Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Duża sala bankietowa z częścią biurową - Konin, ul. Przemysłowa 118A


  • Nr oferty: 1385
  • Lokalizacja: Konin, ul. Przemysłowa 118A
  • Powierzchnia: 723 m2

Opis

Oferujemy Państwu na wynajem dużą salę bankietową wraz z częścią biurową o łącznej powierzchni użytkowej 723 m2 w budynku usługowym o powierzchni użytkowej 1217,91 m2, parterowym, częściowo podpiwniczonym położonym w mieście Konin, ul. Przemysłowa 118A, obręb Niesłusz. To idealne miejsce na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności: biurowej, handlowej, usługowej. Nieruchomość znakomicie położona tuż przy d.k 25 w niewielkiej odległości od punktów handlowo-usługowych. Wokół budynku na działce znajdują się liczne krzewy, drzewka, które co roku pięknie kwitną i czynią to miejsce bardzo atrakcyjnym.

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z materiałów dobrej jakości. Ławy fundamentowe żelbetowe z betonu. Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych gr. 25 cm na zaprawie cementowej, ocieplone styropianem gr. 10 cm. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe gr. 37 cm. Ściana nośna wykonana z pustaków Porotherm gr. 25 cm na zaprawie cementowo wapiennej, ocieplona styropianem gr. 12 cm. Ścianki działowe gr. 12 cm i 6 cm z pustaków gazobetonowych. Nadproża okienne i drzwiowe żelbetowe. Obróbki blacharskie z blachy stalowej powlekanej. Wieniec żelbetowy. Dach pokryty blachą trapezową. Kanały wentylacyjne ceramiczne murowane na zaprawie cementowo wapiennej. Drzwi zewnętrzne aluminiowe.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1385
Lokalizacja
Konin, ul. Przemysłowa 118A
Cena
30 000 PLN
Powierzchnia
723 m2
Dodatkowe informacje
Izolacja przeciwwilgociowa posadzki na gruncie – folia PCV; pozioma ścian fundamentowych – folia PCV gr. 0,5 mm. Izolacja termiczna posadzki na gruncie – styropian gr. 10 cm
Wykończenie budynku
W WC, pomieszczeniu socjalnym, ściany wyłożone glazurą do pełnej wysokości. Ściany i sufity malowane emulsją. Tynki wewnętrzne cementowo wapienne. Sufity podwieszane z płyt kartonowo gipsowych. Posadzki panelowe w pomieszczeniu biurowym. Na dużej sali posadzka z terrakoty. Elewacja – tynk mineralny. Okna PCV. Drzwi wewnętrzne płycinowe. Parapety zewnętrzne z kształtek klinkierowych a wewnętrzne PCV.
Ogrzewanie
CO gazowe
Dodatkowe informacje
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: prąd, wodę, kanalizację miejską oraz gaz. Działka ogrodzona, bardzo ładnie zagospodarowana. Wykonane są podjazdy, plac z kostki. Dodatkowo są aż 84 miejsca parkingowe w tym 12 znajduje się na małym parkingu.
Charakterystyka przeznaczenia
1U – tereny zabudowy usługowej; MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Drogą krajową nr 25
Czynsz
30 000 zł netto na miesiąc + VAT + opłaty za media