Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDziałka budowlana przy lesie blisko jeziora w miejscowości Mlecze, gm. Orchowo


  • Nr oferty: 1846
  • Lokalizacja: Mlecze, gm. Orchowo
  • Powierzchnia: 775 m2

Opis

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 775 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Działka znajduje się przy pięknym lesie, oddalona od jeziora tylko o około 300 m. Działka prostokątna, teren płaski. Najbliższe otoczenie stanowią tereny zielone, rekreacyjne, zabudowa letniskowa i jednorodzinna. Nieruchomość znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, idealna na budowę domku letniskowego lub budynku jednorodzinnego.

Znakomite miejsce blisko jeziora, ścieżek pieszo rowerowych oraz lasu!

To doskonałe miejsce na budowę nowego domu w którym można mieszkać na stałe lub przyjeżdżać sezonowo aby odpocząć od codzienności.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1846
Lokalizacja
Mlecze, gm. Orchowo
Cena
55 000 PLN
Powierzchnia
775 m2
Dodatkowe informacje
Działka nieogrodzona, nieuzbrojona z możliwością podłączenia prądu(skrzynka tuż obok) oraz wody. Dokładne wymiary działki można zobaczyć w galerii zdjęć.
Forma własności
Prawo własności
Charakterystyka przeznaczenia
MN/ML – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz tereny zabudowy rekreacji indywidualnej, letniskowej i pensjonatowej. Plan Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzony uchwałą XLIII/279/10 z dnia 25 lutego 2010r.
Dojazd
Bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni gruntowej, ul. Brzozowa.
Cena za m2
71 zł/m2