Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Działka budowlana nad Jeziorem Mikorzyńskim - Wąsosze


  • Nr oferty: 1820
  • Lokalizacja: Wąsosze, gm. Ślesin
  • Powierzchnia: 941 m2

Opis

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 941 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Działka oddalona od jeziora tylko o około 200 m. Działka prostokątna, teren płaski. Najbliższe otoczenie stanowią tereny zielone, rekreacyjne. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dostępem do wszelkich udogodnień.

Do sklepu spożywczego około 700 m, szkoła podstawowa oddalona o około 1 km, do przedszkola 4 km, do urzędu gminy Ślesin 4,5 km. Wszelkie punkty handlowo usługowe znajdują się w promieniu 4 km. Znakomity dostęp do plaży i obiektów rekreacyjno sportowych. Miłośnicy sportów wodnych i żeglugi mogą tak blisko realizować swoją pasję!

To doskonałe miejsce na budowę nowego domu w którym można mieszkać na stałe lub przyjeżdżać sezonowo aby odpocząć od codzienności.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1820
Lokalizacja
Wąsosze, gm. Ślesin
Cena
109 000 PLN
Powierzchnia
941 m2
Dodatkowe informacje
Działka o powierzchni 941 m2, nieogrodzona, uzbrojona w wodę z możliwością podłączenia prądu oraz kanalizacji. Dokładne wymiary działki można zobaczyć w galerii zdjęć.
Forma własności
Prawo własności
Charakterystyka przeznaczenia
5.32 MN,ML – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej. Plan Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzony uchwałą 327/XXXIX/02 z dnia 28.06.2002r.
Dojazd
Dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej zapewniony jest poprzez bezpłatną służebność gruntową polegającej na prawie przechodu i przejazdu przez działkę nr 131/20 na rzecz każdoczesnego właściciela działki nr 131/18.
Cena za m2
116 zł/m2