Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Wola Łaszczowa - budynek piętrowy na sprzedaż


  • Nr oferty: 1520
  • Lokalizacja: Wola Łaszczowa
  • Powierzchnia: 200 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nieruchomość znajdującą się w lubianej lokalizacji- Wola Łaszczowa, gm. Kazimierz Biskupi - jest to budynek mieszkalny, jednorodzinny piętrowy, częściowo podpiwniczony + budynek gospodarczo- garażowy. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok 200,00 m2.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1520
Lokalizacja
Wola Łaszczowa
Cena
469 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
2 345,00 zł/m2
Działka
4400 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, piętrowy, częściowo podpiwniczony. Budynek pobudowany w 1990 r. w technologii tradycyjnej murowanej z cegły kratówki, piętro ocieplone. Dach płaski pokryty papą. CO węglowe, okna na piętrze PCV, na parterze drewniane. Piętro jest po remoncie, natomiast parter nadaje się do kapitalnego remontu.
Pomieszczenia
PARTER: Na parterze znajdują się: 4 pokoje, łazienka, kuchnia ze spiżarką, wiatrołap, hol oraz kl. schodowa. PIĘTRO: Na piętrze znajdują się: 4 pokoje, łazienka z garderobą, kuchnia, hol oraz kl. schodowa.
Opis działki
Działka o powierzchni 4400 m2 częściowo zagospodarowana, częściowo ogrodzona, uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do szamba (możliwość podłączenia do sieci). Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Jest to bardzo lubiana lokalizacja - blisko do terenów rekreacyjnych oraz do miasta Konin.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość wydzielenia 2 działek budowlanych. Na działce znajduje się również budynek gospodarczo- garażowy o powierzchni 60 m2. Składa się z 2 garaży i pom. gospodarczego.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość!