Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Apartament urządzony w nowoczesnym stylu w Słupcy


  • Nr oferty: 1441
  • Lokalizacja: Słupca, ul. Pileckiego
  • Powierzchnia: 71,05 m2

Opis

Lokal mieszkalny urządzony w nowoczesnym stylu. Wnętrze mieszkania jest jasne i przestronne.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1441
Lokalizacja
Słupca, ul. Pileckiego
Cena
475 000 PLN
Powierzchnia
71,05 m2
Opis budynku
Budynek posiadający 4 kondygnację nadziemne i jedną podziemną. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się parking ogólnodostępny.
Wykończenie lokalu
Lokal położony na I piętrze. Lokal mieszkalny, w którym wyróżnia się strefę dzienną i nocną. Część dzienną stanowi kuchnia z jadalnią oraz salon. Pozostałą część mieszkania stanowi toaleta, łazienka z prysznicem, sypialnia oraz pokój przechodni, który można wydzielić na dodatkowy niezależny pokój. Powierzchnia strefy dziennej z balkonem przylegającym do salony wynosi 46,80 m2. Drugi balkon zlokalizowany jest przy pokoju przechodnim.
Wykończenie lokalu
Lokal wykończony w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół. Grzejniki VASCO. Podłogi wykończone wodoszczelnym panelem quick step z dodatkową warstwą ochronną za pomocą technologii scratch guard i stain guard, która chroni przed zarysowaniami, plamami, zabrudzeniami i zadrapaniami. Zabudowy z płyty egger'a. Łóżko w sypialni a metalowej ramie z pojemnikiem wykonane na zamówienie.
Wykończenie lokalu
Mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone. Stolarka okienna PCV z roletami zewnętrznymi oraz dodatkowo z drewnianymi żaluzjami wewnętrznymi.
Dodatkowe informacje
W lokalu mieszkalnym zostaje cała stała zabudowa. Istnieje możliwość zakupu lokalu z wszystkimi meblami za cenę 499 000 zł.
Cena za m2
6 685,43 zł