Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » KOMPLEKS MIESZKALNO- WYPOCZYNKOWY - ORLE

Kompleks mieszkalno- wypoczynkowy - ORLE


  • Nr oferty: 1129
  • Lokalizacja: Orle,gm. Topólka
  • Lokalizacja: 357,2 m2

Opis

Nieruchomość znajduję się w cichej i spokojnej okolicy w woj. kujawsko-pomorskim. 

Okolica dla osób ceniących spokój , bliskość jeziora Głuszyńskiego zapewnia pełen komofrt wypoczynku.

Miejsce idealne dla pełnienia działalności rekreacyjnej jako ośrodek wypoczynkowy , ośrodek rehabilitacyjny.

Istnieje możliwość wynajęcia części mieszkalnej oraz kompleksu szkoły . 

Idealna baza wypadowa nad jezioro Głuszyńskie, do centrum Włocławka ok. 40 km.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1129
Lokalizacja
Orle,gm. Topólka
Cena
1 490 000 PLN
Powierzchnia
357,2 m2
Opis działki
Działka o powierzchni 3,1720 ha, w pełni ogrodzona oraz zagospodarowana. Uzbrojona w prąd, wodę oraz przydomową oczyszczalnie ścieków. Od strony frontowej działki znajduję się staw. Ogrzewanie budynku:Co gazowe,podłogowe.
Opis budynku
Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym , podzielonym na dwie osobne części. Budynkami w zabudowie zwartej , które pełnią funkcję zarówno mieszkalną jak i rekreacyjną. Budynkiem szkoły przeznaczonym pod możliwość prowadzenia ośrodka wczasowego lub innej działalności gospodarczej.
Opis budynku
Budynek mieszkalny w jednej części w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania,składający się z 2 łazienek,dużego salonu z widokiem na jezioro Głuszyńskie,2 pokojami oraz kuchnią.Dom posiada dwustanowiskowy garaż,nad którym znajduję się duży taras z którego rozpościera się widok na najbliższą okolicę.W pomieszczeniach na podłodze płytki, w łazience glazura oraz wanna w zabudowie, w pokojach na ścianie emulsja,w kuchni płytki w ciągu kuchennym.W salonie kominek wykończony marmurem.
Opis budynku
Budynki w zabudowie zwartej składają się z wiatrołapu, łazienki pokoju z możliwością aneksu kuchennego- możliwość wykonania wyjść tarasowych.
Opis budynku
Budynek szkolny przeznaczony na cele noclegowe. Składa się z 10 pokoi, łazienek, dużej stołówki zapewniającej wejście również od strony zewnętrznej obiektu, kuchni. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu po wcześniejszym przygotowaniu do pełnienia określonej funkcji.
Działka
3,1720 ha
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
Dodatkowe informacje
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.