Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDom w bardzo dobrej lokalizacji w Golinie


  • Nr oferty: 1600
  • Lokalizacja: Golina, ul. Wąska
  • Powierzchnia: 143,91 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym parterowym, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 143,91 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni 48,67 m2 położonej w Golinie ul. Wąska. Nieruchomość znajduje się blisko centrum Goliny. Do punktów handlowo usługowych: najbliższy sklep spożywczy – 150 m; salon fryzjerski – 300 m, bank – 250 m, Poczta Polska – 260 m, pizzeria - 350 m, restauracja – 400 m. Do urzędu Gminy Golina – 400 m. Przystanek MZK – 150 m. Ośrodki użyteczności publicznej w odległości: szkoła podstawowa – 750 m, ośrodek zdrowia – 400 m, przedszkole publiczne – 800 m. Bardzo dobry dostęp do drogi krajowej 92(600 m).

Opis budynku:

Budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym, wolnostojący o powierzchni około 143,91 m2. Pobudowany w 1977 roku z cegły szczelinowej i pustaka. Fundamenty żelbetowe. Budynek otynkowany. Izolacja termiczna poddasza wykonana z wełny mineralnej. Strop żelbetowy. Konstrukcja dachu drewniana. Więźba dachowa drewniana, dach pokryty blachodachówką. Okna PCV. Rolety zewnętrzne na parterze z przodu oraz z tyłu budynku. Drzwi zewnętrzne PCV. Instalacja elektryczna miedziana.

Wykończenie budynku

Na poddaszu: W pokojach oraz w korytarzu na podłodze panele, ściany i sufity malowane emulsją. W łazience na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą, sufit malowany emulsją. Wanna wbudowana. Schody na poddasze drewniane. Na parterze: W pokojach na podłodze panele, na ścianach i suficie emulsja. W kuchni na podłodze terakota, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie, na suficie oraz częściowo na ścianach emulsja. W łazience na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą do połowy wysokości, sufit malowany emulsją, wanna wbudowana. Grzejniki aluminiowe. Parapety wewnętrzne PCV. Drzwi wewnętrzne na poddaszu z drewna sosnowego, a na parterze płycinowe.


Zapraszamy serdecznie na wirtualny spacer w budynku mieszkalnym:

https://www.abanieruchomosci.pl/Golina,%20Waska%20-%20dom/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1600
Lokalizacja
Golina, ul. Wąska
Cena
459 000 PLN
Powierzchnia
143,91 m2
Pomieszczenia
PARTER: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. PODDASZE: 4 pokoje, łazienka, korytarz. PIWNICA: kotłownia, 3 pomieszczenia gospodarcze, korytarz. Rzuty kondygnacji oraz zestawienie powierzchni wszystkich pomieszczeń znajdują się w zdjęciach.
Ogrzewanie
Gazowe (możliwość modyfikacji ogrzewania na olej opałowy lub węglowe)
Opis działki
Działka o powierzchni 0,0634 ha ma kształt regularny. Jest uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację, gaz ziemny. Działka ogrodzona płotem metalowym. Brama wjazdowa metalowa. Teren zagospodarowany, liczne drzewa, krzewy, nasadzenia. Wjazd z kostki brukowej.
Charakterystyka przeznaczenia
MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Dostęp do drogi publicznej utwardzonej bezpośredni, ul. Wąska
Cena za m2
3 189 zł/m2
Dodatkowe informacje
Na działce znajduje się budynek gospodarczy z 1977 roku o powierzchni około 48,67 m2, pobudowany z cegły i pustaka. Budynek składa się z garażu(20,75 m2) oraz pomieszczenia gospodarczego(27,92 m2).