Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA WYLATKOWO GM. POWIDZ - PIęKNY DOM REKREACYJNY NA SPRZEDAŻ

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Wylatkowo gm. Powidz - Piękny dom rekreacyjny NA SPRZEDAŻ


  • Nr oferty: 840
  • Lokalizacja: Wylatkowo gm. Powidz
  • Lokalizacja: 120 m2

Opis

Nieruchomość położona jest w odległości 250 m od jeziora Niedzięgiel w miejscowości Wylatkowo. W odległości ok 4 km od nieruchomości znajduję się ośrodek wypoczynkowy w Skorzęcinie nad jeziorem Niedzięgiel i Białym (jeden z największych kompleksów turystycznych w Polsce i największy w Wielkopolsce) o powierzchni 41 ha i pojemności 6 tys. osób. W ośrodku znajdują się: hotele, pensjonaty, pola namiotowe, restauracje, bary, kluby, dyskoteki, boiska, korty tenisowe, szerokie, piaszczyste plaże, wypożyczalnie sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, łódki, sprzęt do windsurfingu), boiska do gier zespołowych (w tym orlik ze sztucznym oświetleniem), korty tenisowe oraz molo spacerowe. Nieruchomość znajduję się w otoczeniu lasów, w których występują szlaki turystyczne, rowerowe z możliwością rekreacji konnej. W odległości 4 km znajduję się Jezioro Powidzkie. Do autostrady ok 18 km.  Do bazy wojskowej w Powidzu ok 5 km.

 

Szczegóły oferty

Nr oferty
840
Lokalizacja
Wylatkowo gm. Powidz
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
2 491,67 zł
Działka
1648 m2
Opis działki
Działka bardzo ładnie zagospodarowana: liczne nasadzenia drzew i krzewów. Działka całkowicie ogrodzona- siatka na słupkach metalowych, od frontu ogrodzenie metalowe, brama wjazdowa na podwórze przesuwna. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do szamba. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową.
Opis budynku
Budynek rekreacyjny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Budynek pobudowany w końcówce latach 90-tych w technologii tradycyjnej z cegły. Budynek ocieplony styropianem oraz otynkowany. Remont kapitalny w 2005 r. a w 2010 r. wymiana pokrycia dachowego - gont bitumiczny. Istnieje możliwość całorocznego zamieszkania.
Pomieszczenia
Na parterze znajduje się: wiatrołap, łazienka, kuchnia i bardzo duży salon z wyjściem na zadaszony taras. Na poddaszu mieszczą się 2 pokoje z wyjściem na balkony, korytarz i WC.
Wykończenie budynku
Ogrzewanie kominkowe oraz elektryczne. Na parterze w salonie, wiatrołapie, łazience oraz kuchni terakota; ściany malowane farbą emulsyjną; w łazience glazura, kabina prysznicowa; w kuchni meble w zabudowie. Na poddaszu w pokojach wykładzina dywanowa, ściany malowane emulsją oraz tapeta; na korytarzu wykładzina PCV oraz szafa w zabudowie.
Dodatkowe informacje
Na działce dodatkowo znajduje się budynek garażowy - w zabudowie wolnostojącej, pobudowany z cegły, otynkowany, pokryty gontem bitumicznym.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość rekreacyjna - letniskowa z możliwością całorocznego zamieszkania. Zakup tej nieruchomości może być skierowany na prowadzenie „małego biznesu” – wynajem domku w okresie letnim.