Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Budynek mieszkalny z możliwością rozbudowy w Paruszewie, gm. Strzałkowo


  • Nr oferty: 1728
  • Lokalizacja: Paruszewo
  • Powierzchnia: 59,31 m2

Opis

Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym niepodpiwniczonym, w zabudowie zwartej wybudowanym w 1954 roku. Nieruchomość znajduje się 700 m od pałacu pobudowanym na przełomie XIX i XX wieku, do najbliższego sklepu spożywczego 600 m. Odległość od najważniejszych ośrodków użyteczności publicznej to około 4 – 5 km. Nieruchomość posiada bardzo duży potencjał do rozbudowy.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA 3 POKOJOWE MIESZKANIE WE WRZEŚNI

Szczegóły oferty

Nr oferty
1728
Lokalizacja
Paruszewo
Cena
219 000 PLN
Powierzchnia
59,31 m2
Opis budynku
Dom parterowy o powierzchni użytkowej 59,31 m2 z poddaszem nieużytkowym, pobudowany w technologii tradycyjnej z pustaka żużlowego ocieplony styropianem, usytuowany jest na działce o powierzchni 1246 m2. Fundamenty betonowe. Strop żelbetowy ocieplony od spodu styropianem. Więźba dachowa drewniana. Dach pokryty blachodachówką. Rynny i rury PCV. Kominy murowane z cegły klinkierowej.
Wykończenie budynku
W łazience płytki na podłodze, ściany wyłożone glazurą, prysznic. W korytarzu na podłodze deska drewniana, na ścianie tynk mineralny. W pokojach na ścianach i suficie emulsja, na podłodze deska drewniana. W kuchni oraz w jadalni panele, płytki wzdłuż ciągu kuchennego oraz częściowo na ścianie(do połowy wysokości), od połowy do sufitu emulsja. W jadalni na ścianie tynk mineralny. Meble w zabudowie. Na suficie kasetony. Drzwi wewnętrzne drewniane, zewnętrzne płycinowe. Okna PCV. Grzejniki aluminiowe.
Pomieszczenia
PARTER BUDYNKU MIESZKALNEGO: Łazienka(3,95 m2); Jadalnia + Kuchnia(15,14 m2); Korytarz(2,56 m2); Pokój(17,35 m2); Pokój(20,31 m2)
Ogrzewanie
CO na paliwo stałe
Opis działki
Działka o powierzchni 1246 m2 jest uzbrojona w szambo, częściowo zagospodarowana, ogrodzona częściowo płotem betonowym i drewnianym, częściowo siatką metalową na słupkach metalowych. Na działce usytuowany jest wolnostojący budynek gospodarczo garażowy pobudowany w latach 70-tych z cegły o powierzchni 83,30 m2 kryty eternitem. Składa się z trzech pomieszczeń gospodarczych o powierzchniach(11,10 m2; 6,00 m2; 17,57 m2) oraz dwóch garaży o powierzchniach(25,92 m2; 22,71 m2).
Charakterystyka przeznaczenia
Nieruchomość przeznaczona jest w Studium Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona jako: RM – tereny o wiodącej funkcji zabudowy zagrodowej
Dojazd
Drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość wykonania własnej kotłowni w budynku gospodarczym. Podłączenie prądu oraz wody jest w trakcie realizacji. Szambo do wykonania.
Cena za m2
3 692,46 zł/m2