Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Budynek usługowo mieszkalny, Konin - Starówka


  • Nr oferty: 1708
  • Lokalizacja: Konin, ul.Staszica
  • Powierzchnia: 385,54 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu budynek usługowo – mieszkalny w zabudowie zwartej, podpiwniczony, piętrowy, położony w miejscowości Konin, ul. Staszica 2. Jest to budynek wielofunkcyjny z częścią usługową na parterze(z dwoma niezależnymi wejściami) oraz z częścią mieszkalną na piętrze - dwa apartamenty mieszkalne. W pobliżu Bulwary Nadwarciańskie, które uatrakcyjniają otoczenie oraz Stary Rynek – 400 m i ośrodki użyteczności publicznej(banki, sklepy spożywcze, obiekty usługowe i handlowo usługowe, gabinety lekarskie) a także miejsca rekreacyjne. Bardzo dobra lokalizacja na gabinety lekarskie, salony fryzjerskie lub kosmetyczne. Jedna z najlepiej utrzymanych kamienic na Starówce, która znajduje się na przeciwko znanej przychodni Medica.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1708
Lokalizacja
Konin, ul.Staszica
Cena
1 590 000 PLN
Powierzchnia
385,54 m2
Opis budynku
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Strop żelbetowy - Teriva. Podciągi żelbetowe. Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany wewnętrzne wykonane z pustaków Suporex, zewnętrzne z cegły Porotherm oraz klinkieru ocieplone styropianem gr. 10 cm i pokryte tynkiem mineralnym. Dach konstrukcji drewnianej pokryty blachodachówką. Kominy murowane z cegły pełnej. Podbitka PCV. Orynnowanie PCV. Drzwi zewnętrzne z płyty. Okna PCV.
Dodatkowe informacje
Budynek wyposażony w alarm i monitoring.
Wykończenie budynku
Schody wewnętrzne drewniane. W łazienkach na podłodze terakota, na ścianie glazura. W pokojach, sypialniach na podłodze panele jesionowe. W kuchni na podłodze terakota, na ścianach emulsja, meble i urządzenia AGD w zabudowie. Na korytarzu terakota i emulsja. Drzwi wewnętrzne z płyty. Parapety wewnętrzne z płyty. Grzejniki PURMO. Jeden apartament na poddaszu w stanie deweloperskim.
Pomieszczenia
PARTER: wiatrołap, pomieszczenia usługowe, korytarz, zaplecze, schody, pom. socjalne, WC. PIĘTRO: korytarz, pom. gospodarcze, hall, 2 łazienki, 4 pokoje, 2 kuchnie, 3 sypialnie. Do budynku należy również piwnica.
Ogrzewanie
CO na ekogroszek. Istnieje możliwość podłączenia cieplika miejskiego.
Działka
Działka ma powierzchnię 0,0344 ha, ogrodzona, uzbrojona w prąd, wodę kanalizację. Brama wjazdowa metalowa.
Charakterystyka przeznaczenia
MU – tereny zabudowy mieszkaniowej i zabudowy usługowej
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Dojazd do nieruchomości drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej – ul. Staszica.