Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Gruszczynie pod Poznaniem


  • Nr oferty: 1291
  • Lokalizacja: Gruszczyn, ul. Żuławskiego
  • Powierzchnia: 170,16 m2

Opis

Polecamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej(lokal nr 2), który położony jest w miejscowości Gruszczyn, ul. Żuławskiego, gm. Swarzędz, pow. poznański. Lokal nr 2 ma powierzchnię całkowitą 170,16 m2(z garażem i kotłownią). Lokal stanowi lewą część budynku mieszkalnego. Nieruchomość znajduje się na skraju Puszczy Zielonka w spokojnej, zielonej okolicy. W bliskiej odległości znajduje się centrum Poznania - 15 minut od Ronda Śródka oraz ośrodki użyteczności publicznej. Dogodny dojazd z kilku stron do autostrady A2. W najbliższej okolicy znajduje się szkoła podstawowa – dogodny dojazd ścieżką rowerową, żłobek, liczne przedszkola publiczne i prywatne.


Budynek został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych M4/M6 szerokości 25 cm na zaprawie cementowej. Ściany konstrukcyjne murowane z pustaków ceramicznych porotherm gr. 25 cm. Ściany działowe murowane z pustaków ceramicznych porotherm gr. 11,5 cm lub z cegły kratówki. Strop żelbetowy. Nadproża i podciągi prefabrykowane, wylewane na mokro lub systemowe. Wieńce z betonu C20/25 zbrojone. Rynny ocynkowane. Więźba dachowa drewniana, dach spadzisty, deskowany, pokryty dachówką ceramiczną Wienerberger w kolorze grafitowym. Kominy wykończone cegłą klinkierową. Schody wewnętrzne żelbetowe z betonu C20/25. Drzwi wejściowe dębowe, wykonane na zamówienie. Brama garażowa HÖRMANN o szerokości 300cm, wyposażona jest w napęd i pilot. Budynek jest wyposażony w następujące instalacje: gaz, prąd, woda oraz TV i LAN(kabel telewizyjny i teleinformatyczny (internetowy) poprowadzony do każdego pokoju i do salonu).


Zapraszamy na spacer wirtualny po budynku:

https://storage.net-fs.com/hosting/7557336/2/

Szczegóły oferty

Nr oferty
1291
Lokalizacja
Gruszczyn, ul. Żuławskiego
Cena
870 000 PLN
Powierzchnia
170,16 m2
Wykończenie budynku
Ściany wykończone tynkiem cementowo – wapiennym. Na suficie, na stropach tynk cementowo – wapienny, na poddaszu płyta gkf. Parapety zewnętrzne ceramiczne. Elewacja budynku w jasnym kolorze; tynk silikonowy Caparol w białym kolorze.
Dodatkowe informacje
Izolacja termiczna podłóg na gruncie: styropian gr. 15 cm, ścian zewnętrznych: styropian TermoOrganika gr. 20 cm. Współczynnik przewodzenia ciepła λ – 0,031. Ocieplenie poddasza: wełna mineralna gr. 30 cm. Współczynnik przewodzenia ciepła λ – 0.031. Izolacja wodochronna pozioma przeciwwilgociowa: ław fundamentowych - 1x papa asfaltowa termozgrzewalna; podłóg na gruncie - 2x folia PCV. Izolacja pionowa przeciwwilgociowa: ław fundamentowych - 3x dysperbit; ścian fundamentowych - 3x dysperbit.
Okna
Stolarka okienna PCV lub drewniana, okna wyposażone w nawiewniki. Na wszystkich oknach rolety elektrycznie sterowane (poza przedpokojem i pom. gospodarczym – ręczne sterowanie).
Pomieszczenia
Projekt domu wykonany na indywidualne zamówienie, przez co pomieszczenia są bardzo ustawne, przestronne i praktyczne. Na parterze znajdują się: przestronny i ustawny salon(42,37 m2) z wyjściem na kominek połączony z aneksem kuchennym, toaleta(3,09 m2), korytarz(6,75 m2), przestronny garaż(25,70 m2), pomieszczenie gospodarcze(11,72 m2). Na piętrze znajdują się trzy duże, ustawne, bardzo jasne pokoje o powierzchniach odpowiednio(17,99 m2; 14,72 m2; 16,77 m2), łazienka(9,30 m2) oraz pralnia(4,76 m2).
Dodatkowe informacje
Dodatkowo do lokalu przynależy taras o powierzchni około 30 m2.
Działka
Dom usytuowany jest na dużej działce (powierzchnia całkowita 1398m2), do przedmiotowego lokalu przynależy 1/2 działki o powierzchni ok. 700m2. Na działce jest bardzo żyzna gleba na której zasiana jest trawa. Chodnik wokół domu oraz podjazd wykonane są z kostki brukowej POZBRUK
Dodatkowe informacje
Do każdego lokalu przynależy prawo wyłącznego użytkowania ściśle opisanej części działki (uregulowane aktem notarialnym).
Charakterystyka przeznaczenia
Mj – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Ogrzewanie
Ogrzewanie podłogowe w kuchni, salonie, korytarzach i łazienkach w systemie Rehau. Ogrzewanie gazowe z piecem kondensacyjnym i zbiornikiem 100L.
Dojazd
Droga bezpośrednia o nawierzchni utwardzonej ul. Żuławskiego – działka nr 21/8, blisko autostrada A2 i dojazd do drogi S11