Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Duża hala z komfortowym domem i fotowoltaiką w miejscowości Żdżary


  • Nr oferty: 1571
  • Lokalizacja: Żdżary
  • Powierzchnia: 1467,54 m2

Opis

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 195,60 m2, dwoma budynkami garażowymi o powierzchniach(70,63 m2, 72 m2) a także budynkiem hali produkcyjnej o powierzchni 1201,31 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Żdżary, ul. Jagodowa, gm. Stare Miasto, pow. koniński. Położenie jest bardzo atrakcyjne – przy lesie. Bliska odległość do ośrodków użyteczności publicznej: szkoła podstawowa – 1,7 km; przedszkole – 4 km, sklep spożywczy(Dino) – 1,5 km. Stacja paliw oddalona o 3 km. Do centrum Konina tylko 12 km. Dostęp do drogi krajowej bardzo dobry tylko 400 m. Autostrada A2 - 3 km.

Opis budynku:

Budynek z 2005 roku, z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, wolnostojący, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Fundamenty żelbetowe. Ściany zewnętrzne murowane z cegły. Ściany wewnętrzne z cegły. Strop Teriva. Więźba dachowa drewniana. Dach kryty dachówką ceramiczną. Wieńce żelbetowe. Podciągi żelbetowe. Kominy murowane z cegły. Orynnowanie PCV. Tynki zewnętrzne cementowo wapienne. Instalacja elektryczna miedziana.

Wykończenie budynku:

Poddasze: W pokojach, w kuchni oraz w korytarzu na podłodze panele, ściany i sufity malowane emulsją. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie. W łazience na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą, sufity malowane emulsją, prysznic wbudowany. Drzwi płycinowe.

Parter: W salonie, w kuchni, w korytarzu oraz we wszystkich pokojach ściany i sufity malowane farbą emulsyjną. W salonie jest kominek, na podłodze parkiet drewniany. W kuchni na podłodze terakota, meble oraz urządzenia AGD w zabudowie, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, Drzwi wewnętrzne płycinowe oraz drewniane.

Piwnica: W WC na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą. W kuchni meble w zabudowie, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, pralka, ściany malowane emulsją, na podłodze terakota. W korytarzu na podłodze terakota, sufit i ściany malowane emulsją. W kotłowni terakota, piec na olej opałowy.


Grzejniki aluminiowe. Okna PCV. Rolety zewnętrzne automatyczne. Drzwi zewnętrzne płycinowe. Schody wewnętrzne drewniane. Tynki wewnętrzne cementowo wapienne.


Prezentację wideo nieruchomości zobaczą Państwo tutaj:

https://youtu.be/gHE2Ww0Rvm4

Zapraszamy na wirtualny spacer po budynku:

https://www.abanieruchomosci.pl/%c5%bbd%c5%bcary,%20ul.%20Jagodowa/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1571
Lokalizacja
Żdżary
Cena
2 950 000 PLN
Powierzchnia
1467,54 m2
Dodatkowe informacje
Do budynku przynależy taras z oświetleniem, wyłożony płytkami a także dwa balkony(z przodu oraz z tyłu) z balustradą oraz z oświetleniem. Przy głównym wejściu oświetlenie. Dom wyposażony jest w monitoring.
Ogrzewanie
CO na olej opałowy
Opis działki
Działka ma powierzchnię 1,8228 ha i jest ogrodzona płotem murowanym, drewnianym oraz siatką + brama metalowa, uzbrojona w prąd, wodę, szambo, ładnie zagospodarowana – wjazd, powierzchnia dookoła budynku mieszkalnego oraz teren przy hali wykonany z kostki betonowej, na pozostałej powierzchni rośnie trawa. Ponadto przy ogrodzeniu rosną liczne drzewa, krzewy oraz tuje.
Charakterystyka przeznaczenia
W Studium Zagospodarowania Przestrzennego gminy Stare Miasto, nieruchomość przeznaczona jest jako: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – MN; tereny leśne – ZL oraz w niewielkiej części jako tereny rolne – R.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Ponadto jest nieduża odległość od drogi krajowej nr 72 – tylko 400 m.
Cena za m2
2010 zł/m2