Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaSpławie gm. Golina - Dom na sprzedaż


  • Nr oferty: 1537
  • Lokalizacja: Spławie gm. Golina
  • Powierzchnia: 120 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nieruchomość znajdującą się w lubianej lokalizacji Spławie w gminie Golina - jest to budynek mieszkalny, jednorodzinny piętrowy, niepodpiwniczony + budynek gospodarczo- garażowy. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego wynosi ok 120,00 m2.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1537
Lokalizacja
Spławie gm. Golina
Cena
265 000 PLN
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
2 208,33 zł/m2
Działka
1200 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, piętrowy, niepodpiwniczony pobudowany w 1977 r. w technologii tradycyjnej murowanej z pustaka żużlowego. Strop betonowy, dach płaski pokryty papą. CO węglowe, okna drewniane. Jest to tzw. "wysoki parter".
Pomieszczenia
PARTER: Na parterze znajdują się: 2 pokoje, kuchnia, korytarz, kotłownia oraz kl. schodowa. PIĘTRO: Na piętrze znajdują się: 4 pokoje, łazienka, korytarz oraz kl. schodowa.
Opis działki
Działka o powierzchni 1200 m2 częściowo zagospodarowana, częściowo ogrodzona (od frontu ogrodzenie metalowe), uzbrojona w ee (siła), wodę, kanalizację do szamba, światłowód. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Jest to bardzo lubiana lokalizacja - blisko do terenów rekreacyjnych (do Jeziora Głodowskiego ok 8 km, do Jeziora Słupeckiego ok 16 km) oraz do miasta Konin (11 km). Na działce znajduje się również budynek gospodarczo- garażowy.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość!