Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » KONIN - CENTRUM - LOKAL USłUGOWO-HANDLOWY

Konin - centrum - lokal usługowo-handlowy


  • Nr oferty: 739
  • Lokalizacja: Konin ul. Chopina
  • Lokalizacja: 260,52 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
739
Lokalizacja
Konin ul. Chopina
Cena
1 049 000 PLN
Powierzchnia
260,52 m2
Cena za m2
4 026,56 zł/m2
Działka
632 m2
Opis działki
Działka ładnie zagospodarowana, przed budynkiem rośliny ozdobne. Teren w pełni uzbrojony w wodę, prąd, kanalizacje miejską oraz gaz. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, przed wejściem do restauracji teren zagospodarowany kostką brukową.
Budynek
Budynek w zabudowie bliźniaczej, posiada część podziemną oraz nadziemną. Budynek w technologii tradycyjnej murowanej. Stolarka okienna PCV. Drzwi do lokalu PCV. Ogrzewanie budynku z cieplika.
Wykończenie budynku
Budynek bardzo ładnie wykończony. Standard wykończenia wysoki. W pomieszczeniach na posadzkach płytki ceramiczne, ściany pomalowane, częściowo glazura i licowane elementami dekoracyjnymi. W łazience i kuchni na ścianie glazura oraz biały montaż wysokiej jakości. Lokal wyposażony w klimatyzację.
Pomieszczenia
W części podziemnej znajduje się: sala bankietowa (60,58 m2), klatka schodowa (8,20 m2), podręczny magazyn (37,66 m2), pomieszczenie gospodarcze (14,85 m2). Na parterze: sala konsumpcyjna (54,70 m2) oraz pomieszczenia towarzyszące o powierzchni 84,53 m2 (chłodnia, magazyn produktów, pomieszczenie na odpadki, kuchnia, zmywalnia, wiatrołap, komunikacja, zaplecze socjalne, kącik biurowy, magazyn do napojów, kącik porządkowy, sanitariaty).
Dodatkowe informacje
Nieruchomość położona w centrum miasta w bardzo dobrej lokalizacji. Cena nie obejmuje umeblowania oraz urządzeń i wyposażenia kuchni.
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu