Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Wylatkowo gm. Powidz - nieruchomość na sprzedaż


  • Nr oferty: 1472
  • Lokalizacja: Wylatkowo
  • Powierzchnia: 52 m2

Opis

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość rekreacyjną w turystycznej miejscowości Wylatkowo gm. Powidz. Jest to domek letniskowy z dużą działką o powierzchni 1606 m2.


Zapraszamy na prezentację wideo nieruchomości:

https://youtu.be/vRA6QrGAGoA

Szczegóły oferty

Nr oferty
1472
Lokalizacja
Wylatkowo
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
52 m2
Działka
1606 m2
Opis działki
Nieruchomość składa się z 2 działek (każda po 803 m2) o łącznej powierzchni 1606 m2. Na działce wybudowany taras wraz z wielkim basenem (ok 20 tys litrów) z pełną filtracją i generatorem chloru. Na nieruchomości znajduje się również plac zabaw dla najmłodszych. Na działce zostały wykonane automatyczne nawadnianie trawy, kropelkowe nawadnianie krzaków, podjazd na 2 samochody z automatycznym oświetleniem.
Opis działki
Działka uzbrojona w ee, wodę oraz szambo (8 tys litrów). Z działki mamy bezpośrednie wyjście w las. Działka bardzo ładnie zagospodarowana, ogrodzona: ogrodzenie panelowe.
Opis budynku
Budynek z 2021 r. (użytkowany tylko jeden sezon) jest to zabudowa mobilna. Składa się z 3 sypialni, łazienki, salonu z kuchnią i zadaszonego tarasu. Domek w pełni wyposażony w sprzęt AGD i RTV oraz posiada zabezpieczenia alarmowe.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się 1 km od Jeziora, w otoczeniu lasów. Idealna nieruchomość dla ludzi ceniących ciszę i spokój. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Powidz nieruchomość oznaczona jest jako zabudowa mieszkaniowa i letniskowa- więc istnieje możliwość pobudowania domu całorocznego.