Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE » OGRóDEK DZIAłKOWY ROD WRAZ Z DOMKIEM -UL . ŚWIęTOJAńSKA - NOWA CENA

Ogródek działkowy ROD wraz z domkiem -ul . Świętojańska - NOWA CENA


  • Nr oferty: 1096
  • Lokalizacja: Konin, ul. Świętojańska
  • Lokalizacja: 23,82 m2

Opis

Domek sprzedawany z całym wysposażeniem. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1096
Lokalizacja
Konin, ul. Świętojańska
Cena
49 000 PLN
Powierzchnia
23,82 m2
Opis działki
Działka na ogródkach działkowych ROD, powierzchnia 300 m2. Działka ogrodzona, siatką na słupkach metalowych, zagospodarowana z licznymi nasadzeniami oraz domkiem letniskowym. Działka posiada przyłącza prądu, wody oraz szambo.
Opis działki
Na działce liczne nasadzenia roślin oraz drzew owocowych. Osobne miejsce na posadzenie warzyw. Działka posiada na całej swojej powierzchni nawadnianie.
Dodatkowe informacje
Na działce znajduję się domek letniskowy. Dół budynku tworzą dwa pomieszczenia gospodarcze ( 12,78m2 oraz 12,52m2), jedno z pomieszczeń przeznaczone jest na letnią kuchnię. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych. Górę budynku tworzy łazienka, korytarz kuchnia oraz pokój. Dom ogrzewany na gaz+ piec drewniany. Budynek wykonany w dolnej części z pustaka , w górnej z cegły , strop żelbetowy, ocieplony styropianem grubości 8 i 5 cm.
Dodatkowe informacje
W pomieszczeniach gospodarczych na podłodze płytki , na ścianach emulsja . W łazience glazura oraz terakota, wanna w zabudowie. W kuchni na podłodze oraz w ciągu kuchennym płytki, w pokoju na ścianach emulsja na podłodze płytki. Drzwi płycionowe, okna PVC. Przed wejściem do domu znajduję się taras o powierzchni 8.30 m2 nad którym rozpościera się pergola.