Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE


Hala magazynowa 260 m2 6 960 PLN

Hala magazynowa - 2 pomieszczenia WYNAJEM

Powierzchnia: 580 m2

Doskonała lokalizacja - 350 m do DK 92; do A2 - 5,3 km

Cena: 6 960 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 12 zł netto / m2

Charakterystyka przeznaczenia: hala magazynowa

Opis budynku: Budynek po kapitalnym remoncie w 2012 roku, murowany + częściowo dobudowana hala blaszana. Dach pokryty blachą, budynek częściowo ocieplony, nowe okna PCV. Budynek piętrowy, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Budynek wyposażony w monitoring, alarm, siłę. Przed budynkiem duża liczba miejsc parkingowych. Dojazd drogą asfaltową. Budynek częściowo wynajmowany na biura.

Pomieszczenia: Hala składa się z 2 pomieszczeń: 1) w budynku murowanym o powierzchni 260 m2 i wysokości 3,06 m oraz 2) w budynku blaszanym o powierzchni 320 m2 i wysokości 2,83 m. Podłoga w pomieszczeniu pierwszym ognioodporna; w pomieszczeniu drugim z kostki brukowej. Do magazynu dwa wejścia między innymi przez duże wrota.

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja - ok 350 m do Drogi Krajowej 92, do A2 - 5,3 km.

Czynsz: Czynsz wynosi 12 zł netto/ m2 + media wg zużycia (ee, woda, kanalizacja miejska, CO-gazowe)- podliczniki. CO rozliczanie proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni.

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość przystosowania przez właścicieli pomieszczeń socjalnych, biurowych na potrzeby najemcy.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 651

Budynek biurowo- usługowy 328 000 PLN

Turek ul. 3 Maja - Budynek biurowo- usługowy

Powierzchnia: 202,83 m2

Budynek piętrowy, podpiwniczony, w zabudowie zwartej

Cena: 328 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 617,12 zł

Działka: 245 m2

Opis działki: Uzbrojenie działki pełne - ee, woda, kanalizacja miejska, gaz ziemny. Działka ogrodzona murami budynków. Teren przed budynkiem utwardzony kostką brukowa.

Opis budynku: Budynek biurowo- usługowy – piętrowy, podpiwniczony, w zabudowie zwartej, pobudowany w granicy działki. Budynek pobudowany w latach 60-tych, pobudowany z cegły pełnej oraz pustaka, budynek nieocieplony. Nieruchomość wraz z działką tworzy ciekawy układ architektoniczny. Budynek jest wykonywany w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii.

Budynek: Rynny metalowe. Wykorzystywany na cele biurowe, może pełnić funkcje usługowo-biurowe. Ogrzewanie olejowe – 2 x 1600 litrów. Kapitalny remont po 2000 r. (wymienione okna PCV, wymienione podłogi: terkota, wykładzina PCV, wykładzina dywanowa, nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, założono w 2010 r. piec olejowy firmy BUDERUS, grzejniki PURMO, instalacja miedziana, ściany pomalowano emulsją, oraz częściowo panele ścienne i do 1,40 m glazura). Stropodach pokryty styrodurem.

Pomieszczenia: W piwnicy znajduje się: pom. magazynowe, toalety, sala zebrań, komunikacja (korytarze + kl. schodowa), aneks kuchenny oraz kotłownia, ale do powierzchni użytkowej nie została zaliczona. Na parterze mieszczą się: holl, 3 pomieszczenia biurowe, pomieszczenie biurowo- usługowe, pomieszczenie sanitarne, kl. schodowa, magazyn, poczekalnia. Na piętrze znajdują się: holl, 6 pomieszczeń biurowych, poczekalnia, 2 WC, kl. schodowa.

Wykończenie budynku: Wykończenie: drzwi wewnętrzne płycinowe, drzwi wejściowe do lokalu i piwnicy – metalowe, brak ciepłej wody (ogrzewanie z bojlera), schody na piętro lastryko, na parterze częściowo wykładzina dywanowa, okna PCV + kraty w oknach, na piętrze wykładzina PCV, w 1 pomieszczeniu brak podłogi, sufity częściowo podwieszane, parapety lastryko, na korytarzu i w części komunikacyjnej emalia do 1,40 m, ściany niegipsowane, schody do piwnicy pokryte glazurą; WC – płytki do 1,40 m, biały montaż do remontu.

Dodatkowe informacje: Teren lubiany przez inwestorów / nabywców w ścisłym centrum Turku – ul. 3 Maja. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Turku, w otoczeniu budynków handlowych. Najbliższe sąsiedztwo omawianej lokalizacji stanowi zabudowa zwarta usługowo-handlowa. Dostęp do komunikacji PKS dobry – przystanek w odległości 200 m. Do drogi krajowej nr 72 oraz do drogi wojewódzkiej nr. 470 – 1,5 km. Atrakcyjna lokalizacja dla inwestorów ze względu na duże natężenie ruchu pojazdów.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 641

Działka inwestycyjna/ przemysłowa 357 000 PLN
362 600 PLN

Barłogi gm. Grzegorzew - działka inwestycyjna

Powierzchnia: 27894 m2

Do Koła ok 8 km, A2 ok 16 km - NIŻSZA CENA

Cena: 357 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 12,80 zł

Charakterystyka przeznaczenia: P,U

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: P,U – teren zabudowy produkcyjnej i usługowej

Opis działki: Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 2,7894 ha (0,7500; 0,0970; 1,9424). Działki gruntu niezabudowane, nieogrodzone, możliwość podłączenia ee i wody. Działki przeznaczone pod tereny produkcyjne, usługowe. Działki zlokalizowane są bezpośrednio przy zjeździe z drogi krajowej nr. 92 (Poznań- Warszawa). Działki położone są w połowie drogi pomiędzy Kołem a Kłodawą. Do centrum Grzegorzewa ok 5,5 km. Do A2 ok 16 km. Na działce znajduje się słup energetyczny. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną z kostki

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 623

lokal handlowo – usługowy 1 700 PLN

Turek ul. Żeromskiego - blisko centrum - LOKAL NA WYNAJEM

Powierzchnia: 85 m2

Lokal handlowo - usługowy z zapleczem socjalnym

Cena: 1 700 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 20,00 zł/ m2

Charakterystyka przeznaczenia: handel, usługi

Pomieszczenia: Na wynajem lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej łącznej ok 85 m2. Lokal składa się z: głównego pomieszczenia handlowo- usługowego (48,81 m2), pomieszczenia magazynowego (25,27 m2)- wejście do niego od strony podwórza, kuchni z aneksem (6,63 m2), WC (2,10 m2), korytarza (2,19 m2).

Wykończenie lokalu: Lokal posiada 2 wejścia od strony głównej prosto z ulicy oraz od strony podwórza. W lokalu rozprowadzona instalacja alarmowa. Lokal posiada duże okna wystawowe. Okna i drzwi antywłamaniowe. Na podłodze terakota. CO na ekogroszek (piec w kotłowni - ogrzewane są 3 lokale - koszt to ok 300 zł/ mc).

Czynsz: Czynsz wynosi 1 700 zł netto (+ VAT) + media (ee, CO) (woda i kanalizacja w zależności od prowadzonej działalności). Wynajem na minimum okres 1 roku. Kaucja wynosi 1 700 zł.

Opis budynku: Budynek w którym znajduje się lokal jest piętrowy, niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Przy budynku znajduje się duży parking dostępny dla najemcy oraz klientów.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 621

Hala magazynowa 20 000 PLN

Koło ul. Toruńska - hala magazynowa z częścią socjalno-sanitarną

Powierzchnia: 2025 m2

Nieruchomość komercyjna NA WYNAJEM

Cena: 20 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 10,00 zł/ m2

Charakterystyka przeznaczenia: magazyn, produkcja

Opis budynku: Na wynajem hala magazynowa z częścią socjalno- sanitarną o powierzchni łącznej 2025 m2. Część sanitarno - socjalna ok 100 m2. Budynek parterowy, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Budynek pobudowany w latach 60-tych w technologi murowanej, nieocieplony. Dach płaski, pokryty papą. Budynek posiada 2 rampy do rozładunku lub załadunku. Okna drewniane. Do budynku doprowadzony światłowód oraz siła. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną z kostki brukowej. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację, gaz.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość położona jest w peryferyjnej strefie miasta- jest to strefa przemysłowa. Do strefy centralnej gdzie usytuowane są instytucje użyteczności publicznej ok 2,5 km. W bliskiej odległości znajdują się zakłady przemysłowe oraz zabudowa mieszkaniowa.

Dodatkowe informacje: Możliwość wynajmu całego budynku lub części - cena to 10 zł/ m2.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 615

Nieruchomość NA WYNAJEM 4 000 PLN

Słupca ul. Tysiąclecia - LOKAL NA WYNAJEM

Powierzchnia: 168 m2

Lokal handlowo - usługowy z zapleczem socjalnym / gastronomiczny

Cena: 4 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: handel, usługi, gastronomia

Opis budynku: Budynek w zabudowie zwartej z budynkiem mieszkalnym, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Do budynku podłączone są: ee, woda, kanalizacja miejska, cieplik miejski. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Pomieszczenia: Na wynajem lokal handlowo – usługowy/ gastronomiczny znajdujący się na parterze (możliwość wykorzystania również poddasza - 29,50 m2). Na parterze znajduje się: część handlowo-usługowa - 93,00 m2; WC - 2,10 m2; WC - 2,10 m2; łazienka - 4,00 m2; sala - 18,00 m2; kuchnia/ część socjalna - 48,80 m2. Kuchnia może służyć jako pomieszczenie magazynowe, w przypadku prowadzenia lokalu handlowego lub lokalu usługowego.

Wykończenie lokalu: Lokal przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej / restauracji: na podłodze terakota, ściany pokryte tapetą, gładzią ozdobną, w części socjalnej oraz sanitarnej glazura. Na parterze znajduje się kominek.

Dodatkowe informacje: Lokal pierwotnie funkcjonował jako restauracja/ lokal gastronomiczny. Obecnie służy jako lokal handlowy. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok szkoły, budynki wielorodzinne, Notariusz).

Czynsz: Czynsz wynosi 4 000 zł netto + media (ee, woda, CO). Oddzielne liczniki na media. Kanalizacja w czynszu.

Okna: Duże witryny wystawowe na stronę drogi.

Dodatkowe informacje: Kaucja wynosi jednorazowy czynsz najmu. Wynajem na okres minimum roku.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 613

Lokal biurowo- usługowy 350 PLN

Koło ul. Zegarowa - Lokal biurowo - usługowy 10 m2

Powierzchnia: 10 m2

Doskonała lokalizacja w centrum miasta

Cena: 350 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi: 1

Charakterystyka przeznaczenia: biuro, usługi

Opis budynku: Na wynajem lokal na działalność gospodarczą - biuro, lokal usługowy o powierzchni 10 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym. Budynek wyposażony w ee, wodę, kanalizację miejską, CO z sieci miejskiej. Na parterze mieszczą się lokale handlowo- usługowe, na pietrze lokale biurowo- usługowe a na 2 piętrze lokale mieszkalne.

Pomieszczenia: Lokal składa się z 1 pomieszczenia: pomieszczenia usługowego/ biurowego - 10 m2. Wspólna toaleta na korytarzu. Na piętrze łącznie 4 lokale biurowe.

Wykończenie lokalu: Na podłodze terakota, na ścianach emulsja, drzwi drewniane. Duże okno wystawowe.

Dodatkowe informacje: Cena najmu - 350 zł/brutto (z VAT)+media.

Dodatkowe informacje: Obok budynku duży parking (bardzo duża liczba miejsc parkingowych). Dojazd drogą z kostki brukowej. Lokalizacja idealna do prowadzenia działalności - otoczenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, po sąsiedzku bank, liczne sklepy, bardzo duża rotacja ludzi.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 593

Nieruchomość komercyjna 549 000 PLN

Koło - budynek mieszkalno-handlowo-usługowy

Powierzchnia: 312 m2

Kamienica piętrowa NA SPRZEDAŻ

Cena: 549 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 759,62 zł

Działka: 737 m2

Charakterystyka przeznaczenia: Kamienica o funkcji mieszkalno-handlowo-usługowej

Opis budynku: Budynek piętrowy + strych, częściowo podpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Kamienica pobudowana w 1913 roku z cegły, remontowana w latach 2000-2017. Budynek nieocieplony, częściowo otynkowany. Dach płaski pokryty papą.

Pomieszczenia: Na parterze znajduje się lokal handlowo- usługowy (wejście bezpośrednio od strony ulicy) oraz 3 niezależne mieszkania (każde z nich składa się z 1 pokoju, łazienki oraz kuchni), każde z nich posiada odrębne wejście do lokalu. Na piętrze mieszczą się 2 duże mieszkania. Wysokość pomieszczeń na piętrze to 2,9 m.

Wykończenie budynku: W całym budynku wymienione okna PCV, parter do kapitalnego remontu, piętro po częściowym remoncie: na podłodze panele, terakota; ściany pokryte gładzią ozdobą oraz glazura, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W łazienkach kabiny prysznicowe.

Opis działki: Działka częściowo ogrodzona: ogrodzenie betonowe + metalowe. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację gminną. Dojazd drogą asfaltową.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Ogrzewanie: Na piętrze rozprowadzone centralne ogrzewanie na ekogroszek, dodatkowo w jednym z mieszkań na piętrze ogrzewanie kominkowe. Na parterze ogrzewanie z pieca kaflowego. Na parterze ogrzewanie wody z bojlera.

Dodatkowe informacje: Na działce znajduje się dodatkowo budynek gospodarczo- garażowy (2 garaże oraz 4 pomieszczenia gospodarcze). Budynek w zabudowie zwartej z budynkiem sąsiada.

Dodatkowe informacje: Budynek NIE JEST objęty ochroną konserwatorską, nie leży w strefie ochrony konserwatorskiej.

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 591

Działka inwestycyjna 1 199 000 PLN

Konin, os. Pawłówek - działka inwestycyjna AG/MN

Powierzchnia: 26864 m2

Działka inwestycyjna przy drodze krajowej

Cena: 1 199 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 44,63 zł

Działka: 2 działki o regularnym kształcę prostokąta. Działki o powierzchni 1,3410ha i 1,3454ha. Jedna działka zabudowana 2 budynkami murowanymi przeznaczonymi do rozbiórki. Działki niezagospodarowane, nieuzbrojone i nieogrodzone. Istnieje możliwość podłączenia: prądu, wody, kanalizacji miejskie, gazu ziemnego.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są w części jako teren aktywizacji gospodarczej oraz w części jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i droga.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej. Nieruchomość położona jest przy ruchliwej ulicy, blisko droga krajowa 25 i 72 oraz w niedalekiej odległości od drogi krajowej 92 i autostrady A2.

Dodatkowe informacje: Otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa i obiekty produkcyjno – handlowe.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 588

Budynek komercyjny 190 000 PLN

Turek ul. 3 Maja - Na sprzedaż 1/2 budynku

Powierzchnia: 120,13 m2

Budynek mieszkalny z częścią handlowo- usługową

Cena: 190 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 581,62 zł

Działka: 186 m2

Charakterystyka przeznaczenia: mieszkania z częścią handlowo - usługową

Opis działki: Działka całkowicie ogrodzona (ogrodzenie metalowe oraz siatka na słupkach). Nieruchomość znajduje się na rogu 3 ulic: 3 Maja, Żeromskiego oraz Wąskiej. Wjazd na działkę od ulicy Wąskiej. Wejście do budynku oraz części handlowo- usługowej od ulicy 3 Maja. Dojazd drogą asfaltową. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską.

Opis budynku: Na sprzedaż 1/2 budynku mieszkalno- handlowo- usługowego w zabudowie zwartej pobudowanego w 1850 roku z cegły. Budynek nieocieplony, otynkowany, pokryty papą. Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony. Na parterze znajduje się sklep, garaż oraz korytarz wspólny. Na piętrze mieszczą się: 2 pokoje, łazienka, przedpokój, kuchnia oraz korytarz wspólny. Nowa elewacja w 2017 roku. Strop drewniany, schody na piętro metalowe.

Pomieszczenia: PARTER: sklep (30,00 m2) z pom. gospodarczy (2,34 m2) - posiada odrębne wejście od strony 3 Maja; korytarz wspólny (26,40 m2 *1/2 = 13,20 m2). PIĘTRO: 2 pokoje (22,69 m2; 21,74 m2); łazienka (3,49 m2); przedpokój (5,88 m2); kuchnia (12,95 m2); korytarz wspólny (15,68 m2 *1/2 = 7,84 m2).

Wykończenie budynku: Budynek posiada nową instalację miedzianą. Remontu budynku w 2007 roku. Okna PCV, CO miałowo węglowe. W sklepie na podłodze terakota oraz na ścianach emulsją. W pokojach wykładzina dywanowa oraz PCV + emulsja. W łazience wykładzina PCV + glazura, wanna wbudowana. W przedpokoju oraz w kuchni wykładzina PCV, na ścianach boazeria, w kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego.

Dodatkowe informacje: Budynek znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej: gminna ewidencja zabytków.

Dodatkowe informacje: Dodatkowo do nieruchomości przynależą 3 komórki (13,26 m2) gospodarcze oraz garaż (15,54 m2) wbudowany w bryłę budynku.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealna na prowadzenie własnej działalności oraz mieszkanie w tym samym budynku. Budynek położony w samym centrum - bardzo duża rotacja ludzi. Sklep posiada duże okna wystawowe.

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 586

Budynek komercyjny 1 300 PLN

Słupca ul. Plac Szkolny - GALERIA SŁUPECKA

Powierzchnia: 30 m2

Lokal usługowo - handlowy - Wynajem- CENTRUM MIASTA

Cena: 1 300 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: handel, usługi, biuro

Opis budynku: Budynek galerii słupeckiej w zabudowie wolnostojącej, 1 piętrowy. Na parterze i na 1 piętrze znajdują się lokale handlowe i usługowe. Budynek wyposażony w windę. Obiekt monitorowany na zewnątrz oraz wewnątrz. Tuż przed budynkiem bardzo duży parking utwardzony kostką brukową.

Pomieszczenia: Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni łącznej 30 m2. Część handlowa ok 26 m2; pom. gospodarcze ok. 4 m2. Do dyspozycji toaleta znajdująca się na 1 piętrze (do dyspozycji dla 4 lokali). Lokal znajduje się na parterze w budynku 1 piętrowym.

Wykończenie lokalu: Na podłodze terakota, ściany malowane emulsją.

Winda: TAK

Okna: Duże witryny wystawowe na stronę wejścia i marketu Biedronka.

Czynsz: Czynsz wynosi 1 300 zł netto + media (ee, woda, kanalizacja, CO cieplik -> podlicznik)

Dojazd: Dojazd drogą asfaltową- CENTRUM MIASTA SŁUPCA

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok targ miejski, w galerii market Biedronka, sklepy z zabawkami, działalności usługowe, apteka, Media Expert, Pepco). Przy wjeździe na teren galerii znajduje się duża tablica informacyjna, gdzie można umieścić swoją reklamę.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 580

Budynek produkcyjno-magazynowej z częścią biurowo - socjalną 578 PLN

Konin ul. Zakładowa- pomieszczenie produkcyjno- magazynowe

Powierzchnia: 52,78 m2

Na wynajem pomieszczenie produkcyjno - magazynowe

Cena: 578 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis budynku: Budynek parterowy, wolnostojący z lat 70-tych. Budynek składa się z części produkcyjno – magazynowej.

Dodatkowe informacje: Do pomieszczenia podłączony jest prąd. Parking obok budynku. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Pomieszczenia: Zestawienie poszczególnych pomieszczeń: pomieszczenie produkcyjno – magazynowe (około 52.78 m2)

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 577

Lokal usługowo - biurowy 1 000 PLN

Słupca ul. Plac Szkolny - GALERIA SŁUPECKA

Powierzchnia: 38 m2

Lokal usługowo - biurowy - Wynajem- WYSOKI STANDARD

Cena: 1 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: biuro, usługi, handel

Opis budynku: Budynek galerii słupeckiej w zabudowie wolnostojącej, 1 piętrowy. Na parterze i na 1 piętrze znajdują się lokale handlowe i usługowe. Budynek wyposażony w windę. Obiekt monitorowany na zewnątrz oraz wewnątrz. Tuż przed budynkiem bardzo duży parking utwardzony kostką brukową.

Pomieszczenia: Lokal składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 38 m2. Do dyspozycji toaleta znajdująca się na 1 piętrze (do dyspozycji dla 4 lokali). Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 1 piętrowym.

Wykończenie lokalu: Na podłodze terakota, ściany malowane emulsją.

Winda: TAK (tuż obok lokalu)

Okna: Duże witryny wystawowe na stronę parkingu i na drogę dojazdową.

Czynsz: Czynsz wynosi 1 000 zł netto + media (ee, woda, kanalizacja, CO cieplik -> podlicznik)

Dojazd: Dojazd drogą asfaltową- CENTRUM MIASTA SŁUPCA

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok targ miejski, w galerii market Biedronka, sklepy z zabawkami, działalności usługowe, apteka, Media Expert, Pepco). Przy wjeździe na teren galerii znajduje się duża tablica informacyjna, gdzie można umieścić swoją reklamę.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 575

Budynek mieszkalno- handlowo- usługowy 149 000 PLN
189 000 PLN

Dobra ul. Plac Wojska Polskiego - budynek mieszkalno- handlowo- usługowy

Powierzchnia: 200 m2

ŚCISŁE CENTRUM - OKAZJA- NIŻSZA CENA !!!

Cena: 149 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 745,00 zł

Działka: 1056 m2

Charakterystyka przeznaczenia:

Opis działki: Działka o kształcie regularnym prostokąta, uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską. Działka ogrodzona: ogrodzenie metalowe, oraz murowane.

Uzbrojenie terenu: ee, woda, kanalizacja miejska

Opis budynku: Budynek parterowy z poddaszem częściowo użytkowym, częściowo podpiwniczony (2 piwnice) pobudowany w 1927 roku z cegły w zabudowie zwartej. Budynek rozbudowany w latach 60-tych. Budynek nieocieplony. Dach pokryty papą oraz eternitem. Ogrzewanie na piece kaflowe. Okna drewniane. Budynek do kapitalnego remontu.

Pomieszczenia: Budynek składa się z 2 części mieszkalnych (CZĘŚĆ I: 2 pokoje: 16,58 m2, 24,72 m2; wiatrołap: 3,09 m2; kuchnia: 12,61 m2; łazienka: 3,71 m2; korytarz: 3,41 m2), (CZĘŚĆ II: około 60 m2 + korytarz z klatką schodową (4,85 m2) oraz 2 pom. na poddaszu (2 pokoje 10,02 m2 oraz 18,01 m2); oraz z części handlowo - usługowej (wejście od strony drogi o pow. ok 43 m2). Do części mieszkalnych wejście od strony podwórza, do części handlowej od strony drogi.

 :

 :

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dojazd z 2 stron (obie drogi asfaltowe).

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 566

Lokal z dużą witryną 159 000 PLN

Konin, ul. Wiosny Ludów - atrakcyjny lokal handlowo - usługowy

Powierzchnia: 55,6 m2

Lokal handlowo - usługowy z dużą witryną.

Cena: 159 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 859,71 zł

Charakterystyka przeznaczenia: Lokal handlowo – usługowy

Budynek: Lokal znajduje się w kamienicy na parterze. Kamienica z lat 30-tych XX wieku w zabudowie zwartej. Do lokalu podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, ogrzewanie miejskie.

Pomieszczenia: Sala wystawowa (43.20 m2), zaplecze (9.50 m2), łazienka (2.90 m2).

Dodatkowe informacje: Duża sala wystawowa i witryna pozwalają na ciekawą aranżację i przeznaczenie lokalu. Lokal można przeznaczyć na własną działalność handlową, usługową lub wynająć.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 560

Lokal usługowo - handlowy 177 000 PLN

Konin, ul. Wiosny Ludów - lokal handlowo - usługowy

Powierzchnia: 61,2 m2

Na sprzedaż lokal w dobrej lokalizacji

Cena: 177 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 892,16 zł

Charakterystyka przeznaczenia: Lokal handlowo – usługowy

Budynek: Lokal znajduje się w kamienicy na parterze. Kamienica z lat 30-tych XX wieku w zabudowie zwartej. Do lokalu podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, ogrzewanie miejskie.

Dodatkowe informacje: Lokal składa się z sali wystawowej o pow. 50 m2, zaplecza o pow. 7.90 m2 i łazienki o pow. 3.30 m2. W sali wystawowej i na zapleczu ściany pokryte emulsją, na podłodze terakota.

Dodatkowe informacje: Lokal nadaje się na prowadzenie usług lub handlu z uwagi na swoją lokalizację. Lokal położony jest przy ulicy często uczęszczanej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 559

Budynek komercyjny 1 600 000 PLN

Konin, ul. 11 Listopada - budynek usługowo - handlowy

Powierzchnia: 350 m2

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem

Cena: 1 600 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Budynek usługowo - handlowy

Budynek: Budynek piętrowy, podpiwniczony w zabudowie zwartej. Budynek murowany z lat 70-tych. Do budynku podłączone są: woda, kanalizacja miejska, prąd, ogrzewanie miejskie. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Miejsce parkingowe przed budynkiem.

Wykończenie budynku: W piwnicy i na parterze w pomieszczeniach na ścianie emulsja, na podłodze terakota. Na piętrze w pomieszczeniach na ścianie emulsja, na podłodze panele.

Pomieszczenia: W piwnicy znajduje się pomieszczenie wystawowe i pomieszczenie socjalne. Łączna powierzchnia pomieszczeń około 130 m2. Na parterze znajdują się dwa osobne lokale. W obu lokalach znajduje się sala wystawowa i pomieszczenie socjalne. Łączna powierzchnia parteru wynosi około 110 m2. Na piętrze znajduje się sala wystawowa, łazienka, 2 pomieszczenia socjalne i 2 pomieszczenia biurowe. Łączna powierzchnia parteru wynosi około 110 m2.

Dodatkowe informacje: Budynek idealnie nadaje się na prowadzenie usług lub handlu. Budynek położony jest przy ruchliwej ulicy. Budynek można wykorzystać pod wynajem.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 558

Kamienica mieszkalno- usługowo- handlowa 288 000 PLN
298 000 PLN

Koło - Kamienica w urokliwym miejscu na starówce

Powierzchnia: 210 m2

Kamienica + budynki gospodarczo- garażowe

Cena: 288 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 371,43 zł

Działka: 722 m2

Charakterystyka przeznaczenia: handel- usługi- mieszkania

Opis działki: Dojazd do nieruchomości z dwóch stron: drogą asfaltową oraz drogą z kostki brukowej. Od strony drogi asfaltowej bezpośrednie wejście do budynku oraz furtka na podwórze, od strony drogi z kostki brama wjazdowa na działkę. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską, możliwość podłączenia gazu ziemnego.

Opis budynku: Budynek piętrowy, podpiwniczony, w zabudowie zwartej pobudowany w latach przedwojennych z cegły. Budynek do kapitalnego remontu. Dach skośny pokryty blachą. Ogrzewanie na piece kaflowe.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności: dojazd asfalt, blisko centrum (500 m), blisko parking, na parterze mogą być lokale usługowe i handlowe, na piętrze mieszkalne lub restauracja, kawiarnia.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 549

Budynek komercyjny na wynajem 1 200 PLN

Konin, ul. Torowa - wynajem budynku usługowo - handlowo - biurowego

Powierzchnia: 52,95 m2

Na wynajem budynek idealny na prowadzenie usług lub handlu

Cena: 1 200 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Budynek handlowo – usługowo - biurowy

Dodatkowe informacje: Jeśli poszukują państwo budynku na prowadzenie usług lub handlu to mamy idealny budynek. Budynek położony jest przy drodze często uczęszczanej z dogodnym i bliskim dojazdem do centrum miasta i głównych arterii komunikacyjnych.

Opis budynku: Budynek piętrowy, niepodpiwniczony w zabudowie szeregowej. Do budynku podłączone są: woda, prąd, szambo. Centralne ogrzewanie elektryczne. Dojazd do budynku drogą asfaltową.

Pomieszczenia: Na parterze znajduje się: 3 pomieszczenia usługowe (7.40 m2, 7.58 m2, 2.86 m2), korytarz (1.42 m2) - powierzchnię tych pomieszczeń przyjęto w 50% z uwagi na ich wysokość (2, 14 m). Na piętrze znajduje się: 2 pomieszczenia usługowe (22.10 m2, 7.91 m2), korytarz (2.79 m2), WC (0.89 m2).

Wykończenie budynku: Na parterze ściany malowane emulsją, częściowo terakota, okna PCV + rolety wewnętrzne, kraty. Na piętrze: w korytarzu i pomieszczeniach na podłodze terakota, na ścianie częściowo emulsja i częściowo panele. W WC terakota, glazura i emulsja.

Dodatkowe informacje: Wynajem możliwy od 1.01.2018r.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 545

Budynek handlowo - usługowo - biurowy 109 000 PLN
119 000 PLN

Konin, ul. Torowa - budynek handlowo - usługowo - biurowy

Powierzchnia: 52,95 m2

Na sprzedaż budynek w dobrej lokalizacji

Cena: 109 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 058,55 zł

Charakterystyka przeznaczenia: Budynek handlowo – usługowo – biurowy

Opis budynku: Budynek piętrowy, niepodpiwniczony w zabudowie szeregowej. Do budynku podłączone są: woda, prąd, szambo. Centralne ogrzewanie elektryczne. Dojazd do budynku drogą asfaltową.

Wykończenie budynku: Na parterze ściany malowane emulsją, częściowo terakota, okna PCV + rolety wewnętrzne, kraty. Na piętrze: w korytarzu i pomieszczeniach na podłodze terakota, na ścianie częściowo emulsja i częściowo panele. W WC terakota, glazura i emulsja.

Dodatkowe informacje: Budynek położony w dogodnej lokalizacji – bliski i łatwy dojazd do centrum miasta oraz głównych arterii komunikacyjnych.

Pomieszczenia: Na parterze znajduje się: 3 pomieszczenia usługowe (7.40 m2, 7.58 m2, 2.86 m2), korytarz (1.42 m2) - powierzchnię tych pomieszczeń przyjęto w 50% z uwagi na ich wysokość (2, 14 m). Na piętrze znajduje się: 2 pomieszczenia usługowe (22.10 m2, 7.91 m2), korytarz (2.79 m2), WC (0.89 m2)

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 544Sprzedaż nieruchomości komercyjnych w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Naszą specjalnością jest pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie wszelkiego rodzaju obiektów komercyjnych. Proponujemy lokale biurowe, usługowe, komercyjne, handlowe oraz wszelkiego typu nieruchomości komercyjne: sklepy magazyny, hale produkcyjne, nieruchomości wielkopowierzchniowe, centra handlowe, oraz działki pod zabudowę komercyjną na terenie Konina, Koła, Turku, Słupcy oraz Wrześni. Nasze biuro nieruchomości działa również na terenie całego województwa wielkopolskiego w zależności od zapotrzebowania naszych klientów. Staramy się, aby oferta którą przedstawiamy Klientom była dla nich jak najbardziej korzystna oraz dopasowana do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Nasz zespół to więcej niż pośrednik partner. Permanentna reklama ofert nieruchomości, pojawiająca się na kilkudziesięciu największych portalach internetowych z branży nieruchomości, pozwala szybko i sprawnie doprowadzić do transakcji kupna sprzedaży, oraz wynajmu nieruchomości. Przedwstępna umowa kupna sprzedaży, wynajmu, dzierżawy w naszym biurze nieruchomości GRATIS. Zapraszamy do współpracy.