Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Laski gm. Przykona - nieruchomość komercyjna na sprzedaż


  • Nr oferty: 1864
  • Lokalizacja: Laski gm. Przykona
  • Powierzchnia: 620 m2

Opis


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem biurowo- magazynowo- handlowo usługowym na parterze oraz z częścią mieszkalną na piętrze. Budynek o łącznej powierzchni 620,00 m2 i z dużym wykostkowanym placem znajduje się przy głównej Drodze Krajowej 72. Budynek jest wykonywany w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii wykorzystując nowoczesne technologie budowlane, z materiałów wysokiej jakości. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 0,1984 ha. Obiekt jest całkowicie monitorowany, wyposażony w alarm, monitoring, klimatyzację. Nie przegap okazji, by stać się właścicielem posiadłości, która będzie dla Ciebie generować dochód. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących inwestycji ! Nie zwlekaj z decyzją i skontaktuj się z nami już dziś!

Szczegóły oferty

Nr oferty
1864
Lokalizacja
Laski gm. Przykona
Cena
2 200 000 PLN
Powierzchnia
620 m2
Cena za m2
3 548,39 zł/m2
Działka
0,1984 ha
Opis budynku
Budynek biurowo- magazynowo- handlowo usługowy - jest to obiekt wolnostojący, 2 kondygnacyjny, niepodpiwniczony. Budynek pobudowany w latach 2006-2008, rozbudowany o piętro w 2012 r. Pobudowany w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii wykorzystując nowoczesne technologie budowlane, z materiałów wysokiej jakości, co daje gwarancję trwałości oraz estetycznego wyglądu przez wiele lat. Jest to miejsce z wysokim potencjałem inwestycyjnym.
Opis budynku
Łączna powierzchnia budynku to ok 620 m2 w tym hala magazynowa ok 250 m2, budynek biurowy ok 270 m2 oraz część mieszkalna ok 100 m2.
Wykończenie budynku
Budynek wykończony materiałami wysokiej jakości, wyposażony w następujące instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną do szamba, ogrzewanie- ekogroszek, wentylację mechaniczną, alarm, monitoring, klimatyzację, światłowód, satelita.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowo- magazynowo- usługowo- handlowe. Natomiast na piętrze mieści się 1 mieszkanie z odrębnym wejściem do domu (2 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.)
Charakterystyka przeznaczenia
biurowo- magazynowo- usługowo- handlowe
Działka
Działka o powierzchni 1984 m2 ma regularny kształt, jest całkowicie uzbrojona: ee, woda, kanalizacja do szamba, utwardzenie oraz zagospodarowanie terenu (parking przed budynkiem). Działka całkowicie ogrodzona - (ogrodzenie metalowe + siatka).
Dodatkowe informacje
Po drugiej stronie drogi znajduje się działka ok 5000 m2 na sprzedaż. Cena to dodatkowe 200 000 zł. Działka w przyszłości może zostać zagospodarowana jako zaplecze parkingowe, magazynowe lub logistyczne.
Dodatkowe informacje
Lokalizacja to kolejny atut tej nieruchomości – budynek znajduje się przy Drodze Krajowej 72. Teren lubiany przez nabywców, z dogodnym dojazdem do Turku. Najbliższe sąsiedztwo omawianej lokalizacji stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolne tereny budowlane, tereny inwestycyjne, firmy handlowo- usługowe.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.