickiej, okna PCV, drzwi roletowe. Chodnik z kostki brukowej.

Dodatkowe informacje: Lokal położony w bardzo dobrej lokalizacji - do Wrześni 12 km, do Miłosławia 2 km, do VW - 10 km.

Cena za m2: 66,36 zł/m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 953

Działka budowlana 44 000 PLN

Barczygłów gm. Stare Miasto - sprzedam działki budowlane

Powierzchnia: 880 m2

Na działki zostały wydane decyzję o warunkach zabudowy

Cena: 44 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z decyzjami o warunkach zabudowy nieruchomości przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Decyzja o warunkach zabudowy wydana na każdą działkę.

Opis działki: Działki o regularnych kształtach, nieogrodzone, niezagospodarowane, nieuzbrojone. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków oraz gazu (z nitki od głównej drogi). Dojazd zapewniony będzie poprzez udział w drodze wewnętrznej.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość zgodnie z decyzjami o warunkach zabudowy została podzielona na 6 działek - pod zabudowę mieszkaniową oraz drogę wewnętrzną (udział dla każdego właściciela działki). Obecnie brak wytycznych słupków.

Dodatkowe informacje: Teren lubiany przez nabywców, z dogodnym wyjazdem do głównych arterii komunikacyjnych. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Do centrum Konina około 10 km. Do centrum gminy Stare Miasto około 3 km. Centrum Handlowe Ferio – 3,5 km. Do autostrady A2 - 600 m. Do ośrodków użyteczności publicznej, szkoła podstawowa - 2 km, urząd Gminy Stare Miasto – 2 km, market spożywczy – 1,5 km. Dostęp do komunikacji PKS dobry – przystanek w odległości około 500m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 944

Na SPRZEDAŻ działka budowlana przy Drodze Krajowej nr 25 80 000 PLN

Na SPRZEDAŻ działka budowlana przy Drodze Krajowej nr 25

Powierzchnia: 1687 m2

Dogodna lokalizacja przy DK25 oraz autostradzie A2

Cena: 80 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 47,42 zł/m2

Działka: 1687

Opis działki: Działka o powierzchni 16,87 arów. Nieogrodzona, niezagospodarowana, położona w granicy z DK25.

Uzbrojenie terenu: Teren uzbrojony w prąd, wodę, kanalizację.

Dodatkowe informacje: W pobliżu budynki mieszkalne, tereny zielone, wolne tereny budowlane, pola uprawne. Do autostrady A2 1 km, do szkoły podstawowej 800 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 942

TRZY działki budowlane ŻDŻARY gmina Stare Miasto 48 100 PLN

TRZY działki budowlane ŻDŻARY gmina Stare Miasto

Powierzchnia: 1300 m2

Trzy działki budowlane w pięknym otoczeniu przyrody

Cena: 48 100 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 37,00 zł

Działka: 13 arów, 9 arów, 9 arów

Opis działki: Trzy działki budowlane o powierzchni 13 arów, 9 arów, 9 arów. Działki nieogrodzone, geodezyjnie wyodrębnione. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej.

Uzbrojenie terenu: Możliwość przyłączenia szamba/ przydomowej oczyszczalni ścieków, woda ze studni, prąd w drodze.

Dodatkowe informacje: Wokół tereny zielone, wolne tereny budowlane oraz las bogaty w grzyby. W pobliżu wjazd na autostradę A2, sklep spożywczy. Okolica jest cicha i spokojna.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 941

Działka budowlana 14 000 PLN

Gm. Uniejów, Orzeszków - działka budowlana

Powierzchnia: 400 m2

Na sprzedaż działka budowlana

Cena: 14 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 400 m2

Opis działki: Działka o powierzchni 400 m2 jest nieuzbrojona, niezagospodarowana i nieogrodzona. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Działka narożna. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Dodatkowe informacje: Zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako rola.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 923

Działka budowlana 55 000 PLN

Gm. Uniejów - działka budowlana

Powierzchnia: 1005 m2

Na sprzedaż działka budowlana

Cena: 55 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1005 m2

Opis działki: Działka jest niezagospodarowana, nieuzbrojona i nieogrodzona. Na działce znajduje się studnia z kamienia. Możliwość podłączenia wody i prądu. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową

Dodatkowe informacje: Dodatkowo na działce znajduje się budynek parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Fundamenty betonowe. Ściany z drewna. Budynek do wyburzenia.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 922

Działka 75 000 PLN

Rychwał Miasto - SPRZEDAM DZIAŁKĘ

Powierzchnia: 1910 m2

Działka przy drodze krajowej nr 25 !

Cena: 75 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 39,27 zł/m2

Działka: 1910 m2

Charakterystyka przeznaczenia: Działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową (MN), sady i ogrody (RO), park miejski (ZP). Część budowlana stanowi około 400 - 500 m2 w stosunku do całości.

Opis działki: Działka o regularnym kształcie (około 16 m x 115 m). Działka ogrodzona od strony sąsiada. Teren niezagospodarowany oraz nieuzbrojony. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizację. Dojazd do działki drogą gruntową. Działka graniczy z drogą krajową nr 25.

Dodatkowe informacje: Do Urzędu Miasta Rychwał, marketu spożywczego - 1 km. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 913

Na sprzedaż działka BUDOWLANA w LICHENIU STARYM ul. Konińska 80 000 PLN

Na sprzedaż działka BUDOWLANA w LICHENIU STARYM ul. Konińska

Powierzchnia: 9500 m2

Działka budowlana z dogodnym dojazdem oraz dużym terenem zielonym

Cena: 80 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 8,42 zł

Charakterystyka przeznaczenia: 30MN, UC

Opis działki: Działka szeroka na 20m oraz długa na 475m, z zadrzewieniem. Klasoużytek działki to: grunty orne RV - 0,2200ha, łąki trwałe ŁIV - 0,1900ha, łąki trwałe ŁV - 0,0400ha, łąki trwałe ŁVI - 0,2200ha, pastwiska trwałe PsV - 0,2800ha.

Uzbrojenie terenu: Działka uzbrojona w prąd oraz wodociąg gminny.

Charakterystyka przeznaczenia: 30MN- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, UC-usługi komercyjne.

Dodatkowe informacje: Działka z dogodnym wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej ul. Konińska.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 907

Wjazd 279 000 PLN

DZIAŁKA BUDOWLANA w Koninie przy ulicy Świętojańskiej

Powierzchnia: 5585 m2

Ustronna działka w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem

Cena: 279 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 49,95

Charakterystyka przeznaczenia: 12MN/U, 15MN,U

Charakterystyka przeznaczenia: Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jako 12MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług oraz 15MN,U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług.

Opis działki: Działka o długości 300m oraz szerokości od strony wjazdowej 18,3 m, od strony ulicy Europejskiej szeroka na 19,6 m. Na działce znajdują się krzewy oraz trawa. Dojazd do działki poprzez drogę publiczną asfaltową - 4KDW. Działka z jednej strony ogrodzona siatką na słupkach metalowych, której właścicielem jest właściciel sąsiedniej działki.

Uzbrojenie terenu: Teren uzbrojony w prąd, wodę, kanalizację gminną.

Dodatkowe informacje: Dogodna lokalizacja. Do autostrady A2 - 5km, do centrum handlowego Ferio - 3 km, do centrum Starówki i Urzędu Miejskiego - 2 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 882

Działka 168 000 PLN

Działka w pobliżu Bazy Lotnictwa w Powidzu

Powierzchnia: 2400 m2

Działka budowlana przy lesie

Cena: 168 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 70 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: MR, R, RL

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie MPZP gm. Słupca - jest to obszar R/RL upraw polowych i ogrodniczych przeznaczonych pod zalesienie, dozwolona rozbudowa istniejącej zabudowy rolniczej, mieszkaniowej w granicach istniejącej działki, oraz MR - zabudowa mieszkaniowa i gospodarcza związana z gospodarką rolną z możliwością lokalizacji nieuciążliwych usług stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego - możliwość modernizacji i rozbudowy istniejącej zabudowy, ponieważ było tam kiedyś siedlisko - nie ma problemu z zabudową działki.

Opis działki: Położone wśród lasów działki mają kształt regularny prostokąta, długość działki to 77m, szerokość 30m. Działka posiada wydzielony dojazd do drogi gminnej. Działka nieogrodzona i niezagospodarowana.

Uzbrojenie terenu: Działki posiadają doprowadzone przyłącze wody oraz prądu.

Dodatkowe informacje: Odległość do jeziora Powidzkiego - 2 km, do Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - 2 km, do Powidza 7 km, do Słupcy - 12 km.

 : Działki sprzedawane tylko łącznie jako jedna nieruchomość.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 866

Działka budowlana 15 000 PLN

Kolonia Lipiny, gm. Sompolno - atrakcyjne działki budowlane

Powierzchnia: 1023 m2

Nieruchomość idealna dla ludzi ceniących spokój

Cena: 15 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

 :

Charakterystyka przeznaczenia: Tereny osadnictwa wielofunkcyjnego

Opis działki: Teren działek niezagospodarowany, nieogrodzony, nieuzbrojony i niezabudowany. Możliwość podłączenia prądu oraz wody. Działki o regularnym kształcie prostokąta.

Dodatkowe informacje: Działki zlokalizowane są w cichej i spokojnej okolicy. W bliskiej odległości znajduje się las, Jezioro Mąkolno (około 500 – 600 m). Łatwy i szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych i dużych miast (do Konina – 35 km, do Koła – 17 km).

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealna dla ludzi ceniących spokój i bliskość terenów rekreacyjnych.

Charakterystyka przeznaczenia: W studium zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako teren osadnictwa wielofunkcyjnego.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 860

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ZE STAWEM i LASEM W ZOSINKACH GM. RYCHWAŁ 150 000 PLN

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ZE STAWEM i LASEM W ZOSINKACH GM. RYCHWAŁ

Powierzchnia: 13686 m2

Niezwykle spokojna i cicha okolica ze stawem pośród lasu

Cena: 150 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 10,96

Charakterystyka przeznaczenia: RL, R, W.

Opis działki: Na sprzedaż zalesiona działka ze stawem o powierzchni 1,3686 ha. Działka niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana, uzbrojona w wodę, ee. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rychwał jako RL - lasy i dolesienia, R - tereny upraw polowych, W - wody.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość posiada prawidłowy dostęp do drogi publicznej poprzez drogę gminną.

Dodatkowe informacje: Klasoużytek: LsVI- 0,4600; N- 0,4400; PsV- 0,2300; RVI- 0,1772; RV- 0,0544; W- 0,0070.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 852

Działka budowlana 35 000 PLN
39 000 PLN

Wielopole, gm. Tuliszków - na sprzedaż działka budowlana

Powierzchnia: 2800 m2

Kształtna, równa działka budowlana, pow. 2800 m2

Cena: 35 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 12,50 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: Plan: MR,R

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z przeznaczeniem w Miejscowym Planie Zagospodarowania w Gminie Tuliszków, działka oznaczona jest jako MR - zabudowa zagrodowa, R - tereny rolnicze.

Uzbrojenie terenu: Wszystkie media w drodze: energia elektryczna, woda, kanalizacja do szamba

Dojazd: Dojazd bezpośredni, drogą asfaltową gminna

Opis działki: Bardzo ładna, kształtna działka, o wymiarach - szerokość ok 30m, długość ok 98 m, ogrodzona z jednej strony - od sąsiada, nieuzbrojona z możliwością podłączenia do sieci elektrycznej oraz wodnej, szambo bądź przydomowa oczyszczalnia ścieków. Działka w dogonej lokalizacji - do drogi wojewódzkiej nr 72 - 100 m, do Tuliszkowa 5 km, do Turku - 12 km.

Dodatkowe informacje: Możliwa zamiana na mniejszą działkę 8 - 10 ar, w okolicach Turku.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 835

Działka budowlana 73 000 PLN

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - Bądków II, gm. Przykona

Powierzchnia: 2822 m2

Działka budowlana ok 13 km od centrum Turku

Cena: 73 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 25,87 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: MR

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Przykona nieruchomość oznaczona jest jako: MR - Tereny zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej związanej z gospodarką rolną z możliwością lokalizacji usług nieuciążliwych stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego. Uchwała nr XV/73/03 Rady Gminy Przykona z dnia 16 grudnia 2003 r.

Opis działki: Działka budowlana o powierzchni: 2822 m2. Działka nieogrodzona, niezagospodarowana, uzbrojona w ee i wodę; kanalizacja gminna do podłączenia. Dojazd drogą asfaltową.

Dodatkowe informacje: Do centrum Turku ok 13 km. Do Drogi Krajowej 72 ok 2,5 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 823

Działka budowlana 58 000 PLN

Bądków II, gm. Przykona - NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA

Powierzchnia: 2795 m2

Do centrum Turku ok 13 km

Cena: 58 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 20,75 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: MR

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Przykona nieruchomość oznaczona jest jako: MR - Tereny zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej związanej z gospodarką rolną z możliwością lokalizacji usług nieuciążliwych stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego. Uchwała nr XV/73/03 Rady Gminy Przykona z dnia 16 grudnia 2003 r.

Opis działki: Działka budowlana o powierzchni: 2795 m2. Działka nieogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona: media idą w drodze: woda, ee, kanalizacja gminna. Dojazd drogą asfaltową.

Dodatkowe informacje: Do centrum Turku ok 13 km. Do Drogi Krajowej 72 ok 2,2 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 822

Działka budowlana 124 300 PLN

Piotrowice skrzyżowanie ulicy Jeziornej i Korwińskiej - działka budowlana

Powierzchnia: 1574 m2

Działka blisko Jeziora Słupeckiego

Cena: 124 300 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 79 zł/m2 (7 900 zł/ar)

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: MN,U

Opis działki: Na sprzedaż działka w kształcie trapezu. Działka nieogrodzona, niezabudowana, niezagospodarowana i nieuzbrojona. Możliwość uzbrojenia w ee, wodę, kanalizację gminną - media idą w drodze. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron - ul. Korwińska droga asfaltowa; ul. Jeziorna droga gruntowa utwardzona. Sąsiednia działka zabudowana.

Charakterystyka przeznaczenia: W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako MN,U — zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i nieuciążliwe usługi o charakterze podstawowym. Uchwała Rady Gminy Słupca nr. XXIV/120/2008 z dnia 2008-11-03.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w bardzo lubianej, cichej i spokojnej lokalizacji, blisko Jeziorna Słupeckiego oraz Powidzkiego, w otoczeniu nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Do centrum Słupcy około 3,5 km. Do Jeziora Słupeckiego ok 900 m, do Jeziora Powidzkiego ok 6 km, do przedszkola 290 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 810

Działki budowlane 33 000 PLN
35 000 PLN

Obrzębin gm. Turek - Na sprzedaż 2 działki budowlane - 10 ar - NIŻSZA CENA !

Powierzchnia: 1000 m2

Cicha i spokojna okolica - nowe osiedle domków jednorodzinnych

Cena: 33 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 33 zł/ m2 (3 300 zł/ar)

Charakterystyka przeznaczenia: Studium: MN

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Turek nieruchomość oznaczona jest jako - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Na nieruchomość została wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Turek (uchwała nr IX/38/2015).

Opis działki: Na sprzedaż 2 działki o powierzchniach: 1000 m2. Działki o kształcie regularnym prostokąta. Działki niezabudowane, nieogrodzone, niezagospodarowane i nieuzbrojone. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną, do asfaltowej ok 350 m. Możliwość uzbrojenia działki w następujące media: ee, wodę, kanalizacja będzie do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dojazd do nieruchomości poprzez służebność. Droga zostanie oddana do gminy. Sąsiednie działki zabudowane- nowe osiedle domków jednorodzinnych.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji - bardzo pożądane miejsce przez nabywców, oddalone zaledwie 2,5 km od centrum Turku.

Opis działki: Działki o wymiarach szer. ok 28 m, dł. ok 36 m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 809

Działki budowlane 30 300 PLN

Cisew, gm. Turek - 14 działek budowlanych - od 992 m2 do 1291 m2

Powierzchnia: 1010 m2

DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NOWE OSIEDLE!

Cena: 30 300 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 30 zł/m2 (3 000zł/ar)

Charakterystyka przeznaczenia: Warunki zabudowy:MN

Opis działki: Na sprzedaż 14 działek budowlanych o powierzchni: 992 m2; 993 m2; 994 m2; 995 m2; 996 m2; 1004 m2; 1007 m2; 1010 m2; 1014 m2; 1016 m2; 1086 m2; 1089 m2; 1226 m2; 1291 m2. Działki o kształcie regularnym prostokątnym, nieuzbrojone, nieogrodzone. Możliwość podłączenia wody, ee, kanalizacja do przydomowej oczyszczalni ścieków lub szambo. Dojazd drogą gruntową - do asfaltowej 900 m.

Dodatkowe informacje: Dojazd drogą wewnętrzną poprzez udział 1/14 części.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji. Blisko centrum miasta Turek - 3 km, do Drogi Wojewódzkiej 470 ok 1 km. Jest to nowo powstałe osiedle domków jednorodzinnych. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolne tereny budowlane, tereny leśne oraz rolne.

Charakterystyka przeznaczenia: Działki przeznaczone w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Turek (uchwała nr IX/38/2015) jako R- tereny upraw rolnych. Na nieruchomość została wydana Decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 801

Rzut działek 51 681 PLN
56 175 PLN

Stare Miasto ul. Sosnowa - działka budowlana - NOWA CENA!

Powierzchnia: 749 m2

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową

Cena: 51 681 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 69 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Stare Miasto nieruchomości oznaczone są jako MN (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej).

Opis działki: Działki o regularnych kształtach, nieogrodzone, niezagospodarowane, nieuzbrojone. Możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków oraz gazu (z nitki od głównej drogi). Dojazd drogą o nawierzchni utwardzonej.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość została podzielona na 9 działek - pod zabudowę mieszkaniową. Idealna oferta dla developerów. Możliwość zakupu pojedynczych działek.

Dodatkowe informacje: Okolica cicha i spokojna. Sąsiedztwo stanowią wolne tereny budowlane, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 773

Działka 33 000 PLN
35 000 PLN

Zygmuntowo gm. Wilczyn - Działka pod zabudowę jednorodzinną

Powierzchnia: 1432 m2

Atrakcyjna lokalizacja - 100 m od jeziora Wilczyńskiego!

Cena: 33 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 23,04 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: Działka oznaczona jako R - tereny upraw polowych. Możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy.

Opis działki: Działka częściowo ogrodzona. Możliwość przyłączenia wody, prądu, kanalizacji do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dojazd do nieruchomości poprzez drogę o nawierzchni asfaltowej.

Dodatkowe informacje: Okolica bardzo cicha i spokojna. W sąsiedztwie pobudowane domy jednorodzinne, tereny leśne oraz wodne. Do gminy Wilczyn około 6 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 760

Działka budowlana 500 000 PLN

Rumin - grunt budowlany

Powierzchnia: 5000 m2

Działka budowlana w dobrej lokalizacji

Cena: 500 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Usługi

Opis działki: Działka ogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego, wody i prądu. Działka o regularnym kształcie. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona jest w studium zagospodarowania przestrzennego gminy Stare Miasto jako tereny zabudowy usługowej.

Dodatkowe informacje: Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa, wolne tereny budowlane, tereny leśne.

Dodatkowe informacje: Łatwy i szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 753

Działka budowlana 88 700 PLN

Kępa gm. Ślesin - DZIAŁKI BUDOWLANE - 20 m od jeziora Licheńskiego!

Powierzchnia: 887 m2

Działki budowlane o powierzchni 8,87 ar, 10,54 ar, 13,78 ar, 13,57 ar

Cena: 88 700 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 100 zł (10 000 zł / ar)

Charakterystyka przeznaczenia: Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Ślesin nieruchomość oznaczona jest jako MN,U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej

Opis działki: Działki bardzo blisko jeziora Licheńskiego. Dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej. W sąsiedztwie znajduje się las. Możliwość uzbrojenia nieruchomości w prąd, studnia, kanalizację do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Działka nieogrodzona.

Dodatkowe informacje: Działki o powierzchni 887 m2, 1054 m2, 1378 m2, 1357 m2. Możliwość zakupu wszystkich lub pojedynczych działek.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 746

Mapka z wymiarami 60 000 PLN
66 000 PLN

Obrębizna - gm. Turek - działka budowlana- NIŻSZA CENA!

Powierzchnia: 2200 m2

Działka budowlana - 4,5 km do centrum Turku

Cena: 60 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 27,27 zł/ m2 (2 727 zł/ ar)

Charakterystyka przeznaczenia: MN- warunki zabudowy

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Turek Uchwała nr. IX/38/2015. nieruchomość oznaczona jest jako tereny użytków zielonych oraz tereny upraw rolnych. Ale na nieruchomość została wydana decyzja o warunkach zabudowy w 2008 r.

Opis działki: Na sprzedaż działka o powierzchni: 2200 m2. Działka o kształcie regularnym prostokąta. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną, do asfaltowej ok 350 m. Możliwość uzbrojenia działki w następujące media: ee, wodę, kanalizacja będzie do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Wymiary to ok szer. 16/17 m; dł. 132/142 m. Wymiary podane na mapce w galerii zdjęć. Działka ogrodzona: z 2 stron ogrodzenie betonowe, z tyłu siatka na słupkach metalowych.

Dodatkowe informacje: Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy w 2008 r.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji. Do centrum Turku zaledwie 4,5 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 745

Działka budowlana 35 000 PLN

Chylin gm. Władysławów - działka budowlana

Powierzchnia: 1348 m2

Działka o regularnym kształcie - gm. Władysławów

Cena: 35 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 25,96 zł/ m2

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: MN

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Władysławów nieruchomość oznaczona jest jako 10 MN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Opis działki: Na sprzedaż działka o powierzchni: 1348 m2. Działka o kształcie regularnym prostokąta. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną, do asfaltowej ok 400 m. Możliwość uzbrojenia działki w następujące media: ee, wodę, kanalizacja będzie do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Wymiary ok: długość 61 m, szerokość 22 m. Dojazd do działki możliwy z dwóch stron - z obu stron dojazd drogą gruntową utwardzoną.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji - bardzo pożądane miejsce przez nabywców, oddalone zaledwie 3,5 km od centrum Gminy Władysławów.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 730

Działka 15 000 PLN

Ostrów gm. Olszówka - działka rolna

Powierzchnia: 7500 m2

Działka rolna o powierzchni 75 ar

Cena: 15 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 7500 m2

Cena za m2: 2 zł / m2

Opis działki: Przybliżone wymiary działki 64 m x 117 m. Brak dostępu do instalacji. Działka nieogrodzona. Dojazd drogą gruntową. W okolicy las oraz wolne tereny rolne.

Charakterystyka przeznaczenia: W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny rolne.

Dodatkowe informacje: Bardzo cicha i spokojna okolica. Do centrum miasta Koło 18 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 712

Działka 94 000 PLN

Golina - na sprzedaż działka budowlana

Powierzchnia: 2004 m2

Działka budowlana przy drodze krajowej.

Cena: 94 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 46,91 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN

Opis działki: Działka niezabudowana, niezagospodarowana i nieuzbrojona. Działka ogrodzona z jednej strony – ogrodzenie z płyt betonowych. Istnieje możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji miejskiej i gazu ziemnego. Dojazd do działki drogą krajową asfaltową.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i częściowo jako droga. Dopuszcza się prowadzenie usług nieuciążliwych zajmujących do 30 % powierzchni budynku mieszkalnego i wykorzystujące do 30% terenu działki.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość położona blisko szkoła podstawowej, parku, licznych sklepów.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 710

Borki, gm. Koło - działka do zabudowy mieszkaniowej na sprzedaż 66 000 PLN

Borki, gm. Koło - działka do zabudowy mieszkaniowej na sprzedaż

Powierzchnia: 1311 m2

Nieruchomość z decyzją o warunkach zabudowy

Cena: 66 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 50,34 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta. Działka uzbrojona w prąd i wodę. Na działce liczne drzewa i krzewy ozdobne. Działka ogrodzona - siatka na słupkach metalowych. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Wymiary działki: ok. 31m x 42m.

Dodatkowe informacje: Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz wolne tereny budowlane. Do centrum miasta Koło ok. 5km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 704

Teren działki budowlanej 20 000 PLN
25 000 PLN

Gm. Sompolno, Kolonia Lipiny - działka budowlana

Powierzchnia: 1504 m2

3 działki na sprzedaż z decyzją zabudowy

Cena: 20 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: tereny osadnictwa wielofunkcyjnego

Opis działki: Działki niezabudowane, niezagospodarowane, nieogrodzone. Wszystkie działki o regularnym kształcie prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną o nawierzchni gruntowej. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu.

Dodatkowe informacje: Na wszystkie działki wydano decyzję o pozwoleniu na budowę.

Dodatkowe informacje: Do centrum Konina – 35 km, do Sompolna – 12 km.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. Otoczenie stanowi rozproszona zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Dodatkowe informacje: Do Jeziora Mąkolno około 500-600m. Dojazd do Jeziora drogą gminną (około 400m drogą asfaltową, około 200 m drogą gruntową).

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 688

Działka budowlana 49 200 PLN

Turkowice gm. Turek - na sprzedaż 2 działki budowlane (1093 m2; 1102 m2)

Powierzchnia: 1093 m2

Wydana decyzja o warunkach zabudowy - MN

Cena: 49 200 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 45,00 zł (4 500 zł/ ar)

Charakterystyka przeznaczenia: Studium: MN

Opis działki: Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1093 m2 oraz 1102 m2. Dla działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Istnieje możliwość podłączenia: ee, wody, kanalizacja będzie do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dojazd drogą wewnętrzną gruntową utwardzoną, do asfaltowej 130 m. Wymiary ok 34 x 32 m.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w cichej i spokojnej lokalizacji. Do centrum Turku ok 4 km. Do szkoły ok 500 m.

Dodatkowe informacje: Przy zakupie obu działek CENA DO NEGOCJACJI.

Charakterystyka przeznaczenia: Studium: MN+ : tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy zagrodowej

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 670

Działki budowlane 82 500 PLN

Wilczna, gm. Słupca - 3 działki budowlane

Powierzchnia: 1500 m2

3 działki o regularnym kształcie: 1500 m2, 1500 m2, 1248 m2

Cena: 82 500 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 55 zł / m2

Charakterystyka przeznaczenia: MN + U

Opis działki: Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 4248 m2. Istnieje możliwość zakupu każdej działki osobno (1500 m2, 1500 m2, 1248 m2) - cena to 55 zł/ m2 (5 500 zł/ ar). Działki o regularnym kształcie prostokąta. Możliwość uzbrojenia w ee, wodę, kanalizację gminną. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działki położone w bliskiej odległości od Konina (13 km) i Słupcy (11 km) przy DK 92 z doskonałym połączeniem komunikacyjnym. Do DK ok 20 m.

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: MN- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, z możliwością lokalizacji nieuciążliwych usług stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego.

Dodatkowe informacje: Na korzyść przemawia droga wewnętrzna asfaltowa gminna - nie ma bezpośredniego zjazdu na drogę krajową.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 649

Działka budowlana 45 000 PLN

Leśnica, gm. Koło – Działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową

Powierzchnia: 1203 m2

Na sprzedaż 2 działki z decyzją o warunkach zabudowy

Cena: 45 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 37,41 zł/m2

Charakterystyka przeznaczenia: MN

Charakterystyka przeznaczenia: Studium – Tereny do zabudowy zagrodowej, mieszkaniowej jednorodzinnej oraz rekreacyjnej.

Opis działki: Działki o regularnym kształcie - prostokąta. Działki uzbrojone w wodę. Powierzchnia pierwszej działki 1203 m2, drugiej działki 1202 m2. Działki nieogrodzone.

Dodatkowe informacje: Działki położone na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do nieruchomości drogą powiatową. Do miasta Koło - 2,5 km. Lokalizacja działek stanowi bardzo dobry dostęp do pobliskich miast. Na działki wydano decyzję o warunkach zabudowy.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 640Działki na sprzedaż w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Z nami znajdziesz działkę budowlana która spełnia Twoje kryteria i wymagania. Mamy w ciągłej sprzedaży działki pod zabudowę budynków mieszkalnych o malej powierzchni od kilku arów po duże dla wymagających klientów, z terenów powiatów Konin, konińskiego, kolskiego, tureckiego, słupeckiego, wrzesińskiego, oraz z innych regionów województwa wielkopolskiego. Zakup działki to jeden z najważniejszych kroków dla chcących budować swój wymarzony dom. Zgłaszając się do nas masz pewność że dokonasz najlepszego wyboru, sprawdzimy Twoje wymagania i preferencje, oraz doradzimy w wyborze najkorzystniejszej oferty jaką mamy w sprzedaży. Zaufaj profesjonalistom zgłoś się do nas.