Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom nad jeziorem Pątnowskim


  • Nr oferty: 1421
  • Lokalizacja: Konin
  • Powierzchnia: 67,2 m2

Opis

Atrakcyjna nieruchomość w bliskiej odległości do J. Pątnowskiego - 5 min. Do sklepu ok . 350 m, przystanek MZK ok. 250 m.

Jezioro Pątnowskie – jezioro wchodzące w skład ciągu jezior rynnowych tworzące wraz z jeziorami Mikorzyńskim i Ślesińskim 32-kilometrowy kanał żeglowny łączący Wartę z Gopłem.

Akwen jest włączony w otwarty układ chłodzenia pobliskich elektrowni ZE PAK, co sprawia, że jezioro jest przez cały rok podgrzewane. Dzięki temu dobre warunki rozwoju znajdują tu różne gatunki ryb, m.in. leszczkarppłoćlinamur białytołpyga biała i pstrasandacz.

Nad jeziorem Pątnowskim znajdują się ośrodki wypoczynkowe chętnie odwiedzane przez amatorów sportów wodnych. Nieosłonięte brzegi oraz rozległy obszar sprzyjają wiatrom, co przyciąga miłośników żeglarstwa oraz windsurfingu.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1421
Lokalizacja
Konin
Cena
260 000 PLN
Powierzchnia
67,2 m2
Cena za m2
3 869,05 zł/ m2
Działka
0,0373 ha
Działka
Działka zagospodarowana , ogrodzona dodatkowa na działce budynek garażowy o pow. ok 40 m2. Działka uzbrojona w wodę prąd, kanalizację gminną.
Opis budynku
Budynek parterowy , podpiwniczony pobudowany z pustaka żużlowego w roku 1970. Elewacja wykończona tynkiem. W skład nieruchomości wchodzą 4 przestronne i doświetlone pokoje, kuchnia, łazienka schowek oraz hall. Dodatkowo znajduję się kotłownia oraz pom. gospodarcze. Ogrzewanie za pomocą pieca węglowego. Budynek wymaga odświeżenia.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.