Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Parterowy dom na lubianym osiedlu w Koninie, Laskówiec


  • Nr oferty: 1891
  • Lokalizacja: Konin, ul. Dobrowolskiego
  • Powierzchnia: 120,88 m2

Opis

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 120,88 m2, w zabudowie wolnostojącej, parterowym z poddaszem nieużytkowym oraz garażem na zewnątrz budynku. Nieruchomość położona w Koninie w bardzo lubianej lokalizacji przy ul. Dobrowolskiego. Rejon nieruchomości stanowi osiedle domów jednorodzinnych, które znajduje się w bliskiej odległości od wszelkich ośrodków użyteczności publicznej, sklepów, punktów handlowo – usługowych itp.(szkoła podstawowa – 2 km; przedszkole – 2 km; ośrodek zdrowia – 3 km; biedronka – 500 m). Do centrum Konina 5 km. Blisko kanał Warta – Gopło i park w Laskówcu – około 600 m. W pobliżu nie brakuje również terenów leśnych i rekreacyjnych, ścieżek pieszo rowerowych itp. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym i posiada wysoki standard wykończenia wnętrz.


Zapraszamy Państwa serdecznie na wirtualny spacer:

https://www.abanieruchomosci.pl/Konin,%20Dobrowolskiego%20-%20dom/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1891
Lokalizacja
Konin, ul. Dobrowolskiego
Cena
860 000 PLN
Powierzchnia
120,88 m2
Opis budynku
Ściany gipsowane, tynkowane, wykonane z bloczków betonu komórkowego. Budynek ocieplony styropianem gr. 15 cm. Strop drewniany ocieplony wełną mineralną. Dach kryty dachówką betonową. Orynnowanie PCV. Okna PCV 2 szybowe. Rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym. Drzwi wejściowe do budynku metalowe.
Wykończenie budynku
W pokojach i w salonie z aneksem na podłodze płytki oraz ściany i sufity malowane emulsją. Meble i urządzenia AGD w zabudowie. W kotłowni, w garderobie na podłodze i na ścianie płytki. W łazience wanna oraz kabina prysznicowa z hydromasażem, na podłodze oraz na ścianie płytki. Parapety konglomerat. Drzwi wewnętrzne płycinowe.
Pomieszczenia
kotłownia(4,15 m2); hall(9,20 m2); salon z aneksem kuchennym(63,28 m2); 2 pokoje o powierzchniach(17,55 m2; 14,79 m2); łazienka(8,77 m2); garderoba(3,14 m2). Możliwość utworzenia dodatkowego pokoju. Rzut kondygnacji znajduje się w galerii zdjęć.
Opis działki
Działka o powierzchni 602 m2, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację, gaz, światłowód. Ogrodzenie działki betonowe i metalowe na słupkach murowanych. Dwie bramy wjazdowe(jedna otwierana automatycznie a druga manualnie). Teren zagospodarowany – dookoła budynku wyłożona kostka brukowa, z tyłu działki nasadzone krzewy.
Dodatkowe informacje
Garaż wolnostojący, konstrukcji drewnianej kryty dachówką o powierzchni około 42,18 m2 z bramą automatycznie otwieraną oraz instalacją fotowoltaiczną 10kW. Wiata grillowa kryta dachówką o powierzchni około 14,43 m2. Na działce jest studnia głębinowa.
Ogrzewanie
CO na pompę ciepła 8 kW Panasonic. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni budynku.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Droga asfaltowa
Cena za m2
7 114 zł/m2