Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Parterowy budynek mieszkalny w centrum Kleczewa, ul. Poznańska


  • Nr oferty: 1863
  • Lokalizacja: Kleczew, ul. Poznańska 4
  • Powierzchnia: 173,15 m2

Opis

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym, podpiwniczonym o powierzchni mieszkalnej 173,15 m2, położonym w miejscowości Kleczew, ul. Poznańska 4, gm. Kleczew. Zaletą nieruchomości jest położenie w centralnej części Kleczewa co przekłada się na łatwy dostęp do najważniejszych ośrodków użyteczności publicznej, punktów handlowo usługowych, komunikacji itp.

Na każdej kondygnacji istnieje możliwość wydzielenia części biurowo usługowej. Ponadto w części podpiwniczonej mogą być 2 biura dodatkowo z niezależnym wejściem.


Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości:

https://www.abanieruchomosci.pl/Kleczew,%20Poznanska/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1863
Lokalizacja
Kleczew, ul. Poznańska 4
Cena
419 000 PLN
Powierzchnia
173,15 m2
Opis budynku
Budynek pobudowany w technologii tradycyjnej z cegły szczelinowej ocieplony styropianem 5 cm. Fundamenty żelbetowe. Stropy żelbetowe. Więźba dachowa drewniana. Dach kryty eternitem. Poddasze ocieplone wełną mineralną. Rynny PCV i metalowe. Kominy murowane z cegły. Instalacja elektryczna miedziana. Do budynku podłączony jest prąd, woda, kanalizacja, klimatyzacja na parterze.
Wykończenie budynku
W pomieszczeniach na podłodze terakota, panele. Na ścianie emulsja, glazura. Na poddaszu i na klatce schodowej boazeria. Parapety wewnętrzne z płyty, zewnętrzne glazura i blacha. Okna PCV z roletami wewnętrznymi. Drzwi wejściowe PCV.
Pomieszczenia
Rzuty pomieszczeń kondygnacji wraz z ich powierzchniami znajdują się w zdjęciach. Warto również zobaczyć układ wszystkich pomieszczeń na spacerze wirtualnym.
Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie. Piec na olej opałowy oraz na ekogroszek. Rury CO miedziane. Grzejniki metalowe.
Opis działki
Działka o powierzchni 494 m2 uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację gminną, ogrodzona, zagospodarowana – wyłożona kostka brukowa wokół budynku. Istnieje możliwość podłączenia gazu.
Charakterystyka przeznaczenia
Zgodnie z zaświadczeniem z Urzędu Gminy i Miasta Kleczew w sprawie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, działka oznaczona symbolem MN i przeznaczona pod tereny mieszkalnictwa niskiej intensywności wraz z funkcją usługową.
Dodatkowe informacje
Budynek znajduje się w granicy działki. Działka położona z tyłu o powierzchni 456 m2 z możliwością dokupienia.
Dojazd
Dojazd do nieruchomości bezpośredni drogą asfaltową, ul. Poznańska.
Cena za m2
2 420 zł/m2