Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom z budynkiem gospodarczym w niskiej cenie gm. Kłodawa


  • Nr oferty: 1652
  • Lokalizacja: gm. Kłodawa
  • Powierzchnia: 80 m2

Opis

Przedstawiam Państwu nieruchomość z potencjałem, położoną w cichej i spokojnej okolicy gm. Kłodawa, w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej 92. Na działce o powierzchni 4730 mkw znajduje się budynek parterowy o powierzchni około 80 mkw oraz przylegający do niego budynek gospodarczy o powierzchni 70 mkw. Budynek mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, WC oraz pomieszczeń gospodarczych. Nieruchomość położona w odległości 7 km od Kłodawy, 27 km od Koła. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1652
Lokalizacja
gm. Kłodawa
Cena
129 000 PLN
Powierzchnia
80 m2
Dodatkowe informacje
Ta oferta skierowana jest do osób poszukujących nieruchomości pod realizacje inwestycji lub do celów mieszkaniowych. Nieruchomość położona w otoczeniu pól uprawnych oraz luźnej zabudowy mieszkaniowej, co zapewnia ciszę, spokój oraz przestrzeń. Budynek mieszkalny oraz gospodarczy wymaga remontu, jednak dzięki temu można go dostosować do swoich potrzeb - stworzyć przestronne pokoje i aranżację wedle uznania.
Pomieszczenia
Wiatrołap – 3,5 mkw, WC – 1,5 mkw, Kuchnia – 15 mkw, Pokój – 30 mkw, Pokój – 30 mkw
Opis budynku
Budynek parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym o łącznej powierzchni około 80 mkw. Ściany pokryte tynkiem oraz emulsją, w kuchni do wysokości 1,,3 m płytki.. Na podłogach wykładzina PCV, okna drewniane, drzwi drewniane. Do budynku przyłączona energia elektryczna oraz kanalizacja w postaci szamba. Brak przyłącza wody.
Dodatkowe informacje
Budynek gospodarczy składa się z 3 pomieszczeń gospodarczych o łącznej powierzchni około 70 mkw.
Opis działki
Duża działka o powierzchni 0,4730 ha o regularnym kształcie, częściowo ogrodzona siatką, częściowo niezagospodarowana, częściowo jako pole uprawne.
Cena za m2
1612,50 zł/m2
Działka
4730 m2