Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom z dużą działką gm. Przedecz


  • Nr oferty: 1356
  • Lokalizacja: gmina Przedecz
  • Powierzchnia: 190 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu dom piętrowy, częściowo podpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej w doskonałej lokalizacji w gminie Przedecz. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1356
Lokalizacja
gmina Przedecz
Cena
380 000 PLN
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
2 111,11 zł
Działka
2250 m2
Opis działki
Działka częściowo ogrodzona, częściowo zagospodarowana, uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską. Powierzchnia 2250 m2. Działka ma regularny kształt - prostokąt. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Opis budynku
Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony, pobudowany w zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja budynku tradycyjna - murowana. Kilka lat temu przeprowadzono generalny remont. Wymieniono instalacje elektryczną, tynki, podłogi, okna, drzwi. Trzy lata temu dach pokryto nowa papą termozgrzewalną. Zamontowano dwa nowe bojlery (na parterze i na piętrze) do podgrzewania wody.
Pomieszczenia
Budynek może stanowić dwa odrębne lokale (lokal na parterze i lokal z balkonem na piętrze). Układ pomieszczeń na piętrze i parterze jest taki sam. Na każdej kondygnacji znajdują się: kuchnia, trzy pokoje, łazienka i schowek. Strych do wspólnego użytkowania.
Dodatkowe informacje
Na działce znajduje się blaszany garaż. Nieruchomość znajduje się w bardzo lubianej lokalizacji w gminie Przedecz. Blisko są sklepy, szkoła itp.