Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE


Na sprzedaż sklep, hala sprzedażowa w Kole 2 050 000 PLN DOBRA LOKALIZACJA

Na sprzedaż sklep, hala sprzedażowa w Kole

Powierzchnia: 800 m2

Na sprzedaż powierzchnia sprzedażowa

Cena: 2 050 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Działka o powierzchni 1500m2

Opis budynku: Budynek magazynowo- handlowo usługowy - jest to obiekt wolnostojący, 1 kondygnacyjny, parterowy niepodpiwniczony. Pobudowany w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii z materiałów dobrej jakości, budynek zadbany. Jest to miejsce z wysokim potencjałem inwestycyjnym.

Pomieszczenia: Budynek jest użytkowany jako 1 duża hala, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie by wydzielić z niej kilka pomieszczeń. Jest też kilka wejść do budynku co z pewnością ułatwi ewenetualny podział nieruchomości. Powierzchnia budynku ok 800 m2. W skład wchodzi hala sprzedażowa, pomieszczenie biurowe, oraz socjalne i łazienka.

Charakterystyka przeznaczenia: Magazynowo-sprzedażowa

Ogrzewanie: Ogrzewanie klimatyzacjami, zamontowane panele fotowoltaiczne Dodatkowo jest piec na ekogroszek.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1932

Garaż w Kole na sprzedaż 22 000 PLN DOBRA LOKALIZACJA

Garaż w Kole na sprzedaż

Powierzchnia: 15,31 m2

Garaż na sprzedaż

Cena: 22 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Forma własności: Własność

Charakterystyka przeznaczenia: Garaż jednostanowiskowy

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1882

Wynajmę budynek gospodarczy  Józefowo gmina Rzgów 1 000 PLN IDEALNY NA WARSZTAT SAMOCHODOWY

Wynajmę budynek gospodarczy Józefowo gmina Rzgów

Powierzchnia: 102 m2

na wyposażeniu podnośnik samochodowy dwukolumnowy hydrauliczny

Cena: 1 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 9,80 zł/m2

Dodatkowe informacje: na wyposażeniu budynku znajduje się podnośnik samochodowy dwukolumnowy hydrauliczny

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1865

Laski gm. Przykona  - nieruchomość komercyjna na sprzedaż 2 200 000 PLN Nieruchomość przy DK 72

Laski gm. Przykona - nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Powierzchnia: 620 m2

Nieruchomość z dużym potencjałem

Cena: 2 200 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3 548,39 zł/m2

Działka: 0,1984 ha

Opis budynku: Budynek biurowo- magazynowo- handlowo usługowy - jest to obiekt wolnostojący, 2 kondygnacyjny, niepodpiwniczony. Budynek pobudowany w latach 2006-2008, rozbudowany o piętro w 2012 r. Pobudowany w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii wykorzystując nowoczesne technologie budowlane, z materiałów wysokiej jakości, co daje gwarancję trwałości oraz estetycznego wyglądu przez wiele lat. Jest to miejsce z wysokim potencjałem inwestycyjnym.

Opis budynku: Łączna powierzchnia budynku to ok 620 m2 w tym hala magazynowa ok 250 m2, budynek biurowy ok 270 m2 oraz część mieszkalna ok 100 m2.

Wykończenie budynku: Budynek wykończony materiałami wysokiej jakości, wyposażony w następujące instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną do szamba, ogrzewanie- ekogroszek, wentylację mechaniczną, alarm, monitoring, klimatyzację, światłowód, satelita.

Pomieszczenia: Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowo- magazynowo- usługowo- handlowe. Natomiast na piętrze mieści się 1 mieszkanie z odrębnym wejściem do domu (2 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.)

Charakterystyka przeznaczenia: biurowo- magazynowo- usługowo- handlowe

Działka: Działka o powierzchni 1984 m2 ma regularny kształt, jest całkowicie uzbrojona: ee, woda, kanalizacja do szamba, utwardzenie oraz zagospodarowanie terenu (parking przed budynkiem). Działka całkowicie ogrodzona - (ogrodzenie metalowe + siatka).

Dodatkowe informacje: Po drugiej stronie drogi znajduje się działka ok 5000 m2 na sprzedaż. Cena to dodatkowe 200 000 zł. Działka w przyszłości może zostać zagospodarowana jako zaplecze parkingowe, magazynowe lub logistyczne.

Dodatkowe informacje: Lokalizacja to kolejny atut tej nieruchomości – budynek znajduje się przy Drodze Krajowej 72. Teren lubiany przez nabywców, z dogodnym dojazdem do Turku. Najbliższe sąsiedztwo omawianej lokalizacji stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolne tereny budowlane, tereny inwestycyjne, firmy handlowo- usługowe.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

Nr oferty: 1864

Budynek handlowo usługowy z potencjałem mieszkaniowym w Kleczewie REZERWACJA 949 000 PLN
1 490 000 PLN
Doskonała dla dewelopera!

Budynek handlowo usługowy z potencjałem mieszkaniowym w Kleczewie

Powierzchnia: 570,5 m2

Możliwość prowadzenia działalności lub przebudowy na budynek wielorodzinny

Cena: 949 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis budynku: Budynek 1 kondygnacyjny pobudowany z cegły szczelinowej i betonu komórkowego, ocieplony styropianem gr. 15 cm. Fundamenty żelbetowe. Posadzki betonowe. Strop lekki - wiązary. Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej. Tynki wewnętrzne cementowo wapienne, zewnętrzne mineralne. Dach budynku wiązary + blachodachówka. Sufit podwieszany ocieplony wełną mineralną. Rynny i rury PCV. Do budynku podłączony jest prąd, woda, kanalizacja miejska, gaz. Sala obsługi i biuro klimatyzowane.

Wykończenie budynku: We wszystkich pomieszczeniach na podłodze płytki. Na sali sprzedaży ściany malowane emulsją, na korytarzu emulsja i lamperia, w pomieszczeniu socjalnym, biurowym i w pomieszczeniach mokrych ściany wyłożone płytkami. Sufity podwieszane. Okna PCV. Drzwi główne wejściowe automatyczne. Parapety wewnętrzne z blachy ocynkowanej. Drzwi wejściowe do magazynu i do kotłowni stalowe. Drzwi wewnętrzne płycinowe.

Dodatkowe informacje: Parkingi na 12 pojazdów. Możliwość wjazdu tirów do 25 ton.

Ogrzewanie: W pomieszczeniu socjalnym, korytarzu ogrzewanie grzejnikowe. W magazynie, na sali obsługi ogrzewanie nadmuchowe gazowe.

Pomieszczenia: przedsionek, strefa wejściowa, sala sprzedaży, komunikacja, pom. kierownika, pom. socjalne, szatnia + przebieralnia, WC damskie, WC męskie, pom. na środki czystości, magazyn, chłodnia, pom. mycia wózków i pojemników, kotłownia

Opis działki: Działka o powierzchni łącznej 1025 m2. Teren uzbrojony w prąd, wodę, kanalizację miejską, gaz. Teren zagospodarowany, wyłożony kostką brukową

Charakterystyka przeznaczenia: MW/U – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i zabudowy usługowej. Plan Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzony uchwałą nr XVI/135/2019 z dnia 29.10.2019r.

Forma własności: Prawo własności i użytkowanie wieczyste

Dojazd: Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej poprzez służebność gruntową polegającą na prawie przejazdu i przechodu przez działki 749/22; 749/39; 766/18; 764/51; 764/53; 764/54; 768/24; 850/20. Są to działki oznaczone w planie jako tereny dróg publicznych klasy dojazdowej 29KD-D

Cena za m2: 1 663 zł/m2

:

:

:

:

Nr oferty: 1854

Funkcjonujące przedszkole i żłobek na sprzedaż - Golina 2 400 000 PLN DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Funkcjonujące przedszkole i żłobek na sprzedaż - Golina

Powierzchnia: 473,22 m2

obiekt z 2016 r., 2 kondygnacje, pełne wyposażenie, nowy plac zabaw, wysoki standard

Cena: 2 400 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 5 071,64 zł/m2

Działka: 0,1633 ha

Opis budynku: Budynek usługowy przedszkola i żłobka - jest to obiekt wolnostojący, 2 kondygnacyjny, niepodpiwniczony. Budynek pobudowany w 2016 r. w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii wykorzystując nowoczesne technologie budowlane, z materiałów wysokiej jakości, co daje gwarancję trwałości oraz estetycznego wyglądu przez wiele lat.

Opis budynku: Budynek przedszkola 4-oddziałowego dla 90 dzieci to jednobryłowy, zwarty obiekt dwukondygnacyjny. Z uwagi na położenie wszystkie sale dydaktyczne zaprojektowano od strony południowej i południowo zachodniej, co gwarantuje pełne ich nasłonecznienie.

Wykończenie budynku: Budynek wyposażony w następujące instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, ogrzewanie- gaz ziemny, wentylację mechaniczną, alarm, monitoring, klimatyzacyjną. Obiekt jest całkowicie monitorowany, a wejście do budynku tylko na indywidualne kody, co zapewnia bezpieczeństwo dzieciom oraz kadrze pedagogicznej.

Pomieszczenia: Na parterze znajdują się: holl, klatka schodowa, WC, schowek, 2 sale dydakcyjne, schowek, WC, WC dla niepełnosprawnych, komunikacja, rozdzielnia, przygotowywalnia, schowek porządkowy, pom. administracyjne, kotłownia, szatnia, komunikacja.

Pomieszczenia: Na piętrze mieszczą się: klatka schodowa, WC, schowek, 2 sale dydakcyjne, schowek, WC, schowek, sala zajęć dodatkowych, 2 pom. administracyjne, WC, komunikacja.

Działka: Działka o powierzchni 1633 m2 całkowicie uzbrojona: ee, woda, kanalizacja gminna, gaz ziemny, utwardzenie oraz zagospodarowanie terenu (parking przed budynkiem, ciągi z kostki brukowej dookoła budynku). Działka całkowicie ogrodzona - (siatka na słupkach oraz ogrodzenie metalowe).

Dodatkowe informacje: Dotacja oświatowa to ok. 1 tys. zł./ dziecko/miesiąc. Obiekt przygotowany na przyjęcie 98 dzieci, obecnie uczęszcza ponad 70 wychowanków. Zatrudnienie – 9 osób. Nieruchomość nie jest obciążona hipoteką, ani żadnymi innymi zastawami.

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość sprzedaż nieruchomości jako zorganizowanej części działającego przedsiębiorstwa (z całkowitym wyposażeniem) za cenę 2 500 000,00 zł.

Dodatkowe informacje: Lokalizacja to kolejny atut tej nieruchomości – budynek znajduje się w centrum miejscowości przy głównej obwodnicy, z szybkim dojazdem drogą asfaltową. Teren lubiany przez nabywców, z dogodnym wyjazdem do Konina. Najbliższe sąsiedztwo omawianej lokalizacji stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolne tereny budowlane, nowo powstałe osiedle domów jednorodzinnych.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

Nr oferty: 1847

Przestronna nieruchomość z potencjałem na sprzedaż w Koninie !! 3 500 000 PLN NOWA OFERTA

Przestronna nieruchomość z potencjałem na sprzedaż w Koninie !!

Powierzchnia: 870 m2

Nieruchomość generująca przychody

Cena: 3 500 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Pomieszczenia: W budynku na parterze znajduje się 5 lokali handlowo-usługowych o powierzchniach: 70m2, 40m2, 45m2, 66m2, 60m2. Na piętrach oraz poddaszu zlokalizowane są natomiast lokale mieszkalne o wielkościach: 70m2, 35m2, 35m2, 35m2, 24m2, 60m2, 70m2, 60m2, 60m2, 60m2, 40m2, 40m2.

Opis budynku: Budynek 3 kondygnacyjny z poddaszem. Rozbudowany pod koniec lat 90tych. Budynek murowany z pustaków, w zabudowie zwartej.

Ogrzewanie: W całym budynku jest ogrzewanie miejskie tzw. cieplik.

Uzbrojenie terenu: Budynek posiada wszystkie niezbędne przyłącza: wodne, kanalizacyjne, energetyczne oraz grzewcze.

Działka: Działka na której posadowiony jest budynek ma powierzchnię 416,42m2 i jest całkowicie zabudowana.

Forma własności: Prawo własności

Cena za m2: 4 022,99 zł/m2

Dodatkowe informacje: Budynek leży w samym sercu Starego Konina, w bardzo korzystnej lokalizacji zarówno z punktu widzenia mieszkaniowego (nie ma w okolicy wielu mieszkań na wynajem) jak i handlowego (jedna z głównych ulic Konina, bardzo duży przepływ osób).

Dodatkowe informacje: Lokale w budynku w standardzie dobrym, całkowicie wykończone.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1802

Turek- lokale na wynajem NA 1 PIĘTRZE 1 500 PLN Doskonała lokalizacja w ŚCISŁYM CENTRUM TURKU

Turek- lokale na wynajem NA 1 PIĘTRZE

Powierzchnia: 50 m2

BUDYNEK GALERII STAROMIEJSKIEJ

Cena: 1 500 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi:

Cena za m2: 30 zł/m2

Opis budynku: Budynek 2-piętrowy, podpiwniczony, w zabudowie zwartej, pobudowany w 2008 roku w technologii tradycyjnej z cegły, budynek ocieplony, otynkowany. Budynek jest monitorowany całodobowo (firma ochroniarska, kamery na wszystkich ciągach komunikacyjnych, alarm). Dojazd drogą asfaltową. Przed budynkiem duża liczba miejsc parkingowych. Ogrzewanie budynku gazowe; woda oraz ee na podliczniki.

Dodatkowe informacje: Wynajem na minimum 3 lata. Kaucja to 3-krotny czynsz (brutto).

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1742

Widok na budynek 339 000 PLN
349 000 PLN
Duży parking

Budynek biurowo gospodarczy – Szadów Pański, gm. Turek

Powierzchnia: 103,33 m2

Możliwość prowadzenia działalności usługowo handlowo biurowej

Cena: 339 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Pomieszczenia: W budynku znajdują się: 3 pomieszczenia biurowe, warsztat, 2 korytarze, wiatrołap, magazyn, 2x WC, pom. socjalne, 2 pom. gospodarcze, kotłownia.

Ogrzewanie: CO na olej opałowy

Opis działki: Działka o kształcie trapezu ma powierzchnię 911 m2. Teren zagospodarowany – utwardzony w 90%, dużo miejsc parkingowych. Działka ogrodzona – ogrodzenie betonowe, od frontu brama wjazdowa automatyczna. Działka uzbrojona w prąd, wodę, szambo, światłowód, Internet.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Turek jako MN+ zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa.

Forma własności: Prawo własności

Dojazd: Nieruchomość posiada prawidłowy i bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni utwardzonej

Dodatkowe informacje: Budynek ma zainstalowaną klimatyzację, alarm i monitoring.

Cena za m2: 3 281 zł/m2

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1726

Turek - lokal handlowo- usługowy NA SPRZEDAŻ 300 000 PLN CENTRUM MIASTA

Turek - lokal handlowo- usługowy NA SPRZEDAŻ

Powierzchnia: 96,37 m2

Nieruchomość z dużym potencjałem

Cena: 300 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3 113,00 ZŁ

Opis budynku: Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z cegły, ocieplony oraz otynkowany. Budynek wyposażony w monitoring. Okna PCV. Brak ogrzewania - najemca we własnym zakresie. Do budynku podłączone są: woda, ee, kanalizacja do sieci.

Pomieszczenia: Nieruchomość składa się z jednej dużej przestrzeni handlowo- usługowej o powierzchni ok 77 m2, pom. socjalnego o powierzchni ok 10 m2, komunikacji 3,5 m2, WC 5,87 m2. Istnieje możliwość dorobienia ścianek i zrobienia kilku mniejszych pomieszczeń.

Dodatkowe informacje: Dojazd drogą asfaltową - doskonała lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości- znajduje się w centrum miasta. Przed budynkiem parking.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1715

Budynek usługowo mieszkalny, Konin - Starówka 1 590 000 PLN
1 690 000 PLN
Bardzo dobra lokalizacja

Budynek usługowo mieszkalny, Konin - Starówka

Powierzchnia: 385,54 m2

Idealny na gabinety lekarskie, salon fryzjerski lub kosmetyczny

Cena: 1 590 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 4

Opis budynku: Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Strop żelbetowy - Teriva. Podciągi żelbetowe. Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany wewnętrzne wykonane z pustaków Suporex, zewnętrzne z cegły Porotherm oraz klinkieru ocieplone styropianem gr. 10 cm i pokryte tynkiem mineralnym. Dach konstrukcji drewnianej pokryty blachodachówką. Kominy murowane z cegły pełnej. Podbitka PCV. Orynnowanie PCV. Drzwi zewnętrzne z płyty. Okna PCV.

Dodatkowe informacje: Budynek wyposażony w alarm i monitoring.

Wykończenie budynku: Schody wewnętrzne drewniane. W łazienkach na podłodze terakota, na ścianie glazura. W pokojach, sypialniach na podłodze panele jesionowe. W kuchni na podłodze terakota, na ścianach emulsja, meble i urządzenia AGD w zabudowie. Na korytarzu terakota i emulsja. Drzwi wewnętrzne z płyty. Parapety wewnętrzne z płyty. Grzejniki PURMO. Jeden apartament na poddaszu w stanie deweloperskim.

Pomieszczenia: PARTER: wiatrołap, pomieszczenia usługowe, korytarz, zaplecze, schody, pom. socjalne, WC. PIĘTRO: korytarz, pom. gospodarcze, hall, 2 łazienki, 4 pokoje, 2 kuchnie, 3 sypialnie. Do budynku należy również piwnica.

Ogrzewanie: CO na ekogroszek. Istnieje możliwość podłączenia cieplika miejskiego.

Działka: Działka ma powierzchnię 0,0344 ha, ogrodzona, uzbrojona w prąd, wodę kanalizację. Brama wjazdowa metalowa.

Charakterystyka przeznaczenia: MU – tereny zabudowy mieszkaniowej i zabudowy usługowej

Forma własności: Prawo własności

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej – ul. Staszica.

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1708

Widok na halę 1 649 000 PLN Instalacja fotowoltaiczna 40 kW

Duża hala magazynowo produkcyjna – Nowa Wieś, gm. Skulsk

Powierzchnia: 675,7 m2

Możliwość przechowywania łodzi i żaglówek

Cena: 1 649 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Pomieszczenia: pomieszczenie produkcyjne(382,70 m2); komunikacja(17,60 m2); pomieszczenie porządkowe(1,20 m2); biuro produkcji(16,20 m2); węzeł sanitarny(3,60 m2); pomieszczenie socjalne(10,40 m2); szatnia(9,20 m2); węzeł sanitarny(7,40 m2); kotłownia(14,30 m2); pomieszczenie magazynowe(13,10 m2), kotłownia olejowa(26,50 m2), komunikacja(30,40 m2), pomieszczenie gospodarcze(44,30 m2).

Dodatkowe informacje: W hali jest również antresola o powierzchni około 98 m2

Ogrzewanie: CO na olej opałowy i ekogroszek

Opis działki: Działka ma powierzchnię 7329 m2. Jest nieogrodzona, uzbrojona w prąd, wodę z wodociągu, szambo(6 m3), zagospodarowana – wjazd i cały plac wykonany z kostki oraz z tyłu działki znajduje się piękny, duży sad. Brama wjazdowa do hali na przekładni łańcuchowej o szerokości 4 m i wysokości 3,86 m.

Charakterystyka przeznaczenia: W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Skulsk nieruchomość oznaczona jest jako: tereny odkrywki węgla brunatnego Ościsłowo

Forma własności: Prawo własności

Dojazd: Nieruchomość posiada prawidłowy dostęp do drogi publicznej gminnej o nawierzchni asfaltowej

Dodatkowe informacje: Monitoring zainstalowany w całym obiekcie. Sad wieloowocowy 10 letni. Klimatyzacja w biurze z możliwością nagrzewania. Instalacja fotowoltaiczna wyceniona na kwotę 160 000 zł

Cena za m2: 2 440 zł/m2

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1593

Duża hala z komfortowym domem i fotowoltaiką w miejscowości Żdżary 2 750 000 PLN
2 950 000 PLN
Atrakcyjne wnętrze

Duża hala z komfortowym domem i fotowoltaiką w miejscowości Żdżary

Powierzchnia: 1467,54 m2

Nieruchomość blisko lasu i terenów rekreacyjnych

Cena: 2 750 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Dodatkowe informacje: Do budynku przynależy taras z oświetleniem, wyłożony płytkami a także dwa balkony(z przodu oraz z tyłu) z balustradą oraz z oświetleniem. Przy głównym wejściu oświetlenie. Dom wyposażony jest w monitoring.

Ogrzewanie: CO na olej opałowy

Opis działki: Działka ma powierzchnię 1,8228 ha i jest ogrodzona płotem murowanym, drewnianym oraz siatką + brama metalowa, uzbrojona w prąd, wodę, szambo, ładnie zagospodarowana – wjazd, powierzchnia dookoła budynku mieszkalnego oraz teren przy hali wykonany z kostki betonowej, na pozostałej powierzchni rośnie trawa. Ponadto przy ogrodzeniu rosną liczne drzewa, krzewy oraz tuje.

Charakterystyka przeznaczenia: W Studium Zagospodarowania Przestrzennego gminy Stare Miasto, nieruchomość przeznaczona jest jako: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – MN; tereny leśne – ZL oraz w niewielkiej części jako tereny rolne – R.

Forma własności: Prawo własności

Dojazd: Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Ponadto jest nieduża odległość od drogi krajowej nr 72 – tylko 400 m.

Cena za m2: 1874 zł/m2

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1571

Budynek po byłej GORZELNI z dużą działką w miejscowości Dobra 749 000 PLN
990 000 PLN
Grunt idealny pod inwestycję

Budynek po byłej GORZELNI z dużą działką w miejscowości Dobra

Powierzchnia: 600 m2

Idealna działka pod market spożywczy

Cena: 749 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis budynku: Budynek z lat 70-80 tych pobudowany z cegły, nieocieplony, nieotynkowany, strop Kleina, dach pokryty dachówką i częściowo papą, rynny i rury metalowe, komin murowany z cegły, posadzki żelbetowe, okna drewniane i metalowe. Budynek nadaje się do remontu lub przebudowy.

Opis działki: Na nieruchomość składają się działki o nr: 510/1; 485; 490; 492 o powierzchni łącznej 7242 m2. Działka nr 490 jest zabudowana budynkiem po byłej Gorzelni, ogrodzona, uzbrojona w prąd, wodę, niezagospodarowana. Pozostałe działki są niezabudowane, nieogrodzone, nieuzbrojone i niezagospodarowane.

Charakterystyka przeznaczenia: P - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Forma własności: Prawo własności

Ogrzewanie: węglowe

Dodatkowe informacje: Budynek wpisany jest do rejestru zabytków. Piętro stanowi część mieszkalną budynku.

Cena za m2: 1248 zł/m2

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1512

Nieruchomość magazynowo produkcyjna w miejscowości Brzeźno, ul. Sienna 1 049 000 PLN
1 099 000 PLN
Nieruchomość inwestycyjna

Nieruchomość magazynowo produkcyjna w miejscowości Brzeźno, ul. Sienna

Powierzchnia: 4591,83 m2

Możliwość prowadzenia usług stolarskich

Cena: 1 049 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Wykończenie budynku: Drzwi zewnętrzne aluminiowe, wewnętrzne płycinowe. Okna PCV i drewniane. Grzejniki aluminiowe oraz żeliwne. W pomieszczeniu biurowo socjalnym na podłodze terakota, na ścianie emulsja. W łazienkach na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą. W pomieszczeniach mieszkalnych parkiet na podłodze, na ścianach i suficie tapeta i emulsja. W pomieszczeniach magazynowych i gospodarczych na ścianach emulsja i płytki, na podłodze terakota.

Dodatkowe informacje: Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy nastąpiła zmiana sposobu użytkowania budynku gospodarczego na budynek usługowy – usługi stolarskie(remont i indywidualne odtwarzanie stolarki drewnianej, montaż mebli, malowanie mebli).

Opis działki: Działka o powierzchni 9100 m2 jest uzbrojona w prąd, wodę oraz szambo, ogrodzona częściowo płotem betonowym i częściowo siatką na słupach metalowych, dwie bramy metalowe. Teren niezagospodarowany. Istnieje możliwość podłączenia kanalizacji.

Charakterystyka przeznaczenia: tereny zabudowy usługowej

Ogrzewanie: węglowe i kominek

Dojazd: Dojazd bezpośredni z dwóch stron: drogą publiczną asfaltową oraz drogą gruntową.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się około 800 m od drogi krajowej 92. Niewielkie odległości do obiektów handlowo usługowych około 1,5 - 2 km. Do Konina zaledwie 5 km.

Forma własności: Prawo własności

Cena za m2: 228 zł/m2

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1488

Front budynku handlowo-usługowego 890 000 PLN
1 100 000 PLN
NOWA NIŻSZA CENA

Budynek HANDLOWO-USŁUGOWY w Rychwale

Powierzchnia: 427,24 m2

Na sprzedaż funkcjonalny budynek komercyjny w centrum Rychwała

Cena: 890 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2083

Opis budynku: Budynek usytuowany centralnie na działce posiadający 3 kondygnacje: parter, pierwsze i drugie piętro, z płaskim dachem.

Pomieszczenia: Na parterze znajdują się: skład opału i kotłownia (35,63m2), kuchnia (10m2), sklep (29,28m2), pomieszczenie usługowe 28,95m2), magazyn (15,33m2), magazyn (16,28m2), pomieszczenie gospodarcze (5,40m2), pomieszczenie gospodarcze (3,49m2). Na 1 piętrze znajduje się: biuro (12,01m2), biuro (15,61m2), biuro (14,38m2), pomieszczenie (13,11m2), pomieszczenie (33,79m2), pomieszczenie (15,42m2), pomieszczenie 16,07m2), pomieszczenie (18,70m2), łazienka (5,30m2), korytarz (7.12m2).

Pomieszczenia: Na 2 piętrze znajdują się: pomieszczenie (69,58m2), pomieszczenie (37,32m2), pomieszczenie (14,40m2), łazienka (7,58m2), korytarz (24.36m2), pomieszczenie (20,35m2), pomieszczenie (2,30m2).

Wykończenie lokalu: Pomieszczenia w stanie przygotowanym do wykończenia. Częściowo na podłogach terakota, panele oraz wylewki betonowe. Ściany pokryte emulsją oraz częściowo gładziami. Okna PCV.

Opis działki: Dogodny bezpośredni dojazd do nieruchomości poprzez drogę gminną asfaltową. Działka o powierzchni 978m2 z ogrodzeniem panelowym bocznym i tylnim, od frontu od strony ulicy ogrodzenie zdobione metalowe z bramą wjazdową oraz furtką. Na działce znajdują się chodniki oraz miejsca postojowe wyłożone kostką betonową. Na działce znajduję się również teren zielony - trawnik.

Dodatkowe informacje: Budynek idealnie nadaje się na biurowiec, gabinety lekarskie, przychodnie, przedszkole i inne tego typu działalności.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 899

Pomieszczenie produkcyjno - magazynowe w Koninie, ul. Zakładowa 10 Ostatni wolny magazyn 1 260 PLN WOLNE OD LIPCA

Pomieszczenie produkcyjno - magazynowe w Koninie, ul. Zakładowa 10

Powierzchnia: 105 m2

Budynek z potencjałem inwestycyjnym w dobrej lokalizacji

Cena: 1 260 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis budynku: Budynek parterowy, wolnostojący z lat 70-tych. Budynek składa się z części produkcyjno – magazynowej.

Dodatkowe informacje: Do pomieszczenia podłączony jest prąd. Parking utwardzony obok budynku. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Pomieszczenia: Pomieszczenie produkcyjno – magazynowe ma powierzchnię około 105 m2.

Dodatkowe informacje: Budynek znajduje się w centrum usługowo handlowym. W pobliżu sklep z auto częściami, grupa Kupsik lub grupa Hugehalls. Bardzo dobry dojazd do centum Konina - 3 km

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 577

Budynek mieszkalno- usługowy w centrum Kleczewa 249 000 PLN CENTRUM MIASTA

Budynek mieszkalno- usługowy w centrum Kleczewa

Powierzchnia: 132,3 m2

Idealna lokalizacja na własną działalność gospodarczą

Cena: 249 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 882,09 zł/m2

Działka: 0,0758 ha

Opis budynku: Budynek w zabudowie zwartej, pobudowany w latach 30-tych XX w. Dach pokryty blachą. Budynek składa się z trzech części- dwa lokale usługowe oraz lokal mieszkalny. Budynek częściowo podpiwniczony.

Dodatkowe informacje: Lokale usługowe po remoncie w standardzie dobrym. Podłogi pokryte płytkami oraz panelami, ściany pokryte emulsją. Jeden z lokali wyposażony w zaplecze oraz WC. Okna PCV.

Uzbrojenie terenu: Teren uzbrojony w ee, kanalizację gminną, wodę, ogrzewanie.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1287

Widok na działkę 650 000 PLN

Działka inwestycyjna w centrum Sompolna

Powierzchnia: 1,2132 ha

Działka o przeznaczeniu pod działalność gospodarczą.

Cena: 650 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 53,58 zł/m2

Działka: Działka o regularnym kształcie- działka w trakcie podziału .Możliwość podłączenia wody, prądu oraz kanalizacji gminnej . Dojazd do nieruchomości bezpośredni droga gminną.

Dodatkowe informacje: Otoczenie i sąsiedztwo stanowią tereny zielone, luźna zabudowa mieszkalna oraz tereny zabudowy usługowej Do najbliższego sklepu - 300 m. . Urząd Gminy Sompolno - 1,7 km. Do szkoły podstawowej -2 km.

Charakterystyka przeznaczenia: Działka w Planie Miasta Sompolno przeznaczona jest jako 53TDG- teren działalności gospodarczej.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1273

Działka 1 391 700 PLN

Sompolno- działka pod inwestycję ul. Warszawska

Powierzchnia: 13917 m2

Działka w centrum Sompolna możliwością inwestycji

Cena: 1 391 700 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Działki o dość regularnym kształcie nieogrodzone, niezagospodarowane , nieuzbrojone- możliwość przyłączenia wody , prądu oraz Kanalizacji gminnej. W skład nieruchomości wchodzą działki o pow. 0,6544ha oraz 0,7373ha.

Dojazd: Dojazd do działek droga o nawierzchni nieutwardzonej- wjazd od ulicy Warszawskiej.

Dodatkowe informacje: Otoczenie i sąsiedztwo stanowią tereny zielone, luźna zabudowa mieszkalna. oraz tereny zabudowy usługowej Do najbliższego sklepu - 300 m. . Urząd Gminy Sompolno - 1,7 km. Do szkoły podstawowej -2 km.

Dodatkowe informacje: Na działki w trakcie wydawania jest decyzja o warunkach zabudowy. Istnieje możliwość wybudowania bloków zgodnie z projektem Akant CE- budynek 3 kondygnacyjny o 22 mieszkaniach oraz o 18 miejscach garażowych w piwnicy.

Cena za m2: 100zł/ m2

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.

Dodatkowe informacje: Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 1271

Kiosk 20 000 PLN

Sprzedam Kiosk - Konin

Powierzchnia: 20 m2

Nieruchomość w sąsiedztwie budynków wielorodzinnych oraz budynków handlowo usługowych

Cena: 20 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 994

Budynek handlowo usługowy 599 000 PLN
649 000 PLN

Konin - sprzedam budynek handlowo usługowy

Powierzchnia: 365,4 m2

Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji

Cena: 599 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Powierzchnia działki - 988 m2. Działka zagospodarowana - przed budynkiem duży parking. Do nieruchomości podłączona woda, prąd, kanalizacja oraz cieplik. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio - drogą asfaltową.

Budynek: Budynek pobudowany w latach 60-tych. Ławy i stopy żelbetowe. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany murowane z cegły ceramicznej. Strop monolityczny żelbetowy. Dach o konstrukcji stalowej (w nowej części budynku) oraz żelbetowej. C.O na z cieplika miejskiego, częściowo ogrzewanie podłogowe. Wejście do budynku przez drzwi aluminiowe automatyczne - z dwóch stron. Na parterze sufit podwieszany. Część kondygnacji piwnicy w stanie surowym zamkniętym.

Pomieszczenia: Budynek o powierzchni 365,40 m2. Parter (część handlowa) stanowi 202,60 m2. Pozostała część znajduje się w piwnicy (pomieszczenia gospodarcze, korytarze, pomieszczenia biurowe, pomieszczenia sanitarne).

Dodatkowe informacje: Umeblowanie po uzgodnieniu z właścicielem.

Dodatkowe informacje: Przeznaczenie tereny pod zabudowę usługową.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. W sąsiedztwie inne budynki handlowo usługowe oraz zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Cena za m2: 1 776,14 zł / m2

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 993

Działka inwestycyjna/ przemysłowa 499 000 PLN
600 000 PLN

Myślibórz gm. Golina - działka inwestycyjna/ komercyjna - 3,7290 ha

Powierzchnia: 37290 m2

Doskonała lokalizacja przy Drodze Krajowej 92 NIŻSZA CENA!

Cena: 499 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 13,38 zł

Charakterystyka przeznaczenia: Studium: P,U

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Golina jako P,U - tereny o wiodącej funkcji działalności gospodarczej.

Opis działki: Na sprzedaż działka o powierzchni 3,7290 ha w kształcie trapezu. Działka znajduje się pośrednio przy Drodze Krajowej 92. Idealna nieruchomości na prowadzenie działalności. Działka niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana oraz nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee i wody, kanalizacji gminnej oraz gazu ziemnego. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - DK 92.

Dodatkowe informacje: Do centrum Konina ok 12 km, do centrum Słupcy ok 14 km, do A2 ok 8 km.

Dodatkowe informacje: Klasoużytek: RV- 1,9863 ha; RVI- 1,6927 ha; N- 0,0500 ha.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 727

Działka inwestycyjna/ komercyjna - 4.P/U* 199 000 PLN
249 000 PLN

Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444 ha

Powierzchnia: 11444 m2

Doskonała lokalizacja przy Drodze Krajowej 92

Cena: 199 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 17,39 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: 4.P/U*

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Słupca jako 4.P/U* - teren baz i składów oraz usług niekubaturowych.

Opis działki: Na sprzedaż działka o powierzchni 1,1444 ha o regularnym kształcie prostokąta. Działka znajduje się przy Drodze Krajowej 92 i posiada z niej bezpośredni zjazd. Idealna nieruchomości na prowadzenie działalności. Działka niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana oraz nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee i wody. Wymiary działki: ok szer. 75 m, dł. 153 m.Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - DK 92.

Dodatkowe informacje: Do centrum Konina ok 17 km, do centrum Słupcy ok 10 km, do A2 ok 14,5 km.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 726Sprzedaż nieruchomości komercyjnych w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Naszą specjalnością jest pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie wszelkiego rodzaju obiektów komercyjnych. Proponujemy lokale biurowe, usługowe, komercyjne, handlowe oraz wszelkiego typu nieruchomości komercyjne: sklepy magazyny, hale produkcyjne, nieruchomości wielkopowierzchniowe, centra handlowe, oraz działki pod zabudowę komercyjną na terenie Konina, Koła, Turku, Słupcy oraz Wrześni. Nasze biuro nieruchomości działa również na terenie całego województwa wielkopolskiego w zależności od zapotrzebowania naszych klientów. Staramy się, aby oferta którą przedstawiamy Klientom była dla nich jak najbardziej korzystna oraz dopasowana do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Nasz zespół to więcej niż pośrednik partner. Permanentna reklama ofert nieruchomości, pojawiająca się na kilkudziesięciu największych portalach internetowych z branży nieruchomości, pozwala szybko i sprawnie doprowadzić do transakcji kupna sprzedaży, oraz wynajmu nieruchomości. Przedwstępna umowa kupna sprzedaży, wynajmu, dzierżawy w naszym biurze nieruchomości GRATIS. Zapraszamy do współpracy.