Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Konin - sprzedam budynek handlowo usługowy


  • Nr oferty: 993
  • Lokalizacja: Konin
  • Powierzchnia: 365,4 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
993
Lokalizacja
Konin
Cena
599 000 PLN
Powierzchnia
365,4 m2
Opis działki
Powierzchnia działki - 988 m2. Działka zagospodarowana - przed budynkiem duży parking. Do nieruchomości podłączona woda, prąd, kanalizacja oraz cieplik. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio - drogą asfaltową.
Budynek
Budynek pobudowany w latach 60-tych. Ławy i stopy żelbetowe. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany murowane z cegły ceramicznej. Strop monolityczny żelbetowy. Dach o konstrukcji stalowej (w nowej części budynku) oraz żelbetowej. C.O na z cieplika miejskiego, częściowo ogrzewanie podłogowe. Wejście do budynku przez drzwi aluminiowe automatyczne - z dwóch stron. Na parterze sufit podwieszany. Część kondygnacji piwnicy w stanie surowym zamkniętym.
Pomieszczenia
Budynek o powierzchni 365,40 m2. Parter (część handlowa) stanowi 202,60 m2. Pozostała część znajduje się w piwnicy (pomieszczenia gospodarcze, korytarze, pomieszczenia biurowe, pomieszczenia sanitarne).
Dodatkowe informacje
Umeblowanie po uzgodnieniu z właścicielem.
Dodatkowe informacje
Przeznaczenie tereny pod zabudowę usługową.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. W sąsiedztwie inne budynki handlowo usługowe oraz zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.
Cena za m2
1 776,14 zł / m2