Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaŻychlin, gm. Stare Miasto - działki budowlane


  • Nr oferty: 1587
  • Lokalizacja: Żychlin, gm. Stare Miasto
  • Powierzchnia: 698 m2

Opis

Oferujemy Państwu działki budowlane w miejscowości Żychlin w gm. Stare Miasto na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działki znajdują się w bardzo atrakcyjnej, spokojnej okolicy, otoczone są lasem. Działki o regularnym kształcie, z zapewnionym dostępem do drogi gminnej.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1587
Lokalizacja
Żychlin, gm. Stare Miasto
Cena
55 000 PLN
Powierzchnia
698 m2
Cena za m2
78 zł/ m2
Opis działki
Działki nieogrodzone oraz nieuzbrojone. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu (media idą w drodze). Działki o regularnym kształcie prostokąta. Kanalizacja do przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba własnego. Dojazd drogą gruntową. Kupujący nabywa udział w drodze wewnętrznej osiedlowej. Cena za udział wliczona w cenę działki.
Charakterystyka przeznaczenia
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Stare Miasto, nieruchomość oznaczona jest jako: MN (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Nazwa planu: UCHWAŁA Nr XXIII/151/2016 RADY GMINY STARE MIASTO z dnia 30 czerwca 2016 r.
Charakterystyka przeznaczenia
MPZP: MN
Dodatkowe informacje
Na sprzedaż zostały działki o następujących powierzchniach: 678 m2, 659 m2, 659 m2, 659 m2, 659 m2, 660 m2, 636 m2, 602 m2.
Dodatkowe informacje
Działki znajdują się w bardzo atrakcyjnej, spokojnej okolicy, otoczone są lasem, w miejscowości Żychlin w gm. Stare Miasto na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.