Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Gospodarstwo na sprzedaż - gmina Brudzew


  • Nr oferty: 1359
  • Lokalizacja: gmina Brudzew
  • Powierzchnia: 362 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1359
Lokalizacja
gmina Brudzew
Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
362 m2
Dodatkowe informacje
Na sprzedaż posiadamy w ofercie gospodarstwo w którym były chodowane krowy oraz byki. Gospodarstwo było przystosowane dla 20 stanowisk dla zwierząt.
Działka
Działka na której stoją budynki ma powierzchnię około 1 ha.
Działka
Działka zabudowana, częściowo ogrodzona: ogrodzenie z siatki. Działka uzbrojona w ee, wodę, szambo. Dojazd drogą asfaltową oraz z kostki. W skład nieruchomości wchodzi 1 działka.
Opis budynku
Budynek mieszkalny w zabudowie zwartej z budynkiem gospodarczym pobudowany został w latach 80 tych. z cegły oraz pustaka. Budynek murowany, dach pokryty eternitem, okna PCV. CO węglowe. W budynku znajdują się: wiatrołap, korytarz, kuchnia, łazienka i 2 pokoje.
Wykończenie budynku
Drzwi do budynku na profilach aluminiowych, w łazience terakota i płytki, w kuchni płytki, farba, meble w zabudowie, w pokojach panele, płytki i emulsja.
Dodatkowe informacje
Budynek gospodarczy - obora, na 20 stanowisk, dostosowany do hodowli zwierząt. Zbudowany z płyty obornickiej, zbrojonego betonu, techniką zagęszczania gruntu na kruszywie. Droga dojazdowa i podjazd dostosowana do transporu ciężkiego. Uzbrojone w prąd, wodę i szambo 40 tys. pojemności. Budynek gospodarczo-magazynowy, pobudowany w latach 80tych, murowany z pustaka, pokryty eternitem, połączony jest z budynkiem mieszkalnym.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość dodatkowo sprzedaży lasu 2,5ha Isnieje także możliwość zakupu Gospodarstwa wraz z ziemią, prawie 24ha - cena 2 500 000,00 zł