Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom blisko jeziora z zabytkowym wyposażeniem w miejscowości Skulsk


  • Nr oferty: 1725
  • Lokalizacja: Skulsk, ul. Kościelna
  • Powierzchnia: 133,14 m2

Opis

Marzy Ci się dom z dawnymi, zabytkowymi meblami a może chciałbyś przyjeżdżać na wakacje w urokliwe miejsce blisko jeziora aby odpocząć od codzienności? Jeśli tak to mamy dla Ciebie idealną ofertę. Dom znajduje się w miejscowości Skulsk przy ul. Kościelnej 300 m od centrum. Bardzo blisko sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, ośrodek zdrowia itp. Wszystko w odległości tylko 200 – 300 metrów. Tutaj wychodząc na działkę możesz usiąść sobie wygodnie i zrelaksować się mając dookoła soczyście zieloną roślinność. Wysokie drzewa i krzewy zapewniają cień w upalne dni przez co każda pora dnia jest dobra aby wyjść na działkę, usiąść wygodnie i poczytać książkę lub napić się dobrej kawy. Bliska odległość do jeziora to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. W okolicy znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, leśnych, które są idealnym miejscem na wspólne spacery czy wycieczki rowerowe.


Zapraszamy Państwa serdecznie na wirtualny spacer po budynku mieszkalnym:

https://www.abanieruchomosci.pl/Skulsk,%20Koscielna%20-%20dom/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1725
Lokalizacja
Skulsk, ul. Kościelna
Cena
259 000 PLN
Powierzchnia
133,14 m2
Opis budynku
Budynek parterowy częściowo podpiwniczony, z częściowym poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 133,14 m2, pobudowany w 1930 roku z cegły pełnej. Budynek nieocieplony. Fundamenty budynku betonowe oraz z kamienia. Strop drewniany z polepą. Dach pokryty dachówką cementową. Rynny i rury metalowe.
Wykończenie budynku
W pokojach na suficie emulsja, na ścianach emulsja, tapeta, na podłogach deska drewniana. Na korytarzu solidny piec kaflowy, płyta wiórowa malowana, na ścianie tapeta. W altanie okna z trzech stron z widokiem na zielone drzewa i krzewy. Okna drewniane we wszystkich pomieszczeniach. Drzwi wewnętrzne drewniane. Meble w pomieszczeniach zabytkowe.
Pomieszczenia
PARTER: Altana(6,53 m2), kuchnia(22,94 m2), pokój(15,86 m2), korytarz(12,34 m2), pokój(16,21 m2) pokój(7,29 m2), pokój(16,26 m2), korytarz(6,85 m2). PODDASZE: pokój(16,44 m2), pokój(12,42 m2)
Ogrzewanie
Na piec kaflowy.
Opis działki
Działka o powierzchni 700 m2 uzbrojona w prąd, wodę, ogrodzona siatką metalową na słupkach metalowych, częściowo zagospodarowana. Furtka metalowa. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy murowany kryty papą o powierzchni około 43 m2 oraz budynek gospodarczy drewniany o powierzchni około 29 m2 w którym składowany jest opał.
Charakterystyka przeznaczenia
W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego teren na którym znajduje się nieruchomość przeznaczony jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usługowej i zagrodowej(MN/RM) na przeważającym obszarze i w niewielkiej części jako tereny zabudowy usługowej – kultura(UK)
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Bezpośredni, prawidłowy drogą asfaltową ul. Kościelna
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość podłączenia kanalizacji. Nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków.
Cena za m2
1 945 zł/m2