Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Funkcjonujące przedszkole i żłobek na sprzedaż - Golina


  • Nr oferty: 1847
  • Lokalizacja: Golina
  • Powierzchnia: 473,22 m2

Opis

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu funkcjonującego przedszkola i żłobka, mieszczącego się w budynku o powierzchni 473,22 m2. Budynek jest wykonywany w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii wykorzystując nowoczesne technologie budowlane, z materiałów wysokiej jakości. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 0,1633 ha. Budynek w pełni wyposażony, nowy plac zabaw. Obiekt składa się z 5 sal dydaktycznych, salka do logopedii lub zajęć indywidualnych, szatnia, kuchnia cateringowa, gabinet dyrektora, pokój nauczycielski. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewni przestrzeń, wygodę dla dzieci oraz dużo miejsca na edukację, relaks i zabawę. Obiekt jest całkowicie monitorowany, a wejście do budynku tylko na indywidualne kody, co zapewnia bezpieczeństwo dzieciom oraz kadrze pedagogicznej. Nie przegap okazji, by stać się właścicielem posiadłości, która będzie dla Ciebie generować dochód. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących inwestycji ! Nie zwlekaj z decyzją i skontaktuj się z nami już dziś!

Szczegóły oferty

Nr oferty
1847
Lokalizacja
Golina
Cena
2 500 000 PLN
Powierzchnia
473,22 m2
Cena za m2
5 282,96 zł/m2
Działka
0,1633 ha
Opis budynku
Budynek usługowy przedszkola i żłobka - jest to obiekt wolnostojący, 2 kondygnacyjny, niepodpiwniczony. Budynek pobudowany w 2016 r. w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii wykorzystując nowoczesne technologie budowlane, z materiałów wysokiej jakości, co daje gwarancję trwałości oraz estetycznego wyglądu przez wiele lat.
Opis budynku
Budynek przedszkola 4-oddziałowego dla 90 dzieci to jednobryłowy, zwarty obiekt dwukondygnacyjny. Z uwagi na położenie wszystkie sale dydaktyczne zaprojektowano od strony południowej i południowo zachodniej, co gwarantuje pełne ich nasłonecznienie.
Wykończenie budynku
Budynek wyposażony w następujące instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, ogrzewanie- gaz ziemny, wentylację mechaniczną, alarm, monitoring, klimatyzacyjną. Obiekt jest całkowicie monitorowany, a wejście do budynku tylko na indywidualne kody, co zapewnia bezpieczeństwo dzieciom oraz kadrze pedagogicznej.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się: holl, klatka schodowa, WC, schowek, 2 sale dydakcyjne, schowek, WC, WC dla niepełnosprawnych, komunikacja, rozdzielnia, przygotowywalnia, schowek porządkowy, pom. administracyjne, kotłownia, szatnia, komunikacja.
Pomieszczenia
Na piętrze mieszczą się: klatka schodowa, WC, schowek, 2 sale dydakcyjne, schowek, WC, schowek, sala zajęć dodatkowych, 2 pom. administracyjne, WC, komunikacja.
Działka
Działka o powierzchni 1633 m2 całkowicie uzbrojona: ee, woda, kanalizacja gminna, gaz ziemny, utwardzenie oraz zagospodarowanie terenu (parking przed budynkiem, ciągi z kostki brukowej dookoła budynku). Działka całkowicie ogrodzona - (siatka na słupkach oraz ogrodzenie metalowe).
Dodatkowe informacje
Dotacja oświatowa to ok. 1 tys. zł./ dziecko/miesiąc. Obiekt przygotowany na przyjęcie 98 dzieci, obecnie uczęszcza ponad 70 wychowanków. Zatrudnienie – 9 osób. Nieruchomość nie jest obciążona hipoteką, ani żadnymi innymi zastawami.
Dodatkowe informacje
Sprzedaż nieruchomości jako zorganizowanej części działającego przedsiębiorstwa (z całkowitym wyposażeniem) za cenę 2 500 000,00 zł.
Dodatkowe informacje
Lokalizacja to kolejny atut tej nieruchomości – budynek znajduje się w centrum miejscowości przy głównej obwodnicy, z szybkim dojazdem drogą asfaltową. Teren lubiany przez nabywców, z dogodnym wyjazdem do Konina. Najbliższe sąsiedztwo omawianej lokalizacji stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolne tereny budowlane, nowo powstałe osiedle domów jednorodzinnych.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.