Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Lokal użytkowy z dobrą ekspozycją reklamy zewnętrznej- Konin


  • Nr oferty: 1404
  • Lokalizacja: Konin
  • Powierzchnia: 218,3 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1404
Lokalizacja
Konin
Cena
9 824 PLN
Powierzchnia
218,3 m2
Cena za m2
45 zł
Opis budynku
Lokal użytkowy w centrum starej części Konina w nowoczesnym budownictwie. Lokal znajduje się na parterze, umożliwiając osobom z niepełnosprawnością korzystny dostęp.
Wykończenie lokalu
Lokal o powierzchni 218,30 m2 w stanie developerskim. Lokal składa się z pomieszczenia usługowego, pomieszczenia socjalnego, przedsionka oraz WC. Standard developerski pozwala na przystosowanie lokalu do własnych potrzeb. Lokal można podzielić na mniejsze pomieszczenia i wyodrębnić kilka gabinetów.
Dodatkowe informacje
Lokal posiada dwa wejścia- pierwsze od strony dziedzińca, drugie od strony głównej ulicy. Lokal z każdej strony przeszklony, co jest dodatkowym atutem, ponieważ reklama zamieszczona na witrynach okiennych jest dobrze widoczna.
Dodatkowe informacje
Do lokalu doprowadzona: woda, prąd, kanalizacja gminna, cieplik miejski. Przy budynku w którym znajduje się lokal znajduje się ogólnodostępny parking. Łatwa dostępność komunikacyjna. Możliwość prowadzenia w lokalu wszelakich usług: gastronomia, sklepy, gabinety lekarskie itp.
Dodatkowe informacje
Preferowany długookresowy najem- minimum dwa lata. Do dodatkowych kosztów należy doliczyć koszty za zużycie energii elektrycznej.