Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDom z zadbanym ogrodem w Koninie


  • Nr oferty: 1412
  • Lokalizacja: Konin
  • Powierzchnia: 240 m2

Opis

Atrakcyjna nieruchomość w centrum miasta !

Przepiękny w pełni zagospodarowany i zadbany ogród, duża działka!

Bliskie odległości to środków użyteczności publicznej.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1412
Lokalizacja
Konin
Cena
1 300 000 PLN
Powierzchnia
240 m2
Opis działki
Działka całkowicie ogrodzona, częściowo utwardzona, zagospodarowana, uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską. W styczniu podłączony zostanie gaz ziemny. Działka o powierzchni 1,2799 ha ma nieregularny kształt- możliwość wytyczenia działki z samymi budynkami o pow.0,2355 ha . Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działka w pełni zagospodarowana - liczne nasadzenia krzewów ozdobnych, altanka oczko wodne oraz własna prywatna piwniczka umożliwiająca przetrzymywanie warzyw, przetworów lub innych rzeczy.
Opis budynku
Budynek piętrowym, całkowicie podpiwniczony, pobudowany w zabudowie wolnostojącej. Pobudowany w roku 1989 z cegły oraz pustaka. Stropodach - wata styropian oraz wykończenie z blachodachówki. Ogrzewanie węglowe oraz olejowe - jednak w styczniu nastąpi podłączenie nitki z gazem .
Pomieszczenia
W skład parteru wchodzą przestronny otwarty salon z kuchnią, wc wiatrołap oraz korytarz. Na piętrze znajdują się 3 pokoje oraz łazienka. Podłogi wykończone mozaiką drewnianą , ściany malowane emulsją w kuchni wzdłuż ciągu kuchennego płytki. W łazience na górze terakota , glazura oraz prysznic.
Dodatkowe informacje
Na działce dodatkowo znajduję się przedwojenny budynek mieszkalny, który został odświeżony z zewnątrz - wymiana dachu oraz ocieplenie. Budynek składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz wiatrołapu i posiada powierzchnię 65,80 m2. Ogrzewanie odbywa się za pomocą dwóch piecy kaflowych w pokojach. Budynek wymaga odświeżenia. Okna plastikowe+ rolety antywłamaniowe, które znajdują się również w wejściu do budynku zapewniające ochronę przed wiatrem lub słońcem.
Dodatkowe informacje
Na działce również garaż na 3 stanowiska- umożlwiający prowadzenie warsztatu samochodowego. Dodatkowa budynek posiada strych.
Dodatkowe informacje
BUDYNEK SPRZEDAWANY Z CAŁYM WYPOSAŻENIEM !!!
Cena za m2
5 416,67 zł/ m2