Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Poddasze budynku mieszkalnego z garażem i z balkonem w Golinie


  • Nr oferty: 1768
  • Lokalizacja: Golina, ul. Wąska
  • Powierzchnia: 68,22 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu poddasza użytkowego nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym. Powierzchnia użytkowa wynajmowana to około 68,20 m2. Nieruchomość położona w Golinie ul. Wąska blisko centrum. Do punktów handlowo usługowych: najbliższy sklep spożywczy – 150 m; salon fryzjerski – 300 m, bank – 250 m, Poczta Polska – 260 m, pizzeria - 350 m, restauracja – 400 m. Do urzędu Gminy Golina – 400 m. Przystanek MZK – 150 m. Ośrodki użyteczności publicznej w odległości: szkoła podstawowa – 750 m, ośrodek zdrowia – 400 m, przedszkole publiczne – 800 m. Bardzo dobry dostęp do drogi krajowej 92 w odległości 600 m.

Opis budynku

Budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym, wolnostojący pobudowany w 1977 roku z cegły szczelinowej i pustaka. Fundamenty żelbetowe. Budynek otynkowany. Izolacja termiczna poddasza wykonana z wełny mineralnej. Strop żelbetowy. Konstrukcja dachu drewniana. Więźba dachowa drewniana, dach pokryty blachodachówką. Okna PCV. Drzwi zewnętrzne PCV. Instalacja elektryczna miedziana.

Wykończenie budynku:

Na poddaszu: w pokojach oraz w korytarzu na podłodze panele, ściany i sufity malowane emulsją. W łazience na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą, sufit malowany emulsją. Wanna wbudowana. Schody na poddasze drewniane. Grzejniki aluminiowe. Parapety wewnętrzne PCV. Drzwi wewnętrzne z drewna sosnowego.


Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po pomieszczeniach na poddaszu:

https://www.abanieruchomosci.pl/Golina%20Waska%20wynajem/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1768
Lokalizacja
Golina, ul. Wąska
Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
68,22 m2
Pomieszczenia
Do wynajęcia są: 4 pokoje, łazienka, aneks kuchenny. Dodatkowo balkon 6 m2. Rzut kondygnacji oraz zestawienie powierzchni pomieszczeń znajdują się w zdjęciach.
Ogrzewanie
Gazowe
Opis działki
Działka o powierzchni 0,0634 ha ma kształt regularny. Jest uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację, gaz ziemny. Działka ogrodzona płotem metalowym. Brama wjazdowa metalowa. Teren zagospodarowany, liczne drzewa, krzewy, nasadzenia. Wjazd z kostki brukowej.
Charakterystyka przeznaczenia
MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Dojazd
Dostęp do drogi publicznej utwardzonej bezpośredni, ul. Wąska.
Dodatkowe informacje
Na działce znajduje się budynek gospodarczy z 1977 roku o powierzchni około 48,67 m2, pobudowany z cegły i pustaka. Budynek składa się z garażu(20,75 m2) oraz pomieszczenia gospodarczego(27,92 m2). Istnieje możliwość korzystania z garażu. Najemca będzie korzystał z części działki i ogrodu więc zobowiązuje się m.in. do podlewania i koszenia trawy latem, dbania o ogród itd.
Dodatkowe informacje
Parter budynku zamieszkuje osoba starsza. Najemca zobowiązuje się do zachowania ciszy w ciągu dnia. Istnieje możliwość hodowli zwierząt w klatkach(chomiki, papugi, króliki itd).
Dodatkowe informacje
Wymagana kaucja w wysokości 2500 zł.
Cena za m2
21,99 zł/m2
Czynsz
1500 zł netto / miesiąc + opłaty za media