Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDom mieszkalny z dużą działką i sadem, gm. Słupca.


  • Nr oferty: 1644
  • Lokalizacja: Żelazków, gm. Słupca
  • Powierzchnia: 68,2 m2

Opis

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym parterowym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym, dwoma budynkami gospodarczymi oraz dwoma garażami. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Żelazków, gm. Słupca, pow. słupecki. Bliska odległość do Słupcy – 7 km. Obiekty użyteczności publicznej znajdują się w promieniu 2 km – 6 km. Sklep spożywczy – 2 km, szkoła podstawowa – 2 km, przedszkole – 4 km, przychodnia zdrowia – 2,5 km.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1644
Lokalizacja
Żelazków, gm. Słupca
Cena
269 000 PLN
Powierzchnia
68,2 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny pobudowany w 1958 roku z cegły pełnej polowej. Mur dwuwarstwowy + szczelina dylatacyjna. Fundamenty z kamienia oraz z betonu. Dach dwuspadowy pokryty eternitem. Kominy murowane. Strop drewniany. Więźba dachowa drewniana. Okna PCV. Parapety zewnętrzne murowane. Grzejniki Purmo metalowe. Rynny i rury metalowe. Rolety zewnętrzne w całym domu. Schody na zewnątrz budynku betonowe pokryte płytkami. Instalacja elektryczna miedziana.
Wykończenie budynku
W kuchni na podłodze terakota, ściany częściowo glazurowane i pokryte tapetą. Meble w zabudowie, kuchenka gazowa, okap. Na suficie tapeta. Na korytarzu na podłodze płytki, na ścianach i suficie tapeta. W pokojach na podłodze panele, na ścianach i sufitach tapeta. W łazience wanna, na podłodze terrakota, dwie ściany wyłożone glazurą, na trzeciej tapeta. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z płyty.
Pomieszczenia
Parter budynku mieszkalnego: korytarz(5,27 m2), kuchnia(7,03 m2), łazienka(4,78 m2), pokój(20,12 m2), pokój(10,69 m2), pokój(20,31 m2), kotłownia(8,57 m2).
Ogrzewanie
CO węglowe(ekogroszek)
Opis działki
Działka ma powierzchnię 1,3675 ha i jest uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację do szamba(6 m3), częściowo zagospodarowana. Ogrodzenie płotem betonowym od granicy z przodu działki(od drogi) do końca zaraz za budynkiem mieszkalnym. Brama wjazdowa na działkę metalowa. Duży nieogrodzony obszar działki stanowi wielki sad który tworzą drzewa jabłoni oraz śliw.
Dodatkowe informacje
Na działce znajdują się: dwa garaże, stodoła + dwa pomieszczenia gospodarcze oraz budynek gospodarczy składający się z dwóch pomieszczeń gospodarczych. Jeden garaż wykonany z blachy. Pozostałe budynki murowane z cegły pokryte eternitem.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość prowadzenia własnej hodowli pszczół, zwierząt. Miejsce idealne dla sadowników, pszczelarzy.
Dojazd
Dojazd bezpośredni drogą asfaltową
Forma własności
Prawo własności
Charakterystyka przeznaczenia
MR – zabudowa mieszkaniowa i zagrodowa; R - tereny rolne
Cena za m2
3 944 zł/m2