Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA STRZAłKOWO, UL. 40-LECIA PRL - NA SPRZEDAŻ BUDYNKI KOMERCYJNE

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Strzałkowo, ul. 40-lecia PRL - NA SPRZEDAŻ BUDYNKI KOMERCYJNE


  • Nr oferty: 819
  • Lokalizacja: Strzałkowo, ul. 40-lecia PRL
  • Lokalizacja: 1135,12 m2

Opis

Budynek biurowy 125,16 m2

Budynek warsztatowo- magazynowy 352,10 m2

Budynek warsztatowy 369,06 m2

Wiata magazynowa 288,80 m2BUDYNEK BIUROWY: 125,16 m2, budynek w zabudowie wolnostojącej, parterowy, niepodpiwniczony. Budynek po remoncie. Pobudowany w końcówce lat 80-tych. Fundamenty betonowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany zewnętrzne 2-warstwowe murowane z pustaków, ocieplone warstwą styropianu. Strop prefabrykowany. Stropodach jednospadowy, kryty papą termozgrzewalną, obróbki blacharskie z blachy stalowej ocynkowanej, rynny i rury spustowe z PCV. Elewacja: tynk mineralny na styropianie. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne z wykonaną gładzią gipsową, Ściany malowane farbami emulsyjnymi, w pom. sanitarnych płytki ceramiczne. Posadzki izolowane termicznie wykonane z terakoty. Okna PCV , szyby zespolone. Stolarka drzwiowa zewnętrzna z PCV, wewnętrzna płytowa profilowana. CO węglowe. Budynek składa się z pomieszczeń biurowych, socjalnych, łazienki i WC, komunikacji oraz pom. gospodarczych- każde pom. ujęte na rzutach w albumie zdjęć. 
BUDYNEK WARSZTATOWO- MAGAZYNOWY: 352,10 m2, w zabudowie wolnostojącej, parterowy, niepodpiwniczony. Budynek murowany z pustaków. Fundamenty betonowe, strop prefabrykowany. Stropodach jednospadowy, kryty papą termozgrzewalną, obróbki blacharskie rynny i rury spustowe z blachy stalowej, ocynkowanej. Elewacja- tynk cementowo-wapienny. Tynki wewnętrzne zwykłe, cementowo-wapienne, malowane. Posadzki betonowe. Okna drewniane i stalowe, częściowo okratowane. Drzwi - bramy stalowe z płyty obornickiej, drzwi wewnętrzne płytowe. CO - nagrzewnice powietrza. Budynek składa się z pom. warsztatowego, socjalnego kotłowni oraz 4 pom. magazynowych. 
BUDYNEK WARSZTATOWY: 369,06 m2, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony. Budynek pobudowany w 2004 r. Budynek wykonany w technologii szkieletowej, stalowej. Stopy fundamentowe żelbetowe. Ławy betonowe zbrojone. Ściany fundamentowe wykonane z bloczków betonowych na zaprawie cementowej, Słupy i belki stalowe. Ściany dwuwarstwowe murowane z pustaków żużlobetonowych, ocieplone styropianem. dach dwuspadowy o konstrukcji stalowej, kryty płytą warstwową, obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe z blachy stalowej ocynkowanej. Posadzki cementowe, w pom. socjalnych terakota. Drzwi i wrota stalowe, z płyt warstwowych z naświetleniami. Tynki wewnętrzne zwykłe, cementowo-wapienne. Budynek składa się z 3 pom. warsztatowych, magazynu oraz pom. socjalnego z WC. 
WIATA MAGAZYNOWA: 288,80 m2, wolnostojąca, parterowa, niepodpiwniczona, pobudowana w 2003 r. w technologii szkieletowej, stalowej. Fundamenty żelbetowe, ściany wykonane z bloczków betonowych na zaprawie cementowej, słupy stalowe obudowane blachą trapezową, ściana od strony działki sąsiedniej murowana z pustaków żużlobetonowych. Dach jednospadowy o konstrukcji stalowej, kryty blachą trapezową, obróbki blacharskie rynny, rury spustowe z blachy stalowej ocynkowanej. Posadzki cementowe. Drzwi stalowe z blachy trapezowej. 

 

Szczegóły oferty

Nr oferty
819
Lokalizacja
Strzałkowo, ul. 40-lecia PRL
Cena
560 000 PLN
Powierzchnia
1135,12 m2
Cena za m2
493,34 zł
Działka
3464 m2
Opis budynku
Działka całkowicie ogrodzona: ogrodzenie metalowe oraz betonowe. Teren działki uzbrojony w następujące media: ee, wodę, kanalizację gminną, gaz ziemny idzie w drodze- możliwość podłączenia. Plac utwardzony kostką brukową. Cały teren płaski, oświetlony. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Opis budynku
Na sprzedaż budynek biurowy oraz 4 budynki warsztatowo-magazynowe. Budynek biurowy 125,16 m2; Budynek warsztatowo- magazynowy 352,10 m2; Budynek warsztatowy 369,06 m2; Wiata magazynowa 288,80 m2.
Dodatkowe informacje
WSZYSTKIE RZUTY BUDYNKÓW WRAZ Z POWIERZCHNIAMI POSZCZEGÓLNYCH POMIESZCZEŃ DODANE SĄ DO ZDJĘĆ!
Charakterystyka przeznaczenia
Lokalizacja nieruchomości jest doskonała do prowadzenia własnej działalności. Podobna zabudowa w sąsiedztwie, dobre dojazdy do miasta Słupca, Września i Konina oraz połączenia regionalne, łącznie z wjazdem na A2 - ok 9 km. Do Drogi Krajowej 92- 650 m.