Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDziałka z dostępem do jeziora!!!


  • Nr oferty: 1527
  • Lokalizacja: Łuszczewo
  • Powierzchnia: 4400 m2

Opis

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Łuszczewo w gm. Skulsk o powierzchni: 4400 m2. Działka o regularnym kształcie, z zapewnionym dostępem do linii brzegowej Jeziora Gopło. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Miejsce idealne do wypoczynku po pracy, jednocześnie z dogodnym dojazdem do głównych arterii komunikacyjnych. Bezpośredni dostęp do linii brzegowej Jeziora Gopło umożliwia spędzanie czasu nad samą wodą oraz korzystanie ze sportów wodnych.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1527
Lokalizacja
Łuszczewo
Cena
345 000 PLN
Powierzchnia
4400 m2
Cena za m2
78,41 zł/m2
Opis działki
Działka niezagospodarowane, nieogrodzona oraz nieuzbrojona. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Działka o regularnym kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową.
Charakterystyka przeznaczenia
Zgodnie ze Studium Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest częściowo jako teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usługowej i zagrodowej, częściowo jako teren upraw rolnych oraz jako ciągi ekologiczne, tereny zabudowy usługowej, turystyka.
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje: W bliskiej odległości znajduje się Jezioro Gopło oraz las. Do centrum Łuszczewa 900 m, do Skulska 5,8 km. Do sklepu - 700 metrów, do szkoły podstawowej - 6,3 km, do Urzędu Gminy w Skulsku- 5,7 km.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
Dodatkowe informacje
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.
Dodatkowe informacje
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!
Charakterystyka przeznaczenia
Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usługowej i zagrodowej, tereny upraw rolnych , ciągi ekologiczne, tereny zabudowy usługowej, turystyka.