Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDom w spokojnej okolicy blisko rzeki, gm. Grzegorzew


  • Nr oferty: 1794
  • Lokalizacja: Barłogi
  • Powierzchnia: 70,32 m2

Opis

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym parterowym, podpiwniczonym, wolnostojącym przeznaczonym do kapitalnego remontu oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Barłogi, ul. Słoneczna, gm. Grzegorzew, pow. kolski. Bliska odległość do miejscowości Grzegorzew – 5 km. Obiekty użyteczności publicznej znajdują się w promieniu 1 km – 3 km. Bardzo blisko linia kolejowa zaledwie 1 km. Droga krajowa oddalona o 1,6 km.

Jest to miejsce idealne do prowadzenia działalności w zakresie biura, handlu, produkcji a nawet sportu i rekreacji ze względu na bliską obecność obiektów sportowych, terenów zielonych a także rzeki Rgilewka.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1794
Lokalizacja
Barłogi
Cena
249 000 PLN
Powierzchnia
70,32 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 70,32 m2, pobudowany w 1952 roku z cegły i z pustaka. Mur dwuwarstwowy. Fundamenty betonowe. Dach dwuspadowy kryty eternitem. Kominy murowane. Strop drewniany. Więźba dachowa drewniana. Okna drewniane. Parapety zewnętrzne murowane. Rynny i rury metalowe. Drzwi na zewnątrz budynku drewniane.
Opis działki
Działka o powierzchni 0,3089 ha, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację do szamba, niezagospodarowana, ogrodzona płotem betonowym. Na działce znajduje się budynek gospodarczy pobudowany z cegły i z pustaka. Dach kryty eternitem. Budynek o powierzchni łącznej około 113,17 m2 składa się z dwóch pomieszczeń gospodarczych oraz stodoły.
Dojazd
Dojazd bezpośredni drogą utwardzoną
Forma własności
Prawo własności
Charakterystyka przeznaczenia
W dominującej części R/RŁ – uprawy polowe przeznaczone pod zalesienie z dopuszczoną modernizacją i rozbudową istniejącej zabudowy mieszkaniowej lub rolniczej. Dodatkowo MRj – zabudowa mieszkaniowa i gospodarcza związana z rolnictwem i z możliwością lokalizacji nieuciążliwych zakładów i usług
Cena za m2
3 541 zł/m2