Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaNieruchomość zabudowana przy jeziorze, gm. Brudzew


  • Nr oferty: 1648
  • Lokalizacja: Koźmin, gm. Brudzew
  • Powierzchnia: 70,32 m2

Opis

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym parterowym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym, w stanie podstawowym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Koźmin, gm. Brudzew, pow. turecki. Bliska odległość do miejscowości Brudzew – 5 km. Obiekty użyteczności publicznej znajdują się w promieniu 4 km – 6 km. Najbliższy sklep spożywczy – 300 m, szkoła podstawowa – 5 km, przedszkole – 6 km, przychodnia zdrowia – 6 km.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1648
Lokalizacja
Koźmin, gm. Brudzew
Cena
199 000 PLN
Powierzchnia
70,32 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny pobudowany w 1952 roku z cegły i z pustaka. Mur dwuwarstwowy. Fundamenty betonowe. Dach dwuspadowy kryty eternitem. Kominy murowane. Strop drewniany. Więźba dachowa drewniana. Okna drewniane. Parapety zewnętrzne murowane. Rynny i rury metalowe. Drzwi na zewnątrz budynku drewniane. Instalacja elektryczna miedziana.
Wykończenie budynku
W pomieszczeniach na podłogach deski drewniane, wykładzina. Ściany i sufity malowane emulsją. W łazience bojler elektryczny, grzejnik żeliwny oraz WC. Drzwi wewnętrzne wykonane z płyty.
Pomieszczenia
Parter budynku mieszkalnego: korytarz(2,52 m2), kuchnia(13,74 m2), łazienka(2,85 m2), pokój(17,95 m2), pokój(18,06 m2), pokój(15,20 m2).
Ogrzewanie
Piec kaflowy
Opis działki
Działka o łącznej powierzchni 0,9457 ha, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację do szamba, niezagospodarowana, częściowo ogrodzona płotem betonowym od strony sąsiada oraz płotem drewnianym. Brama wjazdowa na działkę metalowa.
Dodatkowe informacje
Na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze pobudowane z cegły i z pustaka. Dach kryty eternitem. Pierwszy budynek o powierzchni łącznej 131,17 m2 składa się z dwóch pomieszczeń gospodarczych natomiast drugi budynek o powierzchni łącznej 45,81 m2 składa się z czterech pomieszczeń gospodarczych.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość prowadzenia własnej hodowli zwierząt.
Charakterystyka przeznaczenia
Tereny poeksploatacyjne węgla brunatnego przeznaczone do rekultywacji
Dojazd
Dojazd bezpośredni drogą asfaltową
Forma własności
Prawo własności
Cena za m2
2 830 zł/m2