Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » MIASTO WRZEśNIA - SPRZEDAM DOM JEDNORODZINNY

Miasto Września - sprzedam dom jednorodzinny


  • Nr oferty: 1025
  • Lokalizacja: Miasto Września
  • Lokalizacja: 145 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1025
Lokalizacja
Miasto Września
Cena
425 000 PLN
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
2 931,03 zł / m2
Działka
208 m2
Opis działki
Działka o regularnym kształcie prostokąta. Działka zagospodarowana - utwardzony teren oraz nasadzenia roślin ozdobnych. Działka ogrodzona - ogrodzenie betonowe. Działka uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację oraz gaz ziemny. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Opis budynku
Budynek mieszkalny, jednorodzinny, piętrowy, częściowo podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, w zabudowie zwartej (z dwóch stron). Budynek murowany z cegły, strop lekki drewniany, konstrukcja dachu drewniana + ocieplenie, na dachu położona papa (nad budynkiem gospodarczym blacha). Budynek ocieplony i otynkowany. Stolarka okienna PCV + rolety zewnętrzne. Stolarka drzwiowa drewniana. Rok budowy 1990. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy w zabudowie zwartej z budynkiem mieszkalnym.
Pomieszczenia
W piwnicy znajduje się pomieszczenie kotłowni (13m2). Na parterze: 3 x korytarz, łazienka, garderoba, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, garaż. Na piętrze: korytarz, kuchnia, łazienka, 2 x pokój, salon. Na półpiętrze znajduje się schowek (około 5 m2).
Wykończenie budynku
Na podłodze parkiet, panele, terakota, wylewka betonowa. Ściany malowane, boazeria, glazura. CO na gaz ziemny, piec na gaz znajduje się w piwnicy (w kotłowni). Dodatkowo w salonie znajduje się kominek. W kuchni, korytarzu znajdują się meble w zabudowie. Umeblowanie po uzgodnieniu z właścicielem.
Dodatkowe informacje
Dom znajduje się w centrum miasta Września. Bardzo blisko do obiektów handlowo usługowych, sklepów, szkół. Do urzędu miasta 1 km. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa.